X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Majowe mamy 2018
Odpowiedz

Majowe mamy 2018

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 grudnia 2018, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak to Mania na nogi :O

    Weźcie opanujcie te dzieci :P toż to niemowlaczki jeszcze:P

    Brawo zdolniachy:*

    Dzień dobry, noc tragedia ale dopiero wstajemy...ide zrobic wiadro kawy

    kattalinna lubi tę wiadomość

  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8697 7456

    Wysłany: 4 grudnia 2018, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mania!!!! :-D

    Nynka, a jak młody? U nas od północy do 1:30 impreza. Ależ miałam nerwa... Bożenka trafi w końcu do tego okna, gdybym dziś w nocy miała prawko to bym już jechała chyba. Humor miała wyśmienity. Dziś wstalysmy dopiero po 6... Od dziś koniec z długimi drzemkami w dzień.

    preg.png
  • kamciaelcia Autorytet
    Postów: 35730 18203

    Wysłany: 4 grudnia 2018, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    brawo Mania

    mój nadal woli plecy, plecy, plecy

    klz9ej28tijlen3y.png
    qb3canliacwxsitv.png
    qb3c3e5e7p2phfgk.png[
  • Katy Autorytet
    Postów: 5244 5662

    Wysłany: 4 grudnia 2018, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wow, Mania szaleje ;) Brawo:p

    qdkkj48axof4swbx.png

    qb3c2n0af5u2yzmp.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 grudnia 2018, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kattalina moj Patryk spi max 2h total w dzien (zwykle 1,5), a i tak potrafi wstac w nocy.

    Mania jaka zdolniacha. Moj synek to len..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 grudnia 2018, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A i tez sie zastanawiam nad ta ksiazka z bonito. Co Ci w niej nie pasuje? Moze polecisz cos jeszcze? Ja planuje kupic ksiege dzwiekow

  • J.S Autorytet
    Postów: 3823 2968

    Wysłany: 4 grudnia 2018, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Brawo dla Mani :)

    Kamcia, a moj ciagle tylko na brzuchu. 90% dnia spedza w tej pozycji

    <3
    mhsvqps6hiiqioin.png
  • kamciaelcia Autorytet
    Postów: 35730 18203

    Wysłany: 4 grudnia 2018, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    j.s.
    to tylko się cieszyć
    bardziej twórczo jest na brzuchu :D

    klz9ej28tijlen3y.png
    qb3canliacwxsitv.png
    qb3c3e5e7p2phfgk.png[
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8697 7456

    Wysłany: 4 grudnia 2018, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kwiatkowa, książka jest ok, ale... nie wiem co ;-) może jakiś wierszyków oczekiwałam, nawet nie wiem sama. Co to za księga dźwięków? Ja myślę o Puciu i wyrazach dźwiękonaśladowczych, to pierwsza z serii.

    preg.png
  • Tanda Autorytet
    Postów: 1709 1366

    Wysłany: 4 grudnia 2018, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    J.S wrote:
    Majowa, moje dziecko kiedys budzilo sie co 1h na mm. Teraz jak ma kiepski dzien budzi sie co 2h a jest na modyfikowanym, wiec wg mnie to nie ma roznicy. Slyszalam o dzieciach na mm, ktore mimo wszystko sie czesto budza ot tak o, na smoczka, na picie, niekoniecznie aby zjesc. Generalnie nie moge narzekac bo na mm budzi mi sie dwa razy, ale tak jak pisalam wyzej, przy kiepskim dniu czesciej. Na poczatku spalam mniej niz mamy kp, bo tak sie budzil.

    Mojej siostry synek też jest takim przykładem. Długo jadł w nocy a potem budził się już tak bez powodu, a jest od urodzenia na mm.

    Na moich córkach też mam porównanie, jedna na mm, druga kp i tak samo śpią w nocy. Obie od ok. 2-3 tygodnia życia noce przesypiają całe, bez wybudzania się. Mleko w nocy zawsze na śpiocha.

    Matylda <3
    klz9jw4zid0t29hn.png
  • Mała Matylda Autorytet
    Postów: 1476 2758

    Wysłany: 4 grudnia 2018, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry!
    Dzisiaj kończymy pół roku, jak to zleciało…

    Jak się miewa Rekinu?
    Dyniowa psychologia bardzo mnie rozbawiła XD

    Kattalinna, widzę że intelektualistka Ci rośnie :D
    Też planuję kupić pierwszą książkę z serii o Puciu.

    Mania cudowna, jaka zdolna dziewczynka! Faktycznie chyba już pora na obniżenie poziomu łóżeczka :)
    Ja mam za sobą dopiero jedną miesiączkę. Nie była bardzo obfita, ale intensywność krwawienia typowa dla drugiego dnia okresu przed ciążą utrzymywała się przez 4 dni, a cały okres trwał tydzień.

    Jak pięknie Patryczek radzi sobie z bidonem! Jak zwykle hipnotyzuje spojrzeniem <3

    Ja w Symku też zamawiam z odbiorem osobistym, ceny stacjonarne to gruba przesada. Żałuję tylko, że w przypadku zakupów przez internet kolor różnych akcesoriów i zabawek jest wybierany losowo. Tym sposobem mam już sporo różowych rzeczy, choć nie lubię tego koloru.

    J.S, rozumiem co czujesz w związku z wyjazdem męża. Mój w listopadzie miał dużo wolnego, a wczoraj i dzisiaj jest poza domem 7-20/21, pusto tu bez niego. Ale za to bardziej posprzątane :P

    Olciabos, jak miło Cię widzieć :)
    Wciąż pamiętam jak jako ostatnie, razem z Ewcią (co u Was?) czekałyśmy na poród.
    Gdy nasza Zosia stanie na czworaka wydaje się zadziwiona tym faktem, nie bardzo wie co ma dalej zrobić. Zanim zdąży się zastanowić przegrywa z grawitacją XD
    A co do pełzania, to obie Zosie są chyba na tym samym etapie, bo Twój opis świetnie pasuje też do nas :). Chęci są, gorzej z realizacją. Kluska na zmianę bardzo wysoko podnosi się na rączkach lub wypina pupkę, próbuje się odpychać, ale nie robi tego naprzemiennie tylko obie kończyny w tym samym czasie, więc efekty są raczej mizerne. Do przodu przemieszcza się tylko o kilka centymetrów, do tyłu zdarza się powyżej metra. W obu kierunkach często z nosem po podłożu. Obroty wokół własnej osi idą jej świetnie :)

    Ile wody powinno wypijać półroczne dziecko? Zosia pokochała wodę i picie z doidy cup (to nie znaczy że umie, czasami go liże od spodu, ale uwielbia), mam wrażenie, że ile jej dam tyle wypije.

    Feeva, kattalinna, olciabos, Cola87 lubią tę wiadomość

    uch59vvjdzcznt8y.png
    tb73e6ydy4fz1gcd.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 grudnia 2018, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mania szaleje :) ja bym nie usnęła jakbym nie opuściła łóżeczka, myślę, że to już pora.

    J.S. na początku to jest wyższa szkoła jazdy i nie wiadomo o co dziecku chodzi. Jak moja się darła i musiałam ją trzymać na rękach żeby w ogóle w dzień spała to nieraz usłyszałam, że często dzieci po cc są nadwrażliwe i potrzebują więcej ciepła i bliskości.

    Kamcia, tulam.
    Na jutro miałam termin porodu w pierwszej ciąży, od początku grudnia myślę tylko o tym, że moje dziecko miało by roczek :(

  • Tanda Autorytet
    Postów: 1709 1366

    Wysłany: 4 grudnia 2018, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pawojoszka wrote:
    Dla mnie najważniejsze żeby nie kupować moim dzieciom ciastolinyal i piasku kinetycznego ,LEGO i hałaśliwych zabawek .


    Tak z ciekawości zapytam dlaczego? :) Oprócz hałaśliwych zabawek, bo to rozumiem.
    U nas akurat ciastolina i lego to najlepsze prezenty, najwięcej się tym bawi :)
    A no i jak ktoś nie wie co kupić to kolejny zestaw do lego duplo zawsze się sprawdzi :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 grudnia 2018, 11:16

    Matylda <3
    klz9jw4zid0t29hn.png
  • kamciaelcia Autorytet
    Postów: 35730 18203

    Wysłany: 4 grudnia 2018, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dla mnie Pucio nie robi szału
    a na pewno na Piotrku

    klz9ej28tijlen3y.png
    qb3canliacwxsitv.png
    qb3c3e5e7p2phfgk.png[
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 grudnia 2018, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jejuuuu napisalam sie i usunelam.
    W skrócie

    Kattalina dziękuję, młody już bardzo dobrze. Wczoraj zasnął na pol godziny o 20 i 23 impreza. Mialam nerwa bo jojczy na spanie ale gdzie tam tule nie-rzuca sie, nosze-zwiedzamy nasze fascynacje mieszkanie...Zasnął jak nasmarowalam dziasla....Także chyba na pewno zęby...

    Co jeszcze...książeczki, my mamy mase prawie nic nie kupuje bobto spadkowe, ale planuje "abecadlo rymy skradlo" takie rymowanki fajne i ksiazeczki z wydawnictwa dwie siostry, fajne są. Jeszcze podobaja mibsie takie np "pępek" znajde ulotke wyjasniaja skad pepek do czego itd no i te wszystkie o dobrych manierach :)

    A propo zabawek, mało ambitna ale dlabtakich 3-5 lat może być smieszna gra "pierdzioszek" ja kupuje bratanicy :)

    A dla starszych jest ksiazka "poczatki prawie wszystkiego" Sztos! Sama bym poczytala, kupuje chrzesincy.

    kattalinna lubi tę wiadomość

  • Feeva Autorytet
    Postów: 3402 4171

    Wysłany: 4 grudnia 2018, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ten bidon z canpolu to ten?
    https://www.smyk.com/catalog/product/view/id/364515/s/canpol-babies-bidon-sportowy-ze-skladana-rurka-rozowy/

    Tylko, że teraz doczytałam, że jest po 1r.ż. nie wiem czy to ma znaczenie :)
    W opiniach piszą, że cieknie.

    Bo chcę kupić, ale nie pamiętam który polecałyście :)

    Czy lepiej b.box?
    https://www.smyk.com/catalog/product/view/id/123350/s/b-box-innowacyjny-kubek-niekapek-rozowy/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 grudnia 2018, 11:50

    Kocham Cię <3
    12.05, godz. 5:30, 3510g, 53cm, 10/10pkt <3
    k3pcdgm.png
  • pawojoszka Autorytet
    Postów: 4069 3821

    Wysłany: 4 grudnia 2018, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tanda co do hałasu wiadomo i bez zabawek go u mnie sporo, LEGO nie bo to strata pieniędzy zabawa trwa góra kilka dni potem te klocuszki są wszędzie w rezultacie koncza w odkurzaczu a ciastolina i piasek mają jeszcze krótsza kadencję najpierw jest zabawa po półgodzinie zaczyna się mieszanie razem wszystkich kolorów co w rezultacie daje burą masę ,która następnie jest wcierana w meble i dywany a ja to wszystko potem wydłubuje z chodników pomijając już fakt że burą masa w trakcie mieszania łączona jest również z okruszkami ,kurzem i psia sierścią fuj. To tak po krotce

    cf409fc7e7.png
  • Hoope Autorytet
    Postów: 2564 3299

    Wysłany: 4 grudnia 2018, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamcia :* Tulam. Nie będę sobie nawet wyobrażać. Nie chcę.

    Wzięłam się w sobie i oto prezentacja: odsłona (a raczej zasłona) wózka zimą oraz mufek. W środku zamieszkały przez śpiącego Prezesa.

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/d0149f509129.jpg


    Feeva no bravo :D Co taka zdziwiona, młoda XD

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 grudnia 2018, 12:40

    Sela, Feeva, kattalinna, Katy lubią tę wiadomość

    ❤ Bartuś już z nami :D 15.04.18 ❤
    Wrzaskun I Wielki Książę Moczu i Mleka

    dqpr9vvjvyn8nf6w.png
  • Sela Autorytet
    Postów: 1523 943

    Wysłany: 4 grudnia 2018, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maniula jak Ty szalejsz! :****

    My mamy bidon ze skip hopa i o dziwo prawie załapał, pociągnął pare razy ale chyba woli pić z doidy cup.

    W końcu się udało...

    qb3cwn152gntqsgf.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 grudnia 2018, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hoope tam jest Bartuś w środku? :D

    My nadal sie bujamy w gondoli...

    Ja zwariuje, teraz ma jakies czerwone krostki caly brzuch, klata kolo siusiaka....ide jutro do lekarza

‹‹ 1860 1861 1862 1863 1864 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ