Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Kwietniówki 2015 :)
Odpowiedz

Kwietniówki 2015 :)

Oceń ten wątek:
  • Murraya Autorytet
    Postów: 808 1835

    Wysłany: 21 kwietnia 2015, 08:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    g

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 lutego 2016, 17:15

    82do3e5ebme2hhhv.png
    bajj0tsd343aweuc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 kwietnia 2015, 08:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mary ,Amy dajcie znac jak sie czujecie. U nas ten ryk znowu od 2 to chyba kolka... Podałam jej po 5 do karmienia delicol i w końcu spała kruszyna, teraz tez karmie i znow delicol , zobaczymy...a jaka zdziwiona smakiem jego ;)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • liwi Autorytet
    Postów: 1314 1565

    Wysłany: 21 kwietnia 2015, 08:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej.

    Moje maleństwo stęka i stęka i nie wiem od czego. Pewnie coś wpierdzieliłam co jej nie spasowało

    8p3oikgn0sqp2ob1.png
  • iwonka1077 Autorytet
    Postów: 3732 2686

    Wysłany: 21 kwietnia 2015, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Liwi teściowa urzekła gadaniem hehehe

    weronika86 lubi tę wiadomość

    Marcelek 3560,58 cm <3
    201504034562.png
    12.02.2014 [*]aniołek <3
  • iwonka1077 Autorytet
    Postów: 3732 2686

    Wysłany: 21 kwietnia 2015, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amy zdradz co za ćwiczenia na ten brzuszek :)

    Marcelek 3560,58 cm <3
    201504034562.png
    12.02.2014 [*]aniołek <3
  • iwonka1077 Autorytet
    Postów: 3732 2686

    Wysłany: 21 kwietnia 2015, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wercia to wy już przeprowadzeni??a ty sarci zdjęcie to wrzucalas??

    Marcelek 3560,58 cm <3
    201504034562.png
    12.02.2014 [*]aniołek <3
  • Aguś86 Autorytet
    Postów: 3483 3834

    Wysłany: 21 kwietnia 2015, 08:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja na chodzie od 5.20. Tak mąż miał nastawiony budzik do pracy. Mały się obudził, napił i patrzył godzinę. Po tej godzinie weszłam pod kołdrę, zamykam oczy, a Zuzia zaczyna płakać i wołać tatę... Poszłam po nią. Strasznie przeżyła, że taty nie ma od rana. I tym sposobem już nie mogłam dalej spać, mimo że Szymon obudził się dopiero 15 minut temu. Ech...

    38+3 2740 g 49 cm
    dqpr9vvjb3vzii2s.png
    3i498ribi6hvdiar.png
  • Ida Autorytet
    Postów: 5781 5906

    Wysłany: 21 kwietnia 2015, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Y

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 marca 2016, 11:19

    Gosha lubi tę wiadomość

  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 21 kwietnia 2015, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    q

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 lutego 2016, 15:45

    nick nieaktualny, haneczka lubią tę wiadomość

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • Ida Autorytet
    Postów: 5781 5906

    Wysłany: 21 kwietnia 2015, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    F

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 marca 2016, 11:19

    nick nieaktualny, Robotka1, Jaga, Gosha, Murraya, Zima, weronika86, Ewelcia lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 kwietnia 2015, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    weronika86 wrote:
    nasza mala ma czorne wlosy nak diabli i tez cirmne niebieskie ocze, te oczy sie mova zmienic..pamietam stas mial tez takie anteraz ma piekme brazowe oczeta :-) chociaz nie powiem ze polaczenie czarne wlosy i niebieskie oczka przepieknie wyglada u dziewczynki :-)
    dzisiaj mez do pracy odn9.30 do 16.00...wpadnie kasiorka to kupimy nastepne farby i listwy :-) wrzuce zdhecia przed i po jak juz dokonczyny salon...nie moge sie doczekac..na razie mamy wszystko w pudelkach ale doopa i tak jestem mega szczesliwa :-)
    dziewczyny a jam karmicie jedna piersia to tez wam z drugiej kaapie? cholera musze pldkladac cos pod druga bo leci jam z kranu...dziwne :-)
    Ja mam tak ze mi kapie z piersi drugiej haha:D jak skączysz malować i urządzać salon to sie pochwal jestem ciekawa , ja to bym chciała by Ignasiowi taki kolor został wlosow i oczow ale on jak się urodzil to miał ciemne oczęta teraz jakies się jaśniejsze robią :D moj R ma zielone jasne oczy moze po ojcu bedzie miał :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 kwietnia 2015, 09:13

  • Ida Autorytet
    Postów: 5781 5906

    Wysłany: 21 kwietnia 2015, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Y

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 marca 2016, 11:19

    Mia1988, Gosha, weronika86 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 kwietnia 2015, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dzis ide z moim R rejestrować Ignasia i do konsula musze zadzwonić umówić wizytę na paszport dla Ignasia ,24 mam spotkanie w banku moim bo zakładam konto oszczędnościowe Ignasiowi . Bizi bedzie .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 kwietnia 2015, 09:17

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 kwietnia 2015, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Robotka1 wrote:
    dzień dobry:)

    dziewczyny z temperaturą, jak samopoczucie???
    mi ostatnio przewiało jednego cycka to pomogło opróżnienie go do zera i okłady z kapusty bo tez czułam sie nie za dobrze.

    chciałam sie zapytać czy wy na prawdę się cieszycie jak dzieci szczególnie te przed ukończeniem pierwszego miesiąca przesypiają po 5 i więcej godzin??
    mnie przestrzegano jeszcze w szpitalu że taki maluszek do miesiąca nie umie jeszcze sobie "dozować" karmienia i należy go wybudzać po 3 godzinach a jedna przerwa może być max 4 godziny w ciągu doby.
    no nie przestrzegam tego aż tak bardzo bo młoda sie budzi co te 3 godzinki ale raczej nie pozwoliła bym jej spać powiedzmy 5 i więcej godzin.

    a my już drugi dzień z rzędu doprowadzamy starszą do przedszkola....myślałam że będzie gorzej ale jest okej, szybkie ubieranie i mam około 200m do przedszkola więc odprowadzam Majkę pod drzwi a dalej idzie sama:)
    słonko pieknie świeci ale ten wiatr znów.....
    nie jest taki co prawda jak wczoraj więc dziś idziemy na spacerek
    mam też dziś koło południa położną więc muszę chatę ogarnąć:)

    moje dziecię się coraz więcej rozgląda przez dzień, ufff jak dobrze że sesję mamy za sobą jeszcze jak spała dość dużo:)

    aaa i pokochała smoczek:D dla mnie to wygoda bo jak go poczuje to odlatuje:)

    HANECZKA KRYSTI macie przystojniaków ulala:)

    a ja jem właśnie zupę mleczną z kaszą jęczmienną-posmakowała mi w szpitalu:)
    Ja mowie do mojego ze rosnie u robótki córka śliczna :D ze trza bedzie ich tam odwiedzać jak bedziemy do Bieszczad jeździć :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 kwietnia 2015, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kobitki a Wy smoczki dajecie dzieciom juz ,kiedy mozna dawać

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 kwietnia 2015, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ide płatki z mlekiem wsunąć bo głodnam :)
    Dzis zapowiada się ciepełko normalnie pogoda co dziennie tu śliczna :

    Robotka ja swojego wybudzam mnie powiedziano by wybudzać na jedzenie .

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 kwietnia 2015, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miłego dnia życzę :*****

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 kwietnia 2015, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Muraya współczuje katarku ! U dzidzi twojej ah .

  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 21 kwietnia 2015, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    q

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 lutego 2016, 15:46

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 kwietnia 2015, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adk trzymam kciuki & & & myślami z Tobą jestem, daj znać jak Franczesko będzie już z Wami :-D pozdrowienia dla taty z sarnimi oczami! Niech będzie dzielny ;-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 kwietnia 2015, 09:48

    Lali, Amy_ lubią tę wiadomość

‹‹ 4355 4356 4357 4358 4359 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta w ciąży - 10 najważniejszych zasad dla ciężarnej

O zdrowym odżywaniu i diecie w ciąży zostało napisane i powiedziane wiele. Zbyt duża ilość informacji potrafi przytłoczyć każdego. Przestrzeganie wszystkich tych zasad wydaje się wręcz niemożliwe. Jak zatem odróżnić rzeczy ważne od tych mniej istotnych? Zapytaliśmy znaną dietetyczkę Sylwię Leszczyńską co jest naprawdę ważne w diecie kobiet w ciąży. Przeczytaj co robić, aby zapewnić zdrowie sobie i swojemu dziecku! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pokój dziecka - 7 inspiracji na kreatywną aranżację

Urządzanie pokoju dziecka to jedno z najprzyjemniejszych, ale i wymagających zadań dla rodziców. Chcemy, aby przestrzeń była nie tylko bezpieczna i funkcjonalna, ale też sprzyjała rozwojowi wyobraźni, kreatywności oraz dawała dziecku poczucie komfortu i radości. Jeśli szukasz pomysłów na aranżację, które łączą estetykę z praktycznością, świetnie trafiłeś! Warto sięgnąć po sprawdzone i inspirujące rozwiązania, które sprawdzą się dla maluchów, przedszkolaków i starszych dzieci. W tym artykule znajdziesz 7 konkretnych, sprawdzonych propozycji, które odmienią każdy pokój.

CZYTAJ WIĘCEJ