Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne MAJ 2020
Odpowiedz

MAJ 2020

Oceń ten wątek:
  • Lilka94 Autorytet
    Postów: 1333 699

    Wysłany: 15 listopada 2020, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My już mamy krzesełko, nie wydziwialam kupiłam takie. Jestem zadowolona, jest ok. Dzisiaj już będę małą w nim karmić bo karmiłam w baby bjornie ale się nie sprawdzało. Bujala się w trakcie jedzenia, zreszta ta pozycja chyba tez nie za bardzo

    76643fc9de39.png

    22.12.21 Synek 💙
    03.06.20 Córcia ❤️
    10.07.19 Aniolek 9 tc
  • Catlady Autorytet
    Postów: 4480 6166

    Wysłany: 15 listopada 2020, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szatanka, jeśli fizjo miała maseczkę i przyłbicę to może Was nie zaraziła, oby!! My mieliśmy 9 dni temu kontakt z męża siostrą, i to taki dość bliski, a 2 dni później zadzwoniła że nie mają smaku i węchu i ich rozłożyło. My do dzisiaj nie mamy żadnych objawów.
    A sąsiadów współczuję :( to jest moim zdaniem najgorsze w mieszkaniu w bloku, z reguły ściany są tak cienkie że wszystko słychać :( kiedy ruszacie z budową? I na kiedy prognozujecie przenosiny?
    Ja mieszkałam całe życie z rodzicami w starej kamienicy, sąsiadka mieszkająca pod nami była przygłucha i codziennie słuchałam Radio Maryja rozkręcone na cały regulator 🤦🏻‍♀️ Na szczęście od 5 lat mieszkam na wsi i mam ciszę i spokój, jedyne co mnie czasem wkurza to jak młody drzemie na tarasie, i ujada pies sąsiada 🤦🏻‍♀️

    Ajka, fajne to krzesełko! Jaka to firma? Ja tak niby jestem zdecydowana na ten Muuvo ale jeszcze się rozglądam.

    Baby H. <3
    202205061770.png

    Baby T. <3
    202005301770.png

    🙋🏻‍♀️• MTHFR c.677C>T / MTHFR c.1298A>C układ heterozygotyczny; • Niedrożny prawy jajowód
    💁🏻‍♂️• Nekrospermia / brak ruchliwych plemników

    07.05.2019 - punkcja: 16 komórek, 12 zapłodnionych, 4 zarodki
    12.05.2019 - ET 5.1.1 ☹️
    05.06.2019 - FET odwołany (endo 6,6mm)
    14.08.2019 - FET 4.1.1 ☹️
    11.09.2019 - FET 4.1.1 😊
    7dpt - bhcg 13,3mlU/ml prog 33,28ng/ml; 9dpt - bhcg 46,03mlU/ml prog 45,37ng/ml; 11dpt - bhcg 120,9mlU/ml prog 49,25ng/ml; 15dpt - bhcg 1052mlU/ml prog 36ng/ml
    27dpt - mamy ❤️

    11.08.2021 - FET 3.2.1 😊
    5dpt - bhcg 12mlU/ml; 7dpt - bhcg 35mlU/ml prog 64ng/ml; 9dpt - bhcg 92mlU/ml prog 47ng/ml; 13dpt - bhcg 689mlU/ml; 15dpt - bhcg 1668 mlU/ml
    28dpt - mamy ❤️
  • Lilka94 Autorytet
    Postów: 1333 699

    Wysłany: 15 listopada 2020, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Catlady Twoj Tadziu jest podobny wiekowo do Poli, jak u was z wysokim podporem?

    22.12.21 Synek 💙
    03.06.20 Córcia ❤️
    10.07.19 Aniolek 9 tc
  • Ajka Autorytet
    Postów: 5936 2683

    Wysłany: 15 listopada 2020, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    peg perego siesta follow me

    Catlady lubi tę wiadomość

    2014... and so it begins...

    👧 potworniaki jajników
    🧑 OAT, żpn, przeciwciała przeciwplemnikowe

    IVF×10 (poor responder, 8 na cyklach naturalnych) + 1xIVF KD
    2017 💔 córeczka 10 tydzień - wada genetyczna triploidia

    2019 rozpoczecie procedury w OA

    2020 ❤️ naturalny cud córeczka
    2023 ❤️ naturalny cud córeczka
    2026 💙 czekamy na synka

    preg.png
  • Ajka Autorytet
    Postów: 5936 2683

    Wysłany: 15 listopada 2020, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lilka94 wrote:
    My już mamy krzesełko, nie wydziwialam kupiłam takie. Jestem zadowolona, jest ok. Dzisiaj już będę małą w nim karmić bo karmiłam w baby bjornie ale się nie sprawdzało. Bujala się w trakcie jedzenia, zreszta ta pozycja chyba tez nie za bardzo

    76643fc9de39.png

    No ja właśnie zaczęłam wydziwiać i się napaliłam, ale może moje skąpstwo wrodzone jednak wygra... mówisz, że ten jest ok. Ja chce żeby byl z funkcją leżaczka - bo nie chce młodej jeszcze sadzać...

    2014... and so it begins...

    👧 potworniaki jajników
    🧑 OAT, żpn, przeciwciała przeciwplemnikowe

    IVF×10 (poor responder, 8 na cyklach naturalnych) + 1xIVF KD
    2017 💔 córeczka 10 tydzień - wada genetyczna triploidia

    2019 rozpoczecie procedury w OA

    2020 ❤️ naturalny cud córeczka
    2023 ❤️ naturalny cud córeczka
    2026 💙 czekamy na synka

    preg.png
  • Karolllla Autorytet
    Postów: 2938 2619

    Wysłany: 15 listopada 2020, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My weekend w takich okolicznościach to się wyłączyłam ale nadrobiłam.

    f45af9b3265a.jpg

    Ajka jedno mi się podoba w tym krzesełku, ta przegródka na nogi nie jest jako jedna całość zabudowana jak w większości (w tym Muuvo też) bo jednak to wkładanie nóg w dwie dziury jest niewygodne no ale w sumie później i tak to wyjmę ale na początku na pewno to co w tym co pokazałaś jest wygodniejsze. Pytanie czy ten podnóżek da się wyżej żeby był pod stopami i czy to białe to materiał bo jednak plastik wygodniej czyścić, a jak Twoja taka ruchliwa przy jedzeniu to wiesz ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 listopada 2020, 13:31

    qdkk2n0a42gt09gc.png
  • Catlady Autorytet
    Postów: 4480 6166

    Wysłany: 15 listopada 2020, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lilka94 wrote:
    Catlady Twoj Tadziu jest podobny wiekowo do Poli, jak u was z wysokim podporem?
    Kiepsko właśnie a u Was jak?

    Baby H. <3
    202205061770.png

    Baby T. <3
    202005301770.png

    🙋🏻‍♀️• MTHFR c.677C>T / MTHFR c.1298A>C układ heterozygotyczny; • Niedrożny prawy jajowód
    💁🏻‍♂️• Nekrospermia / brak ruchliwych plemników

    07.05.2019 - punkcja: 16 komórek, 12 zapłodnionych, 4 zarodki
    12.05.2019 - ET 5.1.1 ☹️
    05.06.2019 - FET odwołany (endo 6,6mm)
    14.08.2019 - FET 4.1.1 ☹️
    11.09.2019 - FET 4.1.1 😊
    7dpt - bhcg 13,3mlU/ml prog 33,28ng/ml; 9dpt - bhcg 46,03mlU/ml prog 45,37ng/ml; 11dpt - bhcg 120,9mlU/ml prog 49,25ng/ml; 15dpt - bhcg 1052mlU/ml prog 36ng/ml
    27dpt - mamy ❤️

    11.08.2021 - FET 3.2.1 😊
    5dpt - bhcg 12mlU/ml; 7dpt - bhcg 35mlU/ml prog 64ng/ml; 9dpt - bhcg 92mlU/ml prog 47ng/ml; 13dpt - bhcg 689mlU/ml; 15dpt - bhcg 1668 mlU/ml
    28dpt - mamy ❤️
  • Lilka94 Autorytet
    Postów: 1333 699

    Wysłany: 15 listopada 2020, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Catlady wrote:
    Kiepsko właśnie a u Was jak?
    Tak samo, no nic dajmy im troche czasu 😀

    22.12.21 Synek 💙
    03.06.20 Córcia ❤️
    10.07.19 Aniolek 9 tc
  • Drzemka Autorytet
    Postów: 767 416

    Wysłany: 15 listopada 2020, 15:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie też brak wysokiego podporu, a Kuba w sumie starszy. Ale fizjo nie mowila, że to coś złego ani żeby się martwić tym.

    Kuba jest już z nami 🙂 16.05.2020
  • PattisonBM Autorytet
    Postów: 1538 761

    Wysłany: 15 listopada 2020, 17:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas wysoki podpor jest jak siedze wyzej i mowie do niej wiec jak musi sie wyzej spojrzec...

    Patrycja
    ckai3e3k58e1o9b9.png
    klz9krhmuufdsvvx.png
    22.04.2022 Mateusz juz z nami 🤱
    23.08.2021 II na teście ❤
    16.05.2020 Lilianka juz z nami 🤱
    13.09.2019 dwie kreski na teście ciążowym ❤️
    29.06.2019 🤵👰
  • Drzemka Autorytet
    Postów: 767 416

    Wysłany: 15 listopada 2020, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PattisonBM wrote:
    U nas wysoki podpor jest jak siedze wyzej i mowie do niej wiec jak musi sie wyzej spojrzec...
    Próbowałam w ten sposób, Kuba niby się podpiera, ale rece mu się na boki rozjeżdżają. Prawidłowego podporu nie potrafi jeszcze zrobić. Zobaczymy, dam mu trochę czasu jeszcze, ostatnio się skupia na obrotach w obie strony, wiec może go jeszcze podpory nie interesują😂

    Kuba jest już z nami 🙂 16.05.2020
  • Ajka Autorytet
    Postów: 5936 2683

    Wysłany: 15 listopada 2020, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Drzemka a piwotuje, u nas najpierw były obroty na brzuch, potem piwoty, potem obroty na plecy i pełzanie... generalnie wysoki podpor młodej byl potrzebny do piwotów.

    2014... and so it begins...

    👧 potworniaki jajników
    🧑 OAT, żpn, przeciwciała przeciwplemnikowe

    IVF×10 (poor responder, 8 na cyklach naturalnych) + 1xIVF KD
    2017 💔 córeczka 10 tydzień - wada genetyczna triploidia

    2019 rozpoczecie procedury w OA

    2020 ❤️ naturalny cud córeczka
    2023 ❤️ naturalny cud córeczka
    2026 💙 czekamy na synka

    preg.png
  • Drzemka Autorytet
    Postów: 767 416

    Wysłany: 15 listopada 2020, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ajka wrote:
    Drzemka a piwotuje, u nas najpierw były obroty na brzuch, potem piwoty, potem obroty na plecy i pełzanie... generalnie wysoki podpor młodej byl potrzebny do piwotów.
    Też jeszcze nie potrafi piwotować. U nas najpierw obroty z pleców na brzuch w obie strony i kilka dni temu nauczył się obracać z brzucha na plecy. Piwotów i podporu póki co brak..

    Kuba jest już z nami 🙂 16.05.2020
  • martynkaa87 Ekspertka
    Postów: 200 131

    Wysłany: 15 listopada 2020, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nam na wysoki podpor fizjo kazał zwijać ręcznik w rulon i poskładać pod pachy jak leży na brzuchu. Kiedyś dziewczyny pisały to samo tylko z uzyciem swojej łydki :) kilka razy i młody załapał, nie podoba mi się tylko że robi to na piesciach, nie rozczapierza dłoni.. wiecie czy można to jakoś korygować? Jak robię to "ręcznie " to za chwilę znowu składa paluszki w pięść.

  • Ajka Autorytet
    Postów: 5936 2683

    Wysłany: 15 listopada 2020, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    martynkaa87 wrote:
    Nam na wysoki podpor fizjo kazał zwijać ręcznik w rulon i poskładać pod pachy jak leży na brzuchu. Kiedyś dziewczyny pisały to samo tylko z uzyciem swojej łydki :) kilka razy i młody załapał, nie podoba mi się tylko że robi to na piesciach, nie rozczapierza dłoni.. wiecie czy można to jakoś korygować? Jak robię to "ręcznie " to za chwilę znowu składa paluszki w pięść.

    mozesz pogładzić po wierzch dłoni...

    martynkaa87 lubi tę wiadomość

    2014... and so it begins...

    👧 potworniaki jajników
    🧑 OAT, żpn, przeciwciała przeciwplemnikowe

    IVF×10 (poor responder, 8 na cyklach naturalnych) + 1xIVF KD
    2017 💔 córeczka 10 tydzień - wada genetyczna triploidia

    2019 rozpoczecie procedury w OA

    2020 ❤️ naturalny cud córeczka
    2023 ❤️ naturalny cud córeczka
    2026 💙 czekamy na synka

    preg.png
  • Lilka94 Autorytet
    Postów: 1333 699

    Wysłany: 15 listopada 2020, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pola piwotuje ale tak powoli i nie podpiera się wysoko robiąc to. Chyba ze to nie jest prawidłowe piwotowanie.
    Spodobało jej się w krzesełku bo tak wysoko, dzisiaj jadła buraczka czerwonego i mega smakował. Niestety tez ma zatwardzenia po marchewce wiec zobaczymy czy burak pomoże. Tez zaczęła się dzisiaj troszkę przemieszczać do przodu ale tak śmiesznie bo kładzie głowę na podłoże i odpycha się nogami :) ona wszystko dziwnie robi 😆 No i nareszcie zaczynaja wychodzić ząbki. Mówię nareszcie bo już od dawna składam jej marudzenie na zęby i nic nie było a dziś dotknęłam dziąselek i tak śmiesznie drapią. Wychodzą dwie jedynki na raz :)

    22.12.21 Synek 💙
    03.06.20 Córcia ❤️
    10.07.19 Aniolek 9 tc
  • Ajka Autorytet
    Postów: 5936 2683

    Wysłany: 16 listopada 2020, 00:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://mamadu.pl/130625,kiedy-pojawi-sie-pierwszy-zabek

    Lilka94 lubi tę wiadomość

    2014... and so it begins...

    👧 potworniaki jajników
    🧑 OAT, żpn, przeciwciała przeciwplemnikowe

    IVF×10 (poor responder, 8 na cyklach naturalnych) + 1xIVF KD
    2017 💔 córeczka 10 tydzień - wada genetyczna triploidia

    2019 rozpoczecie procedury w OA

    2020 ❤️ naturalny cud córeczka
    2023 ❤️ naturalny cud córeczka
    2026 💙 czekamy na synka

    preg.png
  • Ajka Autorytet
    Postów: 5936 2683

    Wysłany: 16 listopada 2020, 00:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lilka94 wrote:
    Pola piwotuje ale tak powoli i nie podpiera się wysoko robiąc to. Chyba ze to nie jest prawidłowe piwotowanie.
    Spodobało jej się w krzesełku bo tak wysoko, dzisiaj jadła buraczka czerwonego i mega smakował. Niestety tez ma zatwardzenia po marchewce wiec zobaczymy czy burak pomoże. Tez zaczęła się dzisiaj troszkę przemieszczać do przodu ale tak śmiesznie bo kładzie głowę na podłoże i odpycha się nogami :) ona wszystko dziwnie robi 😆 No i nareszcie zaczynaja wychodzić ząbki. Mówię nareszcie bo już od dawna składam jej marudzenie na zęby i nic nie było a dziś dotknęłam dziąselek i tak śmiesznie drapią. Wychodzą dwie jedynki na raz :)
    Jest prawidłowe, później się podniesie wyżej i wtedy nabierze prędkości... wszystko o czym piszesz moja przerabiała

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 listopada 2020, 00:39

    Lilka94, PattisonBM lubią tę wiadomość

    2014... and so it begins...

    👧 potworniaki jajników
    🧑 OAT, żpn, przeciwciała przeciwplemnikowe

    IVF×10 (poor responder, 8 na cyklach naturalnych) + 1xIVF KD
    2017 💔 córeczka 10 tydzień - wada genetyczna triploidia

    2019 rozpoczecie procedury w OA

    2020 ❤️ naturalny cud córeczka
    2023 ❤️ naturalny cud córeczka
    2026 💙 czekamy na synka

    preg.png
  • PattisonBM Autorytet
    Postów: 1538 761

    Wysłany: 16 listopada 2020, 08:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ajka jak ja sie ciesze,ze Cie tu mam ;) Twoja wiedza jest ogromna. I bardzo podnoszaca mnie na duchu ;)

    lipcowka86 lubi tę wiadomość

    Patrycja
    ckai3e3k58e1o9b9.png
    klz9krhmuufdsvvx.png
    22.04.2022 Mateusz juz z nami 🤱
    23.08.2021 II na teście ❤
    16.05.2020 Lilianka juz z nami 🤱
    13.09.2019 dwie kreski na teście ciążowym ❤️
    29.06.2019 🤵👰
  • Ajka Autorytet
    Postów: 5936 2683

    Wysłany: 16 listopada 2020, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PattisonBM wrote:
    Ajka jak ja sie ciesze,ze Cie tu mam ;) Twoja wiedza jest ogromna. I bardzo podnoszaca mnie na duchu ;)

    Weronika jest starsza i chodzę z nią do fizjo, które mi na bieżąco wszystko ocenia 😜

    lipcowka86, lilly. lubią tę wiadomość

    2014... and so it begins...

    👧 potworniaki jajników
    🧑 OAT, żpn, przeciwciała przeciwplemnikowe

    IVF×10 (poor responder, 8 na cyklach naturalnych) + 1xIVF KD
    2017 💔 córeczka 10 tydzień - wada genetyczna triploidia

    2019 rozpoczecie procedury w OA

    2020 ❤️ naturalny cud córeczka
    2023 ❤️ naturalny cud córeczka
    2026 💙 czekamy na synka

    preg.png
‹‹ 1250 1251 1252 1253 1254 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

10 najczęstszych obaw kobiet w ciąży, czyli czego boją się kobiety w ciąży

Lęk i różnego rodzaju obawy to naturalny towarzysz kobiety w ciąży. Czego boi się większość kobiet oczekujących dziecka? Bólu porodowego, urodzenia chorego dziecka, utraty atrakcyjności czy może zrujnowania życia seksualnego po porodzie? Czego obawiasz się Ty? Przeczytaj czy zasadne jest zamartwianie się i jak sobie radzić, aby nasze obawy nie sprawdziły się.

CZYTAJ WIĘCEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ