Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Kwietniówki 2015 :)
Odpowiedz

Kwietniówki 2015 :)

Oceń ten wątek:
  • iwonka1077 Autorytet
    Postów: 3732 2686

    Wysłany: 26 marca 2015, 17:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aguś86 wrote:
    Kapsułki z wiesiołkiem mam, ale herbaty nie. Mąż mógł zamówić na jutro, ale nie zamówił :P Co za łoś :P
    powiedz ze za kare seks :) hehe

    nick nieaktualny, Aguś86, Bambi85 lubią tę wiadomość

    Marcelek 3560,58 cm <3
    201504034562.png
    12.02.2014 [*]aniołek <3
  • iwonka1077 Autorytet
    Postów: 3732 2686

    Wysłany: 26 marca 2015, 17:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fasia jak tam u cebie Julek siedzi grzecznie w brzuszku????? kiedy cie wypuszcza do domku???

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 marca 2015, 17:45

    Marcelek 3560,58 cm <3
    201504034562.png
    12.02.2014 [*]aniołek <3
  • Ida Autorytet
    Postów: 5781 5906

    Wysłany: 26 marca 2015, 17:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    T

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 marca 2016, 08:29

    Lwica, nick nieaktualny, Murraya lubią tę wiadomość

  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3555

    Wysłany: 26 marca 2015, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje dla Hwesty i Olki89 :) Widzę, że maleństwa już na świecie.

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6377

    Wysłany: 26 marca 2015, 18:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ola gratulacje...u mnie bylo tak jak u ani, szyla mnie polozna, bez znieczulenia..nie czulam kompletnie nic, ani rozciecia ani szycia, zero :-) dzieki bogu! u mnie nadal boli ale pomalu sie przyzwyczajam...szkoda ze nie wiem czy te bole wigole cos skracana, rozwieraja czy sie po prostu mecze niepotrzebnie :/

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6377

    Wysłany: 26 marca 2015, 18:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ida super ze waga ci az tak leci! mega seksi mama :-) a kiedy bedziesz rozszerzac diete?

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6377

    Wysłany: 26 marca 2015, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amy_ wrote:
    fuuuuuuuj!!!!
    Nie. Brzydze sie mlekiem kaszkami grysikami i wszystkimi innymi mlecznymi gownami :P
    a mleko samca? hehehe

    Amy_, Robotka1, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6377

    Wysłany: 26 marca 2015, 18:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    angela druga focia wymiata hahah jaki smieszny ludzik :-)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 marca 2015, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ida fajnie, że zeszło na pewno było to prostsze ze względu na to, że to woda. Inne zapasy będzie nam trudniej zgubić także nawet w nie ma co porównywać. Co do diety to tak na prawdę można jeść wszystko, te diety szpitalne trochę przeżytek ale na pewno nie zaszkodzą. W każdym razie dieta eliminacyjna owszem ale bardziej ze względu na dziecko uczulone na coś a przecież to stwierdzić można jak się zetknie z czymś.
    Ja dietę taką jak Ty zastosuję ale z czysto egoistycznych pobudek...na odchudzanie. Dużo warzyw, mięso na parze, bez owoców na początku bo to cukier. Dużo wody :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 marca 2015, 18:12

    nick nieaktualny, mantissa, Ida, Murraya lubią tę wiadomość

  • Amy_ Autorytet
    Postów: 3375 6041

    Wysłany: 26 marca 2015, 18:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hahaha wera tez nie polykam mam uczulenie na bialko :P

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, weronika86, Anka1501, Aguś86, Fasia, Gosha, Murraya lubią tę wiadomość

    lk80hku.png
    84pj0p2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 marca 2015, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co położna to inne rady widzę, mnie powiedziała by jeść normalnie tylko patrzeć na małego,nie jeść tego co u nas wzdęcia powoduje czyli u mnie cebula i wszystko z jęczmienia, wiadomo że i bez karmienia powinno się jadać zdrowo co staram się od lat robić, nie jadam fast foodów itp.,nie smażę jak już to na oleju kokosowym, jak coś zauważę u małego to wtedy mam eliminować, odnośnie owoców to mówiła że nie powodują gazów jak są prawidłowo spożywane czyli minimum pół h przed innym posiłkiem, nigdy po ani na noc,bez owoców dnia sobie nie wyobrażam,słodyczy nie jem bo nie ciągnie mnie ale owoców sobie nie odmawiam bo to witaminy w czystej postaci, póki co nic złego nie zauważyłam, żadnego kwękania w trakcie i po karmieniu, kupki regularne i jednakowe więc na razie nic nie zmieniam ale rozumiem że u wcześniaków trzeba bardziej uważać więc szacun za wytrwałość

    Są tacy co podczas karmienia jedzą tylko czerstwe pieczywo i słaba herbate i nic poza tym.

    nick nieaktualny, weronika86, Aguś86, mantissa, nick nieaktualny, Gosha, Murraya lubią tę wiadomość

  • MartaAlvi Autorytet
    Postów: 1242 2269

    Wysłany: 26 marca 2015, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olcia gratulacje ogromne!! :)

    Nadzieja trzymam mocno kciuki, oby to było to! i oby poszło gładko :)

    Angela piękna Martynka <3

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    24.04.2014r. Zawsze będziemy Cię kochać Aniołku [*] 10tc
    fQ2H26U.jpgfQ2Hp2.png
  • Anka1501 Autorytet
    Postów: 5649 7477

    Wysłany: 26 marca 2015, 18:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O jaaaa... Aż się głodna zrobiłam :P

    weronika86, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 marca 2015, 18:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A kuźwa najgorsze, że ja to nawet sama siebie nie mam co oszukiwać, że u mnie to woda... Pffff niestety :-D :-D :-D

    weronika86, nick nieaktualny, Anka1501, Militta110816, Fasia, Murraya lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 marca 2015, 18:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moj R mnie rozwalił poszedł do sklepu i kupił Ignasiowi do wózka taką bajere :) haha ma gust pierwsza zabawka od tatuśia <3 http://naforum.zapodaj.net/thumbs/1b26e2072f39.jpg http://naforum.zapodaj.net/thumbs/be854dc301cf.jpg bedzie to wisiało jak bedzie większy Ignaś narazie mu głowy nie bede zawracać tym :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 marca 2015, 18:31

    nick nieaktualny, weronika86, Aguś86, Robotka1, Lali, Justinka, Gosha, Murraya lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 marca 2015, 18:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie pierogi z kapustą i pieczarkami :) smarzone na masełku uhhhh

  • Anka1501 Autorytet
    Postów: 5649 7477

    Wysłany: 26 marca 2015, 18:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez będę dietę trzymać ale nie aż tak restrykcyjna jak Ida. Choć patrząc na moją doope to raczej sucharek i woda :D

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, weronika86, Aguś86, Fasia, Amy_, Murraya lubią tę wiadomość

  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6377

    Wysłany: 26 marca 2015, 18:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no ja tez bo wogole nie puchne :-) ja stanislawa katmilam krotko..3,4tyg..juz o tym pisalam..nie stosowalam zadnejndiety, maly nie mial problemow. pytalam sie siostry bo jest bardziej w temacie i tez nie stosowala diety tylko jadla duzo jablek i pila duzo wody...w sumie nadal to robi bo maly ma 6m a ona nadal karmi i szacun jej za to :-) z wczesniakami na pewno trzeba sie obhodzic inaczej...ja troszke polacze..tak planuje..wyklucze smazone tak jak ida ale warzywa i owoce bede jesc wszystkie i obserwowac maluszka :-)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 marca 2015, 18:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A u mnie...trzeci dzień sushi...Miki urodzi się ze skośnymi oczami i żółtaczką na bank :-P ;-)

    weronika86, Anka1501, Lali, Militta110816, nick nieaktualny, Aguś86, nick nieaktualny, Ewelcia, Fasia, Robotka1, Bambi85, Gosha, Murraya, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6377

    Wysłany: 26 marca 2015, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KasiaKwiatek wrote:
    A u mnie...trzeci dzień sushi...Miki urodzi się ze skośnymi oczami i żółtaczką na bank :-P ;-)
    hahaha kaska ty glupolu :-)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
‹‹ 3857 3858 3859 3860 3861 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak radzić sobie z poczuciem winy i ze wstydem?

Poczucie winy i wstydu może wpływać na to, jak postrzegasz siebie, jakie decyzje podejmujesz i jak budujesz relacje z innymi. Jeśli nie umiesz ich rozpoznać i zrozumieć, mogą Cię przytłaczać, odbierać energię i podcinać pewność siebie. Nie musisz w tym tkwić. Nauka rozróżniania tych emocji i skutecznego radzenia sobie z nimi pomoże Ci odzyskać wewnętrzny spokój i lepszy kontakt ze sobą.

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ