Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Kwietniówki 2015 :)
Odpowiedz

Kwietniówki 2015 :)

Oceń ten wątek:
  • Fasia Autorytet
    Postów: 7870 11063

    Wysłany: 3 maja 2015, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dajana urodzila :)))

    Anka1501, NY, Murraya, Lwica, liwi, haneczka, nick nieaktualny, Aguś86, Gosha, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Nadzieja84, lysinka, Zima, weronika86, misia83 lubią tę wiadomość

    7.04.2015r. - 39+1 tc. 3400g i 51cm szczęścia! <3
    9f7j9vvj6vasnid9.png

    Aniołek - 26.06.2013r
  • haneczka Autorytet
    Postów: 2675 3596

    Wysłany: 3 maja 2015, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadzieja84 wrote:
    U nas noce coraz cięższe mała często się budzi i sprawdza czy jestem blisko spanie w lozeczku nie wchodzi w grę.

    Mój maly to samo. Jak go przytulam nawet bez cycka to śpi jak anioł. Jak go odkładam obok siebie to zaczyna sie wiercić i miauczeć.

    Nadzieja84 lubi tę wiadomość

  • haneczka Autorytet
    Postów: 2675 3596

    Wysłany: 3 maja 2015, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje Dajana:)

    PS. Robotka juz nie aktualizuje listy? :( stanelam na Kwiatku. Kto jeszcze urodził?

  • Fasia Autorytet
    Postów: 7870 11063

    Wysłany: 3 maja 2015, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś


    Dajana byla ostatnia. Wszystkie Kwietniowki sa rozpakowane :)

    nick nieaktualny, Aguś86, haneczka, Ewelcia, mantissa, Gosha, Murraya, Militta110816, weronika86, misia83, Agusiek89 lubią tę wiadomość

    7.04.2015r. - 39+1 tc. 3400g i 51cm szczęścia! <3
    9f7j9vvj6vasnid9.png

    Aniołek - 26.06.2013r
  • haneczka Autorytet
    Postów: 2675 3596

    Wysłany: 3 maja 2015, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie bylo mnie pare dni, bo mamy aktywny tydzień i weekend:) byłam z maluszkiem pierwszy raz we Wroclawiu na spacerku pod USC (ślub cywilny koleżanki) i u dziadków, wczoraj spacerowaliśmy po targu. Fotelik w wózku sprawdził sie rewelacyjnie taki malutki. Koła super zwrotne. Przydało sie bo mieliśmy slalom.:) ale wreszcie kupiłam sobie buty na moje niespuchnięte stopy i dżinsy z wysokim stanem, które ładnie spinają brzuszek i wiele wiele inny innych.:)

    Arturek jest bardziej wymagający, jakby więcej rozumie, oczka szeroko otwarte, wodzi wzrokiem za zabawkami, lubi jak sie z nim rozmawia, ale dalej najbardziej kocha się tulić do cyca:)

    Ostatnio zjadłam pieczarki i paprykę na pizzy mojej mamy i maly miał mocne wzdęcia i dużo plakal. Espumisan nam pomógł i dużo przytulania. :) czy to juz byla kolka? Nie wiem. Ale oby jak najmniej takiego buczenia.

    Ja mam problem ze sobą i ostatnio mnie to zżera i stresuje. Ten pieprzyk odstajacy, który mi rósł pod pacha w ciazy teraz mnie bardzo boli. Skóra wokół niego sie zaczerwieniła i ciągle go drażnię jak tylko ruszam reka:( w środę idę do dermatologa. Boje sie co to za dziadostwo i jakie stadium skoro tak juz boli:( oby mi to szybko wycieli żebym chociaż bólu nie czuła...

    weronika86 lubi tę wiadomość

  • Fasia Autorytet
    Postów: 7870 11063

    Wysłany: 3 maja 2015, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A my wczoraj bylismy z Julkiem nad jeziorem i musze powiedziec, ze wozek sprawdzil sie na piasku. Duze kola ladnie po nim sunely i sie nie zapadaly :) mozna jechac nad morze! :D

    Gosha, weronika86 lubią tę wiadomość

    7.04.2015r. - 39+1 tc. 3400g i 51cm szczęścia! <3
    9f7j9vvj6vasnid9.png

    Aniołek - 26.06.2013r
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 maja 2015, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moj Ignaś juz foszki ma :D hehe ,ściska mi palce jak mu daje :) jest cudny nie mogę się nacieszyc nim najlepiej jak by nie spal wogole :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 maja 2015, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Odnosnie wózka x landera mojego jestem mega happy lepszego nigdy w zyciu nie prowadzałam :) śmiga dobrze .

    Anka1501 lubi tę wiadomość

  • Anka1501 Autorytet
    Postów: 5649 7477

    Wysłany: 3 maja 2015, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krysti wrote:
    Odnosnie wózka x landera mojego jestem mega happy lepszego nigdy w zyciu nie prowadzałam :) śmiga dobrze .

    Ja też z xlandera jestem zadowolona. Moja siostra chce taki sam kupić

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • Anka1501 Autorytet
    Postów: 5649 7477

    Wysłany: 3 maja 2015, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze mam opryszczke :( boje się zarazić Natana

  • liwi Autorytet
    Postów: 1314 1565

    Wysłany: 3 maja 2015, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anka ja mam jakąś schize, jeśli chodzi o opryszczkę. Zaraziłam starszą córke jak miała 1,5 roku i przeszła to tragicznie.
    I teraz co? jak wróciłyśmy do domu ze szpitala to właśnie starsza miała, ale już się kończyła. Teraz znowu maż ma i mimo ze uważa to się zapomniał parę razy i nawet jej buziaka sprzedał w czubek głowy.

    Mi się wydaje ze to wcale nie jest tak łatwo zarazić.

    8p3oikgn0sqp2ob1.png
  • Rudzia Autorytet
    Postów: 4164 5155

    Wysłany: 3 maja 2015, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pomozcie mi :( z moja laktacja ciagle dupa :( odciagam mleko co 2h, pije herbate z mlekiem i herbate na laktacje i staram sie pic duzo wody i nic.. czytalam o power pumping? I chce to sprobowac ale znalazlam dwie opcje:jedna ze odciaga sie przez godzine na zmiane po 10 min z kazdej piersi a druga ze odciaga sie 10 min, 10 min przerwy itd przez gpdzine. Ktora jest prawidlowa??

    18.04.2015 (42+2) Sofia 4500g; 54cm <3
    l22njw4zq8sux6j8.png
  • mantissa Autorytet
    Postów: 1711 2362

    Wysłany: 3 maja 2015, 14:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudzia wrote:
    Pomozcie mi :( z moja laktacja ciagle dupa :( odciagam mleko co 2h, pije herbate z mlekiem i herbate na laktacje i staram sie pic duzo wody i nic.. czytalam o power pumping? I chce to sprobowac ale znalazlam dwie opcje:jedna ze odciaga sie przez godzine na zmiane po 10 min z kazdej piersi a druga ze odciaga sie 10 min, 10 min przerwy itd przez gpdzine. Ktora jest prawidlowa??

    Zacytuję wpis Angeli:
    "Jeżeli chcesz mocniej rozbójac laktacje to 775533 a jeżeli laktacja jest na fajnym poziomie to minim 15 minut musisz odciągać pierś :)
    A na zwiększenie ilości mleka to POWER PUMPING
    czyli odrobine czasochlonny, ale bardzo efektywny sposob na podniesienie mlecznej produkcji bez suplementow. Wyglada to tak: 10min odciagania, 10min przerwy, 10min odciagania, 10min przerwy....i tak przez godzine, najlepiej 3dni z rzedu (mozna raz dziennie, mozna czesciej- im czesciej tym szybciej zadziala). takie odciaganie imituje dziecko, ktore "wisi" caly .czas na piersi, chcac wytworzyc sobie wiecej pokarmu. Wzrost gwarantowany"

    U mnie też ostatnio słabiutko z mlekiem, serio. :( Piję hebatki, dużo wody i nic. Piersi ciągle miękkie, Julek co chwila się przysysa a mleka mało. Myślicie, że jeszcze może się rozkręcić? Czy raczej po dwóch miesiącach to już unormowane na amen i więcej nie będzie? Nie wiem o co chodzi.

    Anka1501, Rudzia, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    34+3 - 2760 g - 49 cm
    relgtgf68emyfyl0.png
    5ii80tsd33hasgj8.png
  • Anka1501 Autorytet
    Postów: 5649 7477

    Wysłany: 3 maja 2015, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Liwi mam nadzieję że małego nie zaraze. U mnie opryszczka się zdarza raz na ruski rok albo i rzadziej a teraz masz :/ nawet nie mam czym smarować tego gówna wiec wzięłam sudocrem

  • mantissa Autorytet
    Postów: 1711 2362

    Wysłany: 3 maja 2015, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hmm, a jak ten power pumping rozegrac na dwie piersi 10 jedną, 10 drugą i tak w kółko przez godzinę?

    34+3 - 2760 g - 49 cm
    relgtgf68emyfyl0.png
    5ii80tsd33hasgj8.png
  • Rudzia Autorytet
    Postów: 4164 5155

    Wysłany: 3 maja 2015, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mantissa wrote:
    Hmm, a jak ten power pumping rozegrac na dwie piersi 10 jedną, 10 drugą i tak w kółko przez godzinę?

    Tak mi sie wydaje.. i dzieki za pomoc :) ciekawe czy podziala

    18.04.2015 (42+2) Sofia 4500g; 54cm <3
    l22njw4zq8sux6j8.png
  • Murraya Autorytet
    Postów: 808 1835

    Wysłany: 3 maja 2015, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    f

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 lutego 2016, 17:10

    Anka1501 lubi tę wiadomość

    82do3e5ebme2hhhv.png
    bajj0tsd343aweuc.png
  • Murraya Autorytet
    Postów: 808 1835

    Wysłany: 3 maja 2015, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    f

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 lutego 2016, 17:10

    82do3e5ebme2hhhv.png
    bajj0tsd343aweuc.png
  • perelka1846 Koleżanka
    Postów: 90 13

    Wysłany: 3 maja 2015, 15:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję bardzo wszystkim za zaangażowanie i bardzo prosimy jeszcze o głosy na historię nr 2, konkurs kończy się dzisiaj o godzinie 20.
    http://mama-w-trampkach.blog.pl/wygraj-laktator-canpol-babies/
    Przepraszam za spam i dziękuję za pomoc:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 maja 2015, 15:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry:)

    Gratulacje dla Asicy,Psotki, Eweliśki, KasiKwiatek i Dajany, całusy dla Waszych dzieciaczków:)

    Murraya, Eweliśka, Ewelcia, Nadzieja84 lubią tę wiadomość

‹‹ 4485 4486 4487 4488 4489 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ