X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Listopadowe Szczęściary 2017
Odpowiedz

Listopadowe Szczęściary 2017

Oceń ten wątek:
  • Blondik Autorytet
    Postów: 5204 4874

    Wysłany: 26 maja 2017, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Koniec gow*** burzy ok?

    wichrowe_wzgórza lubi tę wiadomość

    8p3o43r8favqs0hl.png
    klz9iei3yk95ggji.png
    Alicja 1.09.2014 (*)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 maja 2017, 22:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie dziś cała rodzina męża tak zmacała po brzuchu że już miałam dość. A też słyszałam że zanadto nie powinno się tak głaskać, smyrać i masować. Jak zamierzają mnie tak molestować za każdym razem to mi cierpliwości może jie wystarczyć! :O

  • wichrowe_wzgórza Autorytet
    Postów: 4999 1716

    Wysłany: 26 maja 2017, 22:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blondik wrote:
    Koniec gow*** burzy ok?
    Jezu, oby! :D

    9 tc (*) 24.01.2016

    0971057ffa.png
    cb9a2083b4.png
    251a14f481.png


  • Invis Autorytet
    Postów: 1586 867

    Wysłany: 26 maja 2017, 22:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja póki co smaruję się dość nieregularnie, bo tego nie lubię :P wykonuję jak najmniej ruchów przy tym, więc możliwe że nic mi to nie pomoże.

    Dostałam jakiegoś dziwnego kataru- leci mi dosłownie z jednej dziurki z nosa, a z drugiej nic :D

    7u229jcgjnezkwya.png
    tb739vvjaxst5oik.png
    14gmqh4s3wl30kr1.png
  • czarnulka24 Autorytet
    Postów: 5609 2727

    Wysłany: 26 maja 2017, 22:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wichrowe_wzgórza wrote:
    Czarnulka, to masz to samo co ja :) i przy tym + b.dobrych pozostałych wynikach hematolog wręcz zakazała heparyn ;]
    No ja mam wskazania do heparyny 3 poronienia w 10tc .. dodatnie przeciwciała przeciw jądrowe ana 1.2.3 i ta heparyna jest właśnie dlatego żebym nie musiała brać encortonu .. zeby wyciszyć przeciwciała. .

    27.08.17 22.00 i 22.01 - moje 2 największe skarby
    07.06.2019 synek
    3 aniołki w niebie [ <3 13tc,<3 10tc,<3 10tc] Cb


    BARDZO SKUTECZNA MODLITWA W SPRAWACH TRUDNYCH I BEZNADZIEJNYCH - Modlitwa do Św. Rity
  • wichrowe_wzgórza Autorytet
    Postów: 4999 1716

    Wysłany: 26 maja 2017, 22:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pani Moł wrote:
    Mnie dziś cała rodzina męża tak zmacała po brzuchu że już miałam dość. A też słyszałam że zanadto nie powinno się tak głaskać, smyrać i masować. Jak zamierzają mnie tak molestować za każdym razem to mi cierpliwości może jie wystarczyć! :O
    Dałas się? :D Podziwiam ;) ja bym chyba przępędziła na 4 strony swiata, ale taki ze mnie aspołeczny typ czasem ;) przytulać lubię się tylko do męża, nie znoszę jak ktoś mnie dotyka, wszelkie biurowe imieniny to horror z tymi buziaczkami :D

    9 tc (*) 24.01.2016

    0971057ffa.png
    cb9a2083b4.png
    251a14f481.png


  • wichrowe_wzgórza Autorytet
    Postów: 4999 1716

    Wysłany: 26 maja 2017, 22:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czarnulka24 wrote:
    No ja mam wskazania do heparyny 3 poronienia w 10tc .. dodatnie przeciwciała przeciw jądrowe ana 1.2.3 i ta heparyna jest właśnie dlatego żebym nie musiała brać encortonu .. zeby wyciszyć przeciwciała. .
    Noo, to zupełnie inaczej niź ja.
    u mnie 1 poronienie. Nie badałam, ale obstawiane jest jednak że to była genetyczna beznadziejka :(

    9 tc (*) 24.01.2016

    0971057ffa.png
    cb9a2083b4.png
    251a14f481.png


  • Iw-onka Ekspertka
    Postów: 209 110

    Wysłany: 26 maja 2017, 22:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny za miły wspólny czas, który dane mi tu było spędzić. Życzę Wam udanych porodów i fajnych dzieciaczków.
    Jeszcze raz Wszystkiego naj naj w Tym wspaniałym Dniu.

    Invis dziękuję za wszystko i proszę o wykreślenie mnie z harmonogramu forum.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 maja 2017, 22:45

    ug37df9ht2pr627q.png
    Inusia
  • Invis Autorytet
    Postów: 1586 867

    Wysłany: 26 maja 2017, 23:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iw-onka, nie odchodz :(

    7u229jcgjnezkwya.png
    tb739vvjaxst5oik.png
    14gmqh4s3wl30kr1.png
  • moremi Autorytet
    Postów: 9224 46976

    Wysłany: 27 maja 2017, 00:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iw-onka wrote:
    Dzięki dziewczyny za miły wspólny czas, który dane mi tu było spędzić. Życzę Wam udanych porodów i fajnych dzieciaczków.
    Jeszcze raz Wszystkiego naj naj w Tym wspaniałym Dniu.

    Invis dziękuję za wszystko i proszę o wykreślenie mnie z harmonogramu forum.
    Wiesz co? Zwyczajnie olej. Większość rozumie i to się chyba liczy :-)

    -Jack, jestem w ciąży!
    -Nie przypominam sobie, żebyśmy...
    -Byłeś pijany!
    -Aż tak - nigdy!
  • Mama2kituszek Autorytet
    Postów: 278 171

    Wysłany: 27 maja 2017, 08:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwonka ani mi się waż!! Masz z nami zostać i koniec kropka!:-) Tu chyba tak bedzie do konca, mi tez sie ciśnienie czesto podnosi i żeby nie odpalic najczęściej się wyłączam na jakis czas..

    No ale teraz predzej sie udusze, musze napisać... Wichrowe moim drugim dzieckiem byla dziewczynka chyba z najgorszą wadą genetyczna jaką mozna trafic, ale nigdy przenigdy nie okreslilabym jej w taki sposob jak Ty kilka postow wyzej!!! Na zawsze bedzie moim kochanym dzieckiem, ktora ma swoje imie, miejsce na cmentarzu i za którą sie modle. Zastanów się nim cos nabazgrzesz..
    Bez odbioru!

    Aasienkaa, agagaga, Blondik, Asia_89 lubią tę wiadomość

    3jgx3e3kk4xchmg3.png
    Córcia ur. w 2011r. i dwa Aniołki [*]
  • Sunshine_111 Autorytet
    Postów: 857 620

    Wysłany: 27 maja 2017, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwonka, nie odchodź, na prawdę...
    Ja też kilka razy miałam ochotę coś napisać, ale postanowiłam, że nie będę się nakręcać i denerwować, żeby nie zaszkodzić maleństwu.

    Aasienkaa, Asia_89 lubią tę wiadomość

    mhsvf71xt0wtqk81.png
  • Aasienkaa Autorytet
    Postów: 629 278

    Wysłany: 27 maja 2017, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwonka zostań. Czasem najlepsza jest ignorancja i wyłączenie się. Mi też nie podoba się sposób w jaki można mówić o drugim człowieku i do drugiego człowieka. Poziom wypowiedzi pozostawia trochę do życzenia, niestety.

    Asia_89 lubi tę wiadomość

    córa 12 lat i synek.. wszystkie dzieci już są ;)
    82dox1hppr9ztp9m.png
    ponad 3 lata starań, 7tc (*), IUI- nieudane, 2017 naturalny cud :)
  • agagaga Autorytet
    Postów: 295 168

    Wysłany: 27 maja 2017, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iw-onka czasem trzeba po prostu nie zwracać uwagi. Nie ma co denerwować dzidziusia ☺

    f2w3vfxm1kp3ovpn.png
    zem3uay3hlrrfik1.png
  • Zuza91 Autorytet
    Postów: 793 290

    Wysłany: 27 maja 2017, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama2kituszek wrote:
    Sunshine, cisza, nic nie odpisali..
    Paulina, kto wie, jesli to zus, dostalabys za kilka dni pismo, jak mysle.. Nie martw się, alibi masz..

    Dziewczyny, chyba tylko na naszym watku zdarzają się takie glupie wymiany zdań, przestaje mi się to podobać. Na innych dziewczyny są dla siebie mile, życzliwe i wspierające..


    To prawda, poziom dyskusji jest tutaj momentami poniżej jakiejkolwiek normy. Obrzucanie się błotem i przepychanki słowne, aż żal to czytać. Ja się zastanawiałam nawet chwilę, czy nie przejść do grudniówek - tam takich akcji nie ma, nikt nie wyładowuje swoich dziwnych frustracji wyżywając się na innych. Czasem się zastanawiam, na ile ludziom w życiu się nudzi, że nie żal im czasu na takie głupoty.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 maja 2017, 10:03

    wichrowe_wzgórza lubi tę wiadomość

    klz9hdgefsr87l0p.png
  • Agusia2312 Autorytet
    Postów: 977 1338

    Wysłany: 27 maja 2017, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    DziewCzyny A powiedzcie w jakiej pozycji spicie w nocy ? Bo gdzieś czytałam ze najlepiej na lewym boku ale czy to faktycznie racja bo ja różnie spie nawet na plecach.

    No zauważyłam że w przeciągu dwóch dni mi brzuch wyskoczył

    w4sqsg18dydmngv7.png[/url]

    w4sqskjo7ajwjkso.png[/url]
  • wichrowe_wzgórza Autorytet
    Postów: 4999 1716

    Wysłany: 27 maja 2017, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama2kituszek wrote:

    No ale teraz predzej sie udusze, musze napisać... Wichrowe moim drugim dzieckiem byla dziewczynka chyba z najgorszą wadą genetyczna jaką mozna trafic, ale nigdy przenigdy nie okreslilabym jej w taki sposob jak Ty kilka postow wyzej!!! Na zawsze bedzie moim kochanym dzieckiem, ktora ma swoje imie, miejsce na cmentarzu i za którą sie modle. Zastanów się nim cos nabazgrzesz..
    Bez odbioru!

    Jednak odbiór, bo zaczyna się robić paranoja. Czego chcesz od określenia MOJEGO dziecka?!? MOJEGO, które również ma imię, również leży na cmentarzu, i za którym tęsknię do tej pory???? Czy ja się odnoszę w ten sposób to Twojego? Jaki masz do cholery z tym problem? Czy to jest taki problem życiowy nie dowalać się do kogoś za to jak mówi o SWOICH sprawach?
    Było tu miło, ale naprawde widzę, że od osobistych przytyków trudno się niektórym powstrzymać, co dla mnie jest niewyobrażalne. Może anonimowość Was nakręca, nie wiem.

    9 tc (*) 24.01.2016

    0971057ffa.png
    cb9a2083b4.png
    251a14f481.png


  • Invis Autorytet
    Postów: 1586 867

    Wysłany: 27 maja 2017, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agusia2312 wrote:
    DziewCzyny A powiedzcie w jakiej pozycji spicie w nocy ? Bo gdzieś czytałam ze najlepiej na lewym boku ale czy to faktycznie racja bo ja różnie spie nawet na plecach.

    No zauważyłam że w przeciągu dwóch dni mi brzuch wyskoczył

    Ja śpię najpierw na jednym, później na drugim boku (mam poduche ciążowa do spania). Ostatnio miałam dość długie badanie USG na lezance, i moja ginekolog kazała mi wsadzić jedną pięść pod posladek, żebym nie leżała całkiem prosto na plecach. Mówiła że w ciąży coś tam uciska, i że można omdleć leżąc na wznak. Ale ja już tak leżałam 1,5h na rzesach i nic mi nie było, poza tym że bolał mnie tyłek i plecy już od leżenia :P

    Piękna u nas pogoda, tyle mam rzeczy do zrobienia w domu a sił brak. W dodatku suszy mnie jak na ostrym kacu, odkąd wstałam wypilam już jakieś 5 szklanek wody, i co się napije to sucho w ustach...

    7u229jcgjnezkwya.png
    tb739vvjaxst5oik.png
    14gmqh4s3wl30kr1.png
  • mietata Autorytet
    Postów: 1455 770

    Wysłany: 27 maja 2017, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja śpię nadal na półboku :) czyli nie sztywno na boku, ale trochę w stronę łóżka (zawsze spałam na brzuchu). Ostatnio czytałam, chyba u mamyginekolog na blogu, że ten lewy bok to już trochę mit i że wcale nie jest dobrze spać non stop w jednej pozycji. Organizm nie jest głupi, da znać kiedy jest niewygodnie tzn. że zmieniamy pozycję i ja się tego trzymam. I tak w nocy nikt nie kontroluje jak śpi i z pewnością leżymy we wszelkich możliwych konfiguracjach ;)

    Tak się napaliłam na poduchę i jeszcze jej w końcu nie kupiłam, jakoś daję radę na razie bez. Przyznam, że trudniej mi się spało w 12-13 tygodniu niż w 16


    ps. nie chcę wchodzić w ten wątek, ale dziewczyny, też już bez histerii, odchodzenie z grupy, pójdę do grudniówek...no litości, to tylko forum! Rozumiem, że hormony buzują, mnie tu też niektóre wypowiedzi denerwują, i zazwyczaj w denerwujące wątki nie wchodzę i ogólnie staram się w internecie nie karmić trolli :)Serio, bo się zaraz nam piaskowninica zrobi z zabieraniem grabek wiaderek i odchodzeniem...AAA i to forum nie jest pod tym względem jakieś wyjątkowe, kwasy są wszędzie, jak w życiu. Najlepiej spuścić zasłonę milczenia i zmienić temat, pozdro miłego weekendu :)

    moremi lubi tę wiadomość

    endometrioza (3/4 st.), hiperinsulinemia, niedoczynność tarczycy, AMH 0,9
    IVF ICSI - 15.02.2017 transfer 4A, raz a dobrze :) p19uugpj3ngcys2q.png
  • Blondik Autorytet
    Postów: 5204 4874

    Wysłany: 27 maja 2017, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wichroe wzgórza nie prowokuj i nie powoduj kolejnych kłótni. Zanim coś napiszesz ugryz się w język. To że jesteś pyskata nie oznacza że masz rację i ci wszystko wolno. Kolejne twoje zaczepki i rozpętane kłótnie chyba będziemy po prostu zgłaszać adminówi. Taka atmosfera nam tu nie jest potrzebna.
    Iwona nie daj się,zostań z nami.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 maja 2017, 10:33

    8p3o43r8favqs0hl.png
    klz9iei3yk95ggji.png
    Alicja 1.09.2014 (*)
‹‹ 335 336 337 338 339 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ