Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Lipcowe Mamusie 2016
Odpowiedz

Lipcowe Mamusie 2016

Oceń ten wątek:
  • Evanlyn Autorytet
    Postów: 1700 1727

    Wysłany: 16 listopada 2015, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kat jak będziesz miała chwile to pokaż mi tu zdjęcia swojego syna w mące :D w szpitalu na tel nie miałam jak otworzyć a strony się nie otwierają stare żebym mogła szybko znaleźć :D

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    43ktp07wud9y4wpd.png
    uwo9skjoyh555jxd.png
  • Evanlyn Autorytet
    Postów: 1700 1727

    Wysłany: 16 listopada 2015, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Znalazłam :D hahahahaha

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    43ktp07wud9y4wpd.png
    uwo9skjoyh555jxd.png
  • kas91 Przyjaciółka
    Postów: 95 123

    Wysłany: 16 listopada 2015, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny :) Przepraszam za swoja nieobecnosc ale weekend mialam troche zalatany i nie mialam jak sie odezwac. Ale zaległości nadrobiłam ;) Ja własnie wrocilam z pobierania krwi... jest taka beznadziejna pogoda ze nic sie nie chce a tu na 11 do pracy ehh ;/ Jak sie czujecie?

    Evanlyn, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    w57v9n73z5ivqbxe.png
  • Evanlyn Autorytet
    Postów: 1700 1727

    Wysłany: 16 listopada 2015, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kas91 wrote:
    Hej dziewczyny :) Przepraszam za swoja nieobecnosc ale weekend mialam troche zalatany i nie mialam jak sie odezwac. Ale zaległości nadrobiłam ;) Ja własnie wrocilam z pobierania krwi... jest taka beznadziejna pogoda ze nic sie nie chce a tu na 11 do pracy ehh ;/ Jak sie czujecie?
    U nas też bida: zimno, ponuro i nic się nie chce :( ja mam lekki stresik przed gin, a gin dopiero o 14.30 więc kupe czasu na myślenie :P Będziesz robiła HCG?

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    43ktp07wud9y4wpd.png
    uwo9skjoyh555jxd.png
  • kas91 Przyjaciółka
    Postów: 95 123

    Wysłany: 16 listopada 2015, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie bede robiła hcg bo nie widze juz troche sensu i lekarz tez powiedział ze to juz nie jest potrzebne. Jak bylam u gin 10 listopada to dostałam zdjecie mojej fasolki tylko ze serduszka jeszcze slychac nie bylo to po co? Dostałam od niego skierowanie na grupe krwi na krew i mocz i tylko to zrobilam :)a 1 grudnia kolejna wizyta i wtedy juz mam nadzieje serduszko uslysze :)
    A Ty Kochana nie mysl tyle i sie nie zamartwiaj :** zobaczysz ze wszystko bedzie dobrze :) Teraz stres Tobie i Twojej fasolce w niczym nie pomoze ;* tak wiec glowa do gory pozytywne myslenie i to juuuz ;* i pamietaj koniecznie daj znac co Ci lekarz powiedzial

    Evanlyn, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    w57v9n73z5ivqbxe.png
  • kijanka_88 Autorytet
    Postów: 587 1298

    Wysłany: 16 listopada 2015, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej

    ja dzisiaj czuje się strasznie, mdli mnie... koszmarnie
    zjadłam śniadanie troche lepiej, jeszcze cole popijam bo to mi zawsze pomagało...
    chce mi się spać, wymiotować i do domu ;(

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Kijanka
  • Evanlyn Autorytet
    Postów: 1700 1727

    Wysłany: 16 listopada 2015, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kas91 wrote:
    Ja nie bede robiła hcg bo nie widze juz troche sensu i lekarz tez powiedział ze to juz nie jest potrzebne. Jak bylam u gin 10 listopada to dostałam zdjecie mojej fasolki tylko ze serduszka jeszcze slychac nie bylo to po co? Dostałam od niego skierowanie na grupe krwi na krew i mocz i tylko to zrobilam :)a 1 grudnia kolejna wizyta i wtedy juz mam nadzieje serduszko uslysze :)
    A Ty Kochana nie mysl tyle i sie nie zamartwiaj :** zobaczysz ze wszystko bedzie dobrze :) Teraz stres Tobie i Twojej fasolce w niczym nie pomoze ;* tak wiec glowa do gory pozytywne myslenie i to juuuz ;* i pamietaj koniecznie daj znac co Ci lekarz powiedzial
    Oj przepraszam :) pewnie pisałaś to wcześniej a ja jestem taka zakręcona że czasami mi wypada z głowy zwłaszcza nowe osoby :D Dopiero popatrzyłam na twój suwaczek i zobaczyłam że jesteś trochę do przodu to oczywiste że HCG to byłaby głupota :D

    Jestem w miarę pozytywnie nastawiona, wczoraj było dużo lepiej ale wiadomo jak to jest :) przychodzi ten dzień i różne myśli :P pewnie że dam znać jak tylko będę mogła :)
    Mam nadzieję też dostać zdjęcie Kruszynki bo w piątek już coś było widać :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 listopada 2015, 10:00

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    43ktp07wud9y4wpd.png
    uwo9skjoyh555jxd.png
  • kas91 Przyjaciółka
    Postów: 95 123

    Wysłany: 16 listopada 2015, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Biednaaaa :* mi kiedys tez cola pomagała a teraz to chyba dziala odwrotnie ;/

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    w57v9n73z5ivqbxe.png
  • kas91 Przyjaciółka
    Postów: 95 123

    Wysłany: 16 listopada 2015, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie masz mnie za co przepraszac :) w naszym stanie to normalne, że jestesmy rozkojarzone ;D a Ty tym bardziej mozesz byc :* a co do zdjecia to moj gin na poczatku powiedzial ze zdjecie mi da dopiero jak przyjde w grudniu do niego a ja powiedzialam, ze chce teraz i w grudniu :D bo jestem kolekcjonerem zdjec :D i chce obserwowac jak fasolka sie rozwija :D posmial sie ze mnie ale dal i stwierdzil ze jestem wymagajaca pacjentka :)

    Evanlyn, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    w57v9n73z5ivqbxe.png
  • Evanlyn Autorytet
    Postów: 1700 1727

    Wysłany: 16 listopada 2015, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kijanka_88 wrote:
    Hej

    ja dzisiaj czuje się strasznie, mdli mnie... koszmarnie
    zjadłam śniadanie troche lepiej, jeszcze cole popijam bo to mi zawsze pomagało...
    chce mi się spać, wymiotować i do domu ;(
    Współczuję, mi na razie mdłości przeszły i normalnie jem a raczej objadam się :D

    Kas ja chodzę prywatnie to za każdym razem dają zdjęcie :) nawet jak byłam dwa tyg temu z bólem brzucha u gin to dostałam 3 zdjęcia :D jajników i szyjki :D jak robiłam cytologie i ogólne badania to też mam zdjęcia i trzymam je chociaż nie wiem po co :D ot pamiątka :D ogólnie uwielbiam pamiątki i cokolwiek potrafi kojarzyć mi się z daną sytuacją :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 listopada 2015, 09:59

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    43ktp07wud9y4wpd.png
    uwo9skjoyh555jxd.png
  • Talusia Ekspertka
    Postów: 135 136

    Wysłany: 16 listopada 2015, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evanlyn wrote:
    Będziesz się potem musiała tłumaczyć najwyżej każdemu kto ten cukier zobaczy że nie wytrzymałaś :D a nie że jakaś cukrzyca :P


    Hahah dokładnie!:) no coz. ..albo powtórzę badania:)
    Juz po,ale i tak gapa jjestem bo siusiu mialo tez byc a ja nie mialam:D trudno zrobie na swoj koszt:)
    Wzielam dane do logowania,spr na necie jak to wszystko wyglada. Tyle,ze nie wiem o której?

    Evanlyn, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    f1ae37f895.png

    Dar z Miłości na ktory czekaliśmy <3
    10 Lipiec 2016 <3
  • Edka Autorytet
    Postów: 632 362

    Wysłany: 16 listopada 2015, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja tez niewyspana i ta pogoda... :/ Zjadłam już drugie śniadanie ide pod prysznic i na jakieś zakupy drobne

    Evanlyn, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    ijpbi09kncb0qlr5.png
  • kas91 Przyjaciółka
    Postów: 95 123

    Wysłany: 16 listopada 2015, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja chodziłam prywatnie ale moj lekarz zaczal niedawno przyjmowac w nowej klinice na kase chorych wiec po co przeplacac. Bedac w ciazy nie musze sie rejestrowac wypisal mi takie karteczki z ktorymi podchodze do okienka w rejestracji w dany dzien aby dala mi moja karte i bez kolejki mnie przyjmuje ;) a pieniazki zaoszczedzone zawsze moge przeznaczyc na rzeczy dla dziecka :D

    Evanlyn, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    w57v9n73z5ivqbxe.png
  • Evanlyn Autorytet
    Postów: 1700 1727

    Wysłany: 16 listopada 2015, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kas91 wrote:
    Ja chodziłam prywatnie ale moj lekarz zaczal niedawno przyjmowac w nowej klinice na kase chorych wiec po co przeplacac. Bedac w ciazy nie musze sie rejestrowac wypisal mi takie karteczki z ktorymi podchodze do okienka w rejestracji w dany dzien aby dala mi moja karte i bez kolejki mnie przyjmuje ;) a pieniazki zaoszczedzone zawsze moge przeznaczyc na rzeczy dla dziecka :D
    E to fajnie macie :D moje koleżanki wszystkie chodziły prywatnie, powoli się o tym dowiaduje ale byłam poważnie zaskoczona bo byłam święcie przekonana że chodziły na NFZ :) no ale niestety w naszych okolicach żeby chodzic na NFZ trzeba być bezrobotnym i mieć dużo czasu na siedzenie w kolejkach i wszystkie znajome są w tym zgodne więc nawet nie ryzykuje :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    43ktp07wud9y4wpd.png
    uwo9skjoyh555jxd.png
  • kas91 Przyjaciółka
    Postów: 95 123

    Wysłany: 16 listopada 2015, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to faktycznie ciesze sie, że u mnie jest inaczej ;) nigdy nie bylam u niego w poczekalni dluzej niz 10 min :D ale gdybym miala czekac tyle w kolejkach to dalej bym kontynuowala chodzenie do niego prywatnie ;)

    Evanlyn, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    w57v9n73z5ivqbxe.png
  • Evanlyn Autorytet
    Postów: 1700 1727

    Wysłany: 16 listopada 2015, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kas91 wrote:
    to faktycznie ciesze sie, że u mnie jest inaczej ;) nigdy nie bylam u niego w poczekalni dluzej niz 10 min :D ale gdybym miala czekac tyle w kolejkach to dalej bym kontynuowala chodzenie do niego prywatnie ;)
    U nas był jeden zaje***** gin no ale był tak zaje**** że przeniósł się do Warszawy :( i dalej zostali jacy są... Prywatnie traktują jak księżniczkę a na NFZ normalnie :D w szpitalu dużo się dowiedziałam o różnicach właśnie... Pani gin do której chciałam chodzić też jest super prywatnie i poświęca pół godz a na NFZ 10 min pach pach recepta i dowiedzenia :) no ale niestety do jakiegoś muszę chodzić :D

    Jesteś z 91 roku?

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    43ktp07wud9y4wpd.png
    uwo9skjoyh555jxd.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 listopada 2015, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evanlyn wrote:
    Znalazłam :D hahahahaha
    Rozumiem ze ten smiech to reakcja na zdjecie? haha
    kochane tak sie rozpisalyscie ze znowu musze was gonic.
    Ja na rozgrzanie jadlam z synkiem rosolek wczorajszy bo jeszcze zostal a moj w tym czasie pomyl naczynia i zrobil mi herbatke.

    Nadrobie was zaraz chociaz nie bedzie to latwe gdyz maly siedzi mi na kolanach,nadrabia stracoy poranek bez mamy bo moj go wziął a ja mialam sie jeszcze polozyc spac i nie dawno wstalam a synek sie przyczepil jakby nie widzial mnie tydzien :)

    Evanlyn lubi tę wiadomość

  • Evanlyn Autorytet
    Postów: 1700 1727

    Wysłany: 16 listopada 2015, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    katsuyoshi wrote:
    Rozumiem ze ten smiech to reakcja na zdjecie? haha
    kochane tak sie rozpisalyscie ze znowu musze was gonic.
    Ja na rozgrzanie jadlam z synkiem rosolek wczorajszy bo jeszcze zostal a moj w tym czasie pomyl naczynia i zrobil mi herbatke.

    Nadrobie was zaraz chociaz nie bedzie to latwe gdyz maly siedzi mi na kolanach,nadrabia stracoy poranek bez mamy bo moj go wziął a ja mialam sie jeszcze polozyc spac i nie dawno wstalam a synek sie przyczepil jakby nie widzial mnie tydzien :)
    Tak to reakcja na zdjęcie :D kochanego masz męża :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    43ktp07wud9y4wpd.png
    uwo9skjoyh555jxd.png
  • kas91 Przyjaciółka
    Postów: 95 123

    Wysłany: 16 listopada 2015, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak jestem rocznik 91 :) a Ty? ja nie narzekam na swojego trafiłam do niego kiedys po operacji i naprawde poswieca mi baardzo duzo uwagi i jest bardzo mily. Ostatnio jak bylam na NFZ u niego po badaniu zapytal sie czy jest moze mąż ze mna wyszedl po niego na poczekalnie zaproil do srodka i pogratulowal, mnie wysciskal ;d tak wiec naprawde nie moge powiedziec na niego zlego slowa :) kiedys byl ordynatorem w szpitalu tak wiec wiem ze ma tez fachowa wiedze.

    No niestety do jakiegos trzeba ;D teraz to nawet mozna polubić te wizyty u ginekologa wiedzac ze mamy w srodku nasze upragnione fasolki :) bo kiedys... stronilam sie jak moglam od tego typu lekarzy :D

    Evanlyn lubi tę wiadomość

    w57v9n73z5ivqbxe.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 listopada 2015, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evanlyn wrote:
    Tak to reakcja na zdjęcie :D kochanego masz męża :)
    Dobra nadrobiłam was :)
    To prawda mam super faceta , chociaż czasem trzeba na niego krzyknąć aby dobrze jak to sie mówi działał :D

    Wiesz teraz tez sie smieje z tego zdjecia :D
    Ale uwierz nie bylo mi do smiechu jak weszlam i to zobaczyłam O.o

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 listopada 2015, 10:34

    Evanlyn lubi tę wiadomość

‹‹ 27 28 29 30 31 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking aplikacji miesiączkowych dla kobiet starających się o ciążę

Jak wybrać najlepszą aplikację miesiączkową? Zapytaliśmy o to tysiące kobiet starających się o dziecko odwiedzających nasz portal. Najlepsza aplikacja miesiączkowa to taka, która spełnia szereg wymagań np. wyznacza owulację dla cykli nieregularnych, ma codziennie dopasowane porady tworzone przez ekspertów albo ciekawe funkcjonalności specjalnie dla kobiet starających się o dziecko. Wyniki rankingu nawet nas w niektórych aspektach zaskoczyły. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Badania w ciąży - sprawdź, które warto wykonać

Zastanawiasz się jakie badania czekają cię w ciąży? Czemu służą takie badania i kiedy się je wykonuje? Przeczytaj jakie rodzaje badań i testów czekają przyszłą mamę i dlaczego są one ważne. 

CZYTAJ WIĘCEJ