Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Kwietniówki 2015 :)
Odpowiedz

Kwietniówki 2015 :)

Oceń ten wątek:
  • Lwica Autorytet
    Postów: 1272 1277

    Wysłany: 10 marca 2015, 16:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przepraszam za spamowe zdjęcie. Nie zamiarem moim jest pochwalić sie co na obiad -ale ilośc jaka wrzeram -bo juz konsumpcja tego nie mozna nazwać -przez mojego synusia w brzuszku -głodomorek z niego niezły:))
    A po obiedzie co czekolada :((

    Czy ja po ciazy wroce do normalnych porcji ???:(((

    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/156b8cae676e.jpg

    iwonka1077, nick nieaktualny, nick nieaktualny, shimmer_lip, Robotka1, Klaudia90, Fasia, lysinka, haneczka, nick nieaktualny, Aguś86, Gosha, Murraya lubią tę wiadomość

    oar8s65gn4hfzvo1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 marca 2015, 16:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylvia007 wrote:
    A dziewczyny mam takie pytanie, czop śluzowy to raczej gęsty jest prawda???

    a co?? coś się dzieje ?

  • Anka1501 Autorytet
    Postów: 5649 7477

    Wysłany: 10 marca 2015, 16:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iwonka1077 wrote:
    Tak Anka może być coś koło 500 zł z tel pisze nie chce mi się szukać tyle że na wszystkich członków rodziny to dzielisz

    No ja wiem, nie zaglebialam się w to bo i tak bym nic nie dostała ;)

  • shimmer_lip Autorytet
    Postów: 3456 4962

    Wysłany: 10 marca 2015, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i mam wizytu u Jurija 19 marca :)

    sylvia007, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Robotka1, Klaudia90, Anka1501, iwonka1077, Fasia, Jaga, GabiK, Rudzia, Bambi85, lysinka, nick nieaktualny, Aguś86, haneczka, nick nieaktualny, Gosha, Justinka, Murraya, Eweliśka lubią tę wiadomość

    tb73roeqs1ggbdgp.png
  • sylvia007 Autorytet
    Postów: 3395 3790

    Wysłany: 10 marca 2015, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    CzaryMary wrote:
    a co?? coś się dzieje ?
    Już drugi raz taki glut na papierze mi się pojawił taki przezroczysto-żołtawy i tak z ciekawości się zastanawiam czy to mogą być jakieś fragmenty czopu :-)

    Aniołek [*] 28.05.2010
    Aniołek [*] 29.05.2014
    dxomio4py1pvii3n.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 marca 2015, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lwica - no dziecku nie odmówisz przecież. dobrze,ze cos przed chwila wszamałam bo bym sie osliniła po tej fotce :)

    smacznego :)

    Lwica lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 marca 2015, 16:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lwica to ma być duza porcja?? nie zartuj, ja takie 2 bym zjadała a po tym jeszcze by coś za mną chodziło,teraz szamie truskawki mrożone, udaje że jem lody, nabijam je sobie na wykałaczki i liże, mniam

    nick nieaktualny, Lwica, Fasia, lysinka, nick nieaktualny, haneczka, Agusiek89, Eweliśka lubią tę wiadomość

  • adk_1989 Autorytet
    Postów: 2316 2507

    Wysłany: 10 marca 2015, 16:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O widzisz Shimmer! Super! :)

    shimmer_lip lubi tę wiadomość

    ckaivfxm1aofa92y.png

    atdcx1hp01myo4wh.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 marca 2015, 16:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylvia007 wrote:
    Już drugi raz taki glut na papierze mi się pojawił taki przezroczysto-żołtawy i tak z ciekawości się zastanawiam czy to mogą być jakieś fragmenty czopu :-)
    u mnie też był 2 razy, 1 raz mniejszy

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 marca 2015, 16:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    shimmer_lip wrote:
    No i mam wizytu u Jurija 19 marca :)

    ahhhh jak ja lubię to forum!! <3 Super shimmm !! :)

    shimmer_lip, Bambi85, Gosha lubią tę wiadomość

  • sylvia007 Autorytet
    Postów: 3395 3790

    Wysłany: 10 marca 2015, 16:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maggie86 wrote:
    u mnie też był 2 razy, 1 raz mniejszy
    Ale to był czop u Ciebie tak?

    Aniołek [*] 28.05.2010
    Aniołek [*] 29.05.2014
    dxomio4py1pvii3n.png
  • shimmer_lip Autorytet
    Postów: 3456 4962

    Wysłany: 10 marca 2015, 16:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Od jakiegoś czasu mam ochotę złożyć postulat o to żeby nikt nie pisał co ugotował lub zjadł :P bo to czasami jest okrutne wobec bliźnich ciężarnych :D

    Lwica, Bambi85, Gosha lubią tę wiadomość

    tb73roeqs1ggbdgp.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 marca 2015, 16:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    w tych zasiłkach to dochód nie może przekraczać 574 zł a przy jednym członku rodziny niepełnosprawnym 664zł, sąsiadce mama wypełniała cos takiego i tak mi się zapamietało, my niestety na żadne becikowe itp się nie łapiemy, nie wiem jak tam w Anglii z racji tego że mąż, może z tamtej strony coś ale jeszcze się nie orientowałam

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 marca 2015, 16:40

    iwonka1077 lubi tę wiadomość

  • sylvia007 Autorytet
    Postów: 3395 3790

    Wysłany: 10 marca 2015, 16:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    shimmer_lip wrote:
    Od jakiegoś czasu mam ochotę złożyć postulat o to żeby nikt nie pisał co ugotował lub zjadł :P bo to czasami jest okrutne wobec bliźnich ciężarnych :D
    A kto pisał wczoraj o makaronie z serem i truskawkami??? ;-)

    Lwica, shimmer_lip, nick nieaktualny, Gosha lubią tę wiadomość

    Aniołek [*] 28.05.2010
    Aniołek [*] 29.05.2014
    dxomio4py1pvii3n.png
  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 10 marca 2015, 16:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Shimmer super że Jurij zaklepany:D siła forum jest wielka:D nieraz się o tym przekonałam:) dlatego pytam dosłownie o wszystko bo nigdy nie wiadomo kto nas pozytywnie zaskoczy:D

    shimmer_lip, sylvia007, nick nieaktualny, lysinka lubią tę wiadomość

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • shimmer_lip Autorytet
    Postów: 3456 4962

    Wysłany: 10 marca 2015, 16:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    CzaryMary wrote:
    ahhhh jak ja lubię to forum!! <3 Super shimmm !! :)
    Ej też tak sobie pomyślałam :) człowiek się gryzł tyle czasu a wystarczyło tu pojęczeć :D

    nick nieaktualny, Bambi85, Aguś86, Gosha, Eweliśka lubią tę wiadomość

    tb73roeqs1ggbdgp.png
  • Lwica Autorytet
    Postów: 1272 1277

    Wysłany: 10 marca 2015, 16:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Obiecuje ze tego nie zrobię juz- dzieki za otuchę dziewczyny bo wydaje mi sie ze jem za kilku ....i jak oglądałam video i zdjęcia z siostry ślubu to wydaje mi sie ze wygladam jak słoń

    shimmer_lip lubi tę wiadomość

    oar8s65gn4hfzvo1.png
  • shimmer_lip Autorytet
    Postów: 3456 4962

    Wysłany: 10 marca 2015, 16:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylvia007 wrote:
    A kto pisał wczoraj o makaronie z serem i truskawkami??? ;-)
    No ja wiem, ze ja :) ale ogólnie widzę swój błąd i winę :)
    i jeszcze Wam wypomnę, że gdzieś w II trymestrze któraś pisała o kapuśniaku i ja oczywiście ten kapuśniak musiałam mieć :) i mąż mi ugotował :) i niczym mi się tak paskudnie nie rzygało jak tym kapuśniakiem :D takie wspomnienia forumowe :D

    sylvia007, Robotka1, Klaudia90, Bambi85, lysinka, haneczka, Fasia, Gosha lubią tę wiadomość

    tb73roeqs1ggbdgp.png
  • sylvia007 Autorytet
    Postów: 3395 3790

    Wysłany: 10 marca 2015, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja lubię czytać co kto robi do jedzonka, bo to taka odskocznia od tych ciążowych tematów :-)

    Lwica, iwonka1077, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Gosha lubią tę wiadomość

    Aniołek [*] 28.05.2010
    Aniołek [*] 29.05.2014
    dxomio4py1pvii3n.png
  • Lwica Autorytet
    Postów: 1272 1277

    Wysłany: 10 marca 2015, 16:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi tez nie przeszkadza - a podaje pomysł na obiad bo z reguły nie wiem co ugotować

    sylvia007, iwonka1077 lubią tę wiadomość

    oar8s65gn4hfzvo1.png
‹‹ 3413 3414 3415 3416 3417 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Czego nie jeść  w ciąży - 7 produktów zabronionych

Ciąża to okres wzrostu apetytu i wielu zachcianek kulinarnych. Czy oznacza to zatem, że możesz pozwolić sobie na wszystko i jeść do woli? Niestety nie. Zapoznaj się czego nie jeść w ciąży, aby zachować bezpieczeństwo dla rozwijającego się płodu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 porad, jak ubrać dziecko na zimowy spacer

Niekiedy zimowa aura za oknem może zniechęcać do spacerów... Tymczasem jest to świetny sposób na budowanie odporności, dotlenienie organizmu i zapewnienie aktywności fizycznej dla dziecka. Jak zatem przygotować się na zimowy spacer? Sprawdź 7 porad, jak ubrać dziecko!

CZYTAJ WIĘCEJ