Kwietniówki 2015 :)
-
WIADOMOŚĆ
-
nick nieaktualnyAnka1501 wrote:Lekarze pracują na jednej karcie, ponieważ przy porodzie szpital ją zabiera do dokumentacji i informują przychodnie o porodzie.
-
mimka84 wrote:Na HIV powinnaś dostać skierowanie i mieć za darmo, chyba że to lekarz prywatny, to wtedy nie ma się co łudzić. Ale teraz to jest norma, u mnie w przychodni nawet taki plakat wisi że kobieta w ciąży ma prawo do bezpłatnego badania w kierunku hiv.
Dzięki no właśnie o to mi chodziło, że byłam dziś na NFZ i ze na niektóre badania mam skierowanie a za HIV I HCV kazała zapłacić. -
nick nieaktualny
-
nick nieaktualny
-
nick nieaktualny
-
Wszystko zależy od tego na jakiego lekarza się trafi na nfz. Ja mam tą samą od kilku lat (chyba 9), prowadziła mi pierwszą ciążę i nigdy nie było problemu ani z wypisaniem zwolnienia od pierwszych tygodni, ani z badaniami właśnie. Ale dawniej zdarzało mi się trafiać na różnych naciągaczy i niestety byli to sami panowie. Normą było namawianie na tabletki anty, straszenie ciążą, zapraszanie do prywatnego gabinetu itd.
-
nick nieaktualny
-
nick nieaktualny
-
nick nieaktualnyostatnio byłam w sklepie po tę moja czekoladę i nie było na półce akurat tej co lubie to byłam taka zła że aż w końcu przeszłam się kilometr dalej do carrefoura i kupiłam 10 sztuk na zapas
Fasia, Anka1501, ziolko, Krysti, KasiaKwiatek lubią tę wiadomość
-
nick nieaktualny
-
martafr wrote:ostatnio byłam w sklepie po tę moja czekoladę i nie było na półce akurat tej co lubie to byłam taka zła że aż w końcu przeszłam się kilometr dalej do carrefoura i kupiłam 10 sztuk na zapas
Mój mi kupuje kinder country na zapas bo wie, że bez tego jestem wściekła
martafr, Krysti lubią tę wiadomość