Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Kwietniówki 2015 :)
Odpowiedz

Kwietniówki 2015 :)

Oceń ten wątek:
  • Eweliśka Autorytet
    Postów: 1366 1823

    Wysłany: 5 marca 2015, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wow Anula robi się poważne!!
    na bank doprasowałas te ręczniki co mąż kupił za duże:P

    nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    ug37roeq6z3ep1sa.png
  • NY Autorytet
    Postów: 413 793

    Wysłany: 5 marca 2015, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A zapomniałam ;) cellulit do kostek :)
    Ale musimy myśleć pozytywnie ;) ja chcę karmić długo no to czekoladka już wypadnie z menu ;) i trzeba się ruszać, żeby nasze dzieciaki były dumne z pięknych zdrowych mamusiek ;) damy radę ;) nic już nie zdziałamy, trzeba się nastawić na czas po porodzie ;)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    eNortjKzUjIyMjAzMVayBlwwFWgCzg,,11.png
  • mimka84 Autorytet
    Postów: 2432 3307

    Wysłany: 5 marca 2015, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anka coś czuję że pełnia u Ciebie okaże się decydująca.

    weronika86 lubi tę wiadomość

    relgh371djw8agni.png
  • Anka1501 Autorytet
    Postów: 5649 7477

    Wysłany: 5 marca 2015, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spalam trochę a teraz wstalam do kuchni po ciepłe mleko. :D wtedy do łazienki a tam czop na wkladce :P

    nick nieaktualny, mantissa lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 marca 2015, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Shimmer ale blisko masz?? bo ja to bym tam chyba cały dzień jechała do Twojego szpitala a tez słyszałam dobre rzeczy o nim

  • Anka1501 Autorytet
    Postów: 5649 7477

    Wysłany: 5 marca 2015, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skurczy brak. Dzisiaj może ze trzy razy się spial i nawet nie boli nic

    nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • mimka84 Autorytet
    Postów: 2432 3307

    Wysłany: 5 marca 2015, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ;

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 grudnia 2015, 14:02

    mantissa lubi tę wiadomość

    relgh371djw8agni.png
  • Aguś86 Autorytet
    Postów: 3483 3834

    Wysłany: 5 marca 2015, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam teraz równo 10 na plusie. W poprzedniej ciąży do końca tj 35 tygodnia miałam +8 kg. Uważam, że i tak nie jest jakoś źle :P

    mimka84, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    38+3 2740 g 49 cm
    dqpr9vvjb3vzii2s.png
    3i498ribi6hvdiar.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 marca 2015, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anka1501 wrote:
    Skurczy brak. Dzisiaj może ze trzy razy się spial i nawet nie boli nic
    to jest nadzieja że jeszcze z tydzień wytrzymamy, ja natomiast nie wiem jak tam moje rozwarcie czy cos się powiekszyło, nie ma kto zajrzeć

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 marca 2015, 12:44

    mimka84 lubi tę wiadomość

  • Anka1501 Autorytet
    Postów: 5649 7477

    Wysłany: 5 marca 2015, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eweliśka wrote:
    Wow Anula robi się poważne!!
    na bank doprasowałas te ręczniki co mąż kupił za duże:P

    Zrobiłam to wczoraj rano ;)

    Eweliśka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 marca 2015, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anka1501 wrote:
    Spalam trochę a teraz wstalam do kuchni po ciepłe mleko. :D wtedy do łazienki a tam czop na wkladce :P

    Ja bym szybko zamówiła pizzę albo kebaba, nie wiadomo kiedy będzie okazja żeby zjeść coś niezdrowego :P albo te laysy :D

    nick nieaktualny, mimka84, Aguś86, Anka1501, lysinka, Bambi85, nick nieaktualny, Lali lubią tę wiadomość

  • Klaudia90 Autorytet
    Postów: 716 1573

    Wysłany: 5 marca 2015, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    shimmer_lip wrote:
    Ja w bielańskim rodzę. III stopień referencyjności i na neonatologii i położnictwie. Reszta mnie nie interesuje :D mogę rodzić z 20 babami w jednej sali :) weselej by może było :) byle bezpiecznie ;)

    W Bielańskim ja się rodziłam i mama nie narzeka hehe, tyle, że to było 25 lat temu :D Poród na Karowej polecała mi koleżanka - jak stwierdziła "położne obchodzą się z tam z Tobą jak z jajkiem" :) Ja mam najbliżej do szpitala św. Zofii na Żelaznej i jestem zdecydowana tam jechać :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    atdcpx9igi18i82j.png
    l22n6iyebdj8geju.png
  • mimka84 Autorytet
    Postów: 2432 3307

    Wysłany: 5 marca 2015, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aguś86 wrote:
    Ja mam teraz równo 10 na plusie. W poprzedniej ciąży do końca tj 35 tygodnia miałam +8 kg. Uważam, że i tak nie jest jakoś źle :P
    Aguś to super waga, marzyłam o takiej, ale niestety nie udało się.

    Aguś86 lubi tę wiadomość

    relgh371djw8agni.png
  • Jaga Autorytet
    Postów: 1171 1651

    Wysłany: 5 marca 2015, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania no to już bliżej niż dalej. Jak czop w całości odlazł to się rozwarcie mogło niestety powiększyć. Nadal w domku siedzisz?
    Mnie pobolewają plecy okresowo ale to już jakiś czas się powtarza więc nie zwracam uwagi. Mam tylko nadzieję , że moja skracająca się z błyskawiczną szybkością szyjka jeszcze jest i na dniach mnie nie złapie nic.

    Jeszcze właśnie dzwonili , że jutro dojedzie do mnie szafa a ja nadal bez kasy , kurwa mac!

    Lili
    201504074965.png
    Marcel
    200911061762.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 marca 2015, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mimka84 wrote:
    Aguś to super waga, marzyłam o takiej, ale niestety nie udało się.
    też sobie takie plany robiłam ze 10-12 max a życie zweryfikowało

    mimka84 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 marca 2015, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jaga wrote:
    Ania no to już bliżej niż dalej. Jak czop w całości odlazł to się rozwarcie mogło niestety powiększyć. Nadal w domku siedzisz?
    Mnie pobolewają plecy okresowo ale to już jakiś czas się powtarza więc nie zwracam uwagi. Mam tylko nadzieję , że moja skracająca się z błyskawiczną szybkością szyjka jeszcze jest i na dniach mnie nie złapie nic.

    Jeszcze właśnie dzwonili , że jutro dojedzie do mnie szafa a ja nadal bez kasy , kurwa mac!

    Anka pewnie sprawdza czy ma bilet i rozkład jazdy autobusów drukuje :P

    nick nieaktualny, Anka1501, Aguś86, Bambi85, Gosha, Fasia lubią tę wiadomość

  • Klaudia90 Autorytet
    Postów: 716 1573

    Wysłany: 5 marca 2015, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anka1501 wrote:
    Spalam trochę a teraz wstalam do kuchni po ciepłe mleko. :D wtedy do łazienki a tam czop na wkladce :P
    Czy to znaczył, ze poród tuż tuż? :O

    atdcpx9igi18i82j.png
    l22n6iyebdj8geju.png
  • mimka84 Autorytet
    Postów: 2432 3307

    Wysłany: 5 marca 2015, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jaga może dadzą na piękne oczy, albo na tekst że kobiecie w ciaży się nie odmawia :P Zawsze można spróbować.

    Jaga lubi tę wiadomość

    relgh371djw8agni.png
  • lysinka Autorytet
    Postów: 704 944

    Wysłany: 5 marca 2015, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poszłam na zakupy, no oczywiście bez portfela :/ musiałam wracać, w sumie nie kupiłam praktycznie nic, co chciałam, ale nie mogłam się oprzeć materiałowym baletkom za dyszkę z pepco :) na wyjście ze szpitala nic nie kupuję, miałam przed ciążą duże wahania wagi i mam ciuchy w kilku rozmiarach, więc coś wybiorę ;) sprzedałam tylko te malutkie, w które porzuciłam nadzieję, że kiedykolwiek wejdę :) ale później zamierzam zaszaleć i się obkupić :)

    ANGELA Martynka jest cudowna :)

    EWELIŚKA gratki kolejnego tygodnia :)



    Eweliśka, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    km5smg7yaiikzi6r.png
  • Anka1501 Autorytet
    Postów: 5649 7477

    Wysłany: 5 marca 2015, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    liloe wrote:
    Ja bym szybko zamówiła pizzę albo kebaba, nie wiadomo kiedy będzie okazja żeby zjeść coś niezdrowego :P albo te laysy :D

    Właśnie pozarlam tabliczkę czekolady a za godzinę wpada przyjaciółka to może coś zamowimy :D

    mimka84, nick nieaktualny, lysinka lubią tę wiadomość

‹‹ 3293 3294 3295 3296 3297 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Planujesz ciążę? Sprawdź, jaką rolę w organizmie odgrywa koenzym Q10

Przygotowania do ciąży to ogromne wyzwanie dla organizmu – na poziomie komórkowym zachodzą procesy wymagające dużych nakładów energii. Coraz więcej badań pokazuje, że koenzym Q10 może wspierać jakość komórek jajowych i plemników, dostarczając mitochondriom potrzebnego paliwa. Choć nie zastąpi kwasu foliowego ani terapii hormonalnej, może stać się cennym uzupełnieniem w staraniach o dziecko.

CZYTAJ WIĘCEJ