Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne LISTOPAD 2024 ❤️🍼
Odpowiedz

LISTOPAD 2024 ❤️🍼

Oceń ten wątek:
  • KarolinaAnastazja Autorytet
    Postów: 3829 6068

    Wysłany: 11 kwietnia 2024, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobrze wiedzieć z tym kichaniem- jeszcze nie doświadczyłam 😅 ale będę mieć na uwadze!

    Trzymam kciuki za wizyty i czekam na informacje 🍀🍀

    Roznoszę dzisiaj fit jabłecznik do kawki/herbatki porannej 🍎☕️

    U mnie dzisiaj piękne słoneczko 🌞

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 kwietnia 2024, 08:57

    Niaha, Pati2804 lubią tę wiadomość

    👱‍♀️ 29lat
    ▪️KIR AA, C1▪️
    👨‍🦰 31lat
    ▪️ C1

    💙Baby B 2024

    Zaczynamy nową przygodę? 🥹

    preg.png
  • Lus1a Przyjaciółka
    Postów: 84 45

    Wysłany: 11 kwietnia 2024, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niaha możesz mi wpisać wstępny termin porodu na 27.11😘

    Niaha, Takaja12 lubią tę wiadomość

    preg.png
    Staś💙28+3 1370gram💙
  • Sisska Autorytet
    Postów: 2175 1175

    Wysłany: 11 kwietnia 2024, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szumy chyba mogą być spowodowane braniem leków na rozrzedzenie krwi, bo jakby zwiększa się jej objętość i przepływ i słychać bardziej ten szum płynącej krwi - tak mi to ktoś tłumaczył kiedyś 😅

    KarolinaAnastazja lubi tę wiadomość

    12.2021🧒💙🥰
    04.2024 💔8tc👼💙
    10.2024 💔15tc 👼🩷


    🥰 Wymarzony 🥰
    age.png
  • KasiaKasiaKasia Znajoma
    Postów: 17 77

    Wysłany: 11 kwietnia 2024, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Złota2024 wrote:
    U mnie nie tak dobrze...
    Dziś 10t0d ... Maluszek prawie 3 cm jednak od kilku dni wyszło dziś na usg,że serduszko już nie biło.. jutro szpital...

    Robił ktoś badania genetyczne kiedyś po poronieniu?

    Dużo ciepła dla Ciebie od nas wszystkich w tych trudnych chwilach

    👱‍♀️ 35
    🧔 32

    preg.png
  • KasiaKasiaKasia Znajoma
    Postów: 17 77

    Wysłany: 11 kwietnia 2024, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KarolinaAnastazja wrote:
    Dziewczyny a ja w sprawie śluzu, wcześniej miałam bezbarwny/biały, od wczoraj mam żółty ale bardziej dla mnie to neonowy jak ciepły odcień...normalne to🤡

    I jeszcze mam pytanie, czy ktoś tak jak ja ma szumy w uszach? Z rana jak wstanę i wieczorem przed spaniem 🙈
    Ciśnienie mam prawidłowe, bo mierze. Czytałam, że skutkiem ubocznym może być branie acardu. Ale też, że w ciąży "tak jest". Jak jest u Was ? 😊

    Ja znowu mam wrażenie, że mam neonowo żółty kolor moczu :D może po Dupku? albo od Naturell Wit B Active, te kapsułki mają intensywnie żółty kolor. Biorę je pomocniczo do Mama DHA Premium, który nie ma chociażby choliny. Na szczęście niedługo mi się skończą i skończy się ta kombinatoryka...

    Które suple polecacie, aby były zgodne z tymi nowymi wytycznymi z marca?

    👱‍♀️ 35
    🧔 32

    preg.png
  • Takaja12 Autorytet
    Postów: 945 988

    Wysłany: 11 kwietnia 2024, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KasiaKasiaKasia wrote:
    Ja znowu mam wrażenie, że mam neonowo żółty kolor moczu :D może po Dupku? albo od Naturell Wit B Active, te kapsułki mają intensywnie żółty kolor. Biorę je pomocniczo do Mama DHA Premium, który nie ma chociażby choliny. Na szczęście niedługo mi się skończą i skończy się ta kombinatoryka...

    Które suple polecacie, aby były zgodne z tymi nowymi wytycznymi z marca?

    To napewno po witaminie B 😊ja biorę 3 rodzaje w tym b-complex forte i mocz neonkowy 🙃
    Ja planuje kupić prenatal duo na 2 trymestr, bo właśnie się reklamuje ze ma tylko aktywne foliany w składzie

    KasiaKasiaKasia, juss92 lubią tę wiadomość

    age.png
  • Fania017 Autorytet
    Postów: 435 949

    Wysłany: 11 kwietnia 2024, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny tak się denerwuje dzisiejsza wizyta... W pierwszej ciąży na luzaka a teraz zjada mnie okropny stres, a wizyta dopiero o 20.30.. nie wiem jak dotrwam Bono tej godzinie to chodzę już spać, gdzie pora mojego snu wcześniej to było blisko północy...... Trzymajcie kciuki 😍😘

    MaggLbn, Takaja12, juss92, KarolinaAnastazja, Asioreq, Pati2804 lubią tę wiadomość

  • Niaha Autorytet
    Postów: 4461 7621

    Wysłany: 11 kwietnia 2024, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fania017 wrote:
    Dziewczyny tak się denerwuje dzisiejsza wizyta... W pierwszej ciąży na luzaka a teraz zjada mnie okropny stres, a wizyta dopiero o 20.30.. nie wiem jak dotrwam Bono tej godzinie to chodzę już spać, gdzie pora mojego snu wcześniej to było blisko północy...... Trzymajcie kciuki 😍😘

    Kciuki cały czas zaciśnięte ❤️🍀🍀❤️

    Fania017, Takaja12, Lus1a, Evey, Pati2804 lubią tę wiadomość

    👩 35 lat ❤️ 🧔33 lat ❤️ 👦 1,5 lat ❤️ 🐶 13 lat
    🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹
    31.10.24 - Synek jest już z nami ❤️ 3010g, 53cm
    💙👦 - 2.11.26 - termin wg OM

    age.png
    🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀
    preg.png
  • MaggLbn Autorytet
    Postów: 375 542

    Wysłany: 11 kwietnia 2024, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fania017 wrote:
    Dziewczyny tak się denerwuje dzisiejsza wizyta... W pierwszej ciąży na luzaka a teraz zjada mnie okropny stres, a wizyta dopiero o 20.30.. nie wiem jak dotrwam Bono tej godzinie to chodzę już spać, gdzie pora mojego snu wcześniej to było blisko północy...... Trzymajcie kciuki 😍😘

    Trzymam kciuki!


    U mnie dzisiaj spadek formy, senność i wymioty 🫣

    Fania017, Evey lubią tę wiadomość

    age.png
  • Nowa1992 Autorytet
    Postów: 485 1052

    Wysłany: 11 kwietnia 2024, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widać u którejś z was juz brzuszek? Ja mam delikatnie zaokrąglony na samym dole, i taki twardy, jakby w środku była piłka. Zastanawiam się czy to dobrze

    Takaja12, Pati2804 lubią tę wiadomość

    22.02.2024 transfer


    age.png
  • Galena Ekspertka
    Postów: 192 439

    Wysłany: 11 kwietnia 2024, 14:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa1992 wrote:
    Widać u którejś z was juz brzuszek? Ja mam delikatnie zaokrąglony na samym dole, i taki twardy, jakby w środku była piłka. Zastanawiam się czy to dobrze

    Nie mam brzucha, ani mdłości póki co. Nawet troszke chudnę ale to ok. Z brzuszkiem podobno bardzo indywidualna sprawa, zależy od budowy ilości tkanki, czy kobieta już rodziła. Więc tym sie nie przejmuj.

    Za to ta senność jest okropna. Pod wieczór musze sie położyć choćby na godzine, potem funkcjonuje dalej.

    Fania017- kciuki! 🍀

    Takaja12, KasiaKasiaKasia lubią tę wiadomość

  • Niaha Autorytet
    Postów: 4461 7621

    Wysłany: 11 kwietnia 2024, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie dostałam info na maila i smsem, że próbka krwi pod nifty jest już w laboratorium w Chinach 😁 zajęło im to troszkę ponad dobę (od momentu pobrania krwi), nieźle 🥹
    To teraz jakoś wytrzymać w spokoju ducha i bez nerwów do środy 🫣

    Elasure, KarolinaAnastazja, Paima, Asioreq, Gusta Blu, Evey, Galena, MaggLbn, Sparky, Pati2804, zulka lubią tę wiadomość

    👩 35 lat ❤️ 🧔33 lat ❤️ 👦 1,5 lat ❤️ 🐶 13 lat
    🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹
    31.10.24 - Synek jest już z nami ❤️ 3010g, 53cm
    💙👦 - 2.11.26 - termin wg OM

    age.png
    🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀
    preg.png
  • Takaja12 Autorytet
    Postów: 945 988

    Wysłany: 11 kwietnia 2024, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa1992 wrote:
    Widać u którejś z was juz brzuszek? Ja mam delikatnie zaokrąglony na samym dole, i taki twardy, jakby w środku była piłka. Zastanawiam się czy to dobrze

    Ja miałam dość okrągły na początku ale myślę że przez wzdecia rzeczywiście bo ostatnio czuje ze ustąpiły i brzuch płaski się zrobił. Jedyne co w pozycji stojącej delikatnie może widzę wypulosc bardzo nisko ale to nie wiem czy nie wyobraznia. Gdy leżę na płasko raczej nie widze. Prześledziłam fora o brzuchach bardzo indywidualna sprawa. Niektóre dziewczyny mają od początku inne 13 tydzień coś się zaczyna inne 16.
    Trzeba czekać cierpliwie 🙈🙉

    U mnie dziś kurier przywiózł karmę. Chciałam mu otworzyć żeby postawił mi a on mi daje przez płot że to lekkie...8 kg 😬 chwyciłam i postawiłam na ścieżce. Mam nadzieję ze nie zaszkodzi 🫣nie poczulam żeby był to dla mnie wysiłek i trwało sekundę, ale ja mam schizy więc także ten 😵‍💫😆

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 kwietnia 2024, 14:34

    age.png
  • Nowa1992 Autorytet
    Postów: 485 1052

    Wysłany: 11 kwietnia 2024, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Takaja12 wrote:
    Ja miałam dość okrągły na początku ale myślę że przez wzdecia rzeczywiście bo ostatnio czuje ze ustąpiły i brzuch płaski się zrobił. Jedyne co w pozycji stojącej delikatnie może widzę wypulosc bardzo nisko ale to nie wiem czy nie wyobraznia. Gdy leżę na płasko raczej nie widze. Prześledziłam fora o brzuchach bardzo indywidualna sprawa. Niektóre dziewczyny mają od początku inne 13 tydzień coś się zaczyna inne 16.
    Trzeba czekać cierpliwie 🙈🙉

    U mnie dziś kurier przywiózł karmę. Chciałam mu otworzyć żeby postawił mi a on mi daje przez płot że to lekkie...8 kg 😬 chwyciłam i postawiłam na ścieżce. Mam nadzieję ze nie zaszkodzi 🫣nie poczulam żeby był to dla mnie wysiłek i trwało sekundę, ale ja mam schizy więc także ten 😵‍💫😆

    Cierpliwość to nie jest moja mocna strona 😅

    Takaja12, Niaha lubią tę wiadomość

    22.02.2024 transfer


    age.png
  • KarolinaAnastazja Autorytet
    Postów: 3829 6068

    Wysłany: 11 kwietnia 2024, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KasiaKasiaKasia wrote:
    Ja znowu mam wrażenie, że mam neonowo żółty kolor moczu :D może po Dupku? albo od Naturell Wit B Active, te kapsułki mają intensywnie żółty kolor. Biorę je pomocniczo do Mama DHA Premium, który nie ma chociażby choliny. Na szczęście niedługo mi się skończą i skończy się ta kombinatoryka...

    Które suple polecacie, aby były zgodne z tymi nowymi wytycznymi z marca?

    Mi lekarka kazała przed IUI kupić prenetal uno I ciągnę, później zmienię na Duo 😊

    Takaja12, KasiaKasiaKasia, juss92 lubią tę wiadomość

    👱‍♀️ 29lat
    ▪️KIR AA, C1▪️
    👨‍🦰 31lat
    ▪️ C1

    💙Baby B 2024

    Zaczynamy nową przygodę? 🥹

    preg.png
  • MonReve96 Autorytet
    Postów: 392 991

    Wysłany: 11 kwietnia 2024, 15:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My już po wizycie. Wszystko w porządku. Mały człowieczek ma już 4,4 cm. ❤️

    25.04 mam prenatalne 🤞

    26e126ad8f947.jpghttps://zapodaj.net/plik-CpZ9fGMt96

    Niaha, KarolinaAnastazja, Bruised, Paima, Asioreq, KasiaKasiaKasia, Fania017, juss92, Gusta Blu, Nowa1992, Lus1a, Evey, Elasure, Galena, Makija, MaggLbn, Takaja12, Sisska, Kofinka, miska122, Sparky, bambari, Pati2804, zulka lubią tę wiadomość

    🙋🏼‍♀️28
    🙋🏻‍♂️27
    Razem od 2011💕

    08.2023 ⏸️
    10.2023 💔

    19.02.2024 ⏸️
    19.02.2024 - Beta 140,94, prog 34,43
    21.02.2024 - Beta 360,79
    23.02.2024 - Beta 890.85
    🤞🤞🤞

    🌈🩷
    Czekamy na Ciebie malutka!

    07.11.2024 r. - Już jesteś! 🩷🩷🩷

    (PAI-1 homo)

    age.png
  • Niaha Autorytet
    Postów: 4461 7621

    Wysłany: 11 kwietnia 2024, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MonReve96 wrote:
    My już po wizycie. Wszystko w porządku. Mały człowieczek ma już 4,4 cm. ❤️

    25.04 mam prenatalne 🤞

    26e126ad8f947.jpghttps://zapodaj.net/plik-CpZ9fGMt96

    Coraz większe są te nasze bobaski 😍

    👩 35 lat ❤️ 🧔33 lat ❤️ 👦 1,5 lat ❤️ 🐶 13 lat
    🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹
    31.10.24 - Synek jest już z nami ❤️ 3010g, 53cm
    💙👦 - 2.11.26 - termin wg OM

    age.png
    🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀
    preg.png
  • Paima Autorytet
    Postów: 1347 2326

    Wysłany: 11 kwietnia 2024, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KarolinaAnastazja wrote:
    Mi lekarka kazała przed IUI kupić prenetal uno I ciągnę, później zmienię na Duo 😊

    U mnie to samo, ginekolog zaleciła je na pierwszej wizycie i łykam.
    Później planuję przejąć na Duo.

    KasiaKasiaKasia, Takaja12, KarolinaAnastazja lubią tę wiadomość

    9.03 II ❤️ 31 dzień cyklu (5cs)
    12.06 witaj Maleńka 🩷🥹

    age.png
  • Paima Autorytet
    Postów: 1347 2326

    Wysłany: 11 kwietnia 2024, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MonReve96 wrote:
    My już po wizycie. Wszystko w porządku. Mały człowieczek ma już 4,4 cm. ❤️

    25.04 mam prenatalne 🤞

    26e126ad8f947.jpghttps://zapodaj.net/plik-CpZ9fGMt96

    Pięknie 😊

    9.03 II ❤️ 31 dzień cyklu (5cs)
    12.06 witaj Maleńka 🩷🥹

    age.png
  • juss92 Autorytet
    Postów: 387 869

    Wysłany: 11 kwietnia 2024, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KarolinaAnastazja wrote:
    Mi lekarka kazała przed IUI kupić prenetal uno I ciągnę, później zmienię na Duo 😊
    U mnie też polecała Prenatal Uno/Duo albo Pueria 😊

    KasiaKasiaKasia lubi tę wiadomość

    👩🏻32
    👨🏻35

    14.10🌸🌸Gabrysia🌸🌸 3010g, 51cm (38+4)

    age.png
‹‹ 114 115 116 117 118 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

3 naturalne sposoby na mdłości w ciąży

Mdłości i nudności to jedna z najczęstszych i najbardziej typowych dolegliwości w pierwszych tygodniach ciąży. Czym są one spowodowane i jak sobie pomóc? Poznaj sprawdzone i skuteczne sposoby, jak zmniejszyć mdłości w ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ