Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Lipcowe Mamusie 2016
Odpowiedz

Lipcowe Mamusie 2016

Oceń ten wątek:
  • mala.mi Debiutantka
    Postów: 14 21

    Wysłany: 23 listopada 2015, 18:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evanlyn wrote:
    Możesz mi przypomnieć który masz tydzień?
    Wg belly 6t 6d ...

    Evanlyn, majeczka87, pocieszna lubią tę wiadomość

  • nowa! Autorytet
    Postów: 574 1522

    Wysłany: 23 listopada 2015, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj mala.mi ja też miałam dłuższe cykle w 6 tygodniu nie było widać zarodka, beta również nie była na początku aż tak rewelacyjna ale po dwóch tygodniach zobaczyłam 8mm szczęście.

    mala.mi, Evanlyn, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 listopada 2015, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś


    Wiadomość została wyedytowana przez moderatora forum z powodu łamania zasad regulaminu- reklama.

    Wiadomość wyedytowana przez moderatora forum: 23 listopada 2015, 21:24

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • mala.mi Debiutantka
    Postów: 14 21

    Wysłany: 23 listopada 2015, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nowa! wrote:
    Witaj mala.mi ja też miałam dłuższe cykle w 6 tygodniu nie było widać zarodka, beta również nie była na początku aż tak rewelacyjna ale po dwóch tygodniach zobaczyłam 8mm szczęście.
    Mam nadzieję że będzie tak i u mnie i że w końcu będzie dobrze :-).

    Evanlyn, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • Evanlyn Autorytet
    Postów: 1700 1727

    Wysłany: 23 listopada 2015, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mala.mi wrote:
    Mam nadzieję że będzie tak i u mnie i że w końcu będzie dobrze :-).
    Wszystko się ułoży :) każda Fasolka rośnie w swoim tempie :) ja też mam nadzieje usłyszeć za tydzień dobre wieści mimo dzisiejszego HCG ;)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    43ktp07wud9y4wpd.png
    uwo9skjoyh555jxd.png
  • malika89 Autorytet
    Postów: 1288 2304

    Wysłany: 23 listopada 2015, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień doberek, witam się z Wami po fioletowej stronie ;)

    Wg Belly termin mam na 31 lipca :) Poproszę o wpisanie ;)

    Dziś odebrałam wyniki.

    W sobotę 21.11.2015 - 4 tyg 0 dni, 29 dc, 13 dpo
    Beta 225,8 mIU/mL
    Progesteron 28,37 ng/mL

    Dziś 23.11.2015 - 4 tyg 2 dni, 31 dc, 15 dpo
    Beta 567,5 mIU/mL
    Progesteron 30,02 ng/mL

    Wg kalkulatora Belly
    HCG podwaja się co 1 dni 9 godzin (34 godzin).
    Średni dwudniowy przyrost to 603 mlU/ml (168%) (w normie).

    Skaczę z radości!

    nick nieaktualny, Evanlyn, Bobitta lubią tę wiadomość

    <3 Synek - 3740g i 61cm szczęścia <3 urodzony 40+1 tc.
    dqpr3e5ekt0iowfy.png
    Start: 06/2015 -> 2 cykl zakończony 26.08.2015 [*] 6t+6dc.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 listopada 2015, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malika89 wrote:
    Dzień doberek, witam się z Wami po fioletowej stronie ;)

    Wg Belly termin mam na 31 lipca :) Poproszę o wpisanie ;)

    Dziś odebrałam wyniki.

    W sobotę 21.11.2015 - 4 tyg 0 dni, 29 dc, 13 dpo
    Beta 225,8 mIU/mL
    Progesteron 28,37 ng/mL

    Dziś 23.11.2015 - 4 tyg 2 dni, 31 dc, 15 dpo
    Beta 567,5 mIU/mL
    Progesteron 30,02 ng/mL

    Wg kalkulatora Belly
    HCG podwaja się co 1 dni 9 godzin (34 godzin).
    Średni dwudniowy przyrost to 603 mlU/ml (168%) (w normie).

    Skaczę z radości!
    Witaj miło że chcesz dołączyć do nas.
    Już Cię wpisuje ;)

    Evanlyn, malika89 lubią tę wiadomość

  • Evanlyn Autorytet
    Postów: 1700 1727

    Wysłany: 23 listopada 2015, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malika89 wrote:
    Dzień doberek, witam się z Wami po fioletowej stronie ;)

    Wg Belly termin mam na 31 lipca :) Poproszę o wpisanie ;)

    Dziś odebrałam wyniki.

    W sobotę 21.11.2015 - 4 tyg 0 dni, 29 dc, 13 dpo
    Beta 225,8 mIU/mL
    Progesteron 28,37 ng/mL

    Dziś 23.11.2015 - 4 tyg 2 dni, 31 dc, 15 dpo
    Beta 567,5 mIU/mL
    Progesteron 30,02 ng/mL

    Wg kalkulatora Belly
    HCG podwaja się co 1 dni 9 godzin (34 godzin).
    Średni dwudniowy przyrost to 603 mlU/ml (168%) (w normie).

    Skaczę z radości!
    Malika witaj w naszym gronie :D

    Kat też miałam ją zgłaszać ale stwierdziłam że poczekam na Ciebie ;)

    nick nieaktualny, malika89 lubią tę wiadomość

    43ktp07wud9y4wpd.png
    uwo9skjoyh555jxd.png
  • Anko:-) Autorytet
    Postów: 1455 2070

    Wysłany: 23 listopada 2015, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    katsuyoshi wrote:
    Zgłaszam Cie za reklamowanie się na forum.
    Czytaj regulamin ze to jest zabronione.
    Pozdrawiam.


    Hahahahaha.
    Nie wierzę w takie zachowanie.
    Pani ma spory problem ze sobą chyba:-)?
    Dziewczyna poleciła wam stronę z ubrankami.
    Zawsze można wejść polubić lub nie, a może nawet skorzystać z oferty inne zarabiajacej w ten sposób kobiety z belly.
    Nie ma Pani w sobie za grosz luzu i empatii.
    Pozdrawiam i po raz kolejny współczuję takich rządów w kraju demokratycznym:-)

    Acikk, nick nieaktualny, tysiaa93, nick nieaktualny, justyna14, nick nieaktualny, nick nieaktualny, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Dżulia, Martita88, Est, stars2345, Biedroneczka29, arien, margaret26, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Moniusia89, Karolina@, Pati78, Dorka87, Mania1718, Justaw, justa1234, Ola_45, niania.ogg, nick nieaktualny, nick nieaktualny, fabdorota, nick nieaktualny, fresa, iNso87 lubią tę wiadomość

    dfe01f0225.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 listopada 2015, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evanlyn kochana wysle ci cos na pw :D Nasz plan póki co wypalił :D

    Evanlyn lubi tę wiadomość

  • Evanlyn Autorytet
    Postów: 1700 1727

    Wysłany: 23 listopada 2015, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    katsuyoshi wrote:
    Evanlyn kochana wysle ci cos na pw :D Nasz plan póki co wypalił :D
    Super :D

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    43ktp07wud9y4wpd.png
    uwo9skjoyh555jxd.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 listopada 2015, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evanlyn wrote:
    Super :D
    Tez tak mówie :D
    Beda mialy za swoje :D

    Evanlyn lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 listopada 2015, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wiecej-luzu-kochane-wyginam-smialo-cialo.jpg


    Evanlyn cos w sam raz dla nas Hahahahaha :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 listopada 2015, 20:01

    Evanlyn lubi tę wiadomość

  • Evanlyn Autorytet
    Postów: 1700 1727

    Wysłany: 23 listopada 2015, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    katsuyoshi wrote:
    wiecej-luzu-kochane-wyginam-smialo-cialo.jpg


    Evanlyn cos w sam raz dla nas Hahahahaha :D
    Hahah tak przyda nam się :D

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    43ktp07wud9y4wpd.png
    uwo9skjoyh555jxd.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 listopada 2015, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evanlyn wrote:
    Hahah tak przyda nam się :D
    Ino lampke wina wypic musimy bo bez tego nie umiemy luzowac :/ :D hahaha

    Evanlyn lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 listopada 2015, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia85 wrote:
    Cześć dziewczyny :) Też się dopiszę, ale jeszcze nie wiem na kiedy... obstawiam tak ok 18.07.2016. Przeszłam długą drogę do tej ciąży, wszystko trwało ponad dwa lata i jak się dowidziałam, to poczułam się jakbym wpadła. Na razie cieszymy się bardzo ostrożnie. W czwartek mam usg i wtedy może będziemy się chwalić :)
    Witaj w naszym gronie :)
    Już cie zapisuje.
    Miło że zdecydowałas na nasz wątek :)
    Mam nadzieje że wszystko sie ułoży .
    Doskonale rozumiem twoją ostrożność jednakże gratuluje :) No i trzymam kciuki za usg :)

    Evanlyn lubi tę wiadomość

  • Evanlyn Autorytet
    Postów: 1700 1727

    Wysłany: 23 listopada 2015, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia85 wrote:
    Cześć dziewczyny :) Też się dopiszę, ale jeszcze nie wiem na kiedy... obstawiam tak ok 18.07.2016. Przeszłam długą drogę do tej ciąży, wszystko trwało ponad dwa lata i jak się dowidziałam, to poczułam się jakbym wpadła. Na razie cieszymy się bardzo ostrożnie. W czwartek mam usg i wtedy może będziemy się chwalić :)
    Witaj Monia :) też po cichutku gratuluję <3

    43ktp07wud9y4wpd.png
    uwo9skjoyh555jxd.png
  • margaret26 Autorytet
    Postów: 3035 9954

    Wysłany: 23 listopada 2015, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś


    Wiadomość została wyedytowana przez moderatora forum z powodu łamania zasad regulaminu- wprowadzanie nieprzyjaznej atmosfery.

    Wiadomość wyedytowana przez moderatora forum: 23 listopada 2015, 21:40

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, Matleena lubią tę wiadomość

    Leon 3940g, 57cm, 10pkt, cc <3
    Urodzony dnia 23.02.2016r, o godzinie 5.40

    3jvzj44jk36zw5al.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 listopada 2015, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ronaldo-smieszne-1.jpg

    hahahahahaha <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 listopada 2015, 21:42

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 listopada 2015, 00:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś


    Wiadomość została wyedytowana przez moderatora forum z powodu łamania zasad regulaminu- wprowadzanie nieprzyjaznej atmosfery.

    Wiadomość wyedytowana przez moderatora forum: 24 listopada 2015, 20:59

    nick nieaktualny, mnk, Matleena, KASIA XXXX, nick nieaktualny, nick nieaktualny, nick nieaktualny, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Ola_45, Karola1990, zouza, nick nieaktualny, justyna14, nick nieaktualny, Anko:-), Pati78, mycha28, She86, Karolina@, Moniusia89, Pola_27, iNso87 lubią tę wiadomość

‹‹ 60 61 62 63 64 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ranking aplikacji miesiączkowych dla kobiet starających się o ciążę

Jak wybrać najlepszą aplikację miesiączkową? Zapytaliśmy o to tysiące kobiet starających się o dziecko odwiedzających nasz portal. Najlepsza aplikacja miesiączkowa to taka, która spełnia szereg wymagań np. wyznacza owulację dla cykli nieregularnych, ma codziennie dopasowane porady tworzone przez ekspertów albo ciekawe funkcjonalności specjalnie dla kobiet starających się o dziecko. Wyniki rankingu nawet nas w niektórych aspektach zaskoczyły. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ