Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Kwietniówki 2015 :)
Odpowiedz

Kwietniówki 2015 :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 marca 2015, 08:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien dobry :) liwi trzymam kciuki nie boj się wnet albo juz widxisz szkraba malego :) :*

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 marca 2015, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja czuje ze po terminie urodze ,przeczucie za dobrze się czuje jak na ten etap ciazy ,

    malinka1984, Murraya lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 marca 2015, 08:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja juz na rodzenie sie nie deklaruje, bo ile można, wyjdzie to wyjdzie :p

    nick nieaktualny, malinka1984, Bambi85, Agusiek89, nick nieaktualny, Aguś86, nick nieaktualny, lysinka, nick nieaktualny, weronika86, Amy_, Murraya lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 marca 2015, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moj R mowi czy wozek za maly dla Ignasia nie bedzie :D i czy gondoli wiekszej nie trzeba bedzie haha ah ten moj R:)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 marca 2015, 09:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie to juz obojętne zalapie się na usg 1 kwietnia jeszcze ,czuje ze ten się pezekrecil bo nogi ma nisko i ręce i się w ciuciu babke bawi zemną :) wystawia nozki :) rączki wypycha

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 marca 2015, 09:04

    nick nieaktualny, malinka1984, Murraya lubią tę wiadomość

  • malinka1984 Autorytet
    Postów: 837 1943

    Wysłany: 22 marca 2015, 09:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krysti wrote:
    Ja czuje ze po terminie urodze ,przeczucie za dobrze się czuje jak na ten etap ciazy ,
    też mam takie przeczucie.Dobrze że wiemy kiedy mamy się stawić do szpitala gdyby Kacper się zasiedział jest to 07.04.
    Ogólnie cisza,spokój i czekamy.Buziaki

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 marca 2015, 09:04

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Czekamy na Kacperka
    TP 01.04 ale Kacperek ani myśli wychodzić.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 marca 2015, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malinka1984 wrote:
    też mam takie przeczucie.Dobrze że wiemy kiedy mamy się stawić do szpitala gdyby Kacper się zasiedział jest to 07.04.
    Ogólnie cisza,spokój i czekamy.Buziaki
    U ciebie tez zastój ,ale masz dobrze ze wiesz date kiedy się wstawic masz.:) ale co poczekamy co tam bedziemy klocki trzymac duze lepiej bedzie się przebieralo i kapalo takiego bobasa:)

    malinka1984 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 marca 2015, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tu robią masaz szyjki tez zapewne mi to zrobi polozna ,a jak nie pojdzie samobto wywolają w zakeznosci jaki duzy Iguś bedzie :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 marca 2015, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cc boje się oczytalam się duzo :/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 marca 2015, 09:12

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 marca 2015, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wczoraj okna pomylam chate wysprzatalam :) na glanc brodzik w toalecie kabine wszystko zlewy cifem poszorowalam elegancko :) az chce się wstawac tak czysto :) ciuchy swoje juz z szafy wyciagam i prasuje bo wygniecione wnet je juz bede nosic :) pocieszam się

  • Lali Autorytet
    Postów: 1701 2405

    Wysłany: 22 marca 2015, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bambi ale sie usmialam z tych wód pod kolor wozka :D!!

    No tak wy juz na takim etapie, ze czekacie bo w kazdej chwili moze sie zaczac. Ja jeszcze spie spokojnie, jakos nie wydaje mi sie, zebym miala urodzic wczesniej. Dzis mam niedziele pracujaca, wstawilam kolejne pranie, sprzatam, wypiore firanki a meza wygonie na taras umyc okna :P

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, Bambi85, Murraya lubią tę wiadomość

    6gcc7ob.png
    Pola 04.2012 <3
    Laura 04.2015 <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 marca 2015, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Liwi cc ma dzis ciekawe co u niej !

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 marca 2015, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi sie kazali w dzien terminu stawić czyli 4 kwietnia, ale mam nadzieje ze nie będę musiała mieć indukowanego porodu, wolałabym tego uniknąć

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 marca 2015, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciekawe co mi powiedzą 1 kwietnia w szpitalu na wizycie .

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 marca 2015, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A my czekamy na wizyte :) mała przybrała 25 gram wiec wg obietnic dzis wychodzimy do domku

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, Fasia, Agusiek89, Lali, Gosha, nick nieaktualny, Aguś86, malinka1984, iwonka1077, lysinka, Jaga, nick nieaktualny, Rudzia, mantissa, weronika86, mimka84, Justinka, Bambi85, mf, Murraya lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 marca 2015, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam 13 dni do porodu hehe :p

    Agusiek89, malinka1984, Justinka, Murraya lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 marca 2015, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angela baaaaardzo lubię!!!

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 marca 2015, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi 17 dni do terminu porodu zostalo jak ten czas leci :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 marca 2015, 09:26

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 marca 2015, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angela super :) fajnie ze wychodzicie <3

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 marca 2015, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najgorsze jest to ze lenistwo od tego leżenia od września tak mi weszło w krew ze teraz jak moge wszystko robic a nawet powinnam żeby sie rozbujalo to leżę z przyzwyczajenia :D

‹‹ 3749 3750 3751 3752 3753 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Planujesz ciążę? Sprawdź, jaką rolę w organizmie odgrywa koenzym Q10

Przygotowania do ciąży to ogromne wyzwanie dla organizmu – na poziomie komórkowym zachodzą procesy wymagające dużych nakładów energii. Coraz więcej badań pokazuje, że koenzym Q10 może wspierać jakość komórek jajowych i plemników, dostarczając mitochondriom potrzebnego paliwa. Choć nie zastąpi kwasu foliowego ani terapii hormonalnej, może stać się cennym uzupełnieniem w staraniach o dziecko.

CZYTAJ WIĘCEJ

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ