X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Mamusie Luty 2019.
Odpowiedz

Mamusie Luty 2019.

Oceń ten wątek:
  • amir Autorytet
    Postów: 915 413

    Wysłany: 25 sierpnia 2021, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiesz co nawet nie wiem bo on jak zwykle ma taki gardlowy ten katar w nocy charczał, co chwile słychać ze cos polyka i mówi przez nos zreszta musiałam rano rano pracy isc i został z babcia teraz podobno jak sie spionizowal to nie jest źle, obadam sprawę jak do domu wrócę :)

  • symbolica Autorytet
    Postów: 2399 620

    Wysłany: 25 sierpnia 2021, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruda najlepsze pierwsze dwa sezony bo śledziłam z zapartym tchem, potem troszkę gorzej a czwarty sezon już "taki se" 😉 Ogòlnie polecam oczywiście 🙂

    Po dwòch miesiącach odwyku zaczęłam "New Amsterdam" i fajny, fajny 🙂 żeby tak wszędzie było jak w tym szpitalu.
    "Dom z papieru" po pierwszych odcinkach mnie nie porwał albo zbyt pòźno było bo przysypiałam..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 sierpnia 2021, 12:19

    da8300b52b.png
  • Paulina9191 Autorytet
    Postów: 1929 314

    Wysłany: 25 sierpnia 2021, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Symbolica ja juz obejrzałam New Amsterdam 2 sezony i czekam z niecierpliwością na trzeci który jest ale jeszcze nie puszczony w Polsce, na netflixie tylko dostępne 2 sezony 😣

    Teraz zaczęłam oglądać New doctor, całkiem inny serial ale tez fajny 😊

    symbolica lubi tę wiadomość

    961l20mmezoojidp.png
  • symbolica Autorytet
    Postów: 2399 620

    Wysłany: 25 sierpnia 2021, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulina New Doktor? Czy "The good doctor"? Bo właśnie o tym filmie słyszałam super opinie 🙂 i jest już 5 sezonòw więc też to coś znaczy 🙂

    Ja nie mam netflixa ( opłacamy canal+ na spòlkę z moimi rodzicami (kiedyś dawali dwie karty) i mam wykupionego playera) a resztę oglądam na filman.pl ale z osłoną VPN (więc uniemożliwia śledzenie i nie wszystko odtwarza). 🤭 Czasem źle chodzi albo jakiś odcinek wypadnie bo nie chodzi, ale ogólnie ok. Z moim oglądaniem to się nie opłaca płacić za kolejna tv.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 sierpnia 2021, 14:29

    da8300b52b.png
  • bumbum Autorytet
    Postów: 2789 1272

    Wysłany: 25 sierpnia 2021, 16:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też oglądam podręczna, jestem na drugim sezonie :)

  • ruda90 Autorytet
    Postów: 3234 996

    Wysłany: 25 sierpnia 2021, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Symbolica the good doctor polecam :) nie oglądałam wszystkich sezonów ale wciąga :)

  • Papapatka Autorytet
    Postów: 1189 1228

    Wysłany: 25 sierpnia 2021, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amir i jak sytuacja?
    Boże, Dziewczyny jak zimno się nagle zrobiło! U was tez? Jadę rowerem do pracy to dzisiaj mi uszy odmarzły.

    Zosia! Spełnienie marzeń...km5scwa1f3mt6hq0.png
  • bumbum Autorytet
    Postów: 2789 1272

    Wysłany: 25 sierpnia 2021, 22:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas też niestety, lato odeszło na dobre

  • symbolica Autorytet
    Postów: 2399 620

    Wysłany: 25 sierpnia 2021, 22:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Papatka tak jest zdecydowanie chłodniej.. po 9 rano mieliśmy 14* i młoda z tatą wyjeżdżali do Energylandii bo to ostatni taki ładny słoneczny dzień w tym tygodniu.. w ciągu dnia mieliśmy ok 19*. Od jutra ma na śląsku lać nawet do następnego tygodnia.. oby nie.

    Amir jak mały?

    Bumbum jakie wrażenia o filmie?

    Ruda zacznę 👍... Przez pomyłkę na filmanie zobaczyłam jakąś wersję kinową chyba z 2013r. tego good doctor więc serial jest w planach zaraz po New Amsterdam, a troszkę to potrwa b dużo tam mam jeszcze przed sobą..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 sierpnia 2021, 22:21

    da8300b52b.png
  • ruda90 Autorytet
    Postów: 3234 996

    Wysłany: 26 sierpnia 2021, 06:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas też chłodno. Nie wiadomo jak dzieci ubierać rano koło 12 popołudniu 20....

  • Moniiiikaaaa Autorytet
    Postów: 1287 639

    Wysłany: 26 sierpnia 2021, 07:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u nas tez zimno. Grill na tarasie raczej nie wypali :p
    Tez lubie the good doctor. new Amsterdan tez :) Wczoraj skonczylam sluchac ostatnia czesc Wiedzmina. Sezon Burz. Jestem pid wrazeniem jak nagrano audiobook. Kilkadziesiat osob czyta na głosy, odgłosy zwierzat i natury. Na prawde milo sie slucha :)

  • ruda90 Autorytet
    Postów: 3234 996

    Wysłany: 26 sierpnia 2021, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amir jak katar ?

    Ja teraz czytam fajna książkę "służąca" gorąco polecam na chłodne wieczorki z kawą w ręku :)

  • bumbum Autorytet
    Postów: 2789 1272

    Wysłany: 26 sierpnia 2021, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też mam w planie wiedźmina, właśnie niedawno wykupiłam subskrypcje w audiotece na audiobooki, teraz czytam serie ciszewskiego, potem zaczynam wiedźmina w takim razie.

  • Paulina9191 Autorytet
    Postów: 1929 314

    Wysłany: 26 sierpnia 2021, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Symbolica oczywiście chodziło mi o Good doctor 😊 dopiero jesteśmy na 5 odcinku ale podoba mi się. Mąż na dostęp do netflixa od jakiegoś kumpla ;)

    Hehe my wczoraj byliśmy z siostra i jej dziećmi w rabkolandzie 😊 sporo osób było pewnie przez to ze ostatni tydzień wakacji i jedyny słoneczny dzień w tym tygodniu 🤷‍♀️ Aż przedłużyli zamkniecie z 18 na 18.30

    Maksiu miał krótkie spodenki i bluzę ja tak samo o było Ok 15st ale słoneczko grzało, Ok 18 zaczelo się ochładzać i małemu przebralan długie spodnie ja oczywiście nie miałam na przebranie ;) jeszcze czekaliśmy do 19 przed wejściem w kolejce do przejechania się kucykiem i już tak zimno mi było bo jakoś było 11-12st, Maksiu nadal w bluzie ale nie zmarzł 😅

    961l20mmezoojidp.png
  • Moniiiikaaaa Autorytet
    Postów: 1287 639

    Wysłany: 26 sierpnia 2021, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bumbum, polecam wiedzmina. Sapkowski zrobił na mnie wrażenie jako Tworca. Fabuła fajna a sposob pisania świetny, niesztampowy. Az szkoda se nie kontynuuje.

  • Moniiiikaaaa Autorytet
    Postów: 1287 639

    Wysłany: 26 sierpnia 2021, 16:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulina, przy okazji wykazdu w gory ogladalam w necie ten Rabkoland. wydawal sie takim duzym wesolym miesteczkiem. duzo atrakcji dla maluchow w wiekszu naszych?

  • malami.91 Autorytet
    Postów: 2780 809

    Wysłany: 26 sierpnia 2021, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Omg, nie nadrobię Was dziewczyny... Właśnie wracamy znad morza, a tam o zasięg ciężko w środku lasu. Jaś zadowolony, dużo bawił się z babcią, także miałam trochę oddechu, mała aniołek - je, śpi, śmieje się. Jest tak pogodna i spokojna, że aż się chce mieć dzieci 😁(obym nie zapeszyła). Tylko ta pogoda...ze 3 dni ciepła a tak to brrr szkoda gadać.

    Widzę, że była mowa o serialach. My z mężem najbardziej lubimy polskie. Ostatnio obejrzeliśmy drugi sezon Kruka i Zasadę przyjemności.

    ♂️ styczeń 2019
    ♀️ maj 2021
  • Paulina9191 Autorytet
    Postów: 1929 314

    Wysłany: 26 sierpnia 2021, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monika bardzo dużo jest atrakcji dla maluchów 😊 jeszcze więcej jeśli dziecko się nie boi, nie wiem czy widziałaś na zdjęciach taka karuzele na sznurkach, Maksiu się nawet tego nie bal i się cieszył, ja jak byłam pierwszy raz to trochę miałam stracha bo ja to sławna jestem na takich atrakcjach 😂

    Do 90cm jest za darmo maksiowi udało się na styk ;)

    961l20mmezoojidp.png
  • symbolica Autorytet
    Postów: 2399 620

    Wysłany: 27 sierpnia 2021, 00:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja dziś prapremierę "Skazana" na playerze, nowy tvn-owski serial, a historia oparta na faktach. O sędzinie ktòregiś pięknego dnia zostaje posadzona niesłusznie w więzieniu (w filmie: w Zabrzu gdzie skazywała ludzi).. tyle wiem..
    Ostatnio też "Dziewczynę z pociągu" widziałam.

    Zabkolandię pamiętam sprzed 7 lat i wcale to duże nie było w poròwnaniu np. z Wesołym Miasteczkiem w Chorzowie. Jest tam ścisk i na małym terenie, chyba że coś się zmieniło od tego czasu. Energylandia to hektary, ale też mega dużo odwiedzających i kolejki wszędzie nawet do 1h stania przed atrakcją.. wczoraj tak było, ale najważniejsze atrakcje zaliczyła còra i mąż.

    Na książki nie mam czasu.. ostatnia to medyczna, napisana przez lekarza:
    :" Proszę się nie bać, zaraz Pan zaśnie".
    Uwielbiam takie 🙂 książka na faktach.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 sierpnia 2021, 00:18

    da8300b52b.png
  • bumbum Autorytet
    Postów: 2789 1272

    Wysłany: 28 sierpnia 2021, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dzisiaj organizuje grilla, pogoda super dopisała i nawet lima małej już prawie nie widać :D

    symbolica lubi tę wiadomość

‹‹ 1745 1746 1747 1748 1749 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ