Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Kwietniówki 2015 :)
Odpowiedz

Kwietniówki 2015 :)

Oceń ten wątek:
  • iwonka1077 Autorytet
    Postów: 3732 2686

    Wysłany: 24 marca 2015, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    weronika86 wrote:
    ja nawet nie pamietam czy mi przy pierwszym mierzono...chociaz jako 17stka po jednej miesiaczce raczej szerokiej nie mialam :D
    no wiesz jak takie duze dziecie powiłaś to kto wie jaka byla :D

    Marcelek 3560,58 cm <3
    201504034562.png
    12.02.2014 [*]aniołek <3
  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6377

    Wysłany: 24 marca 2015, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KasiaKwiatek wrote:
    Moja miała 5/6 tygodni jak ją wzięłam :) przeżyła prysznic :)
    eee to wale pod kran :D ale chyba w dlugich rekawach bo mnie podrapia :D

    nick nieaktualny, mimka84 lubią tę wiadomość

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • iwonka1077 Autorytet
    Postów: 3732 2686

    Wysłany: 24 marca 2015, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hwesta wrote:
    Pobolewa mnie miesiaczkowo brzuch :D jestem zadowolona!
    mnie pare dni juz tak i co ?? nic.......... anajsmieszniejsze po odpoczynku mnie pobolewa jak laże to juz nie :)

    Marcelek 3560,58 cm <3
    201504034562.png
    12.02.2014 [*]aniołek <3
  • Anka1501 Autorytet
    Postów: 5649 7477

    Wysłany: 24 marca 2015, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    weronika86 wrote:
    haha no tak ale one maja kilka tygodni dopiero :D a jak mi na zawala zejdzie?
    poloze jak niemowle, dupe umyje i zasypie pudrem hehhe

    Ja pralam juz takie 3 tygodniowe i powiem Ci, że szybko się przyzwyczaił. Potem już go nie musiałam trzymać, siedział na doopie i czekał aż skończę :D ale mój to jebniety był, jak zasypial to ssal futro na klacie i leżał tylko na plecach... A i jak tylko widział pępek goły mojego faceta to go atakował. czubek :P

    weronika86, nick nieaktualny, mimka84, Fasia lubią tę wiadomość

  • haneczka Autorytet
    Postów: 2675 3596

    Wysłany: 24 marca 2015, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć kobitki:)

    Doczekałam się! 37 37 37 :D Wysiedziałam swoje jajko. Teraz czekam kiedy wykluje się Mój pisklak <3

    weronika86, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Anka1501, mimka84, Robotka1, nick nieaktualny, Rudzia, iwonka1077, Justinka, mantissa, Aguś86, Fasia, lysinka, Eweliśka, Agusiek89 lubią tę wiadomość

  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6377

    Wysłany: 24 marca 2015, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iwonka1077 wrote:
    no wiesz jak takie duze dziecie powiłaś to kto wie jaka byla :D
    dupke mialam zgrabna nie za szeroka :D spadaj :D a swoja droga to mam przeczucie ze ten porod bedzie mega szybki i mega malo bolesny :D sarcia raczej na wyjsciu nie bedzie wazyc wiecej niz 3000-3300..

    nick nieaktualny, iwonka1077 lubią tę wiadomość

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6377

    Wysłany: 24 marca 2015, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    haneczka wrote:
    Cześć kobitki:)

    Doczekałam się! 37 37 37 :D Wysiedziałam swoje jajko. Teraz czekam kiedy wykluje się Mój pisklak <3
    haneczka gratuluije wysiedzenia hahha

    nick nieaktualny, haneczka lubią tę wiadomość

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • mimka84 Autorytet
    Postów: 2432 3307

    Wysłany: 24 marca 2015, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 grudnia 2015, 21:55

    weronika86, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Lali, Robotka1, haneczka, iwonka1077, Aguś86, Fasia, lysinka, shimmer_lip lubią tę wiadomość

    relgh371djw8agni.png
  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6377

    Wysłany: 24 marca 2015, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anka1501 wrote:
    Ja pralam juz takie 3 tygodniowe i powiem Ci, że szybko się przyzwyczaił. Potem już go nie musiałam trzymać, siedział na doopie i czekał aż skończę :D ale mój to jebniety był, jak zasypial to ssal futro na klacie i leżał tylko na plecach... A i jak tylko widział pępek goły mojego faceta to go atakował. czubek :P
    hahhahha masakra..my mielismy raz takiego co jak ludzie wchodzili do domu to rozkraczal wszystkie konczyny i z usmiechem na ryju skakal na ludzi hahha albo wyskakiwal zza futryny i straszyl hehehe

    nick nieaktualny, mimka84, Anka1501, Robotka1, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • Anka1501 Autorytet
    Postów: 5649 7477

    Wysłany: 24 marca 2015, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    haneczka wrote:
    Wczoraj dzwonie do przyjaciólki z życzeniami urodzinowymi i to samo :D "rodzisz?!". Musiałam strasznie sapać :P

    Mi wszyscy mówią, że sapie a mi się wydaje ze normalnie oddycham

    weronika86, haneczka lubią tę wiadomość

  • Lali Autorytet
    Postów: 1701 2405

    Wysłany: 24 marca 2015, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, ja dzis mialam kiepski poranek. W nocy Pola zawolala mnie, zebym przyszla sie polozyc do niej. Bylo cos kolo 4 a o 5.45 spala na pleckach i zaczela przez sen wymiotowac i sie zakrztusila wymiotami! Boze jak ja sie zerwalam posadzilam ja, zwymiotowala i caly czas ja brzuszek boli, wiec wietrze jakas jelitowke. Ale jakie nerwy przeszlam jak zaczela sie krztusic, poszlam do kuchni zrobic jej herbatke to wracalam zgieta w pol taki mialam bolesny skurcz chyba z nerwow. Dobrze,ze pogoda piekna to pojdziemy do ogrodu posiedziec.

    Dziewczyny gratuluje rozpoczetych tygodni. Robotka brzuszek sliczny, juz chyba stoi w miejscu co? Fasia jednak zrobilas badania :) Ciekawe jak Amy sie czuje? Iwonka nie ladnie trzymac nas tak w niepewnosci :P

    Robotka1, iwonka1077 lubią tę wiadomość

    6gcc7ob.png
    Pola 04.2012 <3
    Laura 04.2015 <3
  • mimka84 Autorytet
    Postów: 2432 3307

    Wysłany: 24 marca 2015, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    !

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 grudnia 2015, 21:55

    Anka1501, weronika86 lubią tę wiadomość

    relgh371djw8agni.png
  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6377

    Wysłany: 24 marca 2015, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mimka84 wrote:
    Kawała mam:

    Dziewczyna do chłopaka - dlaczego wy faceci wymagacie od nas żebysśmy TAM były zawsze ładnie wygolone, a sami z zarośniętymi jajcami chodzicie? Jak to tak?

    Chłopak po krótkim namyśle - bo prawdziwy partyzant to zawsze z zarośli wyskakuje...
    hahhahhah dobre :D

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • haneczka Autorytet
    Postów: 2675 3596

    Wysłany: 24 marca 2015, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje Liwi!!!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 marca 2015, 09:18

  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6377

    Wysłany: 24 marca 2015, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lali wrote:
    Hej, ja dzis mialam kiepski poranek. W nocy Pola zawolala mnie, zebym przyszla sie polozyc do niej. Bylo cos kolo 4 a o 5.45 spala na pleckach i zaczela przez sen wymiotowac i sie zakrztusila wymiotami! Boze jak ja sie zerwalam posadzilam ja, zwymiotowala i caly czas ja brzuszek boli, wiec wietrze jakas jelitowke. Ale jakie nerwy przeszlam jak zaczela sie krztusic, poszlam do kuchni zrobic jej herbatke to wracalam zgieta w pol taki mialam bolesny skurcz chyba z nerwow. Dobrze,ze pogoda piekna to pojdziemy do ogrodu posiedziec.

    Dziewczyny gratuluje rozpoczetych tygodni. Robotka brzuszek sliczny, juz chyba stoi w miejscu co? Fasia jednak zrobilas badania :) Ciekawe jak Amy sie czuje? Iwonka nie ladnie trzymac nas tak w niepewnosci :P
    oj lali wspolczuje..ja nie nawidzew takich akcji..ile strachu! a teraz juz dobrze czy dalej sie meczy maluszek?

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • mimka84 Autorytet
    Postów: 2432 3307

    Wysłany: 24 marca 2015, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lali współczuję nocy :(

    relgh371djw8agni.png
  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6377

    Wysłany: 24 marca 2015, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ide prac te koty bo mi smierdzi :D o za godxzinke otworza bank to pojde oplacic wszystkie rachunki do polowy maja i bedzie z glowy juz :D nie bede musiala sie schizowac czy pamietam o oplatach tylko bede miala czas dla sarci :D tylko obiad jeszcze...posprzatam...piekny dzien trzeba cos robic :D

    Lali, mimka84 lubią tę wiadomość

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • Lali Autorytet
    Postów: 1701 2405

    Wysłany: 24 marca 2015, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Teraz nie jest zle, ale nie chce nic jesc tylko herbatke pije. Mowi ze boli ja brzuszek i cycusie ;) ehhh

    6gcc7ob.png
    Pola 04.2012 <3
    Laura 04.2015 <3
  • Anka1501 Autorytet
    Postów: 5649 7477

    Wysłany: 24 marca 2015, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hahahaa
    To ostatnio do mojego kumpel dzwoni i mówi -słuchaj, ogól sobie jajka bo wtedy penis wydaje się dłuższy...
    Mój się pyta:
    -I co? Pomogło Ci?
    -nie....
    ;)

    mimka84, nick nieaktualny, weronika86, iwonka1077, Justinka, Aguś86, Fasia, nick nieaktualny, Agusiek89 lubią tę wiadomość

  • mimka84 Autorytet
    Postów: 2432 3307

    Wysłany: 24 marca 2015, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ;

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 grudnia 2015, 21:56

    relgh371djw8agni.png
‹‹ 3793 3794 3795 3796 3797 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak rozszerzać dietę dziecka? Poradnik krok po kroku

Kiedy zacząć rozszerzanie diety dziecka? Eksperci zalecają start około 6. miesiąca życia, kiedy niemowlę jest gotowe na odkrywanie nowych smaków, a mleko matki pozostaje kluczowym elementem jadłospisu. Jak rozpoznać gotowość malucha i które metody wprowadzania pokarmów wybrać? Dowiedz się, jak stopniowo uzupełniać dietę dziecka, unikając potencjalnych zagrożeń i wspierając zdrowy rozwój poprzez bezpieczne i zróżnicowane posiłki!

CZYTAJ WIĘCEJ