Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Lipcówki 2015:)!
Odpowiedz

Lipcówki 2015:)!

Oceń ten wątek:
  • libellula83 Ekspertka
    Postów: 186 268

    Wysłany: 11 listopada 2014, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marteczka91 wrote:
    na mdłości zajadam kanapeczke z nutellą:P
    ohhh jak mi dobrzeeeeee
    Strasznieeeee:):).

    nie wiem czy to dobry pomysł ale przez chwilke czuje się błogo:P

    ja nie mam mdlosci,ale na slodkie i na owoce patrzec nie moge...
    Witajcie nowe dziewczyny:*
    Dowiedzialam sie dzisiaj,ze moja pierwsza wizyta i usg( w klinice nieplodnosci) dopiero 26 listopada,to beda dlugie 2 tygodnie,chyba tez sobie zrobie suwaczek;) Bede juz w 7+5tc,wiec mysle,ze wszystko sie wyjasni...

    3bgzlmbjn0igw8vk.png
  • kahaśka Autorytet
    Postów: 1675 1432

    Wysłany: 11 listopada 2014, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja rano wzięłam się za prasowanie i tak mnie zmuliło, że teraz leżę plackiem. Muszę sobie ten imbir kupić. Może pomoże :)

    BGRAp2.pngFBmcp2.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 listopada 2014, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ;

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 stycznia 2015, 21:57

  • usia89 Autorytet
    Postów: 541 306

    Wysłany: 11 listopada 2014, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    libellula83 ja tez mam pierwsza wizyte 26.11 :)

    Nona ja zrezygnowałam z pracy ( sprzatanie domów prywatnych ) do tego nie dźwigam, w sprzataniu pomaga mi mąż, staram sie jak najwiecej lezec. Z kosmetyków nie używam nic specjalnie nowego, te które używałam, używam cały czas. Z jedzenia jem wszystko na co mam ochote. A bardzo pokochałam żółty ser i czosnek i mleko czekoladowe haha :) owoce zawsze jadłam i jem cały czas. Zrezygnowałam ze słodkiego - nie moge patrzec na słodycze a kiedyś jadłam słodyczy mnóstwo. Wode mineralna piłam zawsze i pije nadal :)

    Zrezygnowałam z fast food-ów całkowicie, napojów gazowanych typu cola itp. nie pije również kawy :)

    Jem często a w małych porcjach :)

    Co do sprzatania domu staram sie uzywac delikatnych produktów, a jesli juz musze uzyc domestos lub inne duszace specyfiki to robie to przy otwartych oknach, zeby jak najmniej tego wdychac :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Nasz <3 cykl szczęśliwy :* 1.06.2015 :) Emilia <3
    57cy3j3.png
    20130824040120.png
  • cati Autorytet
    Postów: 2324 2177

    Wysłany: 11 listopada 2014, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nona - nie martw sie :*
    co do rzeczy w domku to mozesz robic to co dawniej robilas ale staraj sie robic tak by twoj puls nie skakal zbyt gwaltownie :) czyli rob to wszystko powoli :)
    JEsli chodzi o jedzenie jedz to co za wsze prócz stekow slabo wypieczonych , surowych ryb typu sushi itd.. surowych jak . Ogolnie wszystko co jest juz ugotowane i przetworzone. Pij duzo wody mineralnej nie gazowanej . Na razie objawow nie bedziesz miec pojawia sie blizej 7=8 tyg. Chodz i tak kazda ciaza jest inna .
    Ja do wczoraj nie mialam zadnych objawow ;D a od dzis rana mdlosci sa i to okropne:/

    No i zachcianki , nie mam ochoty ogolnie na slodkie ale za to slone , ostre i kwasne .. mogla bym jesc i jesc...
    Witam nowe kolezanki po fioletowej stronie :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 listopada 2014, 12:32

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    ckai9jcgmxpymslt.png
    https://www.maluchy.pl/li-71768.png
    ******* Gang 18+*******
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 listopada 2014, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 stycznia 2015, 21:58

  • MarliOne Autorytet
    Postów: 253 253

    Wysłany: 11 listopada 2014, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja mogłabym jeść i jeść, głównie słodkości. Nic mi tak nie smakuje jak słodycze, pod każdą postacią :D

    Nasz Aniołeczek 27.03.2014 [*]
    Synuś 28.06.2015 <3
    0eb3da863cad9a396ab5585b8ebaee96.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • usia89 Autorytet
    Postów: 541 306

    Wysłany: 11 listopada 2014, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MarliOne to moze bedzie dziewczynka ? :D

    Nasz <3 cykl szczęśliwy :* 1.06.2015 :) Emilia <3
    57cy3j3.png
    20130824040120.png
  • Tysia85 Autorytet
    Postów: 356 321

    Wysłany: 11 listopada 2014, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam nowe mamusie! Życzę spokojnej ciąży!

    Nona, u mnie zmnieniło się tyle, ze nie podnoszę córki i jak mam wolną chwilę to kładę się choć na kilka minut. Poza tym, żyję normalnie - zakupy mąż nosi, ja jakieś kilka rzeczy. sprzątam, gotuję - wszystko normalnie. Odpuściłam sobie mycie okien - męża zagonię ;-)

    ahhh i jeszcze mięso jak przygotowuję to w rękawiczkach - żeby nie zarazić się toxoplazmozą - położna w pierwszej ciąży mówiła mi, że najwięcej zarażeń jest podobno nie od kotów, a od surowego mięsa właśnie.

    Mdłości nadal nie mam, nic mnie nie odrzuca od jedzenia - nad czym ciut ubolewam, bo może nie pzytyłabym za dużo ;-)
    Kawę piję normalnie - tyle żę moja kawa to kawa z cykorią w dodatku pół na pół z mlekiem.
    Oczywiście zero alkoholu i papierosów ( przed ciążą zdarzało mi się do piwka zapalić).

    Miłego dnia!

    nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    8 cykli starań, udało się <3
    Wizyta u gin 23.03.2015
    34bw90bvfmmwfa1a.png
  • MarliOne Autorytet
    Postów: 253 253

    Wysłany: 11 listopada 2014, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    usia89 wrote:
    MarliOne to moze bedzie dziewczynka ? :D
    Nie obrazilabym się. Gorzej tylko będzie z moją wagą jak tak będę jeść :D

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Nasz Aniołeczek 27.03.2014 [*]
    Synuś 28.06.2015 <3
    0eb3da863cad9a396ab5585b8ebaee96.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • usia89 Autorytet
    Postów: 541 306

    Wysłany: 11 listopada 2014, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MarliOne wrote:
    Nie obrazilabym się. Gorzej tylko będzie z moją wagą jak tak będę jeść :D



    dla takiego cudu kilka kg to nie problem :D

    MarliOne lubi tę wiadomość

    Nasz <3 cykl szczęśliwy :* 1.06.2015 :) Emilia <3
    57cy3j3.png
    20130824040120.png
  • juwelka Autorytet
    Postów: 1439 1023

    Wysłany: 11 listopada 2014, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 marca 2015, 13:22

    nick nieaktualny, kahaśka, nick nieaktualny, jenny88 lubią tę wiadomość

    atdce6ydcmj5jyyx.png

    oar843r8a3hzoi3d.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 listopada 2014, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 stycznia 2015, 21:58

    juwelka lubi tę wiadomość

  • juwelka Autorytet
    Postów: 1439 1023

    Wysłany: 11 listopada 2014, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 marca 2015, 13:22

    atdce6ydcmj5jyyx.png

    oar843r8a3hzoi3d.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 listopada 2014, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 stycznia 2015, 21:58

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • Sabela Autorytet
    Postów: 465 373

    Wysłany: 11 listopada 2014, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam nowe Dziewczyny!!! Coraz tu lepiej :)
    Nona, ja z Bielska Białej.
    Wiecie co, strasznie mi się chce pić coś gazowanego :/ i to już od kilku dni :/

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    cravings-2019-03-29.jpg

    BŁAŻEJ-10.07.2015 <3
  • Kamilka Autorytet
    Postów: 886 324

    Wysłany: 11 listopada 2014, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej.
    Witam nowe dziewczyny. Ja jestem z Lublina.

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    04.2008 [10t]
    12.2009 zdrowa córcia
    09.2014 [8t]
    11.2015 [7t]
    10.2019 zdrowy synek
  • Kamilka Autorytet
    Postów: 886 324

    Wysłany: 11 listopada 2014, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sabela wrote:
    Witam nowe Dziewczyny!!! Coraz tu lepiej :)
    Nona, ja z Bielska Białej.
    Wiecie co, strasznie mi się chce pić coś gazowanego :/ i to już od kilku dni :/
    Urodziłam się w Bielsku Białej.

    04.2008 [10t]
    12.2009 zdrowa córcia
    09.2014 [8t]
    11.2015 [7t]
    10.2019 zdrowy synek
  • livia30 Autorytet
    Postów: 7923 4599

    Wysłany: 11 listopada 2014, 14:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sabela wrote:
    Witam nowe Dziewczyny!!! Coraz tu lepiej :)
    Nona, ja z Bielska Białej.
    Wiecie co, strasznie mi się chce pić coś gazowanego :/ i to już od kilku dni :/

    Ja przyssałam się do coli i od 5 dni jej nie odpuszczam - suszy mnie ciągle i tylko to mi wchodzi :D

    Ja jestem z Gdyni :-)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    atdci09krcni3vrx.png
    dqpranlijgjzfr8g.png
    l22nvcqg03ccs7pi.png
  • MarliOne Autorytet
    Postów: 253 253

    Wysłany: 11 listopada 2014, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    usia89 wrote:
    dla takiego cudu kilka kg to nie problem :D
    To prawda :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Nasz Aniołeczek 27.03.2014 [*]
    Synuś 28.06.2015 <3
    0eb3da863cad9a396ab5585b8ebaee96.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
‹‹ 60 61 62 63 64 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zwiększyć szansę na ciążę? Poznaj badanie PGT wykorzystywane w leczeniu in vitro.

Starania o dziecko dla wielu par stanowią najważniejszy i najbardziej emocjonalny etap w życiu. Gdy naturalne poczęcie okazuje się trudne lub niemożliwe z pomocą przychodzi medycyna. Dzięki nowoczesnym technologiom i coraz lepszemu zrozumieniu mechanizmów genetycznych specjaliści są w stanie nie tylko wspierać proces zapłodnienia pozaustrojowego, ale także zapobiegać potencjalnym trudnościom. Coraz większą rolę w leczeniu niepłodności odgrywa diagnostyka genetyczna zarodków – a jednym z najbardziej przełomowych narzędzi w tym obszarze jest badanie PGT (Preimplantation Genetic Testing).

CZYTAJ WIĘCEJ

5 sposobów jak zwiększyć inteligencję swojego dziecka jeszcze w brzuchu!

Czy wiesz, że na poziom inteligencji swojego dziecka możesz mieć już wpływ podczas ciąży? Połączenia nerwowe w mózgu dziecka tworzą się już na etapie życia płodowego. Stymulację neuronów w mózgu dziecka mogą zwiększać pewne aktywności. Sprawdź, co robić lub czego unikać, aby zadbać o optymalny rozwój mózgu Twojego dziecka! 

CZYTAJ WIĘCEJ