Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Mamusie luty 2015 ;)
Odpowiedz

Mamusie luty 2015 ;)

Oceń ten wątek:
  • Pia Gizela Autorytet
    Postów: 3240 2453

    Wysłany: 24 maja 2015, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u nas ostatnio kupy podczas jazdy samochodem ;)

    Lara 82 lubi tę wiadomość

    relg9vvjrtqik460.png

  • Pia Gizela Autorytet
    Postów: 3240 2453

    Wysłany: 24 maja 2015, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    angelcia wrote:
    Pia tez sie slinie na hule Kule ;) teraz się zastanawiam czy nie kupić Adzie maty skip hop sowy :)


    ta mata też mi się śni!

    relg9vvjrtqik460.png

  • megg Autorytet
    Postów: 1367 1609

    Wysłany: 24 maja 2015, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katiś wrote:
    Megg już mam kod :)

    Moge podeslac jak potrzebujesz jeszcze

    3i49tv73uljfbfpq.png

    syy220mm7vyhqyjp.png

    pamietam...Aniołek 21.02.2014 (9 tydz)
  • słoneczna 85 Autorytet
    Postów: 6477 4096

    Wysłany: 24 maja 2015, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angelcia kupa od zelaza moze byc zielona!!

    A z tego co mi wiadomo moze byc jeszze z przejedzenia lub jak wstepuje alergia np na mleko no ale Ty karmisz mm wiec to osttnie odpada.

    Ja mialam twardy cycek i chybazaduzo lecialo bo maly robil prZerwy.. Odciagnelam w pare minut jakies 160 ml!!
    A pewne moglabym jeszcze tylko jak cycek miekki to juz przestalam bo nigdy nie sciagamy do konca;))
    Troche pociagnal z butli od meza! Nie wie chyba jak ale dwie porcyjki w lodowce czekaja ;))
    Takie po 60 ml do nauki;))

    Aa i moj sie nie przekreca i z tego co mi wiadomo to wcale nie musi jeszcze!!
    Ma podnosic glowe po 3 mis pod katem 45 st a pod 90 wcale nie musi.

    atdcqtkf2affvuei.png
  • słoneczna 85 Autorytet
    Postów: 6477 4096

    Wysłany: 24 maja 2015, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A co to za kod? Bo chce kupic uczniaczka?

    atdcqtkf2affvuei.png
  • słoneczna 85 Autorytet
    Postów: 6477 4096

    Wysłany: 24 maja 2015, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moj synek zrobil sie bardzo fajny od paru dni.patrzy w oczy i sie smieje.
    Czasem chowa sie tak we mnie jakby sie wstydzil;))
    A dzis pierwszy raz przespal z 6h w nocy! Az patrzylam czy oddycha!!

    Moja mysl byla taka ze go zgniotlam moze:))

    Pia Gizela, Sue, megg, Fedra, dorocia2324, Lara 82 lubią tę wiadomość

    atdcqtkf2affvuei.png
  • Pia Gizela Autorytet
    Postów: 3240 2453

    Wysłany: 24 maja 2015, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    słoneczna 85 wrote:
    A co to za kod? Bo chce kupic uczniaczka?

    zdaje się, że z Biedronki, trzeba było za jakąś kwotę zakupy zrobić, ale niech się wypowiedzą ci co wiedzą :)

    może tym kodem bym męża przekonała do szczeniaczka ;)

    słoneczna 85 lubi tę wiadomość

    relg9vvjrtqik460.png

  • słoneczna 85 Autorytet
    Postów: 6477 4096

    Wysłany: 24 maja 2015, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katis zaprosilam Cie na fb do znajonych;)
    Wyswietlulas mi sie w propozycji znajomych;))

    Jeszcze moze poszukam kogos ;) tylko jak?;d

    atdcqtkf2affvuei.png
  • Sue Autorytet
    Postów: 4521 5367

    Wysłany: 24 maja 2015, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W książeczce zdrowia Tomka jest napisane co dziecko w jakim wieku powinno umieć. Tomkowi sie raz udało przewrócić z brzucha na plecy, ale widze, ze probuje.
    Na przewrotki maja czas nasze dzieci :)


  • megg Autorytet
    Postów: 1367 1609

    Wysłany: 24 maja 2015, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Obojetne na jaka kwote kupujesz w biedrze
    dostajesz kod
    rejestrujesz
    i za zakup za 100 zl masz mniej o 20zl

    3i49tv73uljfbfpq.png

    syy220mm7vyhqyjp.png

    pamietam...Aniołek 21.02.2014 (9 tydz)
  • Sue Autorytet
    Postów: 4521 5367

    Wysłany: 24 maja 2015, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tomek wczoraj się rozpłakał i powiedzial mama. Jak podeszłam, to sie uspokoił i uśmiechnął. Wiem, ze to przez przypadek mu wyszło, ale sie oczywiscie poryczalam. Nawet przez przypadek brzmi pieknie.
    Dzis generalnie łączy sylaby - śpiewał rano z Jacksonem i wyszło mu ziazia i lala:)

    megg, Bietka, mala_mi1982, Fedra, asia888 lubią tę wiadomość


  • Sue Autorytet
    Postów: 4521 5367

    Wysłany: 24 maja 2015, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meg, a ja wywaliłam paragon z biedry!! Cholerna, durna baba ze mnie:)

    A na przewrotki, według mojej książeczki zdrowia mamy czas do 6 miesiaca:) wiec chill:)

    monika_ lubi tę wiadomość


  • słoneczna 85 Autorytet
    Postów: 6477 4096

    Wysłany: 24 maja 2015, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ja chce kod!!

    atdcqtkf2affvuei.png
  • bella84 Autorytet
    Postów: 2573 1489

    Wysłany: 24 maja 2015, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My po glosowaniu ;) ale dzis narobilysmy km ;) po drodze otworzyla oczka popatrzyla potem byl ryk i na caczki i znowu do wozeczka ;) i potem juz dala rade dotrwac na soacerze spiac ;) az nogi i tylek od lazenia czuje ;) wiec tych partii cwiczyc nie musze hehe ;p jutro zamawiam mTe i mam nadzieje ze za 4 tygodnie bede tez mogla sie efektami pochealic ;) choc na szczescie brzucho mam malusie prawie plaski tylko taki flaczek jak sie schyle ale jedrny flaczek wiec mysle ze troche cwiczen i bedzie super;) staram sie nie jesc kolacji i slodyczy poki co ;p

    wnidjw4za4vtypx5.png
    f2w39n73lydzw63x.png
  • Katiś Autorytet
    Postów: 2248 4112

    Wysłany: 24 maja 2015, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś


    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 maja 2015, 18:22

    Pola <3klz9df9h07yjky2k.png
    Hania <3klz9df9h6qms3c6n.png
  • Katiś Autorytet
    Postów: 2248 4112

    Wysłany: 24 maja 2015, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 maja 2015, 18:22

    Pola <3klz9df9h07yjky2k.png
    Hania <3klz9df9h6qms3c6n.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 maja 2015, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dodajcie ze mnie do znajomych na fejSie :D chce Was miec "blisko" :D

  • słoneczna 85 Autorytet
    Postów: 6477 4096

    Wysłany: 24 maja 2015, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak ale Katis usun ta wiadomosc ;)

    atdcqtkf2affvuei.png
  • słoneczna 85 Autorytet
    Postów: 6477 4096

    Wysłany: 24 maja 2015, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bardzo prosZe;)) na priv mozna podawac namiary;)

    atdcqtkf2affvuei.png
  • megg Autorytet
    Postów: 1367 1609

    Wysłany: 24 maja 2015, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aha tylko zaplacic trzeba karta visa zeby miec na parahonie ten kod
    ale mozna cokolwiek kupic nawet za 1 zl
    tylko nie sam alkohol. Leki i fajki

    3i49tv73uljfbfpq.png

    syy220mm7vyhqyjp.png

    pamietam...Aniołek 21.02.2014 (9 tydz)
‹‹ 2971 2972 2973 2974 2975 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ

Suplementacja w ciąży a wytyczne ekspertów. Dlaczego skład Prenasolu to odpowiedź na potrzeby przyszłej mamy?

Ciąża to czas, w którym zapotrzebowanie na konkretne składniki odżywcze gwałtownie rośnie. Przyszła mama musi dostarczyć je nie tylko sobie, ale przede wszystkim rozwijającemu się maluchowi. Niestety, współczesna dieta często nie wystarcza, by pokryć te zwiększone potrzeby. Właśnie dlatego Polskie Towarzystwo Ginekologów i Położników (PTGiP) przygotowało konkretne rekomendacje dotyczące dodatkowego wsparcia organizmu. Na co warto zwrócić uwagę, wybierając odpowiedni preparat? Czy każda kobieta w ciąży potrzebuje suplementów?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ