Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Lipiec 2016
Odpowiedz

Lipiec 2016

Oceń ten wątek:
  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 21 grudnia 2015, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, macie mój dzisiejszy brzuszek :)

    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/55572a7940f6.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 grudnia 2015, 14:00

    nick nieaktualny, oldżi, kijanka_88, Telashe, Grzybka, nick nieaktualny, ninja, majeczka87, Ejrene, alexxx, nick nieaktualny, Wiola90, _analiza, kama005 lubią tę wiadomość

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • Mammija Znajoma
    Postów: 30 12

    Wysłany: 21 grudnia 2015, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olcia_2209 wrote:
    Zgadza się, dokładnie Aleksandra :)

    no to ciekawe czy nam sie Zosie udały :) ja tam mam przeczucie ze inaczej być nie może ;)


    dev198pr___.png
  • Mammija Znajoma
    Postów: 30 12

    Wysłany: 21 grudnia 2015, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milcia wrote:
    Dziewczyny, macie mój dzisiejszy brzuszek :)


    Juz taki duży??? :) wow :) u mnie jeszcze nic nie widac, no wieczorem jak mieśnie juz zmeczone to troszke ale nie może być widać jeszcze z 4 tygodnie, bo musze w pracy powalczyć o podwyżke :/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 grudnia 2015, 14:06


    dev198pr___.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 grudnia 2015, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milcia, naprawdę imponujący brzuch!
    Ciekawe jaki będzie mój w tym tygodniu...

  • nowatorka Autorytet
    Postów: 4185 3393

    Wysłany: 21 grudnia 2015, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milcia kurcze duzy juz ten twoj brzuszek :) moj rosnie tez ale jest troche mniejszy. Ale moj to tez rosnie od jedzenia. Nie moge sie powstrzymac. Objadam sie kanapkami z majonezem polskim :D

    kijanka_88 lubi tę wiadomość

    iv09mg7y3g8rfy1m.png
  • Mammija Znajoma
    Postów: 30 12

    Wysłany: 21 grudnia 2015, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nowatorka wrote:
    Nie moge sie powstrzymac. Objadam sie kanapkami z majonezem polskim :D
    tylko nie przesadź majonez będzie poźniej cieżko stracic ;)


    dev198pr___.png
  • oldżi Autorytet
    Postów: 409 502

    Wysłany: 21 grudnia 2015, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milcia- cudny brzusio <3

    U nas bedzie na 80% dziewczynka i mąż wybrał imię Hania :) i tak pewnie juz zostanie! Zreszta moja mama i teściowa piszą do siebie smsy : cześć babciu Hanusi :D

    nowatorka, majeczka87 lubią tę wiadomość

    3jgx3e3k4gsb554h.png
  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 21 grudnia 2015, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No potwierdza się, że w drugiej ciąży szybciej się pojawia. W pierwszej taki miałam w 15-16 tygodniu.

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • nowatorka Autorytet
    Postów: 4185 3393

    Wysłany: 21 grudnia 2015, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mammija wrote:
    tylko nie przesadź majonez będzie poźniej cieżko stracic ;)
    No wiem ale mama przywiozla z polski ;) na kolacje juz zupa :)

    iv09mg7y3g8rfy1m.png
  • Mammija Znajoma
    Postów: 30 12

    Wysłany: 21 grudnia 2015, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milcia wrote:
    No potwierdza się, że w drugiej ciąży szybciej się pojawia. W pierwszej taki miałam w 15-16 tygodniu.

    tez jestem w drugiej ciązy. mam juz 4 letniego synka :) w pierwszej taki jak Twoj miałam w 20 tc, ale ja wogle miałam bardzo mały brzuszek. teraz widzę juz ze traci sie talia, wieczorem szczegolnie w dole brzucha pojawia sie kuleczka.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 grudnia 2015, 14:22

    majeczka87 lubi tę wiadomość


    dev198pr___.png
  • Mammija Znajoma
    Postów: 30 12

    Wysłany: 21 grudnia 2015, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nowatorka wrote:
    No wiem ale mama przywiozla z polski ;) na kolacje juz zupa :)

    a no tak zagranica to na pewno smakuje ;) ja to mam fazę parówką, juz przeszłam przez faze kwasne kwasne sama cytrynę mogłam jesc byle pomogło na mdłości, to teraz parówki :)

    nowatorka lubi tę wiadomość


    dev198pr___.png
  • Telashe Autorytet
    Postów: 448 1096

    Wysłany: 21 grudnia 2015, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zalewajki... mogę jeść tylko zalewajkę albo kanapki z majonezem właśnie

    _analiza lubi tę wiadomość

    oLWKp1.png Sergiusz <3
  • Grzybka Przyjaciółka
    Postów: 67 113

    Wysłany: 21 grudnia 2015, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z imionami nie jest łatwo. Pracując w szkole wiem, które imiona się często powtarzają i choć uwielbiam Zosie, Hanie, Jasiów i Kubusiów, to w każdej klasie jest czasem po kilkoro dzieciaków noszących te imona. Mojemu mężowi to nie przeszkadza, ale ja bym wolała mniej popularne. A wy zwracacie na to uwagę?

    Od zawsze chciałam mieć syna Kazika, więc dla chłopaka już mamy. A dziewczynka będzie Krysia, po babci :-)

    Kazik - 04.08.2016 <3
    bl9canli0pykz4o2.png

    Aniołek <3
  • ada89 Autorytet
    Postów: 363 325

    Wysłany: 21 grudnia 2015, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jakąs mialyscie wielkość pecherzyka zółtkowego na usg ?(to jest oznaczenie YS)

    06.2015 - poronienie

    7v8r9n73vlu7ctsh.png
  • oldżi Autorytet
    Postów: 409 502

    Wysłany: 21 grudnia 2015, 14:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nawet z popularnym imieniem każde dziecko jest unikatowe :)

    3jgx3e3k4gsb554h.png
  • Smile Autorytet
    Postów: 941 1036

    Wysłany: 21 grudnia 2015, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nowatorka wrote:
    Milcia kurcze duzy juz ten twoj brzuszek :) moj rosnie tez ale jest troche mniejszy. Ale moj to tez rosnie od jedzenia. Nie moge sie powstrzymac. Objadam sie kanapkami z majonezem polskim :D

    Mój tez raczej rośnie od jedzenia i leżenia:)

    2nn3rjjg8n6fiit0.png
  • Smile Autorytet
    Postów: 941 1036

    Wysłany: 21 grudnia 2015, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ada89 wrote:
    Dziewczyny jakąs mialyscie wielkość pecherzyka zółtkowego na usg ?(to jest oznaczenie YS)

    Nie widzę takiego oznaczenia na moim zdjęciu usg

    2nn3rjjg8n6fiit0.png
  • Telashe Autorytet
    Postów: 448 1096

    Wysłany: 21 grudnia 2015, 15:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ada89 wrote:
    Dziewczyny jakąs mialyscie wielkość pecherzyka zółtkowego na usg ?(to jest oznaczenie YS)
    również nie widzę takiego oznaczenia... kurcze nie dobrze że lekarz zostawia Cię z niepewnością, jeśli się bardzo martwisz zasięgnij drugiej opinii.

    oLWKp1.png Sergiusz <3
  • ona2012 Autorytet
    Postów: 302 423

    Wysłany: 21 grudnia 2015, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milcia wrote:
    No potwierdza się, że w drugiej ciąży szybciej się pojawia. W pierwszej taki miałam w 15-16 tygodniu.
    Hmm u mnie też druga ciąża, a brzuszka nie widać jeszcze. W pierwszej ciąży zauważalny był dopiero tak w 17 tygodniu, ale tylko dla dobrze spostrzegawczych:)

    atdc3e5erjm386my.png
  • *Słoneczko Ekspertka
    Postów: 140 555

    Wysłany: 21 grudnia 2015, 15:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny! Ja właśnie wróciłam z USG, dzieciątko ma 6,5 cm, macha rączkami i nóżkami i w ogóle wygląda już jak mały człowieczek. Mama ze mną oglądała, bo Mężuś nie może wyjść z pracy. Obie byłyśmy bardzo wzruszone. Suuuper wiadomość, że wszystko jest dobrze. :)

    Ach, przeszczęśliwa jestem! Idę lepić pierogi. :)

    majeczka87, Ejrene, Grzybka, lena77, nick nieaktualny, Wiola90, _analiza, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    https://www.maluchy.pl/li-72733.png
    Wojtuś jest z nami od 02.07.2016r. Nasze największe szczęście!
‹‹ 231 232 233 234 235 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Rana po cc – jak o nią dbać na każdym etapie jej gojenia?

Rana po cesarskim cięciu to nie tylko ślad na skórze, lecz także miejsce, które przez wiele tygodni wymaga uważnej pielęgnacji. Od pierwszych dni po operacji aż do momentu, gdy blizna blednie i mięknie, zmienia się zarówno jej wygląd, jak i potrzeby. Sprawdź, co jest typowym etapem gojenia, jak dbać o ranę w domu, czego unikać, a także kiedy zmiany w okolicy blizny wymagają konsultacji z lekarzem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ