X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Mamusie Luty 2019.
Odpowiedz

Mamusie Luty 2019.

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lutego 2019, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje!!!❤

  • MonisiaK Autorytet
    Postów: 885 555

    Wysłany: 26 lutego 2019, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje baranosia. Tulcie się i cycujcie :)

    ex2b9vvj4jxe17l2.png
    km5siei3wv50qtno.png
  • bumbum Autorytet
    Postów: 2789 1272

    Wysłany: 26 lutego 2019, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baranosia - super, gratulacje! Zazdroszcze braku nacięcia/pęknięcia

    artemida27 - ale słodziak!

  • Ciążowa_Gapsy Autorytet
    Postów: 748 486

    Wysłany: 26 lutego 2019, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monika i Baranosia, brawo za cierpliwość i hart ducha :) Cieszę się, że możecie być już razem.

    Też czekam na info od Straciatelli.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lutego 2019, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A my dzisiaj na pobraniu krwi byliśmy żeby bilirubinę skontrolować i TSH zrobić. Pani pobierająca, jak zobaczyła takie maleństwo, to zbladła i wyglądała jakby miała nie dać rady, coś zaczęła przebąkiwać o pobraniu z palca, więc my Jaśka z powrotem do wózka i heja do innej przychodni. Udało się bez problemu i to z żyły. Teraz czekanie na wyniki. Oby ta wstrętna bilirubina była wreszcie niska.

  • Black_Lilith Autorytet
    Postów: 830 719

    Wysłany: 26 lutego 2019, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monika, Baranosia - gratulacje dziewczyny!

    gg64qtkfqgxaoe0h.png

    5j6nu7i.png



    CB - 10.2017, 1.2018
  • Black_Lilith Autorytet
    Postów: 830 719

    Wysłany: 26 lutego 2019, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pepper wrote:
    Zawsze

    Dziewczyny po cc czy Was też ciągnęły i kłuły te szwy po prawym i lewym boku np. Przy wsrawaniu?

    Pepper, tak. Dziś miałam właśnie zdjęci szwów i ciągnie jakby mniej. Ale, tak jak pisze Pau Em - skóra pod i nad blizną jest zdrętwiała, prawie jej nie czuję.
    Najważniejsze, ze w porównaniu z zeszłym tygodniem, kiedy wychodziliśmy ze szpitala, jest o niebo lepiej.

    gg64qtkfqgxaoe0h.png

    5j6nu7i.png



    CB - 10.2017, 1.2018
  • bumbum Autorytet
    Postów: 2789 1272

    Wysłany: 26 lutego 2019, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mojej Małej wyskoczył trądzik - położna potwierdziła, że to nie wysypka, ale w piątek idziemy na wizytę patronażową do lekarza i potwierdzimy.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lutego 2019, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baranosia gratulacje i super ze tak szybko i bez problemow poszlo. A braku nacięcia/ pekniecia to zazdroszcze ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lutego 2019, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bumbum wrote:
    A mojej Małej wyskoczył trądzik - położna potwierdziła, że to nie wysypka, ale w piątek idziemy na wizytę patronażową do lekarza i potwierdzimy.

    U mojego małego też się pojawiły jakieś krostki na buzi...

  • Pepper Autorytet
    Postów: 803 770

    Wysłany: 26 lutego 2019, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ika... wrote:
    Mnie z prawej strony ciągle kłuje. A nad blizną w środku mam taki jakby wałek.
    O cholerka mi też się właśnie nad linią blizny po prawej stronie zrobiło takie wybrzuszenie taki waleczek. Nie wiecie ci to może być?

    I koedy zaczelyscie stosować te maści na blizny i jakie? Silikonowe czy te cebulowe?

    💙Synek 2011
    🩷Córcia 2019
    preg.png
  • bumbum Autorytet
    Postów: 2789 1272

    Wysłany: 26 lutego 2019, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malami91 wrote:
    U mojego małego też się pojawiły jakieś krostki na buzi...
    U mojej są krostki, ale też białe pryszczyki (tylko na buzi). Wygląda to nieciekawie, ale najważniejsze, że to nie alergia na nic.

    Dodatkowo od wczoraj mała ma pieniste kupki :/ czytałam, że to może być reakcja na laktozę w mleczku :/ kolejna rzecz do skonsultowania z lekarzem w piątek, mam nadzieje, że do tego czasu wszystko będzie ok... Położna każe się nie martwić, ale to plus trądzik wyglądało mi właśnie na jakąś alergię...

  • Ewelcia85 Autorytet
    Postów: 1546 1404

    Wysłany: 26 lutego 2019, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baranosia moje ogromne gratulacje :-D buziaki dla maleństwa :) i co szyjka jednak nie była żelazna :-P

    f2wli09kebrdx746.png

    km5sdf9hrbv8wz69.png

    zem3df9hlpgxzhqc.png

  • Pepper Autorytet
    Postów: 803 770

    Wysłany: 26 lutego 2019, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baranosia gratulacje. Mała idealnie i Ty też bez nacinania i pęknięcia. Cudnie.

    💙Synek 2011
    🩷Córcia 2019
    preg.png
  • Pepper Autorytet
    Postów: 803 770

    Wysłany: 26 lutego 2019, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a jak Wasze brzuszki po porodzie? Po jakim czasie wróciły do stanu wyjściowego?

    Ja już 11 dni od cc i nadal mam brzuszek jak w połowie ciąży. :/

    💙Synek 2011
    🩷Córcia 2019
    preg.png
  • Black_Lilith Autorytet
    Postów: 830 719

    Wysłany: 26 lutego 2019, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pepper wrote:
    O cholerka mi też się właśnie nad linią blizny po prawej stronie zrobiło takie wybrzuszenie taki waleczek. Nie wiecie ci to może być?

    I koedy zaczelyscie stosować te maści na blizny i jakie? Silikonowe czy te cebulowe?

    Czytałam, ze tę bliznę dobrze jest masować. Ja się jeszcze trochę boję.
    Kupiłam maść z arniki. I zastanawiam się nad plastrami silikonowymi, tylko nie wiem które wybrać.

    Brzuch już mam niewielki, ale jednak jest. Macica się nadal obkurcza, więc jeszcze się tym nie martwię. Póki co i tak noszę ciążowe legginsy, żeby tej rany zbytnio nie obcierać.

    gg64qtkfqgxaoe0h.png

    5j6nu7i.png



    CB - 10.2017, 1.2018
  • Pepper Autorytet
    Postów: 803 770

    Wysłany: 26 lutego 2019, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Black Lilith ja też jeszcze się boje masować i noszę ciążowe spodnie bo są luźne i nie obcieraja. Ja zastanawiam się nad silikonowymi sutricon tylko nie wiem od kiedy ich używać.

    💙Synek 2011
    🩷Córcia 2019
    preg.png
  • Ika... Przyjaciółka
    Postów: 82 33

    Wysłany: 26 lutego 2019, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pepper wrote:
    O cholerka mi też się właśnie nad linią blizny po prawej stronie zrobiło takie wybrzuszenie taki waleczek. Nie wiecie ci to może być?

    I koedy zaczelyscie stosować te maści na blizny i jakie? Silikonowe czy te cebulowe?
    Gdzieś czytałam, że to jest miejsce nacięcia macicy i może być taki obrzęk. Jutro mam położną, to podpytam.
    Kupiłam solcoseryl żel, dziewczyny na lokalnej grupie polecały na bliznę, ale jeszcze nie używam

    Pepper lubi tę wiadomość

  • Ika... Przyjaciółka
    Postów: 82 33

    Wysłany: 26 lutego 2019, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baranosia gratuluję porodu, bez nacinania i pęknięcia chyba się rzadko zdarza. Rozciągałaś się może jakoś wcześniej?
    I gratuluję córeczki :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lutego 2019, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem 4 tyg po porodzie, Ale spodni sprzed ciąży nie dopne. Jest jeszcze trochę brzuszka, boczkow. Mam nadzieję że za jakiś miesiąc już się zapne :p A chodzę w jeansach, które kupiłam po pierwszej ciąży jak się właśnie jeszcze nie miescilam w normalne ciuchy:)

    Ja na razie nic nie stosuje na blizne.

‹‹ 950 951 952 953 954 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ