Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Kwietniówki 2015 :)
Odpowiedz

Kwietniówki 2015 :)

Oceń ten wątek:
  • Ola89 Autorytet
    Postów: 1699 1664

    Wysłany: 24 października 2014, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krysti wrote:
    Kiedys lubialam zalozyc sobie kolczyka czy branzoletke lub wisiorek teraz nic nie nosze caly kufer buziteri ,niewiem juz czy te hirmony tak dzialają czy co lepuej by juz zaprzestaly :)


    Wiesz że ja mam podobnie zawsze lubiłam się ubrać dobrze, też biżuteria itp a teraz to żeby było ciepło i wygodnie - o butach na obcasach które uwielbiałam już zapominam bo strasznie po całym dniu mnie nogi bolą także postawiłam na wygodę :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    relgwn15ds2ncxvn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 października 2014, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Robotka taki kolor zrób sobie mi się strasznie podoba i niewiem czy tez takiego nie naloze kolorku:) http://naforum.zapodaj.net/thumbs/89594d9b8db8.jpg

    Robotka1 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 października 2014, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ola89 wrote:
    Wiesz że ja mam podobnie zawsze lubiłam się ubrać dobrze, też biżuteria itp a teraz to żeby było ciepło i wygodnie - o butach na obcasach które uwielbiałam już zapominam bo strasznie po całym dniu mnie nogi bolą także postawiłam na wygodę :)
    To ja to samo buty na obcasie bluzeczki ladne koszule nic nie nosze niewiem muszę się ogarnąc :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 października 2014, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Robotka ja mam podobny kolor wlosów tu na focie i taki chcem zrobic. Blond juz mam dosc jasnego porażka mojego zycia .

    Robotka1 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 października 2014, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mykam pod prysznic :))

  • Rudzia Autorytet
    Postów: 4164 5155

    Wysłany: 24 października 2014, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A moj brzuszek juz mi robi za stoliczek :D hihi :)

    ziolko, Robotka1, nick nieaktualny, Fasia lubią tę wiadomość

    18.04.2015 (42+2) Sofia 4500g; 54cm <3
    l22njw4zq8sux6j8.png
  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 24 października 2014, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krysti dla mnie ciut za jasny tem kolorek ale ładny:)
    taki blondynkowaty:) ale bardzo naturalnie wygląda:)
    ja buty na obcasie miałam teraz na weselu:D całe 3 godziny:P

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • ziolko Autorytet
    Postów: 466 710

    Wysłany: 24 października 2014, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi tez włosy rosną mega szybko!!! najlepiej jakbym codziennie goliła ale to przecież niewykonalne jest :)

    aaa i mój mąż wczoraj stwierdził, że troszkę brzuch mi jednak urósł, więc może nie jest ze mną tak źle :P

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Aniołek 07.05.2014r.- 10tc.
    Synek 19.04.2015r.
    3i49vcqg486cyhk3.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 października 2014, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krew mi tak leci z dziąseł ze masakra a mam mega soft szczoteczki od mojej dentystki :/ Robotka no ja tez ciut ciemniejszy wole ale ten mi się podoba tez:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 października 2014, 13:33

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 października 2014, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dx

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 czerwca 2015, 20:26

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 października 2014, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krysti wrote:
    Krew mi tak leci z dziąseł ze masakra a mam mega softbszczoteczki od mojej dentystki :/

    Moja dentystka mówi że to całkiem normalne w tym stanie niestety

  • Rudzia Autorytet
    Postów: 4164 5155

    Wysłany: 24 października 2014, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No te dziasla to norma..mi tez mega krwawia przy myciu :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 października 2014, 13:33

    18.04.2015 (42+2) Sofia 4500g; 54cm <3
    l22njw4zq8sux6j8.png
  • ziolko Autorytet
    Postów: 466 710

    Wysłany: 24 października 2014, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angela89 wrote:
    Dziewczyny ratujcie !
    Mąż w domu chory - nie do zniesienia ! Ciągle jęczy i w ogóle jakby miał z 40 stopni gorączki aaaa zaraz zwariuje ! Nie ma nic gorszego niż facet chory.


    Chory facet = umierający facet :P niestety... trzeba przeczekać :D

    Aniołek 07.05.2014r.- 10tc.
    Synek 19.04.2015r.
    3i49vcqg486cyhk3.png
  • MartaAlvi Autorytet
    Postów: 1242 2269

    Wysłany: 24 października 2014, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jesteśmy po wyzycie :)
    Nawał pacjentek że szok więc nawet nie zdąrzyłam pogadać do porząku z lekarzem :(
    Z dzidzią wszystko jest ok, rośnie jak w zegarku. Doktorek średnio skory jest do mówienia ile co ma cm co pewnie wynika z tego, że jego sprzęt jest beznadziejny, za to mówi, że ja wskazuje wszystkie pomiary typu obwód glówki itp to wszystkie wykazują 14+6 czyli idealnie tak jak jest za każdym razem :)

    Ewelcia się nie odzywa bo się wczasuje w Rzymie :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    24.04.2014r. Zawsze będziemy Cię kochać Aniołku [*] 10tc
    fQ2H26U.jpgfQ2Hp2.png
  • Ola89 Autorytet
    Postów: 1699 1664

    Wysłany: 24 października 2014, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mojego musztruję jak zaczyna marudzić, np mówi że jest chory a ja na to: no tak, ciężka nieuleczalna choroba zwana męska hipochondrią i jak na razie moje wychowanie zdaje egzamin bo nie marudzi aż tak bardzo, ale za to mój teść jak tylko ma katar to już szlafrok, nie goli się, umiera po prostu masakra...

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    relgwn15ds2ncxvn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 października 2014, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angela89 wrote:
    Dziewczyny ratujcie !
    Mąż w domu chory - nie do zniesienia ! Ciągle jęczy i w ogóle jakby miał z 40 stopni gorączki aaaa zaraz zwariuje ! Nie ma nic gorszego niż facet chory.
    Nie złe masz :) niech wraca do zdrowia daj mu polopiryne na noc teraflu mi zawsze pomagało a na gorączkę panadol na zbicie brałam :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 października 2014, 13:42

  • Ola89 Autorytet
    Postów: 1699 1664

    Wysłany: 24 października 2014, 13:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I daj jeszcze dużo jakiś zbędnych leków typy witaminy tylko żeby widział że dużo tabletek wziął :P Podobno działa :P

    Eweliśka, Robotka1, nick nieaktualny, nick nieaktualny, mantissa, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    relgwn15ds2ncxvn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 października 2014, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://p1.sexymamy.pl/e9980e9aeec0c35d611c22a1c1039be6.jpg
    tak wygląda dzidzia w 19 tygodniu :) i jak można nie czuć takiego Dużego małego człowieka w sobie :)
    Ada się obudziła i wierzga. Kuźwa, od wczoraj nie dawała znaku Życia! Co za córka...


    Uwaga zjdęcie przedstawia 19 tygdniowego dzidziolka - po poronieniu. Nie jest drastyczne :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 października 2014, 13:54

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 października 2014, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MartaAlvi wrote:
    Jesteśmy po wyzycie :)
    Nawał pacjentek że szok więc nawet nie zdąrzyłam pogadać do porząku z lekarzem :(
    Z dzidzią wszystko jest ok, rośnie jak w zegarku. Doktorek średnio skory jest do mówienia ile co ma cm co pewnie wynika z tego, że jego sprzęt jest beznadziejny, za to mówi, że ja wskazuje wszystkie pomiary typu obwód glówki itp to wszystkie wykazują 14+6 czyli idealnie tak jak jest za każdym razem :)

    Ewelcia się nie odzywa bo się wczasuje w Rzymie :)

    Nie lubię jak lekarz mało mówi!! :) Grunt że malutka ma się super :)

  • MartaAlvi Autorytet
    Postów: 1242 2269

    Wysłany: 24 października 2014, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amy wrote:
    Nie lubię jak lekarz mało mówi!! :) Grunt że malutka ma się super :)

    No własnie! Pytam czy on już może płeć stwierdzić, a on na to, ze na tym etapie nie i że nie będzie zgadywał. Mówię no aha, czyli na takim etapie, na tym sprzęcie się nie da, a on na to: między nogami jest jakoś tak więcej fałdu wiec może być chłopiec! :P hahaha
    ale ani troche mu nie wierzę, bo na tym sprzęcie to nawet główki wyraźnie nie widać :P
    Czekam grzecznie do połówkowego :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    24.04.2014r. Zawsze będziemy Cię kochać Aniołku [*] 10tc
    fQ2H26U.jpgfQ2Hp2.png
‹‹ 564 565 566 567 568 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

W którym tygodniu planowane cesarskie cięcie? Co spakować do szpitala?

Choć poród fizjologiczny, czyli siłami natury, jest naturalnym procesem, w niektórych sytuacjach cesarskie cięcie może być korzystniejsze dla zdrowia matki i dziecka. W jakich sytuacjach i w którym tygodniu ciąży zaleca się poród przez cesarskie cięcie? Jak przyszła mama może się do tego przygotować?

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ