Wielka Akcja - Wspieramy się w niepłodności!
Dziś dodająca otuchy historia Danuty i Adama

Zainspiruj się!
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Mamusie Luty 2019.
Odpowiedz

Mamusie Luty 2019.

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 listopada 2018, 08:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Same ulgi dzisiaj :p to dobrze :) ja właśnie robię sobie kawę ❤ Kornelia już w przedszkolu, ogarnę mieszkanie i biorę się za robienie kruchych ciasteczek -obiecałam jej że po przedszkolu będziemy je dekorować :)

    KaroKaro, Ewelcia85 lubią tę wiadomość

  • Lady_E Autorytet
    Postów: 1160 1153

    Wysłany: 20 listopada 2018, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aha no i mój mąż dzisiaj wraca <3 Będa wieczorem. To bedzie dobry dzień oprócz tego że musze jechać do skarbówki troszkę się z nimi pokłócić :p No ale zrobie to delikatnie :p

    Pau.Em lubi tę wiadomość

    iv09df9h3jajy138.png
    04.2013 - Początek starań (5cs z clo :()
    2016-2018 3 IUI, 3 IVF żadnego zarodka
    Czekamy co los przyniesie...
    Los przyniósł nam monionka 18.06 beta 26609 mIU/ml <3
    21.06 - Serduszko pięknie bije <3
    04.02.2019 Jest Blanka <3
  • Mambella Autorytet
    Postów: 526 357

    Wysłany: 20 listopada 2018, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :-)
    Został mi tydzień pracy :-D
    Obiecałam że w razie problemów będę im pomagać o ile będę w stanie. Choć reakcja niektórych że idę na zwolnienie mocno mnie zdziwiła. Bo czemu ja już idę na zwolnienie jak poród dopiero za 2 m-ce. To jeszcze tyyyle czasu.

    Mój starszak 2 dni z goraczka był, dziś już 37.5 Zero innych objawów, pewnie jakiś wirus.
    A ja przez tą pogodę siły nie mam.
    Jeszcze wczoraj musiałam zrobić na poczcie awanturę bo listonosz wszystkie listy ze wsi wrzuca do naszej skrzynki. I delikatne zwracanie uwagi nie pomagało.

  • KaroKaro Autorytet
    Postów: 1052 1191

    Wysłany: 20 listopada 2018, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieńdoberek! Widzę że kilka z Was miało ciężką noc, ja na szczęście odespałam wczorajsze niewyspanie i nawet na siku obudziłam się dopiero po 6 :D

    Pau.em a jakie będziesz robić te ciasteczka? Z amoniakiem? ;) Ja zabieram się ciasteczka od dwóch tygodni i zebrać się nie mogę...

    🩷05.2023 Córeczka 🌈👶❤️CC
    💔10.2021 24tc Synuś👼🩵 CC skrajny wcześniak
    🩷02.2019 Córeczka🌈👧❤ SN
    💔10.2017 10tc Aniołek👼❤️ poronienie zatrzymane
    Niedoczynność tarczycy
    Endometrioza
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 listopada 2018, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mambella hahaha przapraszam, ale bardzo mnie rozbawiło to co napisałaś- 2 miesiące taaak szmat czasu ;D ludzie nie mają wyobraźni;)

    KaroKaro a będę robić maślane kruche ciasteczka z tego przepisu:

    https://www.mojewypieki.com/przepis/kruche-ciasteczka-walentynkowe
    Zrobię oczywiście wersje zimowa, kupiłam już sobie kolorową posypke, mazaki do kremu i zrobię lukier - musimy sprawdzić przepis przed świętami;))

    KaroKaro lubi tę wiadomość

  • KaroKaro Autorytet
    Postów: 1052 1191

    Wysłany: 20 listopada 2018, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pau.Em właśnie takiego przepisu szukałam! Bo te z amoniakiem bardzo twarde mi wychodzą, a maślane raczej będą od razu do schrupania :D
    Koniecznie daj znać jakie wyszły, ja może w tym tygodniu zrobię :)

    🩷05.2023 Córeczka 🌈👶❤️CC
    💔10.2021 24tc Synuś👼🩵 CC skrajny wcześniak
    🩷02.2019 Córeczka🌈👧❤ SN
    💔10.2017 10tc Aniołek👼❤️ poronienie zatrzymane
    Niedoczynność tarczycy
    Endometrioza
  • Ewelcia85 Autorytet
    Postów: 1546 1404

    Wysłany: 20 listopada 2018, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry :) a właściwie dla mnie średnio dobry ;) jesteśmy prawie 2 tyg po szczepieniu MMR i dzisiaj Ale całą wysypało :( na szczęście nie ma gorączki ale jutro idę z nią do lekarza . Oczywiście poziom jej marudzenia jest niebotyczny , od rana uczepiona mojej nogi i tylko "mama mama" eh mam nadzieję że szybko jej przejdzie .

    f2wli09kebrdx746.png

    km5sdf9hrbv8wz69.png

    zem3df9hlpgxzhqc.png

  • MonisiaK Autorytet
    Postów: 885 555

    Wysłany: 20 listopada 2018, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelcia zdrówka dla małej :) i wiadro cierpliwości dla Ciebie!

    Ewelcia85 lubi tę wiadomość

    ex2b9vvj4jxe17l2.png
    km5siei3wv50qtno.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 listopada 2018, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ,

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 kwietnia 2019, 13:38

    Ewelcia85, Pepper, KaroKaro lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 listopada 2018, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelcia85 wrote:
    Dzień dobry :) a właściwie dla mnie średnio dobry ;) jesteśmy prawie 2 tyg po szczepieniu MMR i dzisiaj Ale całą wysypało :( na szczęście nie ma gorączki ale jutro idę z nią do lekarza . Oczywiście poziom jej marudzenia jest niebotyczny , od rana uczepiona mojej nogi i tylko "mama mama" eh mam nadzieję że szybko jej przejdzie .
    Ja też mam taką nadzieję;*

    Ewelcia85 lubi tę wiadomość

  • bumbum Autorytet
    Postów: 2789 1272

    Wysłany: 20 listopada 2018, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Do mnie przyszły dzisiaj koszule do szpitala, a wczoraj kolejne rzeczy dla dzidzi. Czuję już, że to coraz bliżej <3
    W związku z tym zaczynam coraz bardziej bać porodu, ale myślę, że nie ja pierwsza i nie ostatnia, jakoś dam radę :)

    Ewelcia85 lubi tę wiadomość

  • KaroKaro Autorytet
    Postów: 1052 1191

    Wysłany: 20 listopada 2018, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pau.Em wrote:
    W smaku są super. Maślane i kruche. Tylko wzór się słabo odbija i jak chce się je udekorować to lepiej wycinać sam kształt np choinki i wtedy ładnie lukrem zrobić ozdoby. Jednak albo stemple albo ozdabianie. W każdym razie zrobiłam część zwykłych okrągłych więc będziemy je ozdabiac a część będzie tylko dookoła pociagnieta paseczkiem ż lukru:) o ile nam to wyjdzie hahahah;D

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/bd7e7a35f800.jpg
    Pau.em ale mi narobiłas ochoty, może jednak dziś je zrobię :D o ile włącza mi wodę bo jest jakaś awaria i całe osiedle bez wody od rana :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 listopada 2018, 13:16

    🩷05.2023 Córeczka 🌈👶❤️CC
    💔10.2021 24tc Synuś👼🩵 CC skrajny wcześniak
    🩷02.2019 Córeczka🌈👧❤ SN
    💔10.2017 10tc Aniołek👼❤️ poronienie zatrzymane
    Niedoczynność tarczycy
    Endometrioza
  • Makowa_Panna Autorytet
    Postów: 2194 2130

    Wysłany: 20 listopada 2018, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała też ma różne dni aktywności. 2-3 szaleje, że aż brzuch skacze a później 1-2 dni są spokojniejsze. Tylko to też chyba zależy jak się ułoży.
    Pau.Em przepis zapisany, bo zapowiadają się świetne ciasteczka. Uwielbiam maślane. Zrobię oprócz pierników.
    Ewelcia zdrowia dla córci.

    Nasz ziemski cud Zuzia 07.02.2019
    9 poronień (*)
    ckaiebkmec0q6ruc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 listopada 2018, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 sierpnia 2019, 14:27

  • Makowa_Panna Autorytet
    Postów: 2194 2130

    Wysłany: 20 listopada 2018, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bumbum, Lutyska pokażcie co tam ciekawego kupiłyście?!

    Nasz ziemski cud Zuzia 07.02.2019
    9 poronień (*)
    ckaiebkmec0q6ruc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 listopada 2018, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 sierpnia 2019, 14:28

  • bumbum Autorytet
    Postów: 2789 1272

    Wysłany: 20 listopada 2018, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam ręczniczek kąpielowy (kotek) i czapeczka :)

    https://zapodaj.net/130b51fbcab98.jpg.html

    Myślicie ze w lutym przyda się grubsza czapeczka? Ta będzie tylko na droge do/z samochodu. Jest taka malusia <3

    Plus dzisiaj przyszły także dwie koszule do szpitala z bonprix :) Jedna z nich to ta:
    https://www.bonprix.pl/style/koszula-nocna-do-karmienia-628505106/?catalogueNumber=972091&type=image&source=2&return=ref

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 listopada 2018, 14:36

  • Ciążowa_Gapsy Autorytet
    Postów: 748 486

    Wysłany: 20 listopada 2018, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rozpisalam się jak szalona, szkoda że nikt nie odpisuje... Trochę mi przykro ale rozumiem, że wątków jest dużo, a ja rzadziej tu bywam.

  • Lady_E Autorytet
    Postów: 1160 1153

    Wysłany: 20 listopada 2018, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciążowa_Gapsy wrote:
    Rozpisalam się jak szalona, szkoda że nikt nie odpisuje... Trochę mi przykro ale rozumiem, że wątków jest dużo, a ja rzadziej tu bywam.
    A chodzi ci o lekarza i poród? No to jest tak że to zależy jak trafisz kto będzie miał dyżur :) Mój lekarz prowadzący tez ma dyżury w szpitalu i chciałabym z nim rodzić no ale to loteria. Przecież nie będzie specjalnie jechał do szpitala na twój poród... I w sumie nie wiem po co ci lekarz ze szpitala. Chyba że chodzi o cc to np mój lekarz prowadzący robi swoim pacjentka cc.

    Ciążowa_Gapsy lubi tę wiadomość

    iv09df9h3jajy138.png
    04.2013 - Początek starań (5cs z clo :()
    2016-2018 3 IUI, 3 IVF żadnego zarodka
    Czekamy co los przyniesie...
    Los przyniósł nam monionka 18.06 beta 26609 mIU/ml <3
    21.06 - Serduszko pięknie bije <3
    04.02.2019 Jest Blanka <3
  • Ewelcia85 Autorytet
    Postów: 1546 1404

    Wysłany: 20 listopada 2018, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciążowa_Gapsy wrote:
    Rozpisalam się jak szalona, szkoda że nikt nie odpisuje... Trochę mi przykro ale rozumiem, że wątków jest dużo, a ja rzadziej tu bywam.
    Kochana nie denerwuj się czasami jakiś watek umknie ;)
    Nie wiem jak jest w twoim szpitalu ale u mnie poród przyjmuje głownie polozna a lekarz , który jest na dyżurze , przychodzi w koncowej fazie dopiero . Ja ciąże prowadze prywatnie ale moj lekarz nie pracuje w szpitalu , specjalnie się tym nie stresuje .Poprzednią tez prowadziłam u lekarza , który nie ma dyzurów w szpitalu a czułam się całkiem dobrze zaopiekowana :)

    Ciążowa_Gapsy lubi tę wiadomość

    f2wli09kebrdx746.png

    km5sdf9hrbv8wz69.png

    zem3df9hlpgxzhqc.png

‹‹ 495 496 497 498 499 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ