Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Kwietniówki 2015 :)
Odpowiedz

Kwietniówki 2015 :)

Oceń ten wątek:
  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6377

    Wysłany: 28 stycznia 2015, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amy_ wrote:
    Wera ale żeś wkleiła SUCZ!!
    no u mnie się uspokoiło, zaliczyłam szpital ale na szczęscie Olek się nie odważył wystawić łepek poza matki łono :P więc myślę, że jeszcze troszkę tam posiedzi

    Kwiatek żeś mi dojebała to chyba wyjścia już nie miałam..

    Tęskniło mi się za wami jak diabli :(

    Krysti - uważam temat za zamknięty i wyciągam nowe karty do rozdania :]
    Też mam nadzieję, że więcej spin nie będzie
    amy wariatko to samiec :D :D Brutal ma na imie :D krysti moja mala tez jest ale ja ja mam ze schroniska wiec nie mam jej zdjec za szczeniaka :D

    Fasia, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6377

    Wysłany: 28 stycznia 2015, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a tu macie jak GROZNY amstaff pilnuje domu :D :D :D hahahha

    out.php?i=940621_dsci0013.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 stycznia 2015, 20:05

    Lali, Anka1501, nick nieaktualny, Fasia, nick nieaktualny, Ewelcia, nick nieaktualny, Amy_, Eweliśka, Agusiek89 lubią tę wiadomość

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6377

    Wysłany: 28 stycznia 2015, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malej mam tylko jedno zdjecie :D

    out.php?i=940702_1381380-737914459559148-1419419812-n.jpg

    Lali, Anka1501, nick nieaktualny, Fasia, nick nieaktualny, Gosha, nick nieaktualny, Amy_ lubią tę wiadomość

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 stycznia 2015, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kogo moje oczy widzą!! Amy wróciła!!

    gify_114.gif

    weronika86, Lali, Amy_ lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 stycznia 2015, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    werka - ależ się Brutal panoszy z klejnotami !! Prawie jak mój nienarodzony syn :)
    Super psiaki :)

    weronika86, Agusiek89 lubią tę wiadomość

  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6377

    Wysłany: 28 stycznia 2015, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    CzaryMary wrote:
    werka - ależ się Brutal panoszy z klejnotami !! Prawie jak mój nienarodzony syn :)
    Super psiaki :)
    on zawsze jajcy wypierdzieli na wierzch :D :D a biala z pipa lezy wywalona..zboczony dom po prostu :D

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, Fasia, Gosha, Agusiek89 lubią tę wiadomość

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • sylvia007 Autorytet
    Postów: 3395 3790

    Wysłany: 28 stycznia 2015, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny udało mi się wylicytować na all huśtawko-bujaczek za niecałe 80 zł. Jak się cieszę, tylko mam nadzieję, że nie walczyła z żadną z was??!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 stycznia 2015, 20:35

    nick nieaktualny, Fasia lubią tę wiadomość

    Aniołek [*] 28.05.2010
    Aniołek [*] 29.05.2014
    dxomio4py1pvii3n.png
  • Anka1501 Autorytet
    Postów: 5649 7477

    Wysłany: 28 stycznia 2015, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny pomóżcie... prezent dla siostry??? od razu pisze, ze jest bardzo zajęta osobą i na nic nie ma czasu ;) także książki i wyjścia gdziekolwiek odpadają...

  • sylvia007 Autorytet
    Postów: 3395 3790

    Wysłany: 28 stycznia 2015, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    weronika86 wrote:
    on zawsze jajcy wypierdzieli na wierzch :D :D a biala z pipa lezy wywalona..zboczony dom po prostu :D
    Jak to mówią " jaki pan taki pies" ;-)

    Anka1501, Fasia, Gosha, weronika86, Agusiek89 lubią tę wiadomość

    Aniołek [*] 28.05.2010
    Aniołek [*] 29.05.2014
    dxomio4py1pvii3n.png
  • sylvia007 Autorytet
    Postów: 3395 3790

    Wysłany: 28 stycznia 2015, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anka1501 wrote:
    Dziewczyny pomóżcie... prezent dla siostry??? od razu pisze, ze jest bardzo zajęta osobą i na nic nie ma czasu ;) także książki i wyjścia gdziekolwiek odpadają...
    Karta podarunkowa do ulubionego sklepu, jak już znajdzie czas to pewnie chętnie wykorzysta :-)

    Anka1501, Fasia, weronika86, Agusiek89 lubią tę wiadomość

    Aniołek [*] 28.05.2010
    Aniołek [*] 29.05.2014
    dxomio4py1pvii3n.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 stycznia 2015, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 czerwca 2015, 15:37

  • Anka1501 Autorytet
    Postów: 5649 7477

    Wysłany: 28 stycznia 2015, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    liloe wrote:
    Ile ma lat, co robi, czym się interesuje? i ile możesz na to przeznaczyć gotówki?

    Kończy 35lat, jest fanka sportów ale wiecie... w Tv bo sama dupki nie ruszy ;) pracuje na kierowniczym stanowisku... Nie lubi biżuterii, kosmetyków... A gotówki tak 100-150 max 200

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 stycznia 2015, 20:41

  • Anka1501 Autorytet
    Postów: 5649 7477

    Wysłany: 28 stycznia 2015, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z siostra się widuje rzadko, przyjedzie do mnie z dziećmi 11.02 i tego dnia ma urodziny

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 stycznia 2015, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylvia007 wrote:
    Dziewczyny udało mi się wylicytować na all huśtawko-bujaczek za niecałe 80 zł. Jak się cieszę, tylko mam nadzieję, że nie walczyła z żadną z was??!

    ja się o niego biłam ;)

    Anka - bransoletka Lilou z przywieszką + grawerka?

    Edit. doczytałam że nie lubi biżuterii... hmmm

    Audiobook - do samochodu, może jakaś kolacja w fajnej knajpce ?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 stycznia 2015, 20:47

    Anka1501 lubi tę wiadomość

  • Anka1501 Autorytet
    Postów: 5649 7477

    Wysłany: 28 stycznia 2015, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właściwie przyjedzie na parę dni to może zorganizuje opiekę dla naszych dzieciaków i gdzieś pójdziemy... może coś sobie wybierze w sklepie a potem kino...

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • Anka1501 Autorytet
    Postów: 5649 7477

    Wysłany: 28 stycznia 2015, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Prawko ma ale ostatnio jeździła na egzaminie... Chyba z 4 lata temu :/

  • sylvia007 Autorytet
    Postów: 3395 3790

    Wysłany: 28 stycznia 2015, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    CzaryMary wrote:
    ja się o niego biłam ;)

    Anka - bransoletka Lilou z przywieszką + grawerka?

    Edit. doczytałam że nie lubi biżuterii... hmmm

    Audiobook - do samochodu, może jakaś kolacja w fajnej knajpce ?
    Mary przykro mi, ale jest taki sam w kup teraz za 89 zł, to tak na pocieszenie ;-)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Aniołek [*] 28.05.2010
    Aniołek [*] 29.05.2014
    dxomio4py1pvii3n.png
  • Anka1501 Autorytet
    Postów: 5649 7477

    Wysłany: 28 stycznia 2015, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylvia a Ty nie pisałaś dzisiaj, że nic już nie kupujesz na razie...?

  • misia83 Autorytet
    Postów: 1234 1424

    Wysłany: 28 stycznia 2015, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ,

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 lutego 2016, 17:55

    nick nieaktualny, Eweliśka lubią tę wiadomość

    bl9c4z17a80ayfoc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 stycznia 2015, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    liloe wrote:
    No ja dziś wywoływałam Amy ze 2 razy w dyskusji :D i się pojawiła! Nawet się nie waż stąd ruszać i nas zostawiać. Potrzebna jesteś, bo panika porodowa się poniekąd tu szykowała dziś rano ;)

    Ida mierz sobie to ciśnienie dla świętego spokoju. Nawet sprawdziłam, czy mi się skarpetki w łydki nie wbijają. Mąż się na mnie dziwnie patrzy, jak sobie nagle podciągnęłam leginsy i łydki oglądałam :D powiedział tylko "Boże co Ty znowu czytasz w tym necie, że sobie girki oglądasz" :D

    Wzięłam się ostro za pranie, jeszcze prasowanko mnie czeka, póki co odkładam :P

    Krysti tylko ten sernik niech ostygnie, nie prosto z blachy, bo sraczka będzie :D

    Moje kupy zrobiły się punktualne jak nigdy, co 23-24h :D to się nazywa wyregulować sobie pracę jelit :D <fanfary>
    Wiem wiem :) Tyle ze ja robie sernik na zimno haha:)

‹‹ 2319 2320 2321 2322 2323 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ