Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Kwietnióweczki 2016
Odpowiedz

Kwietnióweczki 2016

Oceń ten wątek:
  • ilonia1984 Autorytet
    Postów: 2048 3124

    Wysłany: 18 sierpnia 2015, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jaskra wrote:
    Monia_em, to tętno piękne :) nie ma się czym martwić zatem :)

    Ilonia1984, życzę widoku serduszka. Czyli obie będziemy jutro oglądać nasze fasole ;) ja jutro również 6t1d i również liczę na serce.
    A na ktora masz wizyte?

    <3 <3 cykl pp.Udalo sie Zosia <3
    wkoncu z nami :) 16.04.2016
  • fabdorota Autorytet
    Postów: 1189 985

    Wysłany: 18 sierpnia 2015, 17:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zazdroszczę Wam. Ja mam wizytę dopiero 28.08:( A usg pewnie dzień później. Oglupieje do tego czasu. Ale nic,trzeba być cierpliwym

    ilonia1984 lubi tę wiadomość

    Pola <3, córcia młodsza o tydzień wg usg 16udpc0z4oz3gttb.png
  • Olina Autorytet
    Postów: 1030 537

    Wysłany: 18 sierpnia 2015, 17:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny w koncu mam dobry laptop! dziś byłam na usg i widać bicie sercia usg pozakalo 6tydz i 2 dzień wieć juz nie wiem jak to oblicza sie :O aa i termin porodu 30 marca-10 kwiatnia musze poczekac na nast usg moze bedzie bardziej pradopodobna data ;-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 sierpnia 2015, 17:23

    ilonia1984 lubi tę wiadomość

    Aleksander <3
    atdcj48adxt6iawd.png
    e827d0ff95.png
    200802043238.png
  • ilonia1984 Autorytet
    Postów: 2048 3124

    Wysłany: 18 sierpnia 2015, 17:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olina wrote:
    hej dziewczyny w koncu mam dobry laptop! dziś byłam na usg i widać bicie sercia usg pozakalo 6tydz i 2 dzień wieć juz nie wiem jak to oblicza sie :O aa i termin porodu 30 marca-10 kwiatnia musze poczekac na nast usg moze bedzie bardziej pradopodobna data ;-)
    No to extra jest serduszko to pewnie juz spokojniejsza :) no prawie kazda z nas co idzie na usg ma mlodsza ciaze,lekarz mi tlumaczyl,ze to zalezy od ovu i od zagniezdzenia,program zagniezdzenia np nie bierze pod uwage,u mnie poslizg o 4 dni byl i tez bylam w szoku bo co do ovulki to jestem pewna prawie ale mialam tez wiem,ze mialam pozne zagniezdzenie,bo testy dlugo mi nie wychodzily,zobaczymy jak jutro mi wyliczy tydzien po ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 sierpnia 2015, 17:32

    <3 <3 cykl pp.Udalo sie Zosia <3
    wkoncu z nami :) 16.04.2016
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 sierpnia 2015, 17:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak wam zazdroszczę tych serduszek :) ja muszę czekać do poniedziałku :)

  • Olina Autorytet
    Postów: 1030 537

    Wysłany: 18 sierpnia 2015, 17:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no faktycznie troszke sie uspokoiłam, bo już sie naprawde bałam tak zawsze wszystko stresy na zaś heh no ja mialam ogolnie nieregularne cykle wiec moze faktycznie się cos przesunelo ;-) jak cos pisz, o patrze na suwaczek, że ten sam tydzien ciąży i nawet dzien co (chyba) ja :D

    ilonia1984 lubi tę wiadomość

    Aleksander <3
    atdcj48adxt6iawd.png
    e827d0ff95.png
    200802043238.png
  • jaskra Autorytet
    Postów: 693 648

    Wysłany: 18 sierpnia 2015, 17:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ilonia1984, o 15.00 mam wizytę. A Ty?

    2016 💗 Marysia
    10.2025 CB 💔

    2026 3 x IUI ❌❌❌

    5.2026- kwalifikacja do programu in vitro ➡️ start zaplanowany na koniec maja

    23.05.2026- dodatni test ciążowy ⏸️
    23.05 beta 11,3
    25.05 beta 36,3; progesteron 41,7
    29.05 beta 264 (ostrożna nadzieja 🙏)
    31.05 beta 694 🍀🍀🍀
    3.06 beta 2600 🍾

    preg.png
  • Olina Autorytet
    Postów: 1030 537

    Wysłany: 18 sierpnia 2015, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    teraz wgl zauwazylam jakaś brazową kapke na wkladce ;((((

    Aleksander <3
    atdcj48adxt6iawd.png
    e827d0ff95.png
    200802043238.png
  • ilonia1984 Autorytet
    Postów: 2048 3124

    Wysłany: 18 sierpnia 2015, 17:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja o 16....bedziesz pierwsza...bede trzymac kciuki a wy trzymajcie za moje serduszko kochane...boli.was jeszcze brzuch? Mnie nie bolal,juz,wczoraj jajnik bolal a dzis 2 i boli brzuch jakos ciagnie,myslalam,ze juz to minelo,a to chyba tak co jakis czas wraca,to przejdzie wkoncu calkiem?

    <3 <3 cykl pp.Udalo sie Zosia <3
    wkoncu z nami :) 16.04.2016
  • ilonia1984 Autorytet
    Postów: 2048 3124

    Wysłany: 18 sierpnia 2015, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olina wrote:
    teraz wgl zauwazylam jakaś brazową kapke na wkladce ;((((
    Ja tez mialam po badaniu,wczasie mialam krew na kadonku,ale ja to z nadzerki niby i na dtugi dzien juz nir bylo nic ;) wszystko jest mocniej ukrwione i dlstego mozliwe sa plamienia po badaniu ;)

    Olina lubi tę wiadomość

    <3 <3 cykl pp.Udalo sie Zosia <3
    wkoncu z nami :) 16.04.2016
  • jaskra Autorytet
    Postów: 693 648

    Wysłany: 18 sierpnia 2015, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ilonia1984 wrote:
    Ja o 16....bedziesz pierwsza...bede trzymac kciuki a wy trzymajcie za moje serduszko kochane...boli.was jeszcze brzuch? Mnie nie bolal,juz,wczoraj jajnik bolal a dzis 2 i boli brzuch jakos ciagnie,myslalam,ze juz to minelo,a to chyba tak co jakis czas wraca,to przejdzie wkoncu calkiem?


    Nadal pobolewa.. W zasadzie od początku codziennie coś tam odczuwam. Czasem słabiej, czasem mocniej, czasem jakby tylko macica a kiedy indziej i jajniki. W pachwinach też mnie ciągnie momentami..

    2016 💗 Marysia
    10.2025 CB 💔

    2026 3 x IUI ❌❌❌

    5.2026- kwalifikacja do programu in vitro ➡️ start zaplanowany na koniec maja

    23.05.2026- dodatni test ciążowy ⏸️
    23.05 beta 11,3
    25.05 beta 36,3; progesteron 41,7
    29.05 beta 264 (ostrożna nadzieja 🙏)
    31.05 beta 694 🍀🍀🍀
    3.06 beta 2600 🍾

    preg.png
  • Olina Autorytet
    Postów: 1030 537

    Wysłany: 18 sierpnia 2015, 17:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mnie to czasami pobolewa brzuch, a najczesciej kiedy troche za duzo chodze ....ale od dwoch dni odpoczywam w miare..a bierzecie jakies leki? bo ja teraz luteine dopchwowo. Troche mnie zmartwiła ta brazowa plamka na wkladce oby to nic gorszego dzis bylam u gina i nic sie nie działo, a teraz takie cos


    ojj troche mnie uspokoiłyscie ;-) bo faktycznie dzis i badanie i jeszczemi pobierała cytologie

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 sierpnia 2015, 17:57

    Aleksander <3
    atdcj48adxt6iawd.png
    e827d0ff95.png
    200802043238.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 sierpnia 2015, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anastazjaaa wrote:
    To co ja mampowiedziec, pierwsza wizyta dopiero 10 wrzesnia :/
    a czemu tak późno? :( nie możesz szybciej? :) będziemy czekać z Tobą cierpliwie :)

    Anastazjaaa lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 sierpnia 2015, 18:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A co do leków to ja biore kompleks witamin dla kobiet w ciazy, luteine dowcipnie i duphaston :)

  • Olina Autorytet
    Postów: 1030 537

    Wysłany: 18 sierpnia 2015, 18:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja to nie mam ogólnie zabardzo objawów ciażowych w sumie może za wczesnie, bo tak ogolnie czuje sie dobrze tyle, że bym ciagle spała. niekiedy rano mnie mdli albo w nocy i cyce mi wywaliły dość sporo

    Aleksander <3
    atdcj48adxt6iawd.png
    e827d0ff95.png
    200802043238.png
  • 28latkaa Autorytet
    Postów: 447 492

    Wysłany: 18 sierpnia 2015, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    brałam witaminy dla kobiet w ciazy ale na ostatniej wizycie lekarz powiedział mi ze mam brac tylko kwas foliowy- to mnie bardzoooo zdziwiło..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 sierpnia 2015, 18:27

    km5smg7yv4tozota.png
  • ilonia1984 Autorytet
    Postów: 2048 3124

    Wysłany: 18 sierpnia 2015, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    28latkaa wrote:
    brałam witaminy dla kobiet w ciazy ale na ostatniej wizycie lekarz powiedział mi ze mam brac tylko kwas foliowy- to mnie bardzoooo zdziwiło..
    Mi tez kazal tylko kwas foliowy,a witamunki kupilam,ale sie jeszcze przydadza ;)

    <3 <3 cykl pp.Udalo sie Zosia <3
    wkoncu z nami :) 16.04.2016
  • Funky09 Autorytet
    Postów: 391 395

    Wysłany: 18 sierpnia 2015, 18:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    28latkaa wrote:
    brałam witaminy dla kobiet w ciazy ale na ostatniej wizycie lekarz powiedział mi ze mam brac tylko kwas foliowy- to mnie bardzoooo zdziwiło..


    Mi na razie też kazali brać tylko kwas foliowy, a endokrynolog kazał mi brać jod (podobno na całym świecie to już norma, że w ciąży należy brać kwas foliowy i jod, który jest tak samo ważny).

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 sierpnia 2015, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anastazjaaa wrote:
    Niestety u nas nie umawiaja na pierwszą wizytę wcześniej niż w 8 tc
    To szkoda. Ale może i nawet lepiej bo nie będziesz się tak nakręcać, że fasolka za mała albo że serduszka jeszcze nie słychać ;)

    Anastazjaaa lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 sierpnia 2015, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze to ja w poniedziałek też muszę zapytać lekarki czy mam brać te witaminy jak Wam każą tylko ten kwas foliowy :) W sumie to moja gin kazała brać kwas foliowy ale nie mówiła o witaminach, ja sama sobie ubzdurałam :)

‹‹ 92 93 94 95 96 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Dieta w ciąży - 10 najważniejszych zasad dla ciężarnej

O zdrowym odżywaniu i diecie w ciąży zostało napisane i powiedziane wiele. Zbyt duża ilość informacji potrafi przytłoczyć każdego. Przestrzeganie wszystkich tych zasad wydaje się wręcz niemożliwe. Jak zatem odróżnić rzeczy ważne od tych mniej istotnych? Zapytaliśmy znaną dietetyczkę Sylwię Leszczyńską co jest naprawdę ważne w diecie kobiet w ciąży. Przeczytaj co robić, aby zapewnić zdrowie sobie i swojemu dziecku! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suplementacja w ciąży a wytyczne ekspertów. Dlaczego skład Prenasolu to odpowiedź na potrzeby przyszłej mamy?

Ciąża to czas, w którym zapotrzebowanie na konkretne składniki odżywcze gwałtownie rośnie. Przyszła mama musi dostarczyć je nie tylko sobie, ale przede wszystkim rozwijającemu się maluchowi. Niestety, współczesna dieta często nie wystarcza, by pokryć te zwiększone potrzeby. Właśnie dlatego Polskie Towarzystwo Ginekologów i Położników (PTGiP) przygotowało konkretne rekomendacje dotyczące dodatkowego wsparcia organizmu. Na co warto zwrócić uwagę, wybierając odpowiedni preparat? Czy każda kobieta w ciąży potrzebuje suplementów?

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ