Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Listopadówki 2014
Odpowiedz

Listopadówki 2014

Oceń ten wątek:
  • xpatiiix3 Autorytet
    Postów: 6339 10511

    Wysłany: 22 czerwca 2014, 22:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    heheh ciesze się ,że się da czytać chociaż :P ja czasem się nie zastanawiam nawet co piszę tylko przelewam przez klawiature co czuje w danym momencie, dla Was, po prostu idzie samo jakoś bywa ,że piszę jakies głupoty / bzdury :) jak to każda matka jeszcze wsie pierworódki zobaczycie jak to cudownie jest, chociaż takiego uczucia którym się darzy dzieco/ dzieci nie da się przelać na papier czy opisać słowami to się po prostu czuje, a to największe skarby Nasze są teraz my dbamy o Nich ,a kiedyś oni zadbają o Nas ;)

    mada_lena, Madlen222 lubią tę wiadomość

    Livia <3
    euQZp2.png
    Nela <3
    DCPTp2.png
    Marcel <3
    usiWp1.png
  • mada_lena Autorytet
    Postów: 1501 2230

    Wysłany: 22 czerwca 2014, 22:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jejku desou trzymaj sie! Dawaj znac co u Was.

    ex2bcwa1nmh8d1pb.png
  • xpatiiix3 Autorytet
    Postów: 6339 10511

    Wysłany: 22 czerwca 2014, 22:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Desou kochana trzymaj się i dawaj Nam znać, kurde no jak nie urok to sraczka.. ;/ może i przebojowa ciąża, ale za to na pewno z happy endem kochana :**

    Livia <3
    euQZp2.png
    Nela <3
    DCPTp2.png
    Marcel <3
    usiWp1.png
  • Madlen222 Autorytet
    Postów: 1906 3228

    Wysłany: 22 czerwca 2014, 22:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tylko z happy endem!!!!

    Dobranoc kochane :)

    relgh3714vlmssyj.png
  • xpatiiix3 Autorytet
    Postów: 6339 10511

    Wysłany: 22 czerwca 2014, 23:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No każda happy end będzie miała, nie ma mocnych, Kolorowych Wam :*

    Madlen222 lubi tę wiadomość

    Livia <3
    euQZp2.png
    Nela <3
    DCPTp2.png
    Marcel <3
    usiWp1.png
  • lkc Autorytet
    Postów: 1576 2260

    Wysłany: 22 czerwca 2014, 23:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Desou trzymajcie sie ! zdrowka Wam zycze!

    Aleksandra Joanna 17.11.2014
    Joanna Małgorzata 12.03.2019
  • desou Autorytet
    Postów: 314 529

    Wysłany: 22 czerwca 2014, 23:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszystko przez te twardnienia, wczoraj wieczorem znowu mnie ścisnęło i trzymało, więc jedynym wyjściem było iść spać by popuściło. Dziś znowu ale tak mocno, że szczypało mnie w pępku jak włożyłam palec a ogólne bez dotykania w okolicach, i od razu plamienie... Dziecko ok, łożysko ok, krwawi szyjka, nie rozwiera się i nie jest miękka. Znowu skurcz coś tam pociągnął i zakrwawiło...

  • mada_lena Autorytet
    Postów: 1501 2230

    Wysłany: 22 czerwca 2014, 23:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Musimy byc dobrej mysli:) ja wierze w to, ze wszystko bedzie dobrze!!!
    Spijcie spokojnie a ja dla relaksu obejrzę sobie na mtv warsaw shore czy jakos tak. Kolezanka mi poleciła zeby sie pośmiać :D

    Desou i co dalej z tymi skurczami?? Dobrze, ze z dzidzia ok i szyjka trzyma. Odpoczywajcie duzo

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 czerwca 2014, 23:07

    xpatiiix3 lubi tę wiadomość

    ex2bcwa1nmh8d1pb.png
  • desou Autorytet
    Postów: 314 529

    Wysłany: 22 czerwca 2014, 23:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :-/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 września 2014, 22:22

  • mada_lena Autorytet
    Postów: 1501 2230

    Wysłany: 22 czerwca 2014, 23:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moze fenoterol by Ci pomógł... Trzymaj sie ciepło i odzywaj do nas. 3mam kciuki!

    ex2bcwa1nmh8d1pb.png
  • desou Autorytet
    Postów: 314 529

    Wysłany: 23 czerwca 2014, 07:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 września 2014, 22:22

  • niecierpliwa21 Autorytet
    Postów: 1746 1190

    Wysłany: 23 czerwca 2014, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :) zadzwonilam dzis po wynik TSH, powiedzieli mi ze 1,6 wiec chyba dobrze? Jak myslicie bo ja nie znam zadnych norm :)

    nxbhnwz.png
  • mada_lena Autorytet
    Postów: 1501 2230

    Wysłany: 23 czerwca 2014, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wynik ok. Do 2 norma.
    Desou najważniejsze, ze dzidzia rosnie:)

    niecierpliwa21 lubi tę wiadomość

    ex2bcwa1nmh8d1pb.png
  • maaartinka Autorytet
    Postów: 1225 690

    Wysłany: 23 czerwca 2014, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Desou ale cie męczy ta ciąża :( oby juz wkrótce wszystko się uspokoiło..
    Ale najważniejsze ze dzidziuś rośnie :)

    201411191762.png
  • maaartinka Autorytet
    Postów: 1225 690

    Wysłany: 23 czerwca 2014, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A dzisiaj dzien tatusia :) co szykujecie swoim mężczyznom? :)

    201411191762.png
  • maaartinka Autorytet
    Postów: 1225 690

    Wysłany: 23 czerwca 2014, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Viviana albo Agusia czy moglybyscie zmierzyć mi grubość tych waszych poduszek? Desou tobie nie chce przeszkadzać :) Chodzi mi o obwód w kolko? Bo po długości pewnie mają 170 cm.. Mam ostatnie 2 dni wolnego i chciałabym jeszcze pobawic się w szycie..
    Bylabym wam bardzo wdzięczna :)

    201411191762.png
  • RewolucjaSięDzieje Autorytet
    Postów: 1826 1992

    Wysłany: 23 czerwca 2014, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maaartinka wrote:
    A dzisiaj dzien tatusia :) co szykujecie swoim mężczyznom? :)


    No jak co?
    przecież to on powinien nam dziękować, że jest tatą,
    Jaśkowi, że dzięki niemu wie co to znaczy i mnie, że dzięki mnie tego zakosztował :D:D:D

    Także dostanie uściski dłoni prezesów, a w nagrodę będzie nas miział cały wieczór :D:D:D

    KasiaKa, mada_lena, KUNIAK, Goplana, lkc, maaartinka, xpatiiix3, Madlen222, Amnezja, Cześka lubią tę wiadomość

    oar8vkcbjvmdwxz8.png
    Chciałabym móc zanurzyć głowę w strumieniu twojej świadomości.
  • RewolucjaSięDzieje Autorytet
    Postów: 1826 1992

    Wysłany: 23 czerwca 2014, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Desou,trzymaj się i jak najszybciej wyłaź z tego szpitala bez jakichkolwiek twardnień i napinań!

    Goplana - dziękuję :*

    oar8vkcbjvmdwxz8.png
    Chciałabym móc zanurzyć głowę w strumieniu twojej świadomości.
  • mada_lena Autorytet
    Postów: 1501 2230

    Wysłany: 23 czerwca 2014, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haha rewolucja mysle, ze prezent jak najbardziej trafiony:) szczególnie opcja z mizianiem:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 czerwca 2014, 09:52

    RewolucjaSięDzieje lubi tę wiadomość

    ex2bcwa1nmh8d1pb.png
  • xpatiiix3 Autorytet
    Postów: 6339 10511

    Wysłany: 23 czerwca 2014, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam :)

    O dziwo wyspana i w dobrym humorze, od rana się wyściskaliśmy z Marceluniem, zdążyli się już pokopać lekko z rana, bo Marceluch stópkę mi przyłożył do brzuszka i Neli odkopywała jemu a ten się śmiał w niebo głosy :D :)

    Rewolucja świetny prezent :D

    A ja za godzinkę wychodze na egzamin o 12 zaczynamy także kciukać za mnie :* hehe juz prawie ogarnięta jestem tylko ciut sie podmaluje i wysikam parę razy przed wyjściem jeszcze, oby mi tylko córa dała spokojnie szybko napisać i nie skakała po pęcherzu, co by nie wychodzic co chwilę ,bo uznają ,że to podejrzane, że wychodzę, a z resztą chyba tylko raz można na siku, mamy 2 h na napisanie postaram się w godzinie zmieścić albo i lepiej, bo nie wytrzymam więcej bez sikania... :P

    Desou kochana dobrze, że badają chociaż... kurde no cóż to się dzieje ciągle.. Mam nadzieję, że będzie wsio ok już, przeboje się skończą i będzie tylko nudno :*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 czerwca 2014, 10:02

    Fidelissa lubi tę wiadomość

    Livia <3
    euQZp2.png
    Nela <3
    DCPTp2.png
    Marcel <3
    usiWp1.png
‹‹ 521 522 523 524 525 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

Męska płodność – jakie składniki warto suplementować w czasie starań o dziecko?

Choć przez lata w procesie starania się o dziecko większą uwagę skupiano na zdrowiu kobiety, dziś wiemy, że męska płodność ma dokładnie takie samo znaczenie. Dobra wiadomość jest taka, że wiele wpływających na nią negatywnie czynników możemy poprawić, np. przez zmiany w stylu życia czy świadome uzupełnianie kluczowych składników odżywczych. Jakie suplementy na męską płodność mogą pomóc w staraniach o dziecko?

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ