Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Kwietniówki 2015 :)
Odpowiedz

Kwietniówki 2015 :)

Oceń ten wątek:
  • shimmer_lip Autorytet
    Postów: 3456 4962

    Wysłany: 26 marca 2015, 16:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amy_ wrote:
    To wypad rodzic :P
    Czekaj, czekaj... już :P

    Amy_, nick nieaktualny, Eweliśka lubią tę wiadomość

    tb73roeqs1ggbdgp.png
  • shimmer_lip Autorytet
    Postów: 3456 4962

    Wysłany: 26 marca 2015, 16:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a w kerfurze wszystkie wielkie wypasione czekolady (w tym Hwestowa) za 9,99 ;)

    Aguś86 lubi tę wiadomość

    tb73roeqs1ggbdgp.png
  • Aguś86 Autorytet
    Postów: 3483 3834

    Wysłany: 26 marca 2015, 16:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    x

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 lutego 2016, 17:29

    38+3 2740 g 49 cm
    dqpr9vvjb3vzii2s.png
    3i498ribi6hvdiar.png
  • Lwica Autorytet
    Postów: 1272 1277

    Wysłany: 26 marca 2015, 16:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    IDA już wróciłaś do wagi sprzed ciąży No to super i miło słyszeć ze u ciebie ok.
    Tak straszą tym CC u nas ale w sumie z twojej i opinii paru innych dziewczyn nie jest tak złe...najważniejsze ze szybko wracasz do zdrowia i śmigasz...

    Angela tez nie mogłam pominąc tego drugiego zdjęcia z języczkiem na wierzchu -mała modelka ci rośnie:))

    nick nieaktualny, Ida lubią tę wiadomość

    oar8s65gn4hfzvo1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 marca 2015, 16:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moje bimbaly też siarzą po kąpieli albo przy smarowaniu i sutki szczypią.
    Jak nie urok to sraczka. :D

    Aguś86 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 marca 2015, 16:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wróciłam :-D Amy babooo nie rodzę :-D
    Szyjka zmiękczona, lekko skrócona ale trzyma, nic nam nie zapowiada porodu w ciągu kilku dni :-D
    GBS pobrany...luuuuz, tak straszyłyście a to sekundy nie trwało :-D
    W poniedziałek idę do wampirowni oddać siki i krew.

    Olunia gratulacje Wojtusia!!! I jaki piękny start małego ssaka :-D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 marca 2015, 17:01

    mantissa, Amy_, Aguś86, Justinka, Gosha, Murraya lubią tę wiadomość

  • iwonka1077 Autorytet
    Postów: 3732 2686

    Wysłany: 26 marca 2015, 16:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jestem
    Po ktg zero skurczow ale brzuch mam juz sporo opuszczony ledwo chodze...

    Hwesta GRATULACJE dzielna kobieto :)

    Lali z tata dalej nie wiadomo, wysylaja go do specjalistycznych poradni w innym miescie takze jeszcze nic nie wiemy...

    ide nadrabiac was...

    Marcelek 3560,58 cm <3
    201504034562.png
    12.02.2014 [*]aniołek <3
  • iwonka1077 Autorytet
    Postów: 3732 2686

    Wysłany: 26 marca 2015, 17:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ola gratulacje i jaki dlugi 59 cm???? :)

    Angela super fotki mina na drugim the best :) martynka ma fajny zadarty nosek pewnie jeszcze sie jej zmieni :)

    Marcelek 3560,58 cm <3
    201504034562.png
    12.02.2014 [*]aniołek <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 marca 2015, 17:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iwonka1077 wrote:
    Ola gratulacje i jaki dlugi 59 cm???? :)

    Angela super fotki mina na drugim the best :) martynka ma fajny zadarty nosek pewnie jeszcze sie jej zmieni :)

    Pewnie się zmieni bo nie ma po kim mieć takiego noska, ja taki miałam jak byłam mała później się zmienił :)

    iwonka1077 lubi tę wiadomość

  • iwonka1077 Autorytet
    Postów: 3732 2686

    Wysłany: 26 marca 2015, 17:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadzieja ?? powodzenia tam ciekawe czy kolejna do rodzenia bedziesz :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 marca 2015, 17:20

    Marcelek 3560,58 cm <3
    201504034562.png
    12.02.2014 [*]aniołek <3
  • Ida Autorytet
    Postów: 5781 5906

    Wysłany: 26 marca 2015, 17:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Y

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 marca 2016, 08:25

    Amy_, Lwica, nick nieaktualny, weronika86, MartaAlvi, Eweliśka, mantissa, Fasia, Justinka, Bambi85, Gosha, Murraya lubią tę wiadomość

  • iwonka1077 Autorytet
    Postów: 3732 2686

    Wysłany: 26 marca 2015, 17:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ida wrote:
    Dziewczyny, Wy mi gratulujecie, że w tydzień po porodzie miałam wagę sprzed ciąży, a ja nie chwaląc się dziś stanęłam na wadze i mam już -3 kg ;) A wszystko to zasługa super diety matki karmiącej :P
    wiesz to zalezy od organizmu i ile sie przytylo przy corce przytylam 17kg 7 zeszlo po porodzie, a do wagi sprzed ciazy wrocilam po 2 miesiacach,tez karmilam, nawet niezla diete mialam bo nabialu prawie nie jadlam... bo miala uczulenie i kolki od tego...
    ciekawe jak teraz u u mnie to bedzie wygladac...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 marca 2015, 17:27

    Ida lubi tę wiadomość

    Marcelek 3560,58 cm <3
    201504034562.png
    12.02.2014 [*]aniołek <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 marca 2015, 17:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ida wrote:
    Dziewczyny, Wy mi gratulujecie, że w tydzień po porodzie miałam wagę sprzed ciąży, a ja nie chwaląc się dziś stanęłam na wadze i mam już -3 kg ;) A wszystko to zasługa super diety matki karmiącej :P
    z tego co pamiętam to Ty nie przytyłaś za wiele w ciąży wiec tez nie mam co porównywać z kimś kto tak jak ja przytył 21 kg

    Gosha lubi tę wiadomość

  • mila79 Ekspertka
    Postów: 134 254

    Wysłany: 26 marca 2015, 17:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hwesta i Ola gratulacje, super że bobaski są już z wami,

    Ida przypomnij tą twoją cudowną dietę

    Gratuluję wszystkim rozpoczetych kolejnych tygodni, donoszonych ciąż, super dzielnych mamuś karmiących i ich maluszków

    Dziewczyny a jak to jest z tym planowanym cieciem rozumiem że lekarz wystawi mi skierowanie ze wskazaniem cc, ale jadę w ciemno tak? mogą mnie nie przyjąc jak nie będzie miejsc? czy to sie w jakiś sposób uzgadnia. W poniedziałek zapytam lekarza ale podpytam was jeszcze jak to jest?

    relge6ydcagtei15.png
  • Ida Autorytet
    Postów: 5781 5906

    Wysłany: 26 marca 2015, 17:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    G

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 marca 2016, 08:25

  • Ida Autorytet
    Postów: 5781 5906

    Wysłany: 26 marca 2015, 17:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Y

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 marca 2016, 08:25

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 marca 2015, 17:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ida wrote:
    To prawda. Ja w ciąży do 6 miesiąca nic nie tyłam, na samym początku nawet schudłam 3 kg. Później nabierałam, ale to była głównie woda. A w efekcie przytyłam 14 kg! Wszystko pod sam koniec.
    no własnie prawie sama woda przez to ciśnienie, tak czy tak gratuluje

    Ida lubi tę wiadomość

  • Lwica Autorytet
    Postów: 1272 1277

    Wysłany: 26 marca 2015, 17:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ida wrote:
    Dziewczyny, Wy mi gratulujecie, że w tydzień po porodzie miałam wagę sprzed ciąży, a ja nie chwaląc się dziś stanęłam na wadze i mam już -3 kg ;) A wszystko to zasługa super diety matki karmiącej :P

    A napisz coś o tej super diecie więcej, co i kiedy jesz?
    Mi to tak łatwo nie pójdzie bo przytulam mój ponad 2o kg :( także dupę będę musiała bardziej spinać :(

    oar8s65gn4hfzvo1.png
  • Aguś86 Autorytet
    Postów: 3483 3834

    Wysłany: 26 marca 2015, 17:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kapsułki z wiesiołkiem mam, ale herbaty nie. Mąż mógł zamówić na jutro, ale nie zamówił :P Co za łoś :P

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, MartaAlvi, Fasia lubią tę wiadomość

    38+3 2740 g 49 cm
    dqpr9vvjb3vzii2s.png
    3i498ribi6hvdiar.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 marca 2015, 17:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lwica wrote:
    A napisz coś o tej super diecie więcej, co i kiedy jesz?
    Mi to tak łatwo nie pójdzie bo przytulam mój ponad 2o kg :( także dupę będę musiała bardziej spinać :(
    da radę, u mnie było 21 a już 10 mniej bez diet, nie jem słodyczy i nabiału, do słodyczy nigdy mnie nie ciagnęło a nabiału nie lubię, tłuszczykiem się nie martwie bo wiem że szybko spadnie,ujędrnienie i wyrzeźbienie to będzie ciężka praca

    Lwica, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

‹‹ 3856 3857 3858 3859 3860 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ