Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Listopadowe szczęścia 2016
Odpowiedz

Listopadowe szczęścia 2016

Oceń ten wątek:
  • klauuudia Autorytet
    Postów: 1191 1136

    Wysłany: 31 marca 2016, 17:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czesc dziewczyny :) jestem od niedawna na belly :) a Termin na 13 listopada :D juz nie moge sie doczekac , dobrze ze jestesmy tu razem :)
    Pozdrawiam :*

    Jolcia1985 lubi tę wiadomość

    zrz69vvj3yqbx4nk.png
    zrz6jw4zaldusvqc.png
  • Dada Autorytet
    Postów: 1426 1236

    Wysłany: 31 marca 2016, 17:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witamy klauuudia :)

    klauuudia lubi tę wiadomość

    860ip07w5ypel8m4.png
    34bwskjop2knz5e1.png
  • Ellasi Autorytet
    Postów: 544 230

    Wysłany: 31 marca 2016, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klauuudia, witaj!
    Fajnie że do nas dołaczyłaś :)
    Skąd jesteś? To Twoja pierwsza ciąża? Ile masz lat?

    klauuudia lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 marca 2016, 17:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    klauuudia wrote:
    czesc dziewczyny :) jestem od niedawna na belly :) a Termin na 13 listopada :D juz nie moge sie doczekac , dobrze ze jestesmy tu razem :)
    Pozdrawiam :*
    Witaj!

  • katerineczka Ekspertka
    Postów: 180 64

    Wysłany: 31 marca 2016, 17:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    magdaa wrote:
    Przeraża mnie wysokie antyTpo:( i zastanawiam czy ma to wpływ jeśli tsh jest opanowane

    Ja mam 6000 tysi a ty?

    16udskjo53emf7uv.png74dij44jpribg1eo.png
  • maggda Autorytet
    Postów: 1101 938

    Wysłany: 31 marca 2016, 17:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To moze ja nieskrombie sie dolacze :)
    Jestem Magda z pod Bydgoszczy lat 25w czerwcu to moja 4ciaza miesiac temu mialam c.biochemiczna.

    gama lubi tę wiadomość

    yuuds65g3xczefvz.png

    twfgs7p.png

    63nqryl.png[/url]
  • Ellasi Autorytet
    Postów: 544 230

    Wysłany: 31 marca 2016, 17:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maggda,
    Witaj!
    Coraz nas więcej :) jak miło!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 marca 2016, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maggda wrote:
    To moze ja nieskrombie sie dolacze :)
    Jestem Magda z pod Bydgoszczy lat 25w czerwcu to moja 4ciaza miesiac temu mialam c.biochemiczna.
    Witaj! Widze że też po przykrych doświadczeniach. .

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 marca 2016, 18:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    katerineczka wrote:
    Ja mam 6000 tysi a ty?
    Wow..ja 1300...ale to i tak dla mnie dużo:((

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 marca 2016, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katerineczka a powiedz mi bo nie ogarniam..te antyTpo ono już zawsze będzie tak? I kwestia utrzymania tsh w rezerwach?

  • gama Autorytet
    Postów: 630 344

    Wysłany: 31 marca 2016, 18:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maggda ciesze sie, ze sie tez tu spotykamy:)

    08.01.2016 [*] 6 tc "Pan dał, Pan zabrał "(Hb)
    jox6h3714iyy07ei.png
  • katerineczka Ekspertka
    Postów: 180 64

    Wysłany: 31 marca 2016, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak to jest obraz Twojej choroby wiadomo im mniej tym lepiej. Robi się je raz nie ma potrzeby powtarzać. Moja endo twierdzi ze kluczowe w ciąży jest ft4 bo to jest właściwe nasycenie hormonem organizmu. Specyfika hashimoto jest taka ze tsh skacze. U mnie to jest nagminnie. W styczniu miałam 3,14 potem spadło mi do 0,6. W ciąży skacze jeszcze bardziej dlatego ja byłam na miejscu Aleks tsk się tym nie martwiła.

    Grunt to brać leki i delikatnie reagować na zmiany wysokości tsh.

    Ano i w ciąży podwyższają dawkę żeby i dla Dzidzi było. Bo dzięki temu jemu może wytworzyć się prawidłowa tarczyca. I niweluje my możliwość wrodzonej choroby tarczycy ze wszystkimi jej nieprawidłowościami.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 marca 2016, 18:11

    Aleks9 lubi tę wiadomość

    16udskjo53emf7uv.png74dij44jpribg1eo.png
  • maggda Autorytet
    Postów: 1101 938

    Wysłany: 31 marca 2016, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdaa oj tak niestety los nie pozwolil mi sie cieszysz z wiekszosci ciaz ale dziekuje ze znowu sie udalo :)

    Gama kochana witaj i po tej stronie :D

    gama lubi tę wiadomość

    yuuds65g3xczefvz.png

    twfgs7p.png

    63nqryl.png[/url]
  • klauuudia Autorytet
    Postów: 1191 1136

    Wysłany: 31 marca 2016, 18:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ellasi wrote:
    Klauuudia, witaj!
    Fajnie że do nas dołaczyłaś :)
    Skąd jesteś? To Twoja pierwsza ciąża? Ile masz lat?
    Mieszkam w Niemczech :) To moja pierwsza ciaza, ach jestem taka podekscytowana :) rocznik 89 :D
    Martwie sie tylko troche swoja macica, niestety jest "wadliwa" . 4 lata temu dowiedzialam sie ze mam macice siodelkowata ... Moze byc wszystko dobrze ale i nie musi... Mialyscie moze jakies znajome ktore tez to mialy badz same borykacie sie z takim problemem ??

    zrz69vvj3yqbx4nk.png
    zrz6jw4zaldusvqc.png
  • Dada Autorytet
    Postów: 1426 1236

    Wysłany: 31 marca 2016, 18:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klaudiiaaa niestety nic mi na ten temat nie wiadomo,ale trzymające kciuki wokół siebie masz dużo wiec bedzie dobrze:)

    klauuudia lubi tę wiadomość

    860ip07w5ypel8m4.png
    34bwskjop2knz5e1.png
  • klauuudia Autorytet
    Postów: 1191 1136

    Wysłany: 31 marca 2016, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dada wrote:
    Klaudiiaaa niestety nic mi na ten temat nie wiadomo,ale trzymające kciuki wokół siebie masz dużo wiec bedzie dobrze:)

    dziekuje :* jestescie kochane :*

    zrz69vvj3yqbx4nk.png
    zrz6jw4zaldusvqc.png
  • Karolka14 Ekspertka
    Postów: 211 99

    Wysłany: 31 marca 2016, 18:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej klauuudia :-)

    klauuudia lubi tę wiadomość

    7u22s65gmika7d3f.png
  • ania15 Przyjaciółka
    Postów: 81 25

    Wysłany: 31 marca 2016, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja zaczynam wariować, wizytę mam dopiero 19.04, oszaleję do tego czasu, chociaż doktorka stwierdziła, że jak bardzo nie będę mogła wytrzymać to mam dzwonić.Martwię się bo ostatnią @ miałam 17.02 a we wtorek był widoczny jedynie pęcherzyk i nic poza tym.W dodatku jestem przeziębiona i nic nie mogę brać.

    relggu9rng8617sb.png
    3jgxs65gm9tz9u1o.png
  • klauuudia Autorytet
    Postów: 1191 1136

    Wysłany: 31 marca 2016, 18:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ania15 wrote:
    a ja zaczynam wariować, wizytę mam dopiero 19.04, oszaleję do tego czasu, chociaż doktorka stwierdziła, że jak bardzo nie będę mogła wytrzymać to mam dzwonić.Martwię się bo ostatnią @ miałam 17.02 a we wtorek był widoczny jedynie pęcherzyk i nic poza tym.W dodatku jestem przeziębiona i nic nie mogę brać.

    To rzeczywiscie troche dlugo musisz czekac.... Ja tez bym oszalala. Ja mialam om 8.02. 18.03. bylam u lekarza i tez byl na razie tylko pecherzyk, na szczescie nast wizyta w pon . I tak to bedzie bardzo dlugi Weekend . Ale wszystko bedzie dobrze :D Nie wariuj !!! :*

    zrz69vvj3yqbx4nk.png
    zrz6jw4zaldusvqc.png
  • Magda-lenka Przyjaciółka
    Postów: 118 28

    Wysłany: 31 marca 2016, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dada wrote:
    Magda a czemu zabronili? Są na YT ćwiczenia dla kobiet w ciąży.
    Jeśli ciaza jest prawidłowa i wcześniej uprawiało się sport można to dalej robić oczywiście bez katowania.

    wiesz co nie wiem wydaje mi sie, ze zabronił ze względu na wczesniejsze poronienie, bo teraz wszystko w porządku. żadnych plamień, nic. Myslę, że też z tego wzgledu duphaston dostalam na dzień dobry i kwas foliowy w dawce 15 mg.
    Czuje jednak, ze brak sportu mi nie sluży.

    Aniołek (23.11.2015 r.)

    Aniołek (15.04.2016 r.)

    Aniołek (08.08.2016 r.)
‹‹ 123 124 125 126 127 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ