Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Kwietniówki 2015 :)
Odpowiedz

Kwietniówki 2015 :)

Oceń ten wątek:
  • Jaga Autorytet
    Postów: 1171 1651

    Wysłany: 22 marca 2015, 06:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane wstałam z myślą że kolejny dzieciaczek a tu dupa? Jak tak możecie? Amy się opierdziela ,pewnie Olkowi wrota na kładkę zamknęła i zadowolona śpi sobie teraz.
    U mnie za oknem deszcz ze śniegiem , nos mam zawalony gardło drapie imjestem strasznie głodna. IDE posłać jeszcze póki dom śpi. Do później

    Amy_ lubi tę wiadomość

    Lili
    201504074965.png
    Marcel
    200911061762.png
  • mf Autorytet
    Postów: 1288 1274

    Wysłany: 22 marca 2015, 06:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 czerwca 2015, 00:26

    n59yjw4zk9ewdyby.png
  • iwonka1077 Autorytet
    Postów: 3732 2686

    Wysłany: 22 marca 2015, 06:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej MF ja pół ciąży mam taki zawalony czyszcze ze 2 razy w dzień sól morska na noc i jakoś ciagne czytałam że tak może być :)
    Jaga u mnie świeci słońce aktualnie :)
    Liwi no tak myślałam że ktoś miał mieć jeszcze cesarke, a ty też przez ciśnienie czy przez coś innego bo się gubić zaczynam??? A bać się nie bój spokój cię uratuje,dasz radę :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 marca 2015, 06:55

    Marcelek 3560,58 cm <3
    201504034562.png
    12.02.2014 [*]aniołek <3
  • mf Autorytet
    Postów: 1288 1274

    Wysłany: 22 marca 2015, 07:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 czerwca 2015, 00:26

    n59yjw4zk9ewdyby.png
  • Murraya Autorytet
    Postów: 808 1835

    Wysłany: 22 marca 2015, 07:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hey. m

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 lutego 2016, 17:43

    mantissa lubi tę wiadomość

    82do3e5ebme2hhhv.png
    bajj0tsd343aweuc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 marca 2015, 07:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Liwi lubię za to, że dzidzia na świat wychodzi. Trzymam kciuki, będzie dobrze mamuśka! <3

    Weronika rozmowa najlepsza na wszystko! Mąż zrozumie, a syna nauczysz. Ważne w Twojej głowie zmienić, podział obowiązków, zaakceptować, że zrobią gorzej niż Ty ale nie wszystko musisz sama, sama, wyszkolą się z czasem :-) układaj życie, nigdy nie jest za późno, a zyskacie wszyscy. I mów im co mają robić od razu, zanim wściekłość zacznie Cię nosić i ze złością sama zrobisz "żeby im pokazać..." wiem co mówię sama tak miałam czasem z dziewczynami. Na szczęście mojego K teściowa wychowała dla mnie nie dla siebie, jak ona to mówi. Robi i umie wszystko, zauważa drobiazgi do zrobienia...zmywanie, śmiecie do wyrzucenia itp.
    Ale żeby nie było wczoraj on w delegacji a ja w domu z dziewczynami. Niby weekend, leniuchowanie ale poprosiłam 2 razy o wyjęcie naczyń ze zmywarki i wyjście z psem. Godzina i nic...strzeliłam focha i do wanny, nie odzywałam się to tak je spięło, że wszystko zrobiły, posprzątały w pokojach na blysk, umyły nawet okna, a potem upiekły babeczki :-) ;-) :-P

    Jaga, iwonka1077, Robotka1, lysinka, nick nieaktualny, mantissa lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 marca 2015, 07:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaa i witam nareszcie w 37 tygodniu, w następny weekend nareszcie donoszona ciąża :-D

    Murraya, iwonka1077, Jaga, Lali, malinka1984, Aguś86, Rudzia, Fasia, lysinka, Gosha, nick nieaktualny, nick nieaktualny, mantissa, Justinka, Amy_ lubią tę wiadomość

  • iwonka1077 Autorytet
    Postów: 3732 2686

    Wysłany: 22 marca 2015, 07:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kwiatek gratulacje tygodnia nowego :) coraz bliżej nie ??
    No z dyscypliną masz rację,ja to mówię ze synka postaram się wychować właśnie dla innej kobiety a nie dla siebie moja teściowa to usluguje do tej pory wszystkim nawet jak przyjeżdżamy w wekend ale w domu już sam mąż zrobi wie że ja to nie teściowa :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Marcelek 3560,58 cm <3
    201504034562.png
    12.02.2014 [*]aniołek <3
  • Jaga Autorytet
    Postów: 1171 1651

    Wysłany: 22 marca 2015, 07:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KAsia polubiłam za mobilizacje dziewcząt.
    Gratki 37 tygodnia :)

    Liwi nie martw się wszystko będzie dobrze zobaczysz.

    Młoda poproś o kogoś z poradni laktacyjnej niech pomoga przystawić malca do piersi. Możesz spróbować też nakładek laktacyjnych na brodawki. Wszystkiego się nauczysz, nie odrazu wszystko musisz umiec.

    Mf podejrzewam , że to u mnie to jednak nie alergia a przeziębienie. Rano juz kaszel mnie zaczyna łapać.I czuję się okropnie. Trudno dzisiaj zalicze apteke i się wykuruje.

    Miałam się połozyć spać, owszem położyłam się ale nawet na chwile oka nie zmrużyłam. Wszyscy śpią a ja leżę. Tzn już nie leżę bo już nawet po śniadaniu jestem ,pieseł nakarmiony kocieł jeść dostał , Lilka pojadła a to dopiero 7:30.

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Lili
    201504074965.png
    Marcel
    200911061762.png
  • iwonka1077 Autorytet
    Postów: 3732 2686

    Wysłany: 22 marca 2015, 07:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jaga j też leżę od pół godziny a reszta śpi wstane o 8 jak zwykle bo już mi się zaczyna niewygodnie robić

    Marcelek 3560,58 cm <3
    201504034562.png
    12.02.2014 [*]aniołek <3
  • Anka1501 Autorytet
    Postów: 5649 7477

    Wysłany: 22 marca 2015, 07:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jaga przeczytałam, że Lilka pojadla i się zastanawiam kiedy Ty urodziłaś... Lepiej będzie jak zrobię sobie kawę i się obudze :P

    Dzień dobry mamusie :)

    Kaśka gratki 37tygodnia.

    Młoda Damo "dogadacie" się z Adasiem, dajcie sobie czas :)

    nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • Jaga Autorytet
    Postów: 1171 1651

    Wysłany: 22 marca 2015, 07:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anka tak własnie pomyślałam , żebyśie czasem nie pomyślały , że urodziłam:D

    Anka1501 lubi tę wiadomość

    Lili
    201504074965.png
    Marcel
    200911061762.png
  • mf Autorytet
    Postów: 1288 1274

    Wysłany: 22 marca 2015, 07:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 czerwca 2015, 00:26

    n59yjw4zk9ewdyby.png
  • Lali Autorytet
    Postów: 1701 2405

    Wysłany: 22 marca 2015, 07:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KASKA gratuluje nowego tygodnia :)
    LIWI nie martw sie :* wszystko bedzie dobrze, po cc pierwsza doba jest ciezka a pozniej juz jest tylko coraz lepiej :) i nie umrzesz, nie wkladaj sobie do glowy glupot :)
    Ja cala noc przespalam, wsalam o 7 bo siusiu cisnelo i tak siedzimy z Pola, juz pranie wstawilam :) pogoda sie zepsula ale chociaz sloneczko swieci u mnie.

    Milego dnia i czekamy na kolejne dzieciaczki :)

    nick nieaktualny, lysinka lubią tę wiadomość

    6gcc7ob.png
    Pola 04.2012 <3
    Laura 04.2015 <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 marca 2015, 07:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam sie po super przespanej nocy i po śniadaniu juz :)
    Liwi nie martw sie! Wszystko bedzie dobrze, lekarze nie zrobią Ci krzywdy :)
    U nas śnieg na trawniku leży ;) chyba chłodno jest ;)

    Aguś86, lysinka lubią tę wiadomość

  • Aguś86 Autorytet
    Postów: 3483 3834

    Wysłany: 22 marca 2015, 08:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hwesta wrote:
    Witam sie po super przespanej nocy i po śniadaniu juz :)
    Liwi nie martw sie! Wszystko bedzie dobrze, lekarze nie zrobią Ci krzywdy :)
    U nas śnieg na trawniku leży ;) chyba chłodno jest ;)
    U mnie też strzępki śniegu widać, ale słońce świeci. Ale chyba zimno jest :/

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    38+3 2740 g 49 cm
    dqpr9vvjb3vzii2s.png
    3i498ribi6hvdiar.png
  • Lwica Autorytet
    Postów: 1272 1277

    Wysłany: 22 marca 2015, 08:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam u mnie chyba dziś ładnie będzie, niebo bezchmurne ale jeszcze wcześnie dopiero 7 to sie okaże

    A czarymary dała już opis porodu bo nie czytałam??

    Maz śpi jak susel a ja daje z iPada:)))

    oar8s65gn4hfzvo1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 marca 2015, 08:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie też jeszcze śpią, jak jak zwykle ostatnio pobudka o 6. Już wciągnęłam musli i...prasuję :-D
    Słonko za oknem ale śnieg na samochodach. K zaraz wstaje i idzie biegać. Potem składa komody, które kupiliśmy starszej do pokoju.
    Młoda Damo dziewczyny dobrze piszą, czas, czas, poznacie się z Adasiem, poproś o pomoc z karmieniem. Buźka :-D

  • Bambi85 Autorytet
    Postów: 2267 3171

    Wysłany: 22 marca 2015, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien dobry, witam sie ija. Widze ze noc spokojna. Ciekawe co u Amy?
    Snilo mi sue dzisiaj ze odeszły mi turkusowe wody- chyba pod kolor wozka :p.
    Mam nadzieje ze to nic nie wrozy, bo przynajmniej tydzień planuje wytrzymac.
    Moj maz spezata nawet spontanicznie, ale jak patrze na jego tempo i metody to az mnue trzęsie czasem, ale doceniam, ze jednak wychodzi z inicjatywa, a szczegoly dopracujemy.

    nick nieaktualny, Lali, nick nieaktualny, lysinka, Amy_, mf, Murraya lubią tę wiadomość

    ex2bj44j3vvmhqd0.png
  • mila79 Ekspertka
    Postów: 134 254

    Wysłany: 22 marca 2015, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześc dziewczyny , witam się w 36 tygodniu, oby tak dalej

    nie było mnie przez parę dni, nowy limit internetu juz mam, trochę nadrobiłam od 19-03 wow ale stron,

    Misia, Sylwia, Czary Mary, Młoda Damo, 8485 - serdecznie gratuluję szczęśliwym mamusiom, śliczne bobaski

    Gratuluję nowych tygodni, pięknych brzuszków i pięknych bobasków

    Angela super że już prawie na wyjściu, trzymam kciuki za wage Martynki

    To kto dzis rodzi,

    Fasia, Lali, Aguś86, nick nieaktualny, iwonka1077, lysinka, Justinka, Amy_, Murraya lubią tę wiadomość

    relge6ydcagtei15.png
‹‹ 3748 3749 3750 3751 3752 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza: niewidzialna choroba, która dotyka miliony Polek

Szacuje się, że w Polsce około 2 miliony kobiet cierpi na endometriozę. W artykule dowiesz się o najnowszych metodach diagnozowania i leczenia endometriozy, a także poznasz osobistą historię Małgorzaty, która walczyła z tą chorobą przez 5 lat, aby wreszcie zobaczyć światło w tunelu na swojej drodze do macierzyństwa.

CZYTAJ WIĘCEJ