Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Kwietniówki 2015 :)
Odpowiedz

Kwietniówki 2015 :)

Oceń ten wątek:
  • Anka1501 Autorytet
    Postów: 5649 7477

    Wysłany: 28 kwietnia 2015, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angela89 wrote:
    Mojej śmierdzą - może mam delikatny nos :D Ale umiem wyczuć przez pieluchę że coś tam jest nasrane :D

    Jesz jakiś groch z kapustą to jej kupy śmierdzą :D

  • Anka1501 Autorytet
    Postów: 5649 7477

    Wysłany: 28 kwietnia 2015, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ida niestety ale sama pozbawiasz się mleka. :(

    Nie zrozum mnie źle ale podawanie mm bo dziecko wisi na cycku to nie jest rozwiązanie. Wisi na cycu ale podkreca w ten sposób laktacje a Ty podając mm sama ja sobie hamujesz

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 kwietnia 2015, 09:36

    Gosha, nick nieaktualny, nick nieaktualny, weronika86, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 kwietnia 2015, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    od razu groch choć grochowke byn zjadla mmm smaka mi narobiłaś

    Anka1501 lubi tę wiadomość

  • Anka1501 Autorytet
    Postów: 5649 7477

    Wysłany: 28 kwietnia 2015, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angela89 wrote:
    od razu groch choć grochowke byn zjadla mmm smaka mi narobiłaś

    Tez bym zjadła :D

  • 8485 Autorytet
    Postów: 505 287

    Wysłany: 28 kwietnia 2015, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a mój ma kata stan podgorączkowy i problemy z kupa masakra

    https://www.suwaczki.com/tickers/8p3odqk3g4i8ffll.png[/img]
    Aniołek Lipiec 2017[*]
    Aniołek czerwiec 2013[*]
    Aniołek styczeń 2014 [*]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 kwietnia 2015, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja zaczęłam jesc wszystko bo patrzeć na te gotowane kurczaki nie mogłam i co? Czasem jak zjem cos tłustego kupa u małej bardziej taka wodnista ale żółciutka, jem rożne mięsa, odbijam tylko przyprawiania ich jakos szczególnie, jem lody, pije femaltiker z mlekiem ( swoją droga rewelacja ten femaltiker)... Jeszcze muszę sie nauczyć ubierać ja odpowiednia i bedzie mniej stresu ;) mała mi spi na rękach, zasnęła dopiero od rana, moze uda sie odłożyć to pomaluje pazury u stop, oświadczam ze sally hansen miracle gel utrzymał sie 21 dni na paznokciach u stop, dopiero z 3 dni temu zaczął sie ścierać na końcach od skarpetek ale ogolnie bomba, odrosl i pora na zmianę koloru .:)

    lysinka, mantissa lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 kwietnia 2015, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ile to jest stan podgorączkowy u dziecka? Moja ma 37,2

  • 8485 Autorytet
    Postów: 505 287

    Wysłany: 28 kwietnia 2015, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wlasnie nie wiem wiemze z odbytu ujnuje się 0,5 stopnia

    https://www.suwaczki.com/tickers/8p3odqk3g4i8ffll.png[/img]
    Aniołek Lipiec 2017[*]
    Aniołek czerwiec 2013[*]
    Aniołek styczeń 2014 [*]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 kwietnia 2015, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U dziecka o gorączce mówi się jak przekroczy 38,5. 38 to stan pod goraczkowy .

    Agnieszka dobrze mówi że odejmuje się 0.5 stopnia jak się mierzy przez odbyt.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 kwietnia 2015, 10:03

    nick nieaktualny, Anka1501 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 kwietnia 2015, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wczoraj Agus pisała ze 37 jest ok u maluchów, ja mierze bezdotykowym na czółku , zawsze 37-37,2

  • mf Autorytet
    Postów: 1288 1274

    Wysłany: 28 kwietnia 2015, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 czerwca 2015, 07:38

    n59yjw4zk9ewdyby.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 kwietnia 2015, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki Angela :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • Ida Autorytet
    Postów: 5781 5906

    Wysłany: 28 kwietnia 2015, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 marca 2016, 12:17

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 kwietnia 2015, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ida ale on wisi na cycku czy je ? Bo jeżeli je to może podkreca ci laktacje bo przychodzisz kryzys?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 kwietnia 2015, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ida ja zaczęłam pic femaltiker dodatkowo oprócz herbatki z herbapolu i widze roznice

    Ida, mf lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 kwietnia 2015, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    femaltiker rozbujal mi laktacje teraz raz na tydzień go pije a tak codziennie herbatki

    Ida lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 kwietnia 2015, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja na razie pije dwa razy dziennie i naprawde mam pełne piersi, w nocy mała sie najadą, ale w dzien dużo wisi na cycu , pewnie dostosowuje laktację do większych potrzeb, od kiedy wstała co chwile sie tulić chce i wisieć na cycu ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 kwietnia 2015, 10:24

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 kwietnia 2015, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tylko ten femaltiker drogi

  • iwonka1077 Autorytet
    Postów: 3732 2686

    Wysłany: 28 kwietnia 2015, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hwesta wrote:
    Tylko ten femaltiker drogi
    Hej chyba jak jedna dziennie to taniej niż karmi hehe bo to na slodzie jeczmiennym ta herbatka chyba, amojemu chyba karmi nie służy bo piłam a on się prezyl, chociaż nie wiem czy to nie z jedzenia jakiegoś, muszę jeszcze raz spróbować...
    Ja śpiąca strasznie jestem u mnie padać ma dziś pewnie dlatego...

    Marcelek 3560,58 cm <3
    201504034562.png
    12.02.2014 [*]aniołek <3
  • Anka1501 Autorytet
    Postów: 5649 7477

    Wysłany: 28 kwietnia 2015, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ida wrote:
    Wiem, ale on co godzinę zjada z dwóch piersi i chce jeszcze. Co w takiej sytuacji?

    Nic, dajesz tyle ile potrzebuje. To nie trwa wiecznie, laktacja się wreszcie dopasuje. Wiem, że męczące jest takie przystawianie ale musisz sobie zadać pytanie jak bardzo Ci zależy na kp.

    Ida, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

‹‹ 4434 4435 4436 4437 4438 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Przygotowanie do porodu - o czym warto pamiętać?

Poród to wyjątkowe przeżycie dla każdej kobiety. Czy można się jakoś do niego przygotować? O czym warto pamiętać, kiedy termin porodu zbliża się wielkimi krokami? Kliknij i przeczytaj nasze sprawdzone sposoby! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak odróżnić w ciąży zdrowe symptomy od tych niepokojących?

Przeczytaj jakich objawów i dolegliwości możesz spodziewać się będąc w ciąży. Które z nich są normalnymi symptomami ciąży a których nigdy nie powinnaś ignorować i które powinny skłonić Cię do konsultacji z lekarzem.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zadbać o spokój i relaks w czasie ciąży. Praktyczne porady dla przyszłych mam.

Bycie matką to jedno z najważniejszych i najwspanialszych przeżyć, jakie doświadcza każda kobieta, która rodzi dziecko. Przyjemne i sielskie chwile spędzone z pociechą poprzedza czas nie zawsze spokojnego oczekiwania na poród. W czasie ciąży często jesteśmy tak samo szczęśliwe, jak i zestresowane, a to sprawia, że warto pomyśleć o sobie w kontekście relaksu i odpoczynku. W jaki sposób uprzyjemnić sobie czas oczekiwania na dziecko? Czy ciążowe dolegliwości można jakoś zminimalizować i poddać się domowemu SPA? Oczywiście, że tak. Za chwilę podpowiemy Ci, jak to zrobić skutecznie i bez wielkich przygotowań!

CZYTAJ WIĘCEJ