Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Grudniowe Mamuśki 2014
Odpowiedz

Grudniowe Mamuśki 2014

Oceń ten wątek:
  • Bukumola Autorytet
    Postów: 439 159

    Wysłany: 27 listopada 2014, 18:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja osobiście rozumiem te dziewczyny które pisza ze chcą już urodzić.. to wszystko zależy jak kto znosi ciaze, i tez jaki kazda z nas ma charakter, każdy reaguje inaczej.. Niby wszystkie wiemy ze im dluzej dla dziecka tym lepiej i na pewno żadna nie chce urodzić za wcześnie ale nasze wszystkie ciaze już prawie donoszone wiec wydaje mi się ze jeśli w takim momencie akcja porodowa sama się rozkreca u kogos to tez znak ze dziecko jest już do wyjścia gotowe :) Ja osobiście jeszcze rodzic nie chce ale tez mimo terminu na 23 grudnia mam cicha nadzieje urodzić ciut wcześniej żeby na swieta być już z maluszkiem w domu...Ot taka zachcianka :) Czuje się już ciaza zmeczona i mysle ze wiele dziewczyn tez to czuje, a jak komus ciaza nie doskwiera i potrafi wciąż z niezmiennym entuzjazmem się nia cieszyc to oczywiście tylko można zazdroscic :) Także każdy czuje po swojemu, nie ma tu chyba zadnej zlotej zasady

    Marimiko lubi tę wiadomość

    17u9i09kaz7fg3pq.png
  • goto4 Autorytet
    Postów: 279 144

    Wysłany: 27 listopada 2014, 18:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My sobie możemy chcieć, żeby dziecko wyszło juz lub żeby jeszcze posiedziało w brzuchu. Ja chciałam do 2015 żeby Jasiek posiedział, a tu brzuch się już obniżył, młody naciska na nerw i dretwieje mi noga. Od wczoraj mam bóle w dolnym odcinku pleców. O ćwiczeniach macicy juz nie wspomnę. Patiii faktycznie chłopcy przed terminem się pchają?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 listopada 2014, 18:20

    esyqd4f.png
    vej6x4z.png
  • goto4 Autorytet
    Postów: 279 144

    Wysłany: 27 listopada 2014, 18:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kiedyś na forum była dyskusja o lezaczkach tiny love 3 w 1. Kupiła może go któraś z Was? Nie udało mi się go na żywo zobaczyć, a myślę intensywnie nad jego zakupem. Jestem ciekawa opinii.

    esyqd4f.png
    vej6x4z.png
  • kittykate Autorytet
    Postów: 1325 884

    Wysłany: 27 listopada 2014, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bukumola wlasnie dobrze ze postanowilas nie jechac! Jestes juz na koncowce ciazy i podroz sama autem 120 km jest mocno ryzykowna!
    Co do zdania na temat ciazy, porodu tez podzielam, zazdroszcze jesli ktos czuje sie super i nic mu nie doskwiera ja tego o sobie powiedziec nie moge i dlatego bede sie cieszylam nawet jesli urodze kilka dni przed lub moja pani dr pomoze mi wrecz w tym troszke... :)

    Kate

    np55zzc.png
  • Ewka89 Autorytet
    Postów: 577 541

    Wysłany: 27 listopada 2014, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moje dziecko usłyszało chyba moją rozmowę z Jego tatusiem... jak się nabijaliśmy, że jak młody kiedyś zapyta jak się rodzą dzieci, to mu blizne pokaze na brzuchu i powiem że brzuszkiem wychodzą....i teraz szuka łokciami i kolanami otworu na brzuchu... jak to trzeba przy dzieciach na słowa uwazać :P

    goto4, kittykate, Marimiko, Lola83, Daisy lubią tę wiadomość

    4dbc34fc83.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 listopada 2014, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    goto4 wrote:
    My sobie możemy chcieć, żeby dziecko wyszło juz lub żeby jeszcze posiedziało w brzuchu. Ja chciałam do 2015 żeby Jasiek posiedział, a tu brzuch się już obniżył, młody naciska na nerw i dretwieje mi noga. Od wczoraj mam bóle w dolnym odcinku pleców. O ćwiczeniach macicy juz nie wspomnę. Patiii faktycznie chłopcy przed terminem się pchają?

    Tak, niestety taka tendencja...mój synek pchał się już w 34 tygodniu, musiałam leżeć na podtrzymaniu i urodziłam 3 tygodnie przed terminem.
    Teraz ciążę mam w sumie donoszoną, ale czuję, że coraz bliżej.

    Poza tym niejedna położna mi to mówiła jak rozmawiałam o statystykach, lekarze też potwierdzają jak pytam.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 listopada 2014, 19:54

  • eforts Autorytet
    Postów: 2866 1894

    Wysłany: 27 listopada 2014, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój syn się nie pcha :D

    Ewka89, olcia23 lubią tę wiadomość

    1usaanlitgnl6x8t.png
    1usaupjyr1vci98r.png
  • Ewka89 Autorytet
    Postów: 577 541

    Wysłany: 27 listopada 2014, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eforts wychodzi na to że będzie córka :D

    goto4, eforts, olcia23, HANA lubią tę wiadomość

    4dbc34fc83.png
  • goto4 Autorytet
    Postów: 279 144

    Wysłany: 27 listopada 2014, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może i jest w tym coś, bo córcia się nie pchala, a synek coś czuje ze się pojawi niebawem. Eforts no ja nie wiem... kup coś różowego ;)

    eforts lubi tę wiadomość

    esyqd4f.png
    vej6x4z.png
  • dynamiczna Autorytet
    Postów: 943 897

    Wysłany: 27 listopada 2014, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mój na szczęście się nie pcha głowa wysoko szyjka długa posłuchał mamusi i będzie grudniowy a jakby nie było większość z nas jeszcze w tym roku urodzi to nie ma co się stresować hehe :)

    https://www.maluchy.pl/ci-72114.png
    relge6yd7jws6b5o.png

  • eforts Autorytet
    Postów: 2866 1894

    Wysłany: 27 listopada 2014, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dynamiczna mój też z głową w chmurach, może nam lekko duchy się szykują :)


    1usaanlitgnl6x8t.png
    1usaupjyr1vci98r.png
  • belldandy Autorytet
    Postów: 4889 2379

    Wysłany: 27 listopada 2014, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam mamuśki ;))

    Zwracam sie do Was z pytaniem, czy któraś planuje rodzic w Krakowie na Ujastku?

    Antoś 15.01.2015, 11:25 3850 g i 55 cm
    Leoś 29.05.2017, 8:54 - 3940 g i 58 cm
    Aleks 31.03.2021, 9:25 3520 g i 55 cm
    Wincent 30.08.2023, 10:46 3930 g i 54 cm



    [*] 2014 i 2016
  • kittykate Autorytet
    Postów: 1325 884

    Wysłany: 27 listopada 2014, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    belldandy wrote:
    Witam mamuśki ;))

    Zwracam sie do Was z pytaniem, czy któraś planuje rodzic w Krakowie na Ujastku?

    Tak ja tam planuje rodzic :)

    Kate

    np55zzc.png
  • belldandy Autorytet
    Postów: 4889 2379

    Wysłany: 27 listopada 2014, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kittykate wrote:
    Tak ja tam planuje rodzic :)


    SN czy planowane CC ? Liczysz na ZZO ?;)

    Antoś 15.01.2015, 11:25 3850 g i 55 cm
    Leoś 29.05.2017, 8:54 - 3940 g i 58 cm
    Aleks 31.03.2021, 9:25 3520 g i 55 cm
    Wincent 30.08.2023, 10:46 3930 g i 54 cm



    [*] 2014 i 2016
  • kittykate Autorytet
    Postów: 1325 884

    Wysłany: 27 listopada 2014, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    belldandy wrote:
    SN czy planowane CC ? Liczysz na ZZO ?;)

    SN i z zzo mam lekarke stamtad i od razu jej powiedzialam ze z zzo :) raczej nie robia problemu jesli rozwarcie nie wiecej jak 6 cm bodajze,ale to moj pierwszy porod wiec nie nastawiam sie ze pojade tam z rozwarciem 7 cm raczej ze jakas indukcja bedzie konieczna no chyba ze objawy ktore mam teraz to znak ze szyjka sie choc troche skraca i zgladza... Dowiem sie 3 grudnia :)

    Kate

    np55zzc.png
  • dynamiczna Autorytet
    Postów: 943 897

    Wysłany: 27 listopada 2014, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    eforts wrote:
    Dynamiczna mój też z głową w chmurach, może nam lekko duchy się szykują :)


    oj nie nie kracz ja już jednego bujającego w chmurach syna w domu mam i starczy drugi ma usposobienie konkretne i rzeczowe , aż się boję że ten trzeci będzie pomieszaniem pierwszego i drugiego

    eforts lubi tę wiadomość

    https://www.maluchy.pl/ci-72114.png
    relge6yd7jws6b5o.png

  • belldandy Autorytet
    Postów: 4889 2379

    Wysłany: 27 listopada 2014, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kittykate wrote:
    SN i z zzo mam lekarke stamtad i od razu jej powiedzialam ze z zzo :) raczej nie robia problemu jesli rozwarcie nie wiecej jak 6 cm bodajze,ale to moj pierwszy porod wiec nie nastawiam sie ze pojade tam z rozwarciem 7 cm raczej ze jakas indukcja bedzie konieczna no chyba ze objawy ktore mam teraz to znak ze szyjka sie choc troche skraca i zgladza... Dowiem sie 3 grudnia :)


    To czekam na relacje;)) ja mam tam jutro spotkanie ze współwłaścicielem tego szpitala to dowiem sie co i jak :)

    Antoś 15.01.2015, 11:25 3850 g i 55 cm
    Leoś 29.05.2017, 8:54 - 3940 g i 58 cm
    Aleks 31.03.2021, 9:25 3520 g i 55 cm
    Wincent 30.08.2023, 10:46 3930 g i 54 cm



    [*] 2014 i 2016
  • Bogusiar80 Autorytet
    Postów: 1164 830

    Wysłany: 27 listopada 2014, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie wiem mój synek się nie pchał. Urodził się po terminie :D Moja mama też rodziła po terminie a miała 3 chłopaków. Moja kuzynka urodziła synka dokładnie w terminie.
    A ja pomimo zmęczenia ciążą i problemach, które miałam mniej więcej w połowie chcę donosić do końca miesiąca a najlepiej urodzić 1-ego stycznia :D
    U mnie presji z żadnej strony nie było :D Jak odeszły mi wody to nawet teściowa nie wiedziała, że pojechaliśmy do szpitala, a mieszkaliśmy jak byłam w ciąży z teściami. Rano zadzwoniłam po 8-ej do mamy i teściowej, że jestem na porodówce. :D Dopiero po wyjściu ze szpitala zamieszkaliśmy u siebie.

    iv09j44jrzoyrcfq.png iv09x1hppuqonulm.png
  • eforts Autorytet
    Postów: 2866 1894

    Wysłany: 27 listopada 2014, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dynamiczna wrote:
    oj nie nie kracz ja już jednego bujającego w chmurach syna w domu mam i starczy drugi ma usposobienie konkretne i rzeczowe , aż się boję że ten trzeci będzie pomieszaniem pierwszego i drugiego

    Heh no taka mieszanka jest prawdopodobna, chociaż może jeszcze zaskoczy Was zupełnie odmiennym charakterkiem :)

    Duża różnica będzie między dzieciakami?

    Bogusia tak się wymykać w środku nocy? :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 listopada 2014, 21:45

    1usaanlitgnl6x8t.png
    1usaupjyr1vci98r.png
  • julianna Autorytet
    Postów: 1572 531

    Wysłany: 27 listopada 2014, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja osobiście bardziej stawiam na uwarunkowania genetyczne kobiety apropo porodu, bo każdy poród z opisów jest inny, ktoś wszystkie dziewczynki urodził przed termin, inna znajoma dziewczynke i chlopca przenosila, moja mama mnie dzien przed terminem, brata 2 tyg wczesniej, tesciowa w terminie chlopca a jednego prawie miesiac wczesniej, byc moze blad wyliczen byl... takze nie biore tego w ogole pod uwage, tak jak nie biore upodoban smakowych w ciazy, ze slodkie czy kwasne to na chlopca albo dziewczynke, bo juz nie raz okazalo sie ze kazda ma innej plci lokatora a je to samo ;P ale cóż fakty i mity ;D

    olcia23 lubi tę wiadomość


    f2w3tqywlcgkfgv6.png
‹‹ 1129 1130 1131 1132 1133 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ