Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Kwietniowe Mamusie 2018
Odpowiedz

Kwietniowe Mamusie 2018

Oceń ten wątek:
  • Kala Autorytet
    Postów: 3987 1217

    Wysłany: 8 kwietnia 2019, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katy wrote:
    Dziękujemy za zyczenia 😘

    My za to mamy jakies problemy z usypianiem :/
    u nas tez było gorzej przez jakiś czas nie mogłam wyjść z pokoju, trwało to ok 2 tyg i nagle przeszło teraz zasypia sama praktycznie od razu

    ug37df9hq3eabxrz.png
  • Kala Autorytet
    Postów: 3987 1217

    Wysłany: 8 kwietnia 2019, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a jak się tutaj wrzuca zdjęcia?

    ug37df9hq3eabxrz.png
  • Totoro Autorytet
    Postów: 6532 2677

    Wysłany: 8 kwietnia 2019, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edwarda Henio jak z okładki <3 śliczny chłopiec :)

    edwarda20 lubi tę wiadomość

    klz99vvjothg6ijw.png
    l22n9vvjii1r51bs.png
  • edwarda20 Autorytet
    Postów: 6951 2657

    Wysłany: 8 kwietnia 2019, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kala wrote:
    Dziewczyny a jak się tutaj wrzuca zdjęcia?
    Wpisz w google zapodaj forum i wyskoczy strona do zalaczenia pliku.

    dqprqps6kaqxmc83.png
  • edwarda20 Autorytet
    Postów: 6951 2657

    Wysłany: 8 kwietnia 2019, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Totoro idealnie pasuje do Lilki :p

    Totoro lubi tę wiadomość

    dqprqps6kaqxmc83.png
  • Agusia_pia Autorytet
    Postów: 3962 1813

    Wysłany: 8 kwietnia 2019, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edwarda jaki sliczny Henio :)

    Sto latek dla Kamilka ;)

    edwarda20, Katy lubią tę wiadomość

    Maj 2017 Aniołek 7 tc [*]
    14.04.2018 Bartuś, 4180 gr, cc.
    30.08.2019 Kacperek, 4300 gr, cc.
    bcg0egl.png
    cllc0zm.png
  • Kala Autorytet
    Postów: 3987 1217

    Wysłany: 8 kwietnia 2019, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edwarda dzięki :)

    ug37df9hq3eabxrz.png
  • Kala Autorytet
    Postów: 3987 1217

    Wysłany: 8 kwietnia 2019, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My już po szczepieniu Mmr + ospa. Teraz śpi. Waga 9.8 75 centyl wzrost 75 cm pomiędzy 50 a 75, mały klocek 🤨 pewnie tak się upasła na tym mleku nocnym, próbowałam wodę podawać ale d....może spróbuje zmniejszać porcje hmmm. Ona zasypia około 18 o 17 zjada kaszkę ze 150 ml mleka przed spaniem dopija jeszcze 100 ml i budzi się około 23 i 2 wtedy daje jej 100-120 ml i nad ranem tez tyle i w dzień przed drzemka tez 100 ml. To wychodzi około 650 na dobę. Dużo? Jak myślicie?

    ug37df9hq3eabxrz.png
  • Jupik Autorytet
    Postów: 2947 1313

    Wysłany: 8 kwietnia 2019, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edwarda, no zdjęcie mega ;-)
    Kinia pije sporo wody w dzień i w nocy już się nie budzi, ale był moment jak ją odzwyczajalam od nocnych pobudek, że jak się budziła dostawała wodę, ale brała parę łyków. I potem już przestała się budzić.
    Notabene wczoraj się zaśmiała, ja patrzę a tam dolna czwórka ;-) próbowałam wyczaic czy już obie przebite, ale nie dała dotknąć, wydaje mi się, że z jednej strony tą co widziałam jest już sporo, ale z drugiej ledwo co przebita. Przynajmniej to tłumaczy jej humory, bo przez ostatnie dni potrafiła marudzić przy kaszce, choć widziałam, że głodna i chce, to zaraz płakała i pluła. Nawet myślałam, czy to nie gardło ją boli, bo raptem parę dni temu miała szczepienie i nie było mowy że jej zęby idą, a pediatra zawsze sprawdza. Więc u nas znów zęby dolne wychodzą na tajniaka- ze wszystkimi dolnymi tak było ;-)

    edwarda20 lubi tę wiadomość

    dxomf71x292hw6jw.png
    f2wlj44j36x6tmua.png
  • Jupik Autorytet
    Postów: 2947 1313

    Wysłany: 8 kwietnia 2019, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kala, moja córa ten sam wzrost a waga 9.2 i patrząc na zdjęcie nie widzę zupełnie różnicy, i wcale nie widzę, żeby Twoja była klocek ;-) Może ma ciężkie kości ;-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 kwietnia 2019, 13:58

    dxomf71x292hw6jw.png
    f2wlj44j36x6tmua.png
  • Jupik Autorytet
    Postów: 2947 1313

    Wysłany: 8 kwietnia 2019, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najlepszego dla Kamilka :-)

    Katy lubi tę wiadomość

    dxomf71x292hw6jw.png
    f2wlj44j36x6tmua.png
  • Jupik Autorytet
    Postów: 2947 1313

    Wysłany: 8 kwietnia 2019, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kala wrote:
    My już po szczepieniu Mmr + ospa. Teraz śpi. Waga 9.8 75 centyl wzrost 75 cm pomiędzy 50 a 75, mały klocek 🤨 pewnie tak się upasła na tym mleku nocnym, próbowałam wodę podawać ale d....może spróbuje zmniejszać porcje hmmm. Ona zasypia około 18 o 17 zjada kaszkę ze 150 ml mleka przed spaniem dopija jeszcze 100 ml i budzi się około 23 i 2 wtedy daje jej 100-120 ml i nad ranem tez tyle i w dzień przed drzemka tez 100 ml. To wychodzi około 650 na dobę. Dużo? Jak myślicie?

    A je normalnie w dzień coś innego? Normalny obiadek, jakaś kanapkę na kolację? Bo bez kontekstu faktycznie wydaje się tego coś sporo, raczej jak dziecko najada się porządnie w dzień to już w nocy aż tyle nie je.

    dxomf71x292hw6jw.png
    f2wlj44j36x6tmua.png
  • Kala Autorytet
    Postów: 3987 1217

    Wysłany: 8 kwietnia 2019, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie jje rano kaszka z owocami, potem zupa co drugi dzień z jajkiem, drugie danie i ostatnio kaszka na kolacje na 150 ml i 100 ml przed spaniem i wydaje mi ze to powinno jej w zupełności wystarczyć. Jeszcze póki dostawała tylko moje mleko to spoko na zdrowie ale mm wolałabym jej w nocy nie dawać. Przekąsek nie dostaje, i póki co głównie na papkach przez te cholerne zęby. Dwa dni był spokój i już góra ruszyła znowu!!!!

    ug37df9hq3eabxrz.png
  • Kala Autorytet
    Postów: 3987 1217

    Wysłany: 8 kwietnia 2019, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jupik wrote:
    Edwarda, no zdjęcie mega ;-)
    Kinia pije sporo wody w dzień i w nocy już się nie budzi, ale był moment jak ją odzwyczajalam od nocnych pobudek, że jak się budziła dostawała wodę, ale brała parę łyków. I potem już przestała się budzić.
    Notabene wczoraj się zaśmiała, ja patrzę a tam dolna czwórka ;-) próbowałam wyczaic czy już obie przebite, ale nie dała dotknąć, wydaje mi się, że z jednej strony tą co widziałam jest już sporo, ale z drugiej ledwo co przebita. Przynajmniej to tłumaczy jej humory, bo przez ostatnie dni potrafiła marudzić przy kaszce, choć widziałam, że głodna i chce, to zaraz płakała i pluła. Nawet myślałam, czy to nie gardło ją boli, bo raptem parę dni temu miała szczepienie i nie było mowy że jej zęby idą, a pediatra zawsze sprawdza. Więc u nas znów zęby dolne wychodzą na tajniaka- ze wszystkimi dolnymi tak było ;-)
    Jupik jakbyś moja opisała 😀😀😀 tylko my mamy tak września z krótkimi przerwami na złapanie oddechu😉 można się przyzwyczaić

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 kwietnia 2019, 14:12

    ug37df9hq3eabxrz.png
  • sweetmalenka Autorytet
    Postów: 2567 1181

    Wysłany: 8 kwietnia 2019, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jupik wrote:
    A je normalnie w dzień coś innego? Normalny obiadek, jakaś kanapkę na kolację? Bo bez kontekstu faktycznie wydaje się tego coś sporo, raczej jak dziecko najada się porządnie w dzień to już w nocy aż tyle nie je.
    Ja nie uważam że to dużo. U nas przed każdym spaniem mleko ok 200-240 ml. Czyli wychodzi mniej więcej 650. Prócz tego oczywiście owoce, obiadek, musy itp

    8p3o9jcgldbg45l0.png
    lprk3e5esrf55xps.png
  • sweetmalenka Autorytet
    Postów: 2567 1181

    Wysłany: 8 kwietnia 2019, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kala wrote:
    My już po szczepieniu Mmr + ospa. Teraz śpi. Waga 9.8 75 centyl wzrost 75 cm pomiędzy 50 a 75, mały klocek 🤨 pewnie tak się upasła na tym mleku nocnym, próbowałam wodę podawać ale d....może spróbuje zmniejszać porcje hmmm. Ona zasypia około 18 o 17 zjada kaszkę ze 150 ml mleka przed spaniem dopija jeszcze 100 ml i budzi się około 23 i 2 wtedy daje jej 100-120 ml i nad ranem tez tyle i w dzień przed drzemka tez 100 ml. To wychodzi około 650 na dobę. Dużo? Jak myślicie?
    A dużo ci pije? Bo mi się wydaje że mlekiem może nadrabiać zapotrzebowanie na picie

    8p3o9jcgldbg45l0.png
    lprk3e5esrf55xps.png
  • Kala Autorytet
    Postów: 3987 1217

    Wysłany: 8 kwietnia 2019, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie nie i tez o tym myślałam. A mój syn to wogóle nic nie pił do drugiego roku życia. Ten to był ewnenement, jak miał 7 miesięcy odstawił się od piersi, a jak miał 9 totalnie odrzucił tez butle. I z niczego nic nie pił ani mleko ani woda nic. Noce przysypiał. Na początku próbowałam strzykawka go dopijać po trochu, ale nie był odwodniony, dużo sikał wiec dałam spokój. A potem zaskoczył ale jak wielbłąd wypijał np 2 kubki pod rząd i potem 3 dni nic

    ug37df9hq3eabxrz.png
  • edwarda20 Autorytet
    Postów: 6951 2657

    Wysłany: 8 kwietnia 2019, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sweetmalenka wrote:
    Ja nie uważam że to dużo. U nas przed każdym spaniem mleko ok 200-240 ml. Czyli wychodzi mniej więcej 650. Prócz tego oczywiście owoce, obiadek, musy itp
    Wow to naprawdę duzo :o

    dqprqps6kaqxmc83.png
  • Katy Autorytet
    Postów: 5261 5672

    Wysłany: 8 kwietnia 2019, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękujemy za zyczenia :*

    U nas usypianie na rekach to norma niestety, ale wlasnie nie chce usypiac tak i sie odpycha ode mnie..wczesniej jakos w koncu zasnal, a teraz przy piersi co mu sie juz bardzo dawno nie zdarzyło zwlaszcza na drzemke :p


    K - 08.04.2018 2520g 49cm (36+5tc)

    K- 26.02.2020 3060g 51cm (39+2tc)
  • Agusia_pia Autorytet
    Postów: 3962 1813

    Wysłany: 8 kwietnia 2019, 16:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja pokaze Wam drugiego synka w brzuszku ;)

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/d5f887e23ba4.jpg

    Jupik, edwarda20, Kala, Totoro, gondi, White Innocent, Veruka, Andzia123, darika lubią tę wiadomość

    Maj 2017 Aniołek 7 tc [*]
    14.04.2018 Bartuś, 4180 gr, cc.
    30.08.2019 Kacperek, 4300 gr, cc.
    bcg0egl.png
    cllc0zm.png
‹‹ 1585 1586 1587 1588 1589 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zrozumieć swoje ciało w każdym momencie cyklu menstruacyjnego. Poznaj nieoczywiste objawy przed okresem!

Większość kobiet doświadcza różnego rodzaju objawów fizycznych i emocjonalnych podczas ostatniej fazy cyklu menstruacyjnego. Warto wiedzieć, że nie tylko nietypowe bóle głowy, uczucie zmęczenia czy wzmożona podatność na infekcje mogą mieć związek z zespołem napięcia przedmiesiączkowego.

CZYTAJ WIĘCEJ

Spokój rodziców zaczyna się od jednego sprytnego urządzenia. Czy niania elektroniczna to must have rodziców?

Pierwsze miesiące z dzieckiem to wyjątkowy czas, ale też nieustanna czujność i troska o jego bezpieczeństwo. Coraz więcej rodziców sięga po nowoczesne rozwiązania, które pomagają spokojniej czuwać nad snem malucha. Czy niania elektroniczna to rzeczywiście niezbędny element domowej wyprawki, czy tylko kolejny gadżet? Sprawdź, jak działa, co daje na co dzień i czy może realnie ułatwić życie rodzicom.

CZYTAJ WIĘCEJ