Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Kwietniówki 2015 :)
Odpowiedz

Kwietniówki 2015 :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 stycznia 2015, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry
    Rudzia trzymam kciuki, ja dziś kontrola tylko bez usg na 20.30!!! Jakaś masakryczna godzina...Ale chociaż szyjkę sprawdzi
    Gratuluję kolejnego tygodnia wszystkim.
    Robotka piękny brzuszek! :-D
    Ida na odwróconego leniwca musisz spać :-P sorki, taki żarcik wiem, że poważna sprawa z tą wodą

    Rudzia, Ida, Robotka1 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 stycznia 2015, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się witam w 31 tyg ;))<3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 stycznia 2015, 10:09

    sylvia007, Rudzia, nick nieaktualny, Eweliśka, Anka1501, Robotka1, MartaAlvi, Ewelcia, Gosha, weronika86, nick nieaktualny, Agusiek89 lubią tę wiadomość

  • Rudzia Autorytet
    Postów: 4164 5155

    Wysłany: 28 stycznia 2015, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krysti wrote:
    Ja się witam w 30 tyg ;))<3


    A nie 31? :P

    nick nieaktualny, Anka1501, weronika86 lubią tę wiadomość

    18.04.2015 (42+2) Sofia 4500g; 54cm <3
    l22njw4zq8sux6j8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 stycznia 2015, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelcia, Eweliska to ja też chętnie się wybiorę na te warsztaty. Tylko o której? Bo na pewno od 11 do 17 nie damy rady, a fajnie byłoby się spotkać i na kawkę skoczyć na przeciwko do Coffee Haven :-D
    12 ok będzie?
    Hwesta, CzaryMary wybierzecie się? I ktoś jeszcze?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 stycznia 2015, 10:09

    Eweliśka, Ewelcia lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 stycznia 2015, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spiaca damesa jestem haha :) dopiero wstalam ledwo oczy otworzylam spalam jak suseł ,rudzia yo 31 jebło mi się :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 stycznia 2015, 10:11

    Rudzia, nick nieaktualny, weronika86, Agusiek89 lubią tę wiadomość

  • Ida Autorytet
    Postów: 5781 5906

    Wysłany: 28 stycznia 2015, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    T

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 marca 2016, 11:40

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 stycznia 2015, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzis na poczte muszę jechac odebrac przesylke do tkmaxx po koszule do apteki po drobnostki do szpitala :)busy bedzie dzień :) i do sklepu fryzjerskiego isc kolezance dobrać farbe i sztuczne wlosy do tej farby ,slub bierze i musi pięknie wygladać przecudownego koka bedzie miec do slubu :)

  • Ida Autorytet
    Postów: 5781 5906

    Wysłany: 28 stycznia 2015, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    R

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 marca 2016, 11:40

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 stycznia 2015, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wlosów nie obcinam ale resztą się zajmuje w tym kreatynowym prostowaniem włosów :) ja po kursach fryzjerskich jestem :) 4 lata kreatyne juz robie ,teraz mam zamiar po porodzie zając się przedluzaniem włosów metodą ,,Racon' na youtube mizna zobaczyc co to jest dla zainteresowanych :) z naturalnych wlosów przeduzanie:) ja farby Fryzjerskie polecam Kadus Matrix Igora:)

    Ida, Lali, Agusiek89 lubią tę wiadomość

  • Anka1501 Autorytet
    Postów: 5649 7477

    Wysłany: 28 stycznia 2015, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny gratuluję kolejnych tygodni :)

    Robotka brzuszek pierwsza klasa ;)

    Za parę godzin zobaczę mojego akrobatę, trzymajcie kciuki za sprawne łożysko :/ masakra, jak się zaczęłam bać ;(

    sylvia007 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 stycznia 2015, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ha czyli w przyszłym roku wycieczka do UK do Weroniki na tatoo a do Krysti na kreatynę :-)

    nick nieaktualny, Anka1501, Eweliśka, Gosha, nick nieaktualny, weronika86, mantissa, Agusiek89 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 stycznia 2015, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania będzie dobrze, co ma nie być? :-D

    Anka1501 lubi tę wiadomość

  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 28 stycznia 2015, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hehe Sylvia no zgubiłam dupę nie wiem gdzie:P
    może poszła kupę zrobić:D
    a tak serio to chyba sobie jakoś tak dupiato stanęłam:) zresztą ja nigdy wystająco dupna nie byłam:) o boshhh ile dup w mojej wypowiedzi....sorki;)

    Krysti no nie mówiłam ale koszulę to masz sexi:D
    przydał by mi się Twój mąż na zakupy:D

    dziewczyny na opuchliznę pijcie dużo wody!! wiem że to dziwnie brzmi ale tak jest.

    a mi się przypomniał pierwszy trymestr...rzygam od tygodnia, mdli mnie i wogóle;/

    nick nieaktualny, Ida, nick nieaktualny, sylvia007 lubią tę wiadomość

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 stycznia 2015, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Robotka lubię za dupy nie za rzyganie :-P

    Robotka1 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 stycznia 2015, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KasiaKwiatek wrote:
    Ha czyli w przyszłym roku wycieczka do UK do Weroniki na tatoo a do Krysti na kreatynę :-)
    Zapraszam u mnie dzwi otwarte i mozna duzo zwiedzić ,tetaz duze auto bedziemy kupowac takze wszyscy się zmiescimy :)I po Szkocji po jezdzimy :)A zwiedzania jest i plaza morze :) Zapraszam kasia :)

    nick nieaktualny, Agusiek89 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 stycznia 2015, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Robotka1 wrote:
    hehe Sylvia no zgubiłam dupę nie wiem gdzie:P
    może poszła kupę zrobić:D
    a tak serio to chyba sobie jakoś tak dupiato stanęłam:) zresztą ja nigdy wystająco dupna nie byłam:) o boshhh ile dup w mojej wypowiedzi....sorki;)

    Krysti no nie mówiłam ale koszulę to masz sexi:D
    przydał by mi się Twój mąż na zakupy:D

    dziewczyny na opuchliznę pijcie dużo wody!! wiem że to dziwnie brzmi ale tak jest.

    a mi się przypomniał pierwszy trymestr...rzygam od tygodnia, mdli mnie i wogóle;/
    Robotka on by mnie ubral na porodówke haha najlepiej w koronce :D i stringach z dziurką u dolu haha :) ponczochy i obcasy to to tak ,ide dzis kupic koszule widzialam fajne to co wczoraj to po domu bede smigać .

    Robotka1, Gosha lubią tę wiadomość

  • Anka1501 Autorytet
    Postów: 5649 7477

    Wysłany: 28 stycznia 2015, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie, trzeba pić dużo a nawet bardzo dużo wody! Im więcej pijesz tym organizm mniej magazynuje. Mi pomaga na razie

    Ida, nick nieaktualny, Agusiek89 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 stycznia 2015, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja bym pawia walnela po platkach z mlekiem :/ ostatnio jej

  • Lali Autorytet
    Postów: 1701 2405

    Wysłany: 28 stycznia 2015, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylvia007 wrote:
    A z powodu tej opuchlizny leżałam w szpitalu.
    Dlatego wlasnie wspomnialam o lekarzu, bo mnie na kazdej wizycie uczula o ta opuchlizne, ze jesli zauwaze od rana to mam mu to zglosic.
    Robotka jaki brzuszek okraglutki :) ja wlasnie po sniadaniu obalam puszke coli :P

    6gcc7ob.png
    Pola 04.2012 <3
    Laura 04.2015 <3
  • Ida Autorytet
    Postów: 5781 5906

    Wysłany: 28 stycznia 2015, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    R

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 marca 2016, 11:40

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

‹‹ 2298 2299 2300 2301 2302 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta w ciąży - po trymestrach

Odpowiednia dieta w ciąży wpływa nie tylko na przebieg samej ciąży, ale również na zdrowie Twojego dziecka w przyszłości (np. słaby układ odpornościowy dziecka lub problemy z otyłością). Przeczytaj dlaczego dieta w ciąży jest tak istotna, czy kompleks witamin jest w stanie ją zastąpić oraz na co powinnaś zwrócić uwagę w każdym trymestrze ciąży.   

CZYTAJ WIĘCEJ