Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Kwietniówki 2015 :)
Odpowiedz

Kwietniówki 2015 :)

Oceń ten wątek:
  • Anka1501 Autorytet
    Postów: 5649 7477

    Wysłany: 10 marca 2015, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja byłam dziś na spacerku z synem, przeszliśmy się po parku, pogoda cudowna :) teraz siedzę i czekam na koszule do karmienia. Jutro pewnie przyjdą moje szopy :)

    Ulka84, nick nieaktualny, Eweliśka lubią tę wiadomość

  • Ulka84 Autorytet
    Postów: 804 792

    Wysłany: 10 marca 2015, 14:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też właśnie wróciłam z ogródka, pogoda piękna. Poczytałam troche, a później odwiedziłam sąsiadkę na ogródku, która odpoczywała z miesięczną córeczką ;)

    nick nieaktualny, Fasia lubią tę wiadomość

    m3sx3e3kz15rjscs.pngmhsvk6nlmw3zvwuz.png[/url]
    Aniołek - maj 2016
    Aniołek - maj 2014
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 marca 2015, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Shimmer bedzie dobrze, musi być ale ja bym poszła do gabinetu tego Debskiego bez zapisu tam gdzie prywatnie przyjmuje albo gdzies w przychodni na nfz gdzie przyjmuje i bym poskamlała, pobiadoliła i może przyjmie Cię z doskoku w tym dniu, tak robilismy z moja mama jak wykryli jej cos na badaniach a do najlepszego specjalisty w tej dziedzinie było rok czekania i przyjął wtedy prywatnie a potem zapisywał juz z krótkim terminem oczekiwania na nfz do przychodni pszyszpitalnej do siebie

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 marca 2015, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    shimmer - no kurestwo no!
    no ale jak pojdziesz tego 18ego do Bielańskiego to mogą Cię zapisać na cc??

  • Fasia Autorytet
    Postów: 7870 11063

    Wysłany: 10 marca 2015, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Shimmer dokładnie tak jak Maggie pisze - nie ma szans żebyś do niego np zadzwoniła albo jakoś z nim pogadała - może wtedy przyjąłby Cię szybciej ?

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    7.04.2015r. - 39+1 tc. 3400g i 51cm szczęścia! <3
    9f7j9vvj6vasnid9.png

    Aniołek - 26.06.2013r
  • shimmer_lip Autorytet
    Postów: 3456 4962

    Wysłany: 10 marca 2015, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maggie86 wrote:
    Shimmer bedzie dobrze, musi być ale ja bym poszła do gabinetu tego Debskiego bez zapisu tam gdzie prywatnie przyjmuje albo gdzies w przychodni na nfz gdzie przyjmuje i bym poskamlała, pobiadoliła i może przyjmie Cię z doskoku w tym dniu, tak robilismy z moja mama jak wykryli jej cos na badaniach a do najlepszego specjalisty w tej dziedzinie było rok czekania i przyjął wtedy prywatnie a potem zapisywał juz z krótkim terminem oczekiwania na nfz do przychodni pszyszpitalnej do siebie
    No właśnie terminu niet :( skamlanie tyż nic nie dało :(
    i nie wiem, nie wiem co mam robić :(

    tb73roeqs1ggbdgp.png
  • mimka84 Autorytet
    Postów: 2432 3307

    Wysłany: 10 marca 2015, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Piękne brzuchalki Robotka i Haneczka.

    Robotka a czy on się troszku nie obniżył już Tobie???

    Ida, śliczny synek, całuski w czółko dla niego.

    Ida, Robotka1, haneczka lubią tę wiadomość

    relgh371djw8agni.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 marca 2015, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mary ja wczoraj otworzyłam kurierowi bo kulturalnie zadzownił wcześniej że bedzie za godzinkę i zdążyłam się ciut ogarnąć i własnie te same sukienki co Hwesta zamawiała do mnie przyszły:)

  • shimmer_lip Autorytet
    Postów: 3456 4962

    Wysłany: 10 marca 2015, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    CzaryMary wrote:
    shimmer - no kurestwo no!
    no ale jak pojdziesz tego 18ego do Bielańskiego to mogą Cię zapisać na cc??
    A cholera ich wie :( równie dobrze mogą mnie spuścić na drzewo :( się tego boję :(

    tb73roeqs1ggbdgp.png
  • Fasia Autorytet
    Postów: 7870 11063

    Wysłany: 10 marca 2015, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudzia chodziło Ci o takie dwie gulki jak u mnie ?? Z lewej koło pępka jest mniejsza natomiast z prawej jest ogromna, zajmuje całą szeroko rozłożoną dłoń. Ciężko to na zdjęciu uchwycić. Takie gule mam co kilkanaście minut. One są twarde ale między nimi i po bokach brzuszek jest miękki.
    20d0e543849cfb06med.jpg

    mimka84, Rudzia, nick nieaktualny, Aguś86, iwonka1077, Klaudia90, Justinka, Gosha, mf, Murraya, Ewelcia lubią tę wiadomość

    7.04.2015r. - 39+1 tc. 3400g i 51cm szczęścia! <3
    9f7j9vvj6vasnid9.png

    Aniołek - 26.06.2013r
  • mimka84 Autorytet
    Postów: 2432 3307

    Wysłany: 10 marca 2015, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Shimmer ale dupiasta sytuacja z tym terminem. Weź dziada gdzieś dorwij osobiście jak się da.

    Fasia, shimmer_lip, Rudzia lubią tę wiadomość

    relgh371djw8agni.png
  • Anka1501 Autorytet
    Postów: 5649 7477

    Wysłany: 10 marca 2015, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Shimmer ciężka sprawa :/ moja koleżanka miała cc w szpitalu wojewódzkim. Wskazaniem był torbiel na jajniku, który podczas cc został usunięty. Ale szczegółów nie znam, chyba miała jakieś badanie wcześniej i czekała czy ten torbiel kwalifikuje się do usunięcia.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 marca 2015, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    shimmer_lip wrote:
    A cholera ich wie :( równie dobrze mogą mnie spuścić na drzewo :( się tego boję :(

    ale jak lubią takie przypadki to może jest szansa....? Noż, k-wa chyba nie trzeba być lekarzem żeby skumać że tak duża torbiel jest wskazaniem do cc.

    Ja bym walczyła!! FIGHT !!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 marca 2015, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trudna sprawa Shimmer, może w szpitalu bielańskim poszukac jakiejś przychylnej położnej czy pielęgniarki i pogadać i ona może coś podpowie, może szepnie słówko do ordynatora, no nie wiem, próbuj coś różnymi drogami

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 marca 2015, 14:21

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • Rudzia Autorytet
    Postów: 4164 5155

    Wysłany: 10 marca 2015, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    FASIA dokladnie!! I skoro Sofii ma glowke w dole to co to moze byc? :D chyba nie dwie pupy :D

    Gosha lubi tę wiadomość

    18.04.2015 (42+2) Sofia 4500g; 54cm <3
    l22njw4zq8sux6j8.png
  • shimmer_lip Autorytet
    Postów: 3456 4962

    Wysłany: 10 marca 2015, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mimka84 wrote:
    Shimmer ale dupiasta sytuacja z tym terminem. Weź dziada gdzieś dorwij osobiście jak się da.
    No :( a ja też pizda jestem bo nawet mi do głowy nie przyszło, że on może mieć prywatny gabinet i nie wyguglałam tego :( no i nie przyszło mi do głowy że się tak baby biją o wizyty u niego skoro tyle kosztują.

    tb73roeqs1ggbdgp.png
  • mimka84 Autorytet
    Postów: 2432 3307

    Wysłany: 10 marca 2015, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ;

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 grudnia 2015, 14:17

    nick nieaktualny, Eweliśka, Fasia, Gosha lubią tę wiadomość

    relgh371djw8agni.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 marca 2015, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fasia - co ten Twój syn z Tobą wyprawia!! Masz kwadratowy brzuch!! haaaaaa nie napiszę już piękna piłeczka tylko : Piękny kwadracik!! :)

    nick nieaktualny, mimka84, Eweliśka, Fasia, nick nieaktualny, Gosha lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 marca 2015, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fasia Ty masz w brzuchu transformersa czy co?? u mnie za dużo tłuszczu by takie cuda zobaczyć

    Fasia, Gosha lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 marca 2015, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja sie boje ze jak jestem dzis poza domem to zechcą przyjść sukienki i ich nie odbiorę :( czekam na ktg

‹‹ 3404 3405 3406 3407 3408 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

DHA z alg czy ryb? Sprawdzamy, dlaczego DHA z alg zyskuje na popularności wśród przyszłych mam

Kwas DHA to jedna z substancji niezbędnych do prawidłowego rozwoju płodu. Jego suplementacja jest zalecana przez ekspertów, a w aptekach znajdziemy wiele preparatów zawierających ten składnik. Najczęściej jest pozyskiwany z ryb morskich, jednak coraz więcej przyszłych mam sięga po DHA z alg. Jakie są jego właściwości i czym różni się od rybiego? Dowiedz się więcej na temat suplementacji DHA w ciąży – kiedy zacząć i jakie dawki stosować?

CZYTAJ WIĘCEJ

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ