Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Kwietniówki 2015 :)
Odpowiedz

Kwietniówki 2015 :)

Oceń ten wątek:
  • Ola89 Autorytet
    Postów: 1699 1664

    Wysłany: 15 września 2014, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PsotkaKotka wrote:
    Dzieki Amy za odpowiedz. Myslalam, ze znowu zostalam olana :(.
    a po co ten rogal jest dla kobiet ktore sa w ciazy?


    Kręgosłup nie boli w miarę jak brzuszek rośnie no i jest dla brzusia podparcie.

    relgwn15ds2ncxvn.png
  • Ola89 Autorytet
    Postów: 1699 1664

    Wysłany: 15 września 2014, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    liloe wrote:
    Ola89 ja również czekam na recenzję podusi ;)


    Mam nadzieje że jutro już dojdzie także w środę recenzja :)

    relgwn15ds2ncxvn.png
  • PsotkaKotka Autorytet
    Postów: 4917 2366

    Wysłany: 15 września 2014, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ola89 wrote:
    Mam nadzieje że jutro już dojdzie także w środę recenzja :)

    Ale w 12tc to chyba nei ma tam jeszcze co podpierac czy sie myle :)?. Moze glupie pytania zadaje ale jeszcze nigdy nei mialam brzuchola ;)

    relgf71x4b3xr55n.png
    ojxeg7rfksmcab3j.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 września 2014, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam dla was fajną nutkę :))na dzień dobry zYouTube http://www.youtube.com/watch?v=Wq8BqYus40A&sns=sms

    Robotka1 lubi tę wiadomość

  • Ola89 Autorytet
    Postów: 1699 1664

    Wysłany: 15 września 2014, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PsotkaKotka wrote:
    Ale w 12tc to chyba nei ma tam jeszcze co podpierac czy sie myle :)?. Moze glupie pytania zadaje ale jeszcze nigdy nei mialam brzuchola ;)


    Mi brzuszek trochę już wystaje od kilku dni wstaję niewyspana i z ogromnym bólem kręgosłupa, może poduszka pomoże a tak normalnie to faktycznie gdzieś od połowy ciąży potrzebna

    relgwn15ds2ncxvn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 września 2014, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PsotkaKotka wrote:
    Ale w 12tc to chyba nei ma tam jeszcze co podpierac czy sie myle :)?. Moze glupie pytania zadaje ale jeszcze nigdy nei mialam brzuchola ;)
    Moj tez pierwszy brzusio ,jak ja ciekawa jestem właśnie :)Ola przetestuje to da znać:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 września 2014, 13:04

    Ola89 lubi tę wiadomość

  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 15 września 2014, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hihi Krysti:D śminka wymiata:D
    ja mam jedną czerwoną i jej praktycznie nie używam:P
    nie lubie:D

    też uważam że facet musi być przede wszystkim dojrzały:)

    u nas zadziałała chemia, potem przyszła miłość. 8 miesięcy go nie chciałam,nie podobał mi się a teraz mimo że w życiu różnie jest wiem że chcę z nim spędzić resztę życia:)
    ale czasem mnie wkurza:D

    PSOTKA zadawaj pytania:) po to jesteśmy aby odpowiadać i się uczyć wzajemnie:)

    hm może i pamiętniczek zacznę pisać ale pewnie będzie króciutki i konkretny:) może nawet ze zdjęciami:)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • misia83 Autorytet
    Postów: 1234 1424

    Wysłany: 15 września 2014, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 lutego 2016, 16:01

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    bl9c4z17a80ayfoc.png
  • sylvia007 Autorytet
    Postów: 3395 3790

    Wysłany: 15 września 2014, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ola89 wrote:
    Mi brzuszek trochę już wystaje od kilku dni wstaję niewyspana i z ogromnym bólem kręgosłupa, może poduszka pomoże a tak normalnie to faktycznie gdzieś od połowy ciąży potrzebna
    Ja też planuję sobie zakupić, bo z poprzedniej ciąży zostały mi rozstępy z prawej strony brzucha, właśnie dlatego, że cały czas spałam na lewej stronie i brzusio ciągnął, aż do materaca. Dzięki podusi będzie sobie spokojnie obok mnie leżał ;-)

    Aniołek [*] 28.05.2010
    Aniołek [*] 29.05.2014
    dxomio4py1pvii3n.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 września 2014, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się zawijam szykować prysznic juz wzięłam :)włosy wysuszyć bo ręcznik na głowie mam:) ja lubie właśnie taką muzykę jak zapodalam :) budzi mnie do życia :) energy power

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 września 2014, 13:07

  • sylvia007 Autorytet
    Postów: 3395 3790

    Wysłany: 15 września 2014, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja od kilku dni mam nowy ciążowy objaw-płaczliwość. Normalnie wszystko mnie wzrusza, oglądam coś w telewizji i płaczę, słucham radia, płaczę, a mój mąż tylko dziwnie na mnie spogląda :-)

    Aniołek [*] 28.05.2010
    Aniołek [*] 29.05.2014
    dxomio4py1pvii3n.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 września 2014, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niewiecie czy Joana leci juz tap madel :))) bo ja Polskiej nie mam tv tu a czasem online załapie co nie co

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 września 2014, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylvia007 wrote:
    a ja od kilku dni mam nowy ciążowy objaw-płaczliwość. Normalnie wszystko mnie wzrusza, oglądam coś w telewizji i płaczę, słucham radia, płaczę, a mój mąż tylko dziwnie na mnie spogląda :-)
    Identycznie jak ja:)) bedzie córa

  • Ola89 Autorytet
    Postów: 1699 1664

    Wysłany: 15 września 2014, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krysti wrote:
    Niewiecie czy Joana leci juz tap madel :))) bo ja Polskiej nie mam tv tu a czasem online załapie co nie co


    leci leci :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    relgwn15ds2ncxvn.png
  • NY Autorytet
    Postów: 413 793

    Wysłany: 15 września 2014, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem już po wizycie :) Wszystko w porządku! Serduszko bije, dzidzia ma 6cm i podskakiwała bardzo podczas badania ;) piękny widok :) Nic mi się nie odkleja, szyjka prawidłowa :) Następna wizyta 13.10 ;) tym razem z mężem ;) A i pierwszy raz miałam USG przez brzuch :)) Na dzień dobry lekarz powiedział, że pięknie wyglądam więc chyba będzie syn :D
    Nie muszę brać już kwasu, witamin jeszcze też mam nie brać, tylko b1 i b6 przez wymioty. Na ból kręgosłupa nie poradzę nic, masaże i nastawianie odpada, tłumaczył że się tam wszystko rozchodzi :)
    A ja się czuję OK :)

    Mnie piersi przestały boleć w 9/10 tyg i na chwilę zrobiły się miękkie, nawet ukochany to zauważył :( Ale widać nie jest to powód do zmartwień :)))

    Ola89, nick nieaktualny, malinka1984, Justinka, kluska, nick nieaktualny, Fasia lubią tę wiadomość

    eNortjKzUjIyMjAzMVayBlwwFWgCzg,,11.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 września 2014, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam wszystkie przyszłe mamy,dziś na 100% dowiedziałam się że jestem w ciąży(USG),czułam że jestem tak od tyg. po owulacji,choć testy wychodziły negatywne a tydzień po spodziewanej @ dostałam strasznych boleści nad ranem i 2 razy wyleciało ze mnie bardzo dużo ciemnych skrzepów, po tym 2 dni lekko plamiłam tak 1-2 razy na dzień, po wizycie w szpitalu powiedziano że to poronienie samoistne( miałam hcg tak na 5 tydzien ciąży). Mój mąż obserwował mnie i twierdził cały czas że wg niego jestem w ciąży( nie miałam objawów typu ból piersi czy mdłości i nadal nie mam) bo dziwnie się zachowuję, szybko wzruszam albo złoszczę, zapominam o wszystkim,dużo spię, mylę się i przede wszystkim non stop sikam, mogłabym siedzieć na kibelku całą dobę(nie piecze i nie swędzi i nic nie boli a posiew i badania ok) dlatego kupił mi znowu testy i kazał zrobić niby już 3 tyg po tym poronieniu i wyszły znowu negatywne, pojechaliśmy do lekarza bo to sikanie i kłucie w okolicy pępka mnie niepokoiło, myślałam że może po tym poronieniu jakaś infekcja się dzieje,a tu jednak ciąża 8 tyg. i wszystko ok,beta hcg także ok, serduszko bije.Na szczęście zdrowo się odżywiam i nie stosuje żadnych używek, zażywam kwas foliowy od 3 miesięcy ale te skrzepy i ten straszny ból z gorączką, drgawkami, nigdy tak nie cierpiałam, nie rozumiem i lekarze też nie potrafią nic wyjaśnić. Czy ktoś miał może choć w przybliżeniu podobne doświadczenia??

    malinka1984 lubi tę wiadomość

  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 15 września 2014, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MARTA ale niespodzianka:D super:) gratuluję:)
    oj ja nie pomogę, w ciążę zaszłam książkowo bez przykrych niespodzianek.

    NY gratuluję pozytywnej wizyty:)
    kurcze tyle się mówi żeby nie brać w pierwszym trymestrze witamin i ciągle się zastanawiam jak to jest do końca......

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 września 2014, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, paracetamol w ciąży można? Łeb mi pęka i rzygam,suuper, powrót objawow

  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 15 września 2014, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hwesta możesz

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • PsotkaKotka Autorytet
    Postów: 4917 2366

    Wysłany: 15 września 2014, 13:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, nie wiem czy juz sie na ten temat wypowiadalyscie zastanawialscie sie nad plusami i minusami bycia zimowa ciezarowka i kwietniowa mama?

    - boje sie ze bedzie mi zimno zima
    - boje sie ze sie gdzies przewroce jak bedzie slisko
    - nie mozna jezdzic na nartach
    - nie mozna bedzie ubierac ladnych letnich sukienek ze slomkowym kapeluszem :P i cieszyc sie sloncem w ciazy
    - obawiam sie ze moj zimowy plaszcz sie nei zapnie a nowego wiekszego nie chcialabym kupowac

    zalety :)

    - przede wszstkim cieszy mnie to ze kiedy dziecko sie urodzi to dni beda coraz piekniejsze, coraz wiecej slonca, coraz cieplej i latem bedzie juz mozna nawet z maluszkiem nad morze czy jeziorko pojechac :). Uwazam to za ogromna zalete :)
    - nie bedziemy sie meczyc w upale. Ja tez nie mialabym ochoty pokazywac brzucholka w bikini :P
    - jak bedziemy wstawac w nocy do dziecka to nie bedzie okropnie zimno

    Dodacie cos od siebie :)?


    martafr - niezle przezycia. Jednak organizm ludzki kazdy jest inny i trzeba zawsze na siebei uwazac.

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    relgf71x4b3xr55n.png
    ojxeg7rfksmcab3j.png
‹‹ 192 193 194 195 196 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ