Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Kwietniówki 2015 :)
Odpowiedz

Kwietniówki 2015 :)

Oceń ten wątek:
  • Anka1501 Autorytet
    Postów: 5649 7477

    Wysłany: 30 marca 2015, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hwesta wrote:
    Anka no wlasnie ciezkawo, a w ciagu dnia od slonca to juz w ogole jest cieplo w salonie, ale zawsze tak bylo


    Możesz być pewna, że zimno jej nie jest ;) a na początek ubierz ją jak na wyjście na dwór i otwórz okno /balkon pierw na 5 min, potem na 15 a potem jakiś spacerek nie za długi. Bo pogoda raczej nie sprzyja spacerom

  • Anka1501 Autorytet
    Postów: 5649 7477

    Wysłany: 30 marca 2015, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się przyznam, że syna nie werandowalam wcale ale był lipiec i super pogoda była :)

  • Ida Autorytet
    Postów: 5781 5906

    Wysłany: 30 marca 2015, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    H

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 marca 2016, 09:17

    Anka1501, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 30 marca 2015, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja to wręcz kwiczę o sex ale co poradzę jak mąż się zaparł jak kot w trocinach i ni ma opcji na bzykanko.....buuuu:(

    Anka to ja się przyznam że w ogóle nie werandowałam a był maj:D poszłam z młodą od razu na spacer :D
    ale teraz wiadomo, chłodno jest, pogoda marcowa, kwietniowa zresztą tez pozostawiać beedzie wiele do życzenia.

    podobno nóżki i rączki jeśli sa chłodne to prawidłowo, zawsze mi o tym mówiono, ważne żeby karczek był ciepły, wtedy jest optymalnie:)
    a w domu tez nie dobrze uczyć dzieci zbyt dużej temperatury, myślę że 21-22 wystarczyło by spokojnie.
    szwagierka wiecznie w domu za ciepło miała, ona nawet w lecie paliła żeby się w pokoju nagrzało przed kąpielą!!!! i co? dziecko ma prawie rok a juz antybiotyk w zastrzykach zaliczyło....a jest na cycu i powinien mieć odporność lepszą niż dzieci karmione mm.

    Anka1501, weronika86, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • Anka1501 Autorytet
    Postów: 5649 7477

    Wysłany: 30 marca 2015, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się zgadzam z Robotka.
    Bardzo niedobrze jest dziecko przegrzewac. Mój był na cycu, w domu temperatura 20-21 stopni, do kąpieli 22. Syn ma 3lata i 9miesięcy a ma za sobą -jedno przeziębienie mimo że od roczku do żłobka chodził.

    nick nieaktualny, sylvia007, Robotka1 lubią tę wiadomość

  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6377

    Wysłany: 30 marca 2015, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja nawet bez dzieciaczka mam nastawione 21,22 stopnie wiec nie bedzje wielj zmian..boje sje jedynie o lato bo cholera patio nam tak grzeje ze nawet otwarte okna nie pomagaja, podobnie jam j hwesty ale mam nadzjeje ze do tego czasj sje przeprowadzimy juz..
    robotka tobie widze wali bez seksu bardziej niz mnie hehehe ja mam ze swoim identyczny problem jak ty z twoim..nawet gwalt moge sobie wybic z glowy bo sie bromi rekami i nogami :-)

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • Anka1501 Autorytet
    Postów: 5649 7477

    Wysłany: 30 marca 2015, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się boje, że jak mój syn się pierwszy raz rozchoruje to się zaplecze normalnie :D dla mnie to jakaś abstrakcja mieć chore dziecko

  • sylvia007 Autorytet
    Postów: 3395 3790

    Wysłany: 30 marca 2015, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ją chciałam dzisiaj Ninę wystawić z wózkiem na taras, ale tak okropnie wiało, że zrezygnowałam. A co do temp w domu, to u mnie też jest nieraz cieplej tak ok 24 stopnie, ale wtedy uciekam na dół gdzie jest chłodniej.

    Aniołek [*] 28.05.2010
    Aniołek [*] 29.05.2014
    dxomio4py1pvii3n.png
  • Anka1501 Autorytet
    Postów: 5649 7477

    Wysłany: 30 marca 2015, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wera ja mojego wcześniej kilka razy zgwałciłam jak miał taką fazę ale był tak zestresowany ze czułam się jakbym pień ujezdzala :P ale na 5 minut byłam zaspokojona :D

  • Ida Autorytet
    Postów: 5781 5906

    Wysłany: 30 marca 2015, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    F

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 marca 2016, 09:18

    Anka1501, nick nieaktualny, mantissa, Ewelcia lubią tę wiadomość

  • Justinka Autorytet
    Postów: 1073 1332

    Wysłany: 30 marca 2015, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mimo że był początek października to jak synek miał 6 dni wystawiłam na balkon na 10 min, a następnego dnia poszliśmy na 1. spacer ;) i wcale nie trwał 10 min na pewno ponad 0,5h :) owszem była ładna pogoda, nie wiało... ;) no i co syn miał do tej pory 3-4 razy katar nic po za tym :)

    Anka1501 lubi tę wiadomość

    Anielka 10.04.2015 /// 3620 g 56 cm
    201504101680.png
    Tymon 28.09.2012 /// 3830 g 58 cm
    683907699a.png
  • Anka1501 Autorytet
    Postów: 5649 7477

    Wysłany: 30 marca 2015, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie... Ile to ja rzeczy miałam zaplanowane na okres ciąży... Zrealizowalam może 10%

    Ida, nick nieaktualny, mantissa, Murraya lubią tę wiadomość

  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 30 marca 2015, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ida wrote:
    Ktoś mnie bezczelnie usunął z listy na pierwszej stronie! :P Z tej zbiorczej. Nie będę wskazywała palcem ROBOTKO! :D

    Rzuciłam okiem sobie na tą listę i tak z sentymentu przeglądnęłam kilkanaście pierwszych stron naszego wątku i powiem Wam, że łezka się zakręciła w oku... Ach, kiedy to było... ;) Pomyśleć, że już tyle czasu jesteśmy wszystkie "razem"...:)
    kochanie ale to nie ja!!! chyba Shimmer pare razy edytowała listę jak mnie nie było w zasięgu i coś mi się zdaje że pousuwała kilka dziewczyn z tej dolnej listy, ja ją tylko przekleiłam :(
    podaj namiary to Cie wprowadzę z powrotem:)

    jesu Wera ja to jestem już w sumie pogodzona że dopiero po połogu wsiądę na konia-będę galopować aż mnie sam zrzuci:D
    ale kurde moja podświadomość mnie denerwuje!!!

    ja mam w domu aktualnie 19 stopni i wydaje mi się że jest idealnie:) ale to ja-mam w ciązy wahania hormolnalne bo ogólnie jestem zajebisty zmarzluch:) a w ciąży nie:D


    a ja własnie sobie zdałam sprawę że moja córka ma mnie dzisiaj w dupie!!! chyba ani razu mi nie dała o sobie znać!!! trochę ją potarmosiłam to mi tylko oddała i dalej cisza....czyży pogoda jej nie służyła?? leniuch jeden:P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 marca 2015, 21:29

    Ida lubi tę wiadomość

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6377

    Wysłany: 30 marca 2015, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hahah robotka :-)
    mi to pasuje nawet 16 bo mi zawsze goraco..w ciazy i bez! ale moj zmarzluch!

    Robotka1 lubi tę wiadomość

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 marca 2015, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie też na tej liście nie ma :P

    Robotka dopiszesz mnie ? :) Angela89 24.04 dziewczynka :)

    Robotka1 lubi tę wiadomość

  • Justinka Autorytet
    Postów: 1073 1332

    Wysłany: 30 marca 2015, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Robotka - jakbym miała być upierdliwa :P to w tej liście zmieniłabym te pierwsze urodzone dzieci a raczej ich daty na cyfrowe, jak są pozostałe napisane :P
    Po za tym fajnie że poniżej jest ta lista kto na kiedy ma/miał termin, ale zaznaczyłabym jakoś te co już urodziły :P wtedy fajnie widać kto niby w kolejce, kto został nie rozpakowany ;)
    to tyle mojego marudzenia apropo listy :)

    Robotka1, Ida, nick nieaktualny, weronika86, Murraya, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    Anielka 10.04.2015 /// 3620 g 56 cm
    201504101680.png
    Tymon 28.09.2012 /// 3830 g 58 cm
    683907699a.png
  • shimmer_lip Autorytet
    Postów: 3456 4962

    Wysłany: 30 marca 2015, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak to ja, jak któraś rodziła to wywalałam z dołu bo moim zdaniem bez sensu tak dublować :P

    weronika86 lubi tę wiadomość

    tb73roeqs1ggbdgp.png
  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 30 marca 2015, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobra laski nie ma co ciężarnym odmawiać więc wszystkie zażalenia przyjęte i zmienione:D jak coś to pisać proszę:)

    Angela wskoczyłaś już na swoje miejsce:) na razie szukam pomysłu jak zaznaczać te które już urodziły, może po prostu wyrzucić z ich danych opcję koloru a zostawić zwykły napis czarny??
    na koniec została by kolorowa lista rozpakowanych i zwykła z terminami:)

    Ida, nick nieaktualny, mf, Justinka, nick nieaktualny, weronika86, Ewelcia, Murraya, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 marca 2015, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nooo się wygolilam, wymylam, wypachnilam i mogę iść rodzić! :D Tylko mój syn ma to głęboko w poważaniu. :D

    Swoją drogą natura to wredna franca, chociaż w ciąży powinny nam kłaki nie rosnąć.

    Anka1501, Justinka, mantissa, Lali, weronika86, Murraya, mf, nojaniewiem, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • Ida Autorytet
    Postów: 5781 5906

    Wysłany: 30 marca 2015, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    T

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 marca 2016, 09:18

‹‹ 3945 3946 3947 3948 3949 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suplementacja w ciąży a wytyczne ekspertów. Dlaczego skład Prenasolu to odpowiedź na potrzeby przyszłej mamy?

Ciąża to czas, w którym zapotrzebowanie na konkretne składniki odżywcze gwałtownie rośnie. Przyszła mama musi dostarczyć je nie tylko sobie, ale przede wszystkim rozwijającemu się maluchowi. Niestety, współczesna dieta często nie wystarcza, by pokryć te zwiększone potrzeby. Właśnie dlatego Polskie Towarzystwo Ginekologów i Położników (PTGiP) przygotowało konkretne rekomendacje dotyczące dodatkowego wsparcia organizmu. Na co warto zwrócić uwagę, wybierając odpowiedni preparat? Czy każda kobieta w ciąży potrzebuje suplementów?

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ