Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Listopadowe szczęścia 2016
Odpowiedz

Listopadowe szczęścia 2016

Oceń ten wątek:
  • Aleks9 Koleżanka
    Postów: 33 11

    Wysłany: 31 marca 2016, 15:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak:( miałam ochotę pójść jeszcze dziś i porozmawiać o tym tsh ale niestety ma wyłączony telefon więc z wizyty nici.

    oar83e3kuvvfsi35.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 marca 2016, 15:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aleks9 wrote:
    Tak:( miałam ochotę pójść jeszcze dziś i porozmawiać o tym tsh ale niestety ma wyłączony telefon więc z wizyty nici.
    Przytulam Cię. To twoja 1ciaza?

  • Aleks9 Koleżanka
    Postów: 33 11

    Wysłany: 31 marca 2016, 15:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    magdaa, Tak :(

    oar83e3kuvvfsi35.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 marca 2016, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aleks9 wrote:
    magdaa, Tak :(
    Kochana 3mam kciuki nadzieja umiera ostatnia. Uwierz że wiem co pisze. :*

  • Aleks9 Koleżanka
    Postów: 33 11

    Wysłany: 31 marca 2016, 16:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki kochana :) Czekam cierpliwie z nadzięją na to, że jednak okaże się wszystko w porządku. Dam znać jak czegoś się dowiem, dziekuję jeszcze raz ,magdaa ;*

    oar83e3kuvvfsi35.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 marca 2016, 16:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aleks9 wrote:
    Dzięki kochana :) Czekam cierpliwie z nadzięją na to, że jednak okaże się wszystko w porządku. Dam znać jak czegoś się dowiem, dziekuję jeszcze raz ,magdaa ;*
    ♡♡♡♡♡♡♡♡

  • Ellasi Autorytet
    Postów: 544 230

    Wysłany: 31 marca 2016, 16:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aleks,
    Może jednak zadbaj betę i powtórz po 48h. Zobaczysz jak przyrasta. Jak będzie ładny przyrost jest duża szansa na szczęśliwe zakończenie :) Jak będzie słabo przyrastało będzie info dla gin że coś złego się dzieje.
    Trzymam kciuki!

  • Asiątko Koleżanka
    Postów: 37 16

    Wysłany: 31 marca 2016, 16:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny!

    Jestem tu nowa i też mam nadzieję mamą listopadowej iskierki. Życzę dużo zdrowia i spokoju:)

    klauuudia lubi tę wiadomość

    Wikusia -24.04.2006(10lat)
    Ignacy-15.11.2010( 6lat)
    Aniłek*-16.06.2015(12tyd)
    Nowe szczęście-27.11.2016( 13t04d)
  • Aleks9 Koleżanka
    Postów: 33 11

    Wysłany: 31 marca 2016, 16:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chciałabym ale już nie zdążę,laboratoria pozamykane już dziś a w sobotę wizyta na której wszystko sie wyjaśni.

    oar83e3kuvvfsi35.png
  • Scorpiolenka Autorytet
    Postów: 668 629

    Wysłany: 31 marca 2016, 17:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dawno się nie odzywałam,ale cały czas na bieżąco śledzę wątek.
    Sporo tu ostatnio o TSH. Ja z chorą tarczyca zmagam się od wielu lat, po operacji usunięcia tarczycy startowałam z TSH=22 i z dawką 75 Letroxu,na szczęście trafiłam na dobrego Endo,który tak ustawił mi leki,że w 4 miesiące TSH było już 4,a po kolejnych dwóch miesiącach wynosiło 2. Według mojego lekarza najszybciej zbić TSH biorąc stałą dawkę 5 dni w tygodniu a przez 2 dni dawkę o 1/4 większą.I tak od poniedziałku do piątku brałam 100 Letroxu a w sobotę i niedzielę 125.Tak ustawił mi poziom TSH,że teraz w ciąży jego poziom jest 1.2 a biorę dawkę 125/150.
    Właściwe wyrównanie poziomu TSH jest bardzo ważne szczególnie w pierwszej połowie ciąży kiedy dzieciątko się rozwija dlatego warto mieć je pod kontrolą.
    Pozdrawiam.Czekam na same dobre wieści z wizyt.

    qb3ce6yd4c3es2kf.png
  • Paju Autorytet
    Postów: 842 1240

    Wysłany: 31 marca 2016, 17:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    radiszka wrote:
    Nie bo ja nie mam pracy. Wiec i macierzynskiego tez nie mam.

    Radiszka a nie myslalas zeby zlozyc wniosek (chyba do zusu :P) o ten macierzynski (1000) co jest dla kazdego od stycznia?

    Obejmuje wszystkie maluchy do roku, wiec jeszcze przez te 3/4 msc byś dostała :)
    a wiadomo pieniądze się przydają :P

    l22n9vvjobnovmi4.png
    ❤️ Szymek 01.11.2014
    ❤️ Franek 31.10.2016
    ❤ Adelka 15.11.2021
  • Paju Autorytet
    Postów: 842 1240

    Wysłany: 31 marca 2016, 17:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    magdaa wrote:
    Spokojnie to nic nie skreśla daj znać lekarzowi i musisz przyjmować euthyrox. Jest mnóstwo kobiet nieświadomych że ma tsh wyższe i rodzi dzieci. Ty wiesz i akcja reakcja. Dzwon do swojego lekarza.

    Ja byłam taka w poprzedniej ciązy, mialam TSH 4,2 lekarz mowil ze OK, potem sie dowiedzialam w interecie ze to nie Ok..
    ale urodzilam w terminie i maluch jest zdrowy :)
    tyle tylko, ze mial niska wage urodzeniowa (2880) ale nie wiem czy to od tego.

    Aleks9 lubi tę wiadomość

    l22n9vvjobnovmi4.png
    ❤️ Szymek 01.11.2014
    ❤️ Franek 31.10.2016
    ❤ Adelka 15.11.2021
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 marca 2016, 17:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    miłego dnia jeszcze dwa dni i jedziemy do Włoch ;) dziewczyny będzie dobrze więcej wiary, też żyje strachu co dalej ale pesymizm i ciągły stres nie jest dobry dla naszych Dzieci :)

  • Paju Autorytet
    Postów: 842 1240

    Wysłany: 31 marca 2016, 17:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Długo mnie nie było, jakoś mi nie po drodze :P
    Nadrabiania mialam duuuzo :)


    Ja ciąży jakoś nie czuje, nieraz mnie mdli i tyle, a ogolnie jest ok.

    Wiosna przyszła wiec korzystamy :)



    l22n9vvjobnovmi4.png
    ❤️ Szymek 01.11.2014
    ❤️ Franek 31.10.2016
    ❤ Adelka 15.11.2021
  • Paju Autorytet
    Postów: 842 1240

    Wysłany: 31 marca 2016, 17:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    <3 JEST NAS RAZEM <3

    51 mamuś i 53 bobasków w tym

    ? dziewczynek a74338a4f58e9c87med.gif

    ? chłopców 04e95601e6b5d1b0med.gif


    Czekają na swoje maluszki:

    1. zona92<3 TP. 01.11.2016
    2. asiuś<3 TP. 02.11.2016
    3. marzena772<3 TP. 02.11.2016
    4. Moko<3 TP. 02.11.2016
    5. natalaa_aa<3 TP. 02.11.2016
    6. Paju<3 TP. 03.11.2016
    7. magic1<3 TP. 03.11.2016
    8. BiB<3 TP. 04.11.2016
    9. scorpiolenka<3 TP. 04.11.2016
    10. vysockam<3 TP. 04.11.2016
    11. Karolajla<3 TP. 04.11.2016
    12. maaadzik1207<3 TP. 05.11.2016
    13. Posti77<3 TP. 05.11.2016
    14. picollina<3 TP. 05.11.2016
    15. megimeg<3 TP. 06.11.2016
    16. katerineczka<3 TP. 06.11.2016
    17. Magda-lenka<3 TP. 07.11.2016
    18. michasia-k<3 TP. 07.11.2016
    19. radiszka<3 TP. 07.11.2016
    20. Karola - mama Julci i ... ?<3 TP. 07.11.2016
    21. Soowka83<3 TP. 07.11.2016
    22. Cortezia<3 TP. 08.11.2016
    23. aher<3 TP. 09.11.2016
    24. 0lgam<3 TP. 09.11.2016
    25. Ruzia<3 TP. 11.11.2016
    26. Ellasi<3 TP. 12.11.2016
    27. nadia1<3 TP. 12.11.2016
    28. Pati85<3 TP. 13.11.2016
    29. malutka199922<3 TP. 13.11.2016
    30. małamama<3 TP. 13.11.2016
    31. gama<3 TP. 14-17.11.2016
    32. Niisiia<3 TP. 15.11.2016
    33. Jolcia1985<3 TP. 17.11.2016
    34. Izabela23<3 TP. 17.11.2016 Dwa serduszka <3
    35. takasobieja<3 TP. 17.11.2016 Dwa serduszka <3
    36. Pabelka88<3 TP. 18.11.2016
    37. tomania2806<3 TP. 18.11.2016
    38. jusst<3 TP. 18.11.2016
    39. AsiaHA<3 TP. 18.11.2016
    40. MłodaDama<3 TP. 20.11.2016
    41. Melisssa<3 TP. 21.11.2016
    42. czarująca<3 TP. 21.11.2016
    43. Mirabelka30<3 TP. 21.11.2016
    44. Lanay<3 TP. 22.11.2016
    45. eunice.<3 TP. 23.11.2016
    46. olkaaa<3 TP. 23.11.2016
    47. Karolka14<3 TP. 23.11.2016
    48. adk_1989<3 TP. 25.11.2016
    49. katuni<3 TP. 25.11.2016
    50. magdaa<3 TP. 27.11.2016
    51. Duśka;)<3 TP. 28.11.2016

    Kogo brakuje? Kto się jeszcze zgłasza ? :D


    Lista szczegółowa, gdzie możecie wpisać więcej info :)
    Jesteście już na liscie więc wystarczy się odszukać :P

    https://docs.google.com/spreadsheets/d/107s3gTLDKyecj-i8j3OQZtFOkngLWw3MA0NXpXtRq5s/edit#gid=0

    (link skopiować i wkleić sobie w przeglądarkę :))

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 kwietnia 2016, 00:37

    Ellasi, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    l22n9vvjobnovmi4.png
    ❤️ Szymek 01.11.2014
    ❤️ Franek 31.10.2016
    ❤ Adelka 15.11.2021
  • haneczka89 Przyjaciółka
    Postów: 80 35

    Wysłany: 31 marca 2016, 17:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzis druga beta u mnie po 48h wyszła 160, pierwsza byla 59,6. Wizyta na 12 kwietnia mysle ze powinno juz cos widac.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 marca 2016, 17:07

    pabelka88, Jolcia1985 lubią tę wiadomość

    Aniołek 6t
    Beta hcg 4.05 - 90. /6.05 - 260
    ckaigzu3vxhfg0jw.png
  • Ellasi Autorytet
    Postów: 544 230

    Wysłany: 31 marca 2016, 17:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haneczko a przypomnij ile wynosił pierwszy wynik?

  • Ellasi Autorytet
    Postów: 544 230

    Wysłany: 31 marca 2016, 17:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paju wrote:
    Długo mnie nie było, jakoś mi nie po drodze :P
    Nadrabiania mialam duuuzo :)


    Ja ciąży jakoś nie czuje, nieraz mnie mdli i tyle, a ogolnie jest ok.

    Wiosna przyszła wiec korzystamy :)

    Paju,
    Ja właśnie wczoraj myślałam co z Tobą że się nie pojawiasz- a tu jesteś :)
    Widzę że też nie czujesz ciažy- mam to samo.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 marca 2016, 17:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    haneczka89 wrote:
    Dzis druga beta u mnie po 48h wyszła 160, pierwsza byla 59,6. Wizyta na 12 kwietnia mysle ze powinno juz cos widac.
    No to wzrosła:-))

  • Dada Autorytet
    Postów: 1426 1236

    Wysłany: 31 marca 2016, 17:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paju ja się zgłoszę jak tylko będę po wizycie u lekarza może on mi wskaże datę bo narazie to jedna wielka niewidoma

    860ip07w5ypel8m4.png
    34bwskjop2knz5e1.png
‹‹ 122 123 124 125 126 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciążooporna - historia kobiety, która pragnie zostać Mamą ♡

Emilia mówi o sobie, że jest ciążooporna. Jej walka o bycie Mamą trwa już kilka lat, więc sama zaczęła nazywać siebie dinozaurem ciążooporności. Przeczytaj prawdziwą historię kobiety starającej się o dziecko. Kobiety, która pomimo wielu trudnych doświadczeń nie poddaje się i nie traci nadziei. 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ