Kwietniówki 2015 :)
-
WIADOMOŚĆ
-
nick nieaktualnyGosha wrote:KRYSTI ja ma ten:
http://naforum.zapodaj.net/thumbs/06b395c3440b.jpg
Jest bardzo wygodny, używałam na razie tylko 2 razy ale niesamowita ulga dla pleców. Teoretycznie
Jedt od 3,5 kg, ja jednak bede starała sie użyć jsk najpóźniejale czasami schodzę na przystanek po starszaka z nim i jedt wygodny dla mnie i chyba tez dla Kubusia bo od razu zasypia. Bardzo dobrze trzyma główkę. Masz tam rożne ustawienia itp.
Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 kwietnia 2015, 09:42
Gosha lubi tę wiadomość
-
Hm mój syn je z obu piersi a ja wcale nie widzę żeby one większe były miejmy nadzieję że jedzonka jest odpowiednio
Fasia ja z kolei najpierw daje pełniejsza pierś, sama nie wiem czy tak dobrze, dziewczyny co z dwóch cyckow karmicie jak wy robicie?? -
nick nieaktualny
-
nick nieaktualny
-
Natan juz waży 5200
czyli od wagi urodzeniowej 900g a od wyjścia 1180 więcej
Krysti, Rudzia, Justinka, Angela89, iwonka1077, Gosha, sylvia007, CzaryMary, Aguś86, Fasia, lysinka, Amy_, KasiaKwiatek, liloe, Lali, Ewelcia, misia83, maggie86 lubią tę wiadomość
-
nick nieaktualny
-
nick nieaktualny
-
Moje dziecko przed chwilą stwierdziło ze pieluchy są przereklamowane i zrobiło wielką rzadką kupę na mamy ręce, przewijak, podłogę. Umazalo się całe i uwienczylo sikiem. Dobrze ze nic nie popłynęło do lozeczka. Mina taty - bezcenna.
Anka1501, Angela89, iwonka1077, Gosha, Krysti, sylvia007, CzaryMary, lysinka, Aguś86, liwi, Justinka, KasiaKwiatek, Ewelcia, Nadzieja84, misia83, maggie86 lubią tę wiadomość
-
nick nieaktualnymantissa wrote:Moje dziecko przed chwilą stwierdziło ze pieluchy są przereklamowane i zrobiło wielką rzadką kupę na mamy ręce, przewijak, podłogę. Umazalo się całe i uwienczylo sikiem. Dobrze ze nic nie popłynęło do lozeczka. Mina taty - bezcenna.
Anka1501, iwonka1077, mantissa, CzaryMary, KasiaKwiatek, Ewelcia lubią tę wiadomość
-
Anka1501 wrote:No sporo
-
Ida, ja nie wiem jak zaobserwować to napięcie mięśniowe. Mój się przekręca, ale nie zauważyłam, żeby którąś stronę preferował szczególnie. Za to widzę, że jak leży na żabkę, to jedna stópka odgina się na zewnątrz swobodnie, jest rozluźniona. Za to druga tak jakby z oporem, usztywnia się czasem, jakby wolał ją do środka skierować. Muszę zapytać o to pediatry. I nie mieliśmy żadnego zalecenia na rehabilitacje. Kto powinien o tym zdecydować?
A w ogóle jesli mowa o napięciu, co czwartek w radiu bajka są audycje Pawła Zawitkowskiego. Ostatnio było o napięciu, tu można posłuchac: http://radiobajka.pl/napiecie-miesniowe-w-zyciu-dziecka-i-rodzicow/ -
Ja też już byłam osikana i okupkana,
Ja się chyba w depresję wpedze, moje dziecko beczy ciągle,pieluche jak zmieniam to tak że aż się zanosi, przy kąpieli to samo,na ręce chce to też ryczy tak jak by go ze skóry obdzierali, będę miała syna bekse buu -
nick nieaktualnymantissa wrote:Ida, ja nie wiem jak zaobserwować to napięcie mięśniowe. Mój się przekręca, ale nie zauważyłam, żeby którąś stronę preferował szczególnie. Za to widzę, że jak leży na żabkę, to jedna stópka odgina się na zewnątrz swobodnie, jest rozluźniona. Za to druga tak jakby z oporem, usztywnia się czasem, jakby wolał ją do środka skierować. Muszę zapytać o to pediatry. I nie mieliśmy żadnego zalecenia na rehabilitacje. Kto powinien o tym zdecydować?
A w ogóle jesli mowa o napięciu, co czwartek w radiu bajka są audycje Pawła Zawitkowskiego. Ostatnio było o napięciu, tu można posłuchac: http://radiobajka.pl/napiecie-miesniowe-w-zyciu-dziecka-i-rodzicow/
Nam dał skierowanie pediatra na rehabilitacje ale nie mówił nic o napięciu bardziej o to aby mała wyrównała to że urodziła się 2 miesiące za wcześnie.
https://www.youtube.com/results?search_query=zawitkowski+%C4%87wiczenia Polecam -
nick nieaktualny