Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Kwietniówki 2015 :)
Odpowiedz

Kwietniówki 2015 :)

Oceń ten wątek:
  • haneczka Autorytet
    Postów: 2675 3596

    Wysłany: 27 marca 2015, 14:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hwesta, gratulacje Kochana :) Doczekałaś się swojej córci:)

    Ola, dla Was też gratulacje i samych radości razem życzę <3

    Ja jestem po USG. Arturo waży już 2950g, a wymiarami wyprzedza termin o tydzień :) Poza jednym- obwód główki wskazuje mniej, ale mam się tym nie przejmować. Ilość wód okej, szyjka zatrzymała się w "rozwoju" i nie wygląda jakbym miała zaraz rodzić. :) Łożysko 2 stopień cokolwiek to znaczy, w każdym razie nie starzeje się za szybko i lekarz twierdzi, że jeszcze trochę ponoszę. :)

    Miłego dnia Kobitki:)

    Rudzia, Eweliśka, Justinka, Aguś86, Ulka84, iwonka1077, Murraya, Nadzieja84, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Agusiek89 lubią tę wiadomość

  • Rudzia Autorytet
    Postów: 4164 5155

    Wysłany: 27 marca 2015, 14:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciekawe ktora bedzie nastepna :)

    18.04.2015 (42+2) Sofia 4500g; 54cm <3
    l22njw4zq8sux6j8.png
  • haneczka Autorytet
    Postów: 2675 3596

    Wysłany: 27 marca 2015, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justineska, gratuluję syneczka :) Ale tempo :)

    Justineska lubi tę wiadomość

  • sylvia007 Autorytet
    Postów: 3395 3790

    Wysłany: 27 marca 2015, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justineska gratuluję synka!!! :-)

    Justineska lubi tę wiadomość

    Aniołek [*] 28.05.2010
    Aniołek [*] 29.05.2014
    dxomio4py1pvii3n.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 marca 2015, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja usg mam 1 kwietnia :)

  • Anka1501 Autorytet
    Postów: 5649 7477

    Wysłany: 27 marca 2015, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem. Poszłam na to ktg z synem i trochę mi było głupio ale jakoś dal rade :) siedział z ta starą położna i opowiadał jej o pracy swojego taty :D masakra. Ktg jak ostatnio, sporo skurczy. Wody przejrzyste.

    Rudzia, Justinka, Aguś86, Jaga, Eweliśka, nick nieaktualny, nick nieaktualny, lena90, mf, iwonka1077, Murraya, Nadzieja84, weronika86, MartaAlvi, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Agusiek89, Bambi85, lysinka lubią tę wiadomość

  • Anka1501 Autorytet
    Postów: 5649 7477

    Wysłany: 27 marca 2015, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justineska ogromne gratulacje!!

    Justineska lubi tę wiadomość

  • Aguś86 Autorytet
    Postów: 3483 3834

    Wysłany: 27 marca 2015, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje Justineska :)

    Justineska lubi tę wiadomość

    38+3 2740 g 49 cm
    dqpr9vvjb3vzii2s.png
    3i498ribi6hvdiar.png
  • Jaga Autorytet
    Postów: 1171 1651

    Wysłany: 27 marca 2015, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania super , że jednak poszłaś , mały widać towarzysko przesiedział wizyte. I głupio być Ci nie powinno , bo jakby nie było to masz syna i nie zawsze musisz mieć z kim go zostawić.
    Położna chyba problemów nie robiła co?

    Aguś86, Anka1501, mf, Murraya, weronika86, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    Lili
    201504074965.png
    Marcel
    200911061762.png
  • Ulka84 Autorytet
    Postów: 804 792

    Wysłany: 27 marca 2015, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justineska gratulacje!! Ładnie się rozkręcacie :)

    Ja mam dzisiaj wieczorem wizyte u gina, jestem ciekawa co mi powie... :) Mam małego stresa bo moja ginekolog zaszła w ciąże i dałam mi namiary na innego gina ;/ Ona już na L4. Mam nadzieje, że bedzie Ok i dalej mnie poprowadzi.

    Jaga lubi tę wiadomość

    m3sx3e3kz15rjscs.pngmhsvk6nlmw3zvwuz.png[/url]
    Aniołek - maj 2016
    Aniołek - maj 2014
  • Anka1501 Autorytet
    Postów: 5649 7477

    Wysłany: 27 marca 2015, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jaga no masz rację ale ja tak nie lubię. W każdym razie był atrakcją przychodni ;) gina martwily te wysokie skurcze ale rozwarcie od wtorku się raczej nie powiekszylo wiec puścił mnie do domu i kazał uważać boli to może być za chwilę nawet :/

  • Gosha Autorytet
    Postów: 1817 4623

    Wysłany: 27 marca 2015, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JUSTINESKA gratuluje i juz kolejna szczęśliwa mamusia!!!

    Justineska lubi tę wiadomość

    uwo9lqxwoe8jis8o.png

    f2wll6d8jif5zy9b.png
  • Aguś86 Autorytet
    Postów: 3483 3834

    Wysłany: 27 marca 2015, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Póki co chłopcy chyba przeważają :) Dziewczynki bardziej oporne ;)

    38+3 2740 g 49 cm
    dqpr9vvjb3vzii2s.png
    3i498ribi6hvdiar.png
  • Anka1501 Autorytet
    Postów: 5649 7477

    Wysłany: 27 marca 2015, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ulka ja miałam podobnie z tym, że moja gin zostawiła mnie na koniec stycznia :( ale drugi gin nie jest zły, nawet bym powiedziała że bardzo dobrze się mną zaopiekowal

    Ulka84 lubi tę wiadomość

  • Ulka84 Autorytet
    Postów: 804 792

    Wysłany: 27 marca 2015, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anka mam nadzieję, że u mnie będzie podobnie :) Ale sama wiesz, że człowiek się przyzwyczaja do swojego lekarza - szczególnie gina :) Dobra, nie narzekam - w końcu zaszła w ciąże i z tego należy się cieszyć. Szczególnie, ze starała się prawie 10 lat ;/

    Anka1501, mf lubią tę wiadomość

    m3sx3e3kz15rjscs.pngmhsvk6nlmw3zvwuz.png[/url]
    Aniołek - maj 2016
    Aniołek - maj 2014
  • Gosha Autorytet
    Postów: 1817 4623

    Wysłany: 27 marca 2015, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My po pierwszej wizycie u pediatry.
    Kubus przybrał 40 g licząc od wagi urodzeniowej :) pediatra mowi ze ok :)

    Zaniepokoiła mnie jedna rzecz... Maluszek nie miał odruchu kroczenia. Stawiała mu stopki i powinien niby tak ruszać jakby chodził, a on nic :( mowi ze pewnie dlatego ze jedt zaspany, ale ja w domu tez przestudiowalam wszystkie odruchy bezwarunkowe noworodków i akurat tego on nie robi :(
    Juz sobie wkręcam filmy...

    Murraya lubi tę wiadomość

    uwo9lqxwoe8jis8o.png

    f2wll6d8jif5zy9b.png
  • haneczka Autorytet
    Postów: 2675 3596

    Wysłany: 27 marca 2015, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mówią, że chłopcy są leniwi i lubią się rodzić po terminie ;)

    Krysti, 1.04 uważaj na to co Ci lekarz powie, bo to może być żart :D

    Aguś86, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Malagosia, nick nieaktualny, Agusiek89 lubią tę wiadomość

  • Ulka84 Autorytet
    Postów: 804 792

    Wysłany: 27 marca 2015, 14:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosha dobrze że Kubuś rośnie. Co do chodzenia to nie pomogę ;/ Pewnie zaraz któraś mama powie co i jak :)

    m3sx3e3kz15rjscs.pngmhsvk6nlmw3zvwuz.png[/url]
    Aniołek - maj 2016
    Aniołek - maj 2014
  • 8485 Autorytet
    Postów: 505 287

    Wysłany: 27 marca 2015, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja w poniedziałek ma wizyte u pediatry wczoraj bylam z malym na krwi biedula plakal jak nie wiem babka szukla zyly nakula go ile mogla i tak na końcu pobrala z paluszkow u nogi przez 0,5 godzi bylam w gabinecie a maly cale 0,5 godz ryczał masakra a ja ryczałam jak przyjechałam do domu biedactwo moje

    https://www.suwaczki.com/tickers/8p3odqk3g4i8ffll.png[/img]
    Aniołek Lipiec 2017[*]
    Aniołek czerwiec 2013[*]
    Aniołek styczeń 2014 [*]
  • 8485 Autorytet
    Postów: 505 287

    Wysłany: 27 marca 2015, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    naszczescie hemoglobina wrocila do normy jeden problem mniej

    Gosha, Aguś86, Murraya, haneczka, Nadzieja84, MartaAlvi, weronika86, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Agusiek89, lysinka lubią tę wiadomość

    https://www.suwaczki.com/tickers/8p3odqk3g4i8ffll.png[/img]
    Aniołek Lipiec 2017[*]
    Aniołek czerwiec 2013[*]
    Aniołek styczeń 2014 [*]
‹‹ 3877 3878 3879 3880 3881 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsze objawy ciąży – czyli po czym poznać że jesteś w ciąży jeszcze przed wykonaniem testu ciążowego?

„Po czym poznać że jestem w ciąży?” - to pytanie zadaje sobie wiele kobiet, zarówno tych które starają się o dziecko jak i tych które podejrzewają, że być może zaszły w ciążę. Odpowiedź nie jest łatwa i jednoznaczna. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ