Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Kwietniówki 2015 :)
Odpowiedz

Kwietniówki 2015 :)

Oceń ten wątek:
  • Gosha Autorytet
    Postów: 1817 4623

    Wysłany: 31 marca 2015, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzien dobry :)
    EWELCIA uwielbiam takie niusy z rana! Trzymam kciuki!

    ROBOTKA piękny ten Twoj brzuszek juz prawie finiszu! MalEnka pewnie sobie przysnęła, nie ma innej opcji, ale wiadomo -sprawdź!

    ŁYSINKA śliczny Brzucholek!

    KWIATEK... Buuu, nie lubie :( bezsenność, chore dziecię, chora psinka... :(

    AURO gratuluje matka!!!

    A mój Kubus ma katarek :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 marca 2015, 10:47

    Auro lubi tę wiadomość

    uwo9lqxwoe8jis8o.png

    f2wll6d8jif5zy9b.png
  • iwonka1077 Autorytet
    Postów: 3732 2686

    Wysłany: 31 marca 2015, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelcia wrote:
    Jadlam sniadanie więc musimy poczekać. Planują ok 15:00 mnie kroic. Podpisałam jiz zgode, mam pobrane badania i teraz czekam...
    No wlaśnie Kwiatek mialam pisac czy obstawilas totka?

    Jej jestem w takim szoku że nie myślę realnie.....
    super kolejna mamusia rozpakowane, nic sie nie boj bedzie ok i bedziesz tulić te swoje dwa babelki koniecznie jak będziesz w stanie wrzuc fotkę tej dwójeczki, blizniaki mnie rozczulaja :) :)

    haneczka, Ewelcia lubią tę wiadomość

    Marcelek 3560,58 cm <3
    201504034562.png
    12.02.2014 [*]aniołek <3
  • Aguś86 Autorytet
    Postów: 3483 3834

    Wysłany: 31 marca 2015, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja spakowana na full, wyniki morfo i moczu z soboty są i czekamy :P Jutro KWIECIEŃ laski :) Nasz miesiąc :D

    malinka1984, nick nieaktualny, Agusiek89, mf, haneczka, weronika86, nick nieaktualny, Nadzieja84 lubią tę wiadomość

    38+3 2740 g 49 cm
    dqpr9vvjb3vzii2s.png
    3i498ribi6hvdiar.png
  • iwonka1077 Autorytet
    Postów: 3732 2686

    Wysłany: 31 marca 2015, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeju doczytalam i Murraya i Haneczka jeszcze ale akcja bedzie dzisiaj :)

    wczoraj cisza na forum to dzis natrzaskamy stron :)

    Dziewczyny dawajcie znac co i jak sie dzieje

    a doczytalam kwiatek czy shimmer z podlasia????????????????

    shimmer_lip lubi tę wiadomość

    Marcelek 3560,58 cm <3
    201504034562.png
    12.02.2014 [*]aniołek <3
  • lysinka Autorytet
    Postów: 704 944

    Wysłany: 31 marca 2015, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie pogoda od rana do D., pada śnieg z deszczem i mega wieje :/ Dobrze, że wyjść musiałam tylko do najbliższego sklepu.

    Mam już wyniki GBSa - ujemne :)

    Dziewczyny współczuję chorych dzieci, w tym roku to jakaś masakra jest. Siostra mojego P. ma żłobek i musieli zamknąć na tydzień, bo wszystkie dzieci się pochorowały.

    Robotka, Malinka, Haneczka gratki kolejnych tygodni :)

    Robotka brzuszek super :) mam nadzieję, ze z Jagódką wszystko w porządku, trzymam kciuki

    Murraya trzymam kciuki :) może się jeszcze rozkręci

    Auro ogromne gratulacje :)

    Kciuki za wszystkie wizytujące dzisiaj

    nick nieaktualny, iwonka1077, haneczka, Auro lubią tę wiadomość

    km5smg7yaiikzi6r.png
  • malinka1984 Autorytet
    Postów: 837 1943

    Wysłany: 31 marca 2015, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a ja poproszę kciuki żebym się rozpakowała już najlepiej tak do piątku max :D

    Gosha, lysinka, iwonka1077, Agusiek89, nick nieaktualny, Aguś86, haneczka, Fasia, weronika86, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Jaga lubią tę wiadomość

    Czekamy na Kacperka
    TP 01.04 ale Kacperek ani myśli wychodzić.
  • haneczka Autorytet
    Postów: 2675 3596

    Wysłany: 31 marca 2015, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelcia wrote:
    Dziewczyny rodze dzisiaj! Trzymajcie kciur bo się zestresowalam

    No i doczekałaś się od wczoraj :) Coś się zaczęło, czy miejsca się zwolniły u bobasków? :)) Trzymam kciuki podwójnie!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 marca 2015, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iwonka1077 wrote:
    Jeju doczytalam i Murraya i Haneczka jeszcze ale akcja bedzie dzisiaj :)

    wczoraj cisza na forum to dzis natrzaskamy stron :)

    Dziewczyny dawajcie znac co i jak sie dzieje

    a doczytalam kwiatek czy shimmer z podlasia????????????????
    Ja wawa. Shimmer też ale może pochodzi z Podlasia i tam z psinką spaceruje...

  • iwonka1077 Autorytet
    Postów: 3732 2686

    Wysłany: 31 marca 2015, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KasiaKwiatek wrote:
    Ja wawa. Shimmer też ale może pochodzi z Podlasia i tam z psinką spaceruje...
    ahaa :) wspolczuje schorowanego psiaka :(

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Marcelek 3560,58 cm <3
    201504034562.png
    12.02.2014 [*]aniołek <3
  • mila79 Ekspertka
    Postów: 134 254

    Wysłany: 31 marca 2015, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewyczyny, jeszcze nie doczytałam zaraz nadrobię ale trzymam kciuki za wszystkich tych nie rozpakowanych i tych rozpakowywujących się!!!!!!!!!!!!!

    u mnie wczoraj na wizycie wszystko ok, zamknięte na 10 spustów, KasiaK u mnie szyjka nadal długa tydzień temu 4,5 a teraz coś wpisal że 5 to możliwe?, z tych bazgrołów na karcie tak przeczytałam, łozysko dalej w jak najlepszej kondycji,

    nastawiałam się na koniec tygodnia po świetach, a on mówi że po 13.04, w związku z tym mam pytanie, wiem ze już o tym było na wątku ale myślałam że nie będzie mi potrzebne więc nie zapamiętałam
    KTO WYSTAWIA ZWOLNIENIE, OPIEKĘ NAD ŻONĄ, I NA ILE TO MOŻE BYC WYSTAWIONE?
    dzięki za odpowiedź

    relge6ydcagtei15.png
  • iwonka1077 Autorytet
    Postów: 3732 2686

    Wysłany: 31 marca 2015, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ustawilam suwaczek tak jak mi wychodzi z usg skoro juz go zmienialam :)
    bo z usg na 12.04 mi wychodzi i tak niedlugo zmienie jak dzidzia będzie :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 marca 2015, 11:07

    mf lubi tę wiadomość

    Marcelek 3560,58 cm <3
    201504034562.png
    12.02.2014 [*]aniołek <3
  • haneczka Autorytet
    Postów: 2675 3596

    Wysłany: 31 marca 2015, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Murraya wrote:
    właśnie haneczka- nie wiem co jest- co się trochę schyle to po troszku ucieka- i to nie chlustem a ciurkiem, takie tam trochę wodnisto- gęste-ale jasne- niezabarwione - bezwonne..hmmm mężowi kazałam o trzeciej zwijać się do domu- jak skurcze nie przejdą to pojade na IP o 18.00 -co tam- ewentualne wrócę...

    Idę na spacer- może mocniej sie rozkręci :)
    dam znać-gdyby cuś- jestem pod netem :)

    No ja sama jestem ciekawa co to tak cieknie. To jedź na IP i mi powiesz na co mam się nastawiać. Bo to nie wygląda na wydzielinę, Za dużo tego i skąd nagle taki przypływ? U mnie też bardzo rzadkie od mlecznego do przezroczystego prawie i nie pachnie niczym. :)

    I te bóle towarzyszące. A już miałam 2 tyg spokój z bólami. Cholercia, nadzieję mi robisz :P

  • haneczka Autorytet
    Postów: 2675 3596

    Wysłany: 31 marca 2015, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fasia wrote:
    Wypraszam sobie :) chwile później wyjaśnilam dlaczego wciąż jestem nie spakowana - 4 razy byłam już w szpitalu wiec jak mam się spakować? Wy sobie czekacie tylko na dzień porodu ze spakowana torba, a ja tam co chwile jestem, a rzeczy typu koszula, szlafrok od trzeba po takim pobycie wyprać :)

    Tylko winny się tłumaczy :D

    mf, nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • Aguś86 Autorytet
    Postów: 3483 3834

    Wysłany: 31 marca 2015, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haneczka a może Ty też na IP, co? :P
    Mila przysługuje 14 dni opieki rocznie na chorego członka rodziny i wystawia albo szpital albo rodzinny.

    haneczka, haneczka, haneczka lubią tę wiadomość

    38+3 2740 g 49 cm
    dqpr9vvjb3vzii2s.png
    3i498ribi6hvdiar.png
  • Murraya Autorytet
    Postów: 808 1835

    Wysłany: 31 marca 2015, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    f

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 lutego 2016, 17:29

    haneczka, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    82do3e5ebme2hhhv.png
    bajj0tsd343aweuc.png
  • Murraya Autorytet
    Postów: 808 1835

    Wysłany: 31 marca 2015, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    f

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 lutego 2016, 17:29

    Lali, Fasia, lysinka, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    82do3e5ebme2hhhv.png
    bajj0tsd343aweuc.png
  • Lali Autorytet
    Postów: 1701 2405

    Wysłany: 31 marca 2015, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosha Kubus ma katarek? Jej biedactwo :(

    6gcc7ob.png
    Pola 04.2012 <3
    Laura 04.2015 <3
  • haneczka Autorytet
    Postów: 2675 3596

    Wysłany: 31 marca 2015, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się z domu nie ruszam, Ty jedź :P

    U mnie wichura aż piszczy, grad pada. Poza tym za słaby ten ból, taki do wytrzymania. To na pewno jakaś ściema kolejna. Mało tu takich było? :P

    nick nieaktualny, Murraya lubią tę wiadomość

  • mf Autorytet
    Postów: 1288 1274

    Wysłany: 31 marca 2015, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 czerwca 2015, 00:40

    Murraya, Auro lubią tę wiadomość

    n59yjw4zk9ewdyby.png
  • haneczka Autorytet
    Postów: 2675 3596

    Wysłany: 31 marca 2015, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Do stawu dajesz :D Ja mam od kilku dni kilka dwójek dziennie. Nie narzekam:P

    Murraya lubi tę wiadomość

‹‹ 3954 3955 3956 3957 3958 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Karuzela łóżeczkowa, która rośnie razem z dzieckiem

Karuzele do łóżeczka to nie tylko dekoracja – pomagają stymulować zmysły malucha i wspierają jego rozwój. Kolorowe, poruszające się elementy przyciągają uwagę dziecka, rozwijając wzrok oraz koordynację. Dodatkowo, delikatna muzyka i spokojne ruchy karuzeli mogą działać kojąco, pomagając maluchowi w wyciszeniu się przed snem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

Gdzie rodzić - wybór szpitala do porodu

Poród to wyjątkowa chwila. Wraz ze zbliżającym się terminem porodu, wiele kobiet zastanawia się gdzie rodzić. Warto poświęcić trochę czasu na wybór szpitala, w którym chciałabyś aby przyszło na świat Twoje dziecko. Przeczytaj jak się do tego dobrze przygotować, czym się kierować przy wyborze szpitala i jakie informacje zebrać na temat wybranej placówki.   

CZYTAJ WIĘCEJ