Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne MAMUSIE CZERWIEC 2014 !
Odpowiedz

MAMUSIE CZERWIEC 2014 !

Oceń ten wątek:
  • evas Autorytet
    Postów: 2077 2672

    Wysłany: 13 marca 2014, 16:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monaaa wrote:
    Mój żołądek nie posiada dzisiaj dna :( jestem jak odkurzacz.
    Ja też dziś wszystko pochłaniam. Zaczęłam rano od glukozy i straszny głód mnie po niej dopadł.

    monaaa, Limerikowo lubią tę wiadomość

    9bsp388.png
  • Tusia84 Autorytet
    Postów: 1655 3538

    Wysłany: 13 marca 2014, 16:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Weronika trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze..

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    ggfxf7q.png
  • evas Autorytet
    Postów: 2077 2672

    Wysłany: 13 marca 2014, 16:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tusia84 wrote:
    to mam pytanie kiedy piekę biszkopt i chcę dodać truskawki ale mam tylko mrożone to muszę jej rozmrozić przed dodaniem? kurde nigdy nie robiłam z mrożonymi albo sobie nie przypominam, a też chętnie coś ukręcę szybko :)
    Tusia, jeśli zalewasz je galaretką, a masz całe owoce to ich nie rozmrażaj. Będą prawie jak świeże. Ja tak robiłam z malinami, owoce pięknie się prezentowały.

    Tusia84 lubi tę wiadomość

    9bsp388.png
  • Mucha Autorytet
    Postów: 1696 2245

    Wysłany: 13 marca 2014, 16:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tusia rozumiem ze bedziesz krecic na lezaco ;)

    Tusia84 lubi tę wiadomość

    iv09g7rf258kfw3a.png
  • Tusia84 Autorytet
    Postów: 1655 3538

    Wysłany: 13 marca 2014, 16:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Muszka myślę, że nic mi nie będzie jeśli szybko ukręcę biszkopt szczególnie, że mam bardzo szybki i sprawdzony przepis :) ale na siedząco mogę też kręcić

    evas, Mucha lubią tę wiadomość

    ggfxf7q.png
  • Tusia84 Autorytet
    Postów: 1655 3538

    Wysłany: 13 marca 2014, 16:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    evas wrote:
    Tusia, jeśli zalewasz je galaretką, a masz całe owoce to ich nie rozmrażaj. Będą prawie jak świeże. Ja tak robiłam z malinami, owoce pięknie się prezentowały.

    Evas no właśnie chciałam je wrzucić na biszkopt bez galaretki i nie wiem...

    ggfxf7q.png
  • evas Autorytet
    Postów: 2077 2672

    Wysłany: 13 marca 2014, 16:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tusia84 wrote:
    Evas no właśnie chciałam je wrzucić na biszkopt bez galaretki i nie wiem...
    Po rozmrożeniu będą wyglądały jak z kompotu, czyli mało apetycznie. Mrożone najlepiej do galaretki.

    Tusia84 lubi tę wiadomość

    9bsp388.png
  • topa42 Autorytet
    Postów: 1948 2350

    Wysłany: 13 marca 2014, 17:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak już są osy !!!! Boli noga - buuuu

    zem3i09keg891u11.png
  • Modelka Autorytet
    Postów: 857 1104

    Wysłany: 13 marca 2014, 17:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A u mnie na cały dom zapach brownie ;) Mąż wrócił taki zmordowany z pracy, że teraz śpi, a ja robię mu brownie, żeby miał coś słodkiego, jak się obudzi :)

    Limerikowo lubi tę wiadomość

    zem3upjygjyf6uag.png
  • eta Autorytet
    Postów: 1075 1695

    Wysłany: 13 marca 2014, 17:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wy tu o słodkim a ja z cukrzycą :P :P

    weronika trzymajcie się dzielnie!!

    topa - weź wapno i okład z sody (takiej zwykłej oczyszczonej kuchennej) możesz zrobić. ale uczulenia nie masz na jad osy??

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    4y2jjaw.png
    8h6qm5d.png
  • Tusia84 Autorytet
    Postów: 1655 3538

    Wysłany: 13 marca 2014, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    eta ja jem bo jeszcze nie miałam badania z glukozą więc jak coś wyjdzie to juz tez będę mogła zapomnieć o słodkim... ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 marca 2014, 17:46

    Limerikowo lubi tę wiadomość

    ggfxf7q.png
  • nutka Autorytet
    Postów: 1577 2184

    Wysłany: 13 marca 2014, 18:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tusia powiem ci ze do takiego zwykłego biszkoptu bym się bała mrożone dać(świeże w sumie też). O ile jeszcze nie zrobiłaś to znajdź przepis na ciasto ucierane z owocami i wtedy na luzie mrożone można dać. ;)


    Moje już skonsumowane;) Zrobiłam masę z bakaliami i jest git:) posypałam wiórkami kokosowymi...;)Reszta zostaje na jutro, bo się cukrzycy nabawię;)

    Obrusik już skończony:) Suszy się teraz na ręczniku na kanapie, jutro zrobię zdjęcie na moim stole i się pochwalę;)

    Limerikowo lubi tę wiadomość

    f2w39n73l8deede4.png
    90zm9tq.png
    Jezu ufam Tobie! Jezu Dziękuję Ci!
  • topa42 Autorytet
    Postów: 1948 2350

    Wysłany: 13 marca 2014, 18:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eta chyba nie mam uczulenia na szczęście :-)
    Teraz noga boli i rwie strasznie, mam nadzieję że do jutra przejdzie wrrr jestem wściekła !!!! Nie wiem nawet czy zasnę tak boli

    zem3i09keg891u11.png
  • vikus001 Autorytet
    Postów: 380 828

    Wysłany: 13 marca 2014, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie moge juz was dzisiaj czytac o tych pysznosciach i wypiekach:) ja dzis slodkiego nic nie jadlam i nie robilam stad wielka moja ochota na takiego biszkopcika...dzis zrobilam po raz pierwszy kurczaka ze szpinakiem suszonymi pomidorami i feta i do tego czosnek i duuuzo przypraw ale nie kosztowalam jeszacze...:)

    3i49df9hikojmw25.png
    34bwdqk3gvs7gqgm.png
  • topa42 Autorytet
    Postów: 1948 2350

    Wysłany: 13 marca 2014, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No a ja Wam powiem newnsa ! To nie była osa TO BYŁ SZERSZEŃ !!!!!!! Mąż to dziadostwo zabił i nie chciał mnie denerwować !!!! Już wiem dlaczego tak boli !

    Limerikowo lubi tę wiadomość

    zem3i09keg891u11.png
  • Modelka Autorytet
    Postów: 857 1104

    Wysłany: 13 marca 2014, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Topa, ale o tej porze roku szerszeń? No, jak szerszeń, to się ciesz, że nie jesteś uczulona, bo to rzeczywiście o wiele gorsze, niż osa...

    zem3upjygjyf6uag.png
  • eta Autorytet
    Postów: 1075 1695

    Wysłany: 13 marca 2014, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    o kurcze Topa, ale numer :/ najważniejsze że nie masz uczulenia, to przejdzie samo.
    ja już po kolacji, jutro wizyta u gin, weekend przed nami, szkoda że pogoda ma się popsuć.

    milego wieczorku!

    4y2jjaw.png
    8h6qm5d.png
  • Limerikowo Autorytet
    Postów: 4981 4381

    Wysłany: 13 marca 2014, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Topa jestes b dzielna
    nie wiem czy nie trzeba przy takim ukaszeniu do lekarza czasem
    obserwuj jak b bedzie bolec to raczej na IP
    ZDROWKA!!

    201406062165.png
    3i49sg18rif9ypsm.png
    relgj44ju5k6m78v.png
  • Tusia84 Autorytet
    Postów: 1655 3538

    Wysłany: 13 marca 2014, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nutka kurcze.. no trudno co wyjdzie to wyjdzie bo już w piekarniku.. i zaraz będę wyjmowała.. część truskawek wrzuciłam na biszkopt a resztę dam z galaretką na górę.. hmm no trudno najwyżej będzie zakalec ;)


    a do galaretki na ciasto dodać mniej wody niż normalnie?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 marca 2014, 19:01

    nutka, monalisa lubią tę wiadomość

    ggfxf7q.png
  • Margotka87 Autorytet
    Postów: 1042 688

    Wysłany: 13 marca 2014, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tusia ja dodaje wg przepisu ale wiem ze sie praktykuje dodawanie mniejszej ilosci :) ja po prostu wsadzam galaretke do lodowki i czekam az sie zrobi glutowata i wtedy zalewam owoce na gorze :) i nie przecieka nic :)

    Tusia84, evas lubią tę wiadomość

    zpbndf9hsafopz9u.png
‹‹ 576 577 578 579 580 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta w ciąży - po trymestrach

Odpowiednia dieta w ciąży wpływa nie tylko na przebieg samej ciąży, ale również na zdrowie Twojego dziecka w przyszłości (np. słaby układ odpornościowy dziecka lub problemy z otyłością). Przeczytaj dlaczego dieta w ciąży jest tak istotna, czy kompleks witamin jest w stanie ją zastąpić oraz na co powinnaś zwrócić uwagę w każdym trymestrze ciąży.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak rozszerzać dietę dziecka? Poradnik krok po kroku

Kiedy zacząć rozszerzanie diety dziecka? Eksperci zalecają start około 6. miesiąca życia, kiedy niemowlę jest gotowe na odkrywanie nowych smaków, a mleko matki pozostaje kluczowym elementem jadłospisu. Jak rozpoznać gotowość malucha i które metody wprowadzania pokarmów wybrać? Dowiedz się, jak stopniowo uzupełniać dietę dziecka, unikając potencjalnych zagrożeń i wspierając zdrowy rozwój poprzez bezpieczne i zróżnicowane posiłki!

CZYTAJ WIĘCEJ