Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Kwietniówki 2015 :)
Odpowiedz

Kwietniówki 2015 :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 listopada 2014, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anka1501 wrote:
    Moj syn jest Alan i nie słyszałam, żeby ktoś miał takie skojarzenia :)

    Przepraszam za swoje skojarzenie :/

    a Mlody chodzi juz do gimnazjum? ja pracowałąm z dzieciakami dwa lata i niestety tak wyzywali jednego Alana, że powiedziałam, absolutnie 10 razy się zastanowię zanim dam imię chłopcu :] Ale tylko przez pryzmat tego co zaobserwowałam... ale tak to jest z imieniami - strasznie szybko się uprzedzamy..

  • Eweliśka Autorytet
    Postów: 1366 1823

    Wysłany: 11 listopada 2014, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://www.bobowozki.com.pl/product_info.php?products_id=1001&<osCsid> co myślice o tym wózku?
    widziałam na żywo tylko taki błękito pomarańczowy strasznie fajnie wygladał

    ug37roeq6z3ep1sa.png
  • Anka1501 Autorytet
    Postów: 5649 7477

    Wysłany: 11 listopada 2014, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spoko, to jest Twoje skojarzenie.
    Mój syn ma trzy lata.
    Poza tym kolega mojego brata (15lat) jest też Alan i jest bardzo lubiany w szkole. Mój brat go zna od podstawówki i nigdy nie słyszałam, żeby inni mieli jakiś problem z tym imieniem.

    mantissa lubi tę wiadomość

  • Anka1501 Autorytet
    Postów: 5649 7477

    Wysłany: 11 listopada 2014, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amy wrote:
    Przepraszam za swoje skojarzenie :/

    a Mlody chodzi juz do gimnazjum? ja pracowałąm z dzieciakami dwa lata i niestety tak wyzywali jednego Alana, że powiedziałam, absolutnie 10 razy się zastanowię zanim dam imię chłopcu :] Ale tylko przez pryzmat tego co zaobserwowałam... ale tak to jest z imieniami - strasznie szybko się uprzedzamy..

    Poza tym uważam, że jeśli dzieciaki wyzywają się w ten sposób ze względu na imię to są jakieś ograniczone. Mój brat ma 15 lat, syn mojego faceta 18. Obaj uważają, że to imię jest super

  • PsotkaKotka Autorytet
    Postów: 4917 2366

    Wysłany: 11 listopada 2014, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eweliśka wrote:
    http://www.bobowozki.com.pl/product_info.php?products_id=1001&<osCsid> co myślice o tym wózku?
    widziałam na żywo tylko taki błękito pomarańczowy strasznie fajnie wygladał

    Dla mnie odpada. Trojkolowe sa niestabilne.

    relgf71x4b3xr55n.png
    ojxeg7rfksmcab3j.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 listopada 2014, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anka1501 wrote:
    Spoko, to jest Twoje skojarzenie.
    Mój syn ma trzy lata.
    Poza tym kolega mojego brata (15lat) jest też Alan i jest bardzo lubiany w szkole. Mój brat go zna od podstawówki i nigdy nie słyszałam, żeby inni mieli jakiś problem z tym imieniem.
    no to zalęży od "mądrych kolegów" :)
    To dobrze, że nikt nikomu nie dokucza, ja po prostu jesyem przewrażliwiona ;)
    zreszta... jak kolwiek nie nazwę dziecka jak znajdzie sie jakiś osioł to i tak będzie przezywał - niezależnie od imienia :)
    Imię Alan mi się podoba - ale przez to że nasłuchałąm się przezwisk - po prostu tak nie nazwę :]

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 listopada 2014, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Psotka strasznie mi się podoba Twój dolny suwaczek :D
    ja też oby dociągnąć do świąt w pracy, po nowym roku wracam tylko do szkoły 7.01 na półtora tygodnia wystawić oceny i KONIEC!
    Mam takie schizy na hali, piłki :przyciągam" - grają w nożną lub kosza i same na mnie lecą...hałas i gwar szkolny już mnie przytłacza, odliczam i patrzę na ten Twój suwaczek z radością :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 listopada 2014, 10:23

  • Anka1501 Autorytet
    Postów: 5649 7477

    Wysłany: 11 listopada 2014, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najważniejsze, że mojemu synkowi się to imię podoba :)

    nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • adk_1989 Autorytet
    Postów: 2316 2507

    Wysłany: 11 listopada 2014, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry brzuchatki... U mnie dzisiaj nienajlepszy dzień. Czuję się jak na kacu. Głowa łupie, niedobrze, światłowstręt! Tylko tyle, że wyziewu alkoholowego nie ma.

    Stresuję się troszkę bo znowu schudłam, 1kg w 3 dni (a jem normalnie i już od jakiegoś czasu nie wymiotuję), brzuch zrobił się miękki i wczoraj ani razu nie poczułam nawet małego bąbelka w brzuszku... Dobrze, że USG w czwartek bo chyba bym ze strachu umarła!

    ckaivfxm1aofa92y.png

    atdcx1hp01myo4wh.png
  • Anka1501 Autorytet
    Postów: 5649 7477

    Wysłany: 11 listopada 2014, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KasiaKwiatek wrote:
    Psotka strasznie mi się podoba Twój dolny suwaczek :D
    ja też oby dociągnąć do świąt w pracy, po nowym roku wracam tylko do szkoły 7.01 na półtora tygodnia wystawić oceny i KONIEC!
    Mam takie schizy na hali, piłki :przyciągam" - grają w nożną lub kosza i same na mnie lecą...hałas i gwar szkolny już mnie przytłacza, odliczam i patrzę na ten Twój suwaczek z radością :D

    Uważaj na te piłki ;) ja to też mam podobnie, jak moj syn bawi się z tata piłką to zawsze ja dostanę :D

  • Anka1501 Autorytet
    Postów: 5649 7477

    Wysłany: 11 listopada 2014, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ADK napisałaś o wadze i aż musiałam się zwazyc :/ 4kg na plus

  • Anka1501 Autorytet
    Postów: 5649 7477

    Wysłany: 11 listopada 2014, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mmmm.... Kawa :D

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • Eweliśka Autorytet
    Postów: 1366 1823

    Wysłany: 11 listopada 2014, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy to jest normalne że boli mnie tylko jeden cycek? nawet widze że jest sporo większy...

    ug37roeq6z3ep1sa.png
  • MłodaDama Autorytet
    Postów: 1740 1397

    Wysłany: 11 listopada 2014, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 listopada 2014, 22:34

    3i49tv73dij0ph5n.png

    f2wl2n0aq925hkns.png

    om/tickers/bdhz0tsdh6vmhr9d.png[/img][
  • PsotkaKotka Autorytet
    Postów: 4917 2366

    Wysłany: 11 listopada 2014, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a myslicie juz o porodzie? BOicie sie? Chcecie cc, sn, znieczulenie?

    Ja juz zaczynam czuc stres, zwlaszcza ze juz polowa prawie jakims cudem za mna :D. A przeciez dopeiro co zaszlam w ciaze! Ba, jeszcze latem przeciez sie staralam! A tu niedlugo trzeba bedzie spojzec prawdzie w oczy i poddac sie woli natury!

    relgf71x4b3xr55n.png
    ojxeg7rfksmcab3j.png
  • adk_1989 Autorytet
    Postów: 2316 2507

    Wysłany: 11 listopada 2014, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PsotkaKotka wrote:
    Dziewczyny a myslicie juz o porodzie? BOicie sie? Chcecie cc, sn, znieczulenie?

    Ja juz zaczynam czuc stres, zwlaszcza ze juz polowa prawie jakims cudem za mna :D. A przeciez dopeiro co zaszlam w ciaze! Ba, jeszcze latem przeciez sie staralam! A tu niedlugo trzeba bedzie spojzec prawdzie w oczy i poddac sie woli natury!

    Ja myślę o tym ale na dzień dzisiejszy przyjmuję strategię "za późno żeby się rozmyślić". Muszę urodzić, nie mam wyjścia :) ale chcę się do tego przygotować najlepiej jak będę potrafić czyli szkoła rodzenia, spotkania z położną itp.

    weronika86 lubi tę wiadomość

    ckaivfxm1aofa92y.png

    atdcx1hp01myo4wh.png
  • Eweliśka Autorytet
    Postów: 1366 1823

    Wysłany: 11 listopada 2014, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja narazie nie myślę o porodzie ani torche.

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    ug37roeq6z3ep1sa.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 listopada 2014, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PsotkaKotka wrote:
    Dziewczyny a myslicie juz o porodzie? BOicie sie? Chcecie cc, sn, znieczulenie?

    Ja juz zaczynam czuc stres, zwlaszcza ze juz polowa prawie jakims cudem za mna :D. A przeciez dopeiro co zaszlam w ciaze! Ba, jeszcze latem przeciez sie staralam! A tu niedlugo trzeba bedzie spojzec prawdzie w oczy i poddac sie woli natury!
    ja nie myślę, ale też się nei boję. Nie chcę cesarki ani znieczulenia :P
    Chce hardcoru :P chce wiedziec ze urodziłam dziecko :P
    Ale oczywiście mam mozliwość skorzystania ze znieczulenia bo mam w pakiecie - co będzie się okażę :D

    weronika86 lubi tę wiadomość

  • kluska Autorytet
    Postów: 615 603

    Wysłany: 11 listopada 2014, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eweliśka wrote:
    Czy to jest normalne że boli mnie tylko jeden cycek? nawet widze że jest sporo większy...
    Eweliśka ja mam prawy cycek większy i na początku bolał tylko on a teraz boli lewy a prawy już nie. Myślę, że to normalne i niektórzy po prostu tak mają. Chyba się wyrównają do końca ciąży.

    Eweliśka lubi tę wiadomość

    zrz6p07wtzdrpy2l.png

    Aniołek * * * 04.11.2013r.
  • Eweliśka Autorytet
    Postów: 1366 1823

    Wysłany: 11 listopada 2014, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki. u mnie włąsnie prawy boli niemilosiernie:p

    ug37roeq6z3ep1sa.png
‹‹ 811 812 813 814 815 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak radzić sobie z poczuciem winy i ze wstydem?

Poczucie winy i wstydu może wpływać na to, jak postrzegasz siebie, jakie decyzje podejmujesz i jak budujesz relacje z innymi. Jeśli nie umiesz ich rozpoznać i zrozumieć, mogą Cię przytłaczać, odbierać energię i podcinać pewność siebie. Nie musisz w tym tkwić. Nauka rozróżniania tych emocji i skutecznego radzenia sobie z nimi pomoże Ci odzyskać wewnętrzny spokój i lepszy kontakt ze sobą.

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna to poważny stan, w którym zarodek zagnieżdża się poza macicą, najczęściej w jajowodzie. Chociaż początkowo może przypominać prawidłową ciążę, kluczowymi sygnałami ostrzegawczymi są ból podbrzusza, krwawienie oraz nieprawidłowy przyrost hormonu HCG. Poznaj przyczyny tego zjawiska oraz metody diagnostyki i leczenia, które pozwalają chronić zdrowie i przyszłą płodność kobiety.

CZYTAJ WIĘCEJ

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ