X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Majowe mamy 2018
Odpowiedz

Majowe mamy 2018

Oceń ten wątek:
  • kamciaelcia Autorytet
    Postów: 35730 18203

    Wysłany: 21 października 2019, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katy
    I jak po lekarzu?

    klz9ej28tijlen3y.png
    qb3canliacwxsitv.png
    qb3c3e5e7p2phfgk.png[
  • Katy Autorytet
    Postów: 5244 5662

    Wysłany: 21 października 2019, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To nie kolka, chociaż postraszyl, ze jeszcze moze sie zdarzyc skoro juz raz mialam:/ Nie ma żadnego zastoju w nerce ani nic i wg niego to kręgosłup, nie bede sie kłócić z lekarzem i obrazem usg, ale boli jak wtedy tylko w mniejszym stopniu..

    qdkkj48axof4swbx.png

    qb3c2n0af5u2yzmp.png
  • kamciaelcia Autorytet
    Postów: 35730 18203

    Wysłany: 22 października 2019, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sela
    hop hop

    klz9ej28tijlen3y.png
    qb3canliacwxsitv.png
    qb3c3e5e7p2phfgk.png[
  • Cola87 Autorytet
    Postów: 2868 2971

    Wysłany: 22 października 2019, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny! Katy współczuję, mam nadzieję że ból szybko ustąpi. Majowa ja niestety nie mam pojęcia czy to będzie od produkcji mleka, może warto skonsultować z lekarzem. U nas zapalenie spojówek, siedzę z młodym na L4. Ja od niego już też łapnełam na jednym oku. Mam nadzieję że szybko dojdziemy do siebie. Jakoś lubię do pracy chodzić ;)

    qdkk2n0ahanlnmk1.png klz9ej28mp9ifznz.png
  • Cola87 Autorytet
    Postów: 2868 2971

    Wysłany: 22 października 2019, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A Sela na fb prężnie działa z szydełkiem, więc pewnie zajęta ;)

    qdkk2n0ahanlnmk1.png klz9ej28mp9ifznz.png
  • J.S Autorytet
    Postów: 3823 2968

    Wysłany: 22 października 2019, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cudowna Zosienka ❤️

    Wspolczuje chorob... Duzo zdrowka!
    Katy, trzymaj sie! 😘

    Jangwa, bylam na koncercie, jak ci zazdroszcze ze wszystko przed Toba 😭
    Bylo pieknie, cudownie, magicznie i nowe piosenki to magia, ja ryczalam na poczatku koncertu i w ogole... Dochodze do siebie po, ale oczywiscie byla licytacja ze mozna wejsc na probe, pogadac z Kortezem i za pozno przebilam 😭 Doslownie sekundy mnie dzielily a mialabym jedno marzenie odhaczone 😭
    Mam nadzieje ze bedzie jeszcze taka okazja, ale mimo wszystko mega zazdro!

    A no i kciuki - odchudzam sie, chodze na silke 😂🤦🏽‍♀️

    Polecam kredki do wody, szybko schodzi z wanny a dziecko ma wiele zabawy 😊

    9794781c6798.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 października 2019, 13:22

    Katy, jangwa_maua, kattalinna, Mała Matylda lubią tę wiadomość

    <3
    mhsvqps6hiiqioin.png
  • pawojoszka Autorytet
    Postów: 4069 3821

    Wysłany: 22 października 2019, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry. Katy współczuję co by to nie było ciężko funkcjonować z bólem spróbuj może to rozgrzać czy to nerki czy kręgosłup powinno pomóc choć trochę.
    My dziś mamy gorący dzień od rana ledwo odwieźliśmy maluchy już telefon żeby Patryka odebrać bo pani zauważyła co? Wszy . No żesz nie wierzę jeszcze tego mi brakowało ,grypa była ,jelitowka była ,spodziewałam się ospy a tu niespodzianka . No jak nie c przyniósł z przedszkola przecież nigdzie indziej nie wychodzi no chyba że starszaki ze szkoły przyniosły mam nadzieję że nie bo to już będzie armagedon . My z Wojtkiem jesteśmy w Opolu na wizycie więc ojciec sam został z tym bajzlem. A jeszcze Szymon sobie zażyczył spaghetti na obiad ,nic by w tym nie było trudnego gdyby nie mały szczegół że nie ma w domu gotowego sosu więc ojciec został skazany na improwizacje ,aż jestem ciekawa co wymyśli ,może się jeszcze okazać że lepiej mu wyjdzie niż mi😂

    cf409fc7e7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 października 2019, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie mam pojęcia co mi wczoraj było z tym sutkiem, za tydzień mam wizytę, muszę powiedzieć, że tak miałam.

    Katy, dobrze, że to nic poważnego. Nerek nie wolno wygrzewać z tego co kojarzę, a w ciąży to raczej nic z tych rzeczy na własną rękę bym nie robiła.

    Cola, zdrówka Wam życzę :)

  • Katy Autorytet
    Postów: 5244 5662

    Wysłany: 22 października 2019, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie lekarz mówił, ze termofor by troche pomogl gdybu to byla nerka :p Odpukac wczoraj mnie bolalo, dzisiaj jak na razie nie wiec moze przechodzi...

    J.S kciuki za odchudzanie :p Gdzie te kredki kupilas?

    Cola, zdrowka :p Kamil ma spuchnieta powieke, ale myślę, ze to komar go ugryzl bo ciagle go gryza :/

    Pawojoszka, wspolczuje, obyscie siw szybko pozbyli tego paskudztwa :p U nas dzisiaj na obiad spaghetti, Kamil wlasnie wciąga xd

    Dzisiaj znowu byla histeria, kurcze az sie boje co przyniesie kolejny dzien...

    qdkkj48axof4swbx.png

    qb3c2n0af5u2yzmp.png
  • jangwa_maua Autorytet
    Postów: 3469 2159

    Wysłany: 22 października 2019, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie jeszcze miesiąc do koncertu. Czyli klimat będzie 😁. To już się doczekać nie mogę 😍

    Aniołek - 27.11.2014 7/8 tc <3
    km5sgu1r1ftv47br.png
    ex2bupjyemen7jnh.png
  • pawojoszka Autorytet
    Postów: 4069 3821

    Wysłany: 22 października 2019, 16:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sytuacja opanowana najmłodsi po kuracji a że włosy krótkie to nie powinno tam nic przeżyć dobrze że ten płyn był w domu jeszcze ,starszyzna sprawdzona ,czysto z czego wniosek że to z przedszkola choć się wypierają.

    Co do nerek to właśnie z tego co wiem nerki lubią ciepło,nawet są te ocieplacze wełniane na ten pas pleców gdzie nerki no i ciepło rozluźnia i rozkurcza gdyby tam jakiś piasek zalegał czy coś to łatwiej wypłukać ,no i przy nerkach dobrze dużo pić żeby je wypłukać. Ale może to rzeczywiście kręgosłup albo nerw kulszowy też jest uciążliwy. Najgorzej że w ciąży niewiele można brać. W każdym razie oby szybko przeszło.

    Katy lubi tę wiadomość

    cf409fc7e7.png
  • J.S Autorytet
    Postów: 3823 2968

    Wysłany: 22 października 2019, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pawojoszka, z tymi wszami to jakas masakra o.O
    Ale skoro wasz ma, to pewnie juz cala grupa. Ja nie wiem skad w dzisiejszych czasach wszy, to mi sie z brudem kojarzy no bo skad to sie bierze? Oczywiscie nie mowie do ciebie, bo wiem ze dziecko jedno od drugiego lapie i to wyszlo od jakiegos innego, ale mimo wszystko takie rzeczy w tych czasach 😳

    Katy, w smyku :)

    Jangwa, bedzie na pewno!! Magia na sto procent. W jakim miejscu siedzicie? ☺️
    Ja mialam na parterze, drugi rzad bylam tak blisko 🥰 i mam mase zdjec i nagran bo serio wszystko widzialam co sie na scenie dzieje. Tutaj takie przykladowe foto

    99c1f83e835e.jpg

    Kurde wasze dzieci jedza wszystkie takie duze kawalki? Ja mam jakas faze, ze mi sie mlody zadlawi i ciagle mu drobie, umie ugryzc i w ogole, radzi sobie ale mnie ten strach ze cos mu utknie w gardle mnie tak paralizuje ze ja mu wiecznie rozdrabniam 🤦🏽‍♀️

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 października 2019, 18:46

    jangwa_maua, kattalinna lubią tę wiadomość

    <3
    mhsvqps6hiiqioin.png
  • jangwa_maua Autorytet
    Postów: 3469 2159

    Wysłany: 22 października 2019, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam miejsca stojące więc jak się dopcham i odpowiednio szybko będę to jest szansa że blisko sceny ☺️

    Aniołek - 27.11.2014 7/8 tc <3
    km5sgu1r1ftv47br.png
    ex2bupjyemen7jnh.png
  • pawojoszka Autorytet
    Postów: 4069 3821

    Wysłany: 22 października 2019, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    J.s wszy to takie dziadostwo że w locie złapie . Chłopaki mają krótkie włoski i przyniosły to dziewczynki w grupie na bank mają i co jest ciekawe że najczęściej to w przedszkolu zadziwi w szkole a przecież takie maluszki to się kapie ,przebiera pilnuje ,myje kilka razy dziennie. A taki szkolniak biega cały dzień nie wiadomo z kim i gdzie i nic. A to dziadostwo to ludzie z zagranicy przywieźli ,tam wszy są jak katar powszechne a teraz ludzie jeżdżą na wakacje,do rodziny,albo mieszkają na stałe a tu na wakacje zaglądają i tak to potem wygląda.
    Co do kawałków to nasze dzieci już duże są ,poradzą sobie ,ja tylko landrynek nie daje i lizaków a tak to mala sobie radzi, nawet jak czasem coś poleci nie w ta dziurkę to da radę odkaszlec ,kiedyś jej łuska od popkornu utknęła to aż zwymiotowała ale dała sobie radę tak że spokojnie to już nie jest mała dzidzia.

    cf409fc7e7.png
  • kamciaelcia Autorytet
    Postów: 35730 18203

    Wysłany: 22 października 2019, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    już jakis czas temu pisałam, ze u nas tez ostrzezenie ze wszami od miesiąca

    klz9ej28tijlen3y.png
    qb3canliacwxsitv.png
    qb3c3e5e7p2phfgk.png[
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 października 2019, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może coś pokreciłam z tym wygrzewaniem nerek 😁 wiem,ze czegoś mi lekarz zabronił ogrzewać z nerkami mi się skojarzyło😆

    Zuzia kawałki pogryzie, ale np ziemniaki w zupie jej rozgniatam widelcem bo wtedy więcej zje, a jak całe to trochę podziubie.
    Dzisiaj ugryzła duży kawał jabłka i się zakrztusiła, na wymioty ją brało i nie mogła odkaszlnąć,wystraszyłam się mega.

    Pawojoszka to miałaś dzisiaj akcję, nie zazdroszczę.

    Zrobiłam nowe suwaczki i oczom niewierze, jak to 3 miesiące z hakiem do porodu 🙈

  • Berbecia Autorytet
    Postów: 1053 1057

    Wysłany: 22 października 2019, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katy trzymam kciuki żeby ból nie wrócił.

    J.S pozwalaj mu na jedzenie większych kawałków. Ja tak robiłam przy synu jak ty i do tej pory ma problem z gryzieniem i przez to nie chce jeść.


    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 października 2019, 20:21

    11.05.18r. ,2280g ,50 cm
    7672190291.png
  • Katy Autorytet
    Postów: 5244 5662

    Wysłany: 22 października 2019, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ja mam z Kamilem taki problem, ze czesto zamiast odgryzac kawalek on pakuje taki duzy do buzi:/ Dlatego tez musze mu dawac takie, ktore da rade zjesc, ale nie sa one jakies male bardzo :p

    qdkkj48axof4swbx.png

    qb3c2n0af5u2yzmp.png
  • Berbecia Autorytet
    Postów: 1053 1057

    Wysłany: 22 października 2019, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katy chodzi o to żeby jadł różne konsystencję,nie tylko z miksowanie czy po gniedzione. Niech je różne twardości, chleb ze skorkami.
    To są moje wnioski wyciągnięte na podstawie obserwacji mojego syna.





    kattalinna lubi tę wiadomość

    11.05.18r. ,2280g ,50 cm
    7672190291.png
  • kamciaelcia Autorytet
    Postów: 35730 18203

    Wysłany: 22 października 2019, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ale dziecko musi sie nauczyc ile włożyc do buzi aby sobie z tym poradzic
    inaczej nie dowie się
    zniecheci do gryzienia
    jak nie da rady-wypluje

    klz9ej28tijlen3y.png
    qb3canliacwxsitv.png
    qb3c3e5e7p2phfgk.png[
‹‹ 2622 2623 2624 2625 2626 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ