Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Kwietniówki 2015 :)
Odpowiedz

Kwietniówki 2015 :)

Oceń ten wątek:
  • Ulka84 Autorytet
    Postów: 804 792

    Wysłany: 31 marca 2015, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja jutro do fryzjera na farbowanie :P też wcześniej farbowałam na jasny blond, ale teraz ide bardziej w naturę :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    m3sx3e3kz15rjscs.pngmhsvk6nlmw3zvwuz.png[/url]
    Aniołek - maj 2016
    Aniołek - maj 2014
  • Fasia Autorytet
    Postów: 7870 11063

    Wysłany: 31 marca 2015, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zgagi ogolnie tez nie mam. Przed ciążą nigdy. W ciazy do tej pory moze z 5 razy. Dzis w nocy mocno mi dokuczala..

    7.04.2015r. - 39+1 tc. 3400g i 51cm szczęścia! <3
    9f7j9vvj6vasnid9.png

    Aniołek - 26.06.2013r
  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6377

    Wysłany: 31 marca 2015, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bambi85 wrote:
    A ja nie mam ani parcia na pęcherz ani zgagi ale moje dziecko jest jakieś dziwne i rozne numery wywija jak widac :p :p
    eee tam dziwne :-) po rpostu masz naturalnie duzo miejsca na dzidziusia :-)

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • Ulka84 Autorytet
    Postów: 804 792

    Wysłany: 31 marca 2015, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mi też latem ładnie jaśnieją :)

    weronika86 lubi tę wiadomość

    m3sx3e3kz15rjscs.pngmhsvk6nlmw3zvwuz.png[/url]
    Aniołek - maj 2016
    Aniołek - maj 2014
  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6377

    Wysłany: 31 marca 2015, 15:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ulka84 wrote:
    a ja jutro do fryzjera na farbowanie :P też wcześniej farbowałam na jasny blond, ale teraz ide bardziej w naturę :)
    wy to na porodowkach bedziecie wygladac jam mis polonia :-) ja pojade na naturala pewnie nawet bobra nie zdaze ogolic hehehe

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • Ulka84 Autorytet
    Postów: 804 792

    Wysłany: 31 marca 2015, 15:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zgaga mnie nie męczy, ale parcie na pęcherz heh w nocy co 2 godziny wstaje ;/

    m3sx3e3kz15rjscs.pngmhsvk6nlmw3zvwuz.png[/url]
    Aniołek - maj 2016
    Aniołek - maj 2014
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 marca 2015, 15:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    haneczka wrote:
    A ja tu mieszkanie dla kogo wykańczam? ;P Ale niewykluczone, że na wakaje Ci się kiedyś zwalę z rodzinką :P
    A zapraszam nad Aberdenowskie Morze :) w takim miescie mieszkam :)
    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/763e152372e0.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 marca 2015, 15:06

    nick nieaktualny, lysinka lubią tę wiadomość

  • shimmer_lip Autorytet
    Postów: 3456 4962

    Wysłany: 31 marca 2015, 15:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    weronika86 wrote:
    siwych tak wczesnie?
    No :) już ze dwa lata je mam i jest ich coraz więcej ;) ale po 1 wolę być siwa niż łysa :) a po 2 moje blond są cieniutkie i delikatne jak u dziecka a te siwe są ze dwa razy grubsze i cały czas się śmieję, że jeśli tak ma być to ja mogę być całkowicie siwa :) w końcu będę miała szopę na głowie :D

    Fasia, weronika86 lubią tę wiadomość

    tb73roeqs1ggbdgp.png
  • Ulka84 Autorytet
    Postów: 804 792

    Wysłany: 31 marca 2015, 15:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oj oj tam :D weronika ostatnie farbowanie było w grudniu, wiesz nie mogę straszyć na oddziale ;P

    m3sx3e3kz15rjscs.pngmhsvk6nlmw3zvwuz.png[/url]
    Aniołek - maj 2016
    Aniołek - maj 2014
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 marca 2015, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bambi85 wrote:
    A ja nie mam ani parcia na pęcherz ani zgagi ale moje dziecko jest jakieś dziwne i rozne numery wywija jak widac :p :p
    To Ty może w ciąży nie jesteś ?:)

    Ulka84, weronika86, Bambi85, Agusiek89 lubią tę wiadomość

  • Anka1501 Autorytet
    Postów: 5649 7477

    Wysłany: 31 marca 2015, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fasia wrote:
    Hmmm a parcie na pęcherz? Jakies bole pachwin itp przy chodzeniu?
    No tak, ból w pachwinach jest i w szyjce aż mnie chwilami paraliżuje ale zgagi w żaden sposób się nie mogę pozbyć.

  • Aguś86 Autorytet
    Postów: 3483 3834

    Wysłany: 31 marca 2015, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haneczka na ip :) Jak tak już któryś raz to to może być saczenie wód. Ja te mleczne potopy miałam jednorazowe i to zawsze po przebudzeniu.
    Ciekawe co u Robotki?

    Robotka1 lubi tę wiadomość

    38+3 2740 g 49 cm
    dqpr9vvjb3vzii2s.png
    3i498ribi6hvdiar.png
  • shimmer_lip Autorytet
    Postów: 3456 4962

    Wysłany: 31 marca 2015, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ulka84 wrote:
    a ja jutro do fryzjera na farbowanie :P też wcześniej farbowałam na jasny blond, ale teraz ide bardziej w naturę :)
    A ja miałam naturalny blond w ciąży żeby nie farbować często a teraz wracam do jasnego :) na dzielni trzeba będzie z wózkiem się lansować nie? ;)

    Fasia, weronika86, Ulka84 lubią tę wiadomość

    tb73roeqs1ggbdgp.png
  • Fasia Autorytet
    Postów: 7870 11063

    Wysłany: 31 marca 2015, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Shimmer ja tez mam wrazenie ze te moje siwulce sa jakies grube. W sumie fajniem bo reszta wlosow to cienkie piorka :D ja swoje siwe zauważyłam teraz w ciazy, mam je na skroniach. Niestety teraz ciagle wiaze wlosy w kitke wiec widac jak mi sie skronia srebrza..

    7.04.2015r. - 39+1 tc. 3400g i 51cm szczęścia! <3
    9f7j9vvj6vasnid9.png

    Aniołek - 26.06.2013r
  • haneczka Autorytet
    Postów: 2675 3596

    Wysłany: 31 marca 2015, 15:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    shimmer_lip wrote:
    Haneczka jak się zapniesz to na bank się nie obrazi :D
    Spadaj :P

    Fasia, shimmer_lip lubią tę wiadomość

  • Fasia Autorytet
    Postów: 7870 11063

    Wysłany: 31 marca 2015, 15:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anka1501 wrote:
    No tak, ból w pachwinach jest i w szyjce aż mnie chwilami paraliżuje ale zgagi w żaden sposób się nie mogę pozbyć.

    pytam bo myslalam, ze moze mi tez dziecko scjodzi nizej do kanalu ale poza zgaga minelo mi parcie na pecherz i uczucie gdy stoje jakby mi dziecko mialo wypasc. Wszystko przeszlo jak tylko mi szew zdjeli.. dziwne..

    7.04.2015r. - 39+1 tc. 3400g i 51cm szczęścia! <3
    9f7j9vvj6vasnid9.png

    Aniołek - 26.06.2013r
  • haneczka Autorytet
    Postów: 2675 3596

    Wysłany: 31 marca 2015, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaraz będę mierzyć new borny, same mówiłyście, że laska jestem to się zmieszczę :D

    Aguś86, Fasia, nick nieaktualny, Bambi85, nick nieaktualny, shimmer_lip, Agusiek89, nick nieaktualny, Gosha lubią tę wiadomość

  • Aguś86 Autorytet
    Postów: 3483 3834

    Wysłany: 31 marca 2015, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No dziwne Fasia :) Wszędzie piszą, że zgaga znika, a pojawia się parcie na pęcherz i ucisk. Ja zgagi nie mialam, ale sikam często i czuję nacisk na miednicę, krocze i pachwiny.

    38+3 2740 g 49 cm
    dqpr9vvjb3vzii2s.png
    3i498ribi6hvdiar.png
  • Anka1501 Autorytet
    Postów: 5649 7477

    Wysłany: 31 marca 2015, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fasia nie dziwne, szew sztywno trzymał macice a teraz naturalnie się dopasowuje do ruchów Julka

  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6377

    Wysłany: 31 marca 2015, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fasia wrote:
    Shimmer ja tez mam wrazenie ze te moje siwulce sa jakies grube. W sumie fajniem bo reszta wlosow to cienkie piorka :D ja swoje siwe zauważyłam teraz w ciazy, mam je na skroniach. Niestety teraz ciagle wiaze wlosy w kitke wiec widac jak mi sie skronia srebrza..
    moj maz ma ze 2 siwe na skroni i tez wlasnie sa duuzo grubsze jak u kota :-) jestem ciekawa dlaczego..
    co do zgagi to tez moge policzyc na palcach jednej reki...pecherz? wstaje 2 razy w nocy od 20tc ale dzisiejsza noc przebila wszystko! 7 razy i to z mega pelnym pecherzem! ale brzuch na bank nie zeszedl nizej

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
‹‹ 3964 3965 3966 3967 3968 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta w ciąży - po trymestrach

Odpowiednia dieta w ciąży wpływa nie tylko na przebieg samej ciąży, ale również na zdrowie Twojego dziecka w przyszłości (np. słaby układ odpornościowy dziecka lub problemy z otyłością). Przeczytaj dlaczego dieta w ciąży jest tak istotna, czy kompleks witamin jest w stanie ją zastąpić oraz na co powinnaś zwrócić uwagę w każdym trymestrze ciąży.   

CZYTAJ WIĘCEJ