Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Lipcówki 2015:)!
Odpowiedz

Lipcówki 2015:)!

Oceń ten wątek:
  • Konwalia Autorytet
    Postów: 1813 2473

    Wysłany: 17 lutego 2015, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po poznaniu płci pozwoliliśmy sobie na pierwsze zakupy ciuszkowe:

    http://wrzucaj.net/images/2015/02/17/body.th.jpg

    naaala, Daisy, rex, 1kasiulka1, 1kasiulka1, 1kasiulka1, believe, jenny88, ewela86, kasia25, velka lubią tę wiadomość

    l22nroeq1zznmx65.png
    l22ntv73nfpjjdx8.png
  • kierzynka Autorytet
    Postów: 4296 5605

    Wysłany: 17 lutego 2015, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny dużo fajnych ciuszków tanich bardzo jest teraz na przecenach w dużych carrefourach ;)

    rex, 1kasiulka1, wikaa lubią tę wiadomość

    qdkko7eso4id4zg9.png
    (02.02.2015 - 17t 5d)
  • juwelka Autorytet
    Postów: 1439 1023

    Wysłany: 17 lutego 2015, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 kwietnia 2015, 20:54

    atdce6ydcmj5jyyx.png

    oar843r8a3hzoi3d.png
  • 1kasiulka1 Autorytet
    Postów: 354 573

    Wysłany: 17 lutego 2015, 22:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczęta chwale się że z moim mężusiem zmajstrowaliśmy małego SIURKA. Myślelismy że będzie córcia ale pani dr twierdząco oznajmiła że bardzo widoczny jest siurek więc cieszymy się równie mocno i mamy teraz tylko nadzieje żeby dalej tak zdrowo się rozwijał jak do tej pory bo badanie wyszło jak najbardziej oki.

    kate, bommbelek, rex, katepr, ewela86, wikaa - dzięki za wsparcie fajnie że trzymałyście kciuki (ściskałyście je dobrze bo badanko się powiodło i dzidziuś zdrowy)

    Claudin - tobie też wielkie dzięki za miłe słowa, jednak miałam dziś przez cały dzień wyraźne kopniaczki i mój skarb bez badania chyba chciał zasugerować "mamusiu będziesz miała synusia"

    mon!ta^ - napewno następnym razem dowiesz się dokładniej płci swojego maleństwa :)

    Ivettka - trzymam kciuki żebyś szybko doczekała się pierwszych kopniaczków, cierpliwości napewno niedługo je poczujesz.

    nick nieaktualny, naaala, wikaa, believe, jenny88, rex, ewela86, nick nieaktualny, Biedroneczka83, katepr lubią tę wiadomość

    <3 <3 <3 Kochany Kamilek <3 <3 <3
    bnl7obo.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lutego 2015, 22:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 lutego 2015, 12:48

    1kasiulka1, velka lubią tę wiadomość

  • naaala Autorytet
    Postów: 253 298

    Wysłany: 17 lutego 2015, 22:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiulka ja też trzymałam kciukasy :(
    Gratuluję synka ! :)

    1kasiulka1, velka lubią tę wiadomość

    w57vtqyw4gg7iv3m.png
  • wikaa Autorytet
    Postów: 671 718

    Wysłany: 17 lutego 2015, 22:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiu gratki zdrowego chłopczyka ;-)

    1kasiulka1, velka lubią tę wiadomość

    gyxwkrhmxsjl3p0t.png serce-ruchomy-obrazek-0086.gif
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lutego 2015, 22:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 lutego 2015, 12:48

  • zania1313 Autorytet
    Postów: 1050 806

    Wysłany: 17 lutego 2015, 22:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jednak, mimo kilku nowych dziewczynek, nadal chłopcy :) Fajnie:)
    Gratulujemy:)

    1kasiulka1, velka lubią tę wiadomość

    bl9chdge3a49q998.png
    thgf3e3k3bihok3y.png
  • 1kasiulka1 Autorytet
    Postów: 354 573

    Wysłany: 17 lutego 2015, 22:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny za gratki :) zmykam bo jestem padnięta buziaczki

    <3 <3 <3 Kochany Kamilek <3 <3 <3
    bnl7obo.png
  • believe Autorytet
    Postów: 839 688

    Wysłany: 17 lutego 2015, 23:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jeszcze przed snem na chwilę zaglądam :) już ledwo patrzę na oczy, więc na szybko.

    anetaa1607, ja jeszcze biorę Duphaston. Z tego co ostatnio mi lekarka mówiła, to jeszcze będę go brała do 22 tygodnia.

    Gratuluję udanych wizyt :) ja jednak jestem zdania, że trzeba wyrównać proporcje i mam nadzieję, że powiększę za tydzień grono spodziewających się córeczek :P

    Dobrej nocy :)

  • naaala Autorytet
    Postów: 253 298

    Wysłany: 17 lutego 2015, 23:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja również mam nadzieję że za tydzień powiększę grono spodziewających się dziewczynek. :)

    Dobranocka, śpijcie dobrze ;D

    nick nieaktualny, velka lubią tę wiadomość

    w57vtqyw4gg7iv3m.png
  • rex Autorytet
    Postów: 972 663

    Wysłany: 17 lutego 2015, 23:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiulla gratki!!
    Dora na forum to już długo dosyć się nie odzywała, a na fb to nie wiem.
    Ale dzidziuś fika, cały brzuch mi skaczs. Puściłam przed chwilką z 4 kołysanki i chyba się domaga jeszcze ;)

    1kasiulka1, believe lubią tę wiadomość

    dxom6iye1ka3dosl.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lutego 2015, 23:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 lutego 2015, 12:48

  • ewela86 Autorytet
    Postów: 292 324

    Wysłany: 18 lutego 2015, 00:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiulka gratuluje synusia i ciesze sie bardzo, ze wszystko jest w porzadku :)
    Uciekam spac, dobrej nocki :)

    Aniolek (*) 12.02.2014

    3jvzcwa1e34kv3jd.png
    mhsvanli88vjtg38.png
  • wikaa Autorytet
    Postów: 671 718

    Wysłany: 18 lutego 2015, 00:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja dopiero wylazłam spod prysznica. Późno juz ale na forum zajrzałam... ;-)
    Właśnie, Nona ma rację - gdzie się podziewa Dora ?

    Dobranoc.

    gyxwkrhmxsjl3p0t.png serce-ruchomy-obrazek-0086.gif
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lutego 2015, 06:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 lutego 2015, 12:48

    nick nieaktualny, wikaa, nick nieaktualny, ewela86, believe lubią tę wiadomość

  • bommbelek89 Autorytet
    Postów: 384 294

    Wysłany: 18 lutego 2015, 07:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej! Trzymajcie.kciuki zaraz idę na Wizytę całą się trzese oby dzidziuś był zdrowy i wszystko ok!!!

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, naaala, rex, wikaa, nick nieaktualny, ewela86, believe lubią tę wiadomość

    16udskjogri4r6n4.png
  • Claudin Ekspertka
    Postów: 244 187

    Wysłany: 18 lutego 2015, 08:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiulka, wiem, że miała być dziewczynka ale chłopaczki też są fajne także gratuluję! :) przynajmniej teraz już wiesz w jakich kolorach kompletować ciuszki :D

    Monita również gratulacje :)
    To teraz grono chłopaków wzrasta.

    Dziewczyny a ja dziś na pewno zwidów nie miałam mówię całkiem serio, że w miejscu porannego kopniaczka zobaczyłam wybrzuszenie w tym miejscu na skórze :D pierwszy raz ale to cudowne uuczucie :)tylko trzeba skupić ezrok porzadnie na jednym miejscu, mi się udało zobaczyć, szkoda, że mąż akurat spał i go to ominęło :)
    a pytanie mam czy wasze dzieciaczki na każde pup puk też odpowiadają? Ja czasem stukam, pukam po brzuchu i nic. Chociaż czasem w tym samym miejscu zdarza się odpowiedź ale nie za często i nie wiem ciemuu bo jak na filmikach na YT oglądałam to zawsze był na zaczepkę odzew co prawda były to 26 tyg albo i późniejsze ;p

    1kasiulka1, nick nieaktualny, rex, nick nieaktualny, ewela86 lubią tę wiadomość

  • Daisy Autorytet
    Postów: 3480 4306

    Wysłany: 18 lutego 2015, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien dobry witam sie w 19tc :)

    Claudin ja widze jak Hania wypina plecki, twardnieje mi wtedy brzuch w tym miejscu i normalnie glaszcze ja po pleckach ;) wtedy ucieka hehe :) co do zabaw z dzidzia to jeszcze musisz poczekac na zaczepki, ale faktem jest ze tak jest naprawde. Ja z pierwsza cora w brzuchu bawilam sie praktycznie przy kazdej okazji :)

    Mnie dzis Hanka na siku obudzila kopniakami o 5.30 ;) takze zaliczylam pierwszy nocny sik od poczatku ciazy. Cudem udalo mi sie jeszcze zasnac do 6.30 bo mala chyba juz chciala jesc ;)

    1kasiulka1, nick nieaktualny, Claudin, nick nieaktualny, believe, anetaa1607 lubią tę wiadomość

‹‹ 685 686 687 688 689 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Siatki centylowe wzrostu chłopców i dziewczynek - czym są i jak je czytać?

Siatki centylowe to narzędzie, które pomaga monitorować rozwój fizyczny dzieci, takich jak wzrost, waga czy obwód głowy. Są one ważnym wskaźnikiem zdrowia, umożliwiającym ocenę, czy dziecko rozwija się w normie dla swojego wieku i płci. Dzięki siatkom centylowym rodzice i specjaliści mogą wcześnie wykryć potencjalne problemy zdrowotne lub rozwojowe. W artykule wyjaśniamy, jak czytać siatki centylowe i na co zwracać uwagę podczas interpretacji wyników.

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Insulinooporność - zasady żywieniowe, dieta i objawy.

Czym jest insulinooporność? Insulinooporność a dieta - na czym polega zależność? Jak odżywiać się przy insulinooporności? Które produkty spożywcze warto włączyć do diety, a z których warto zrezygnować? Artykuł napisany przez Zosię i Anię z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ