Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Mamusie październik 2019
Odpowiedz

Mamusie październik 2019

Oceń ten wątek:
  • basia1987 Autorytet
    Postów: 718 1330

    Wysłany: 11 marca 2019, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aguuula;2525 wrote:
    Termin na 2 października ;) po wizycie wszystko ok. Mała/mały ruszał się na usg prawie cały czas :)
    To mamy ten sam termin ;)

    3jgxvfloilgh1ndu.png

    13 cs szczęśliwy ❤
    25.01 beta 197
    28.01 beta 599
    31.01 beta 1636
  • kkkaaarrr Autorytet
    Postów: 2361 2967

    Wysłany: 11 marca 2019, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    emikey wrote:
    Chyba jednak może bo ja rodzilam SN i na ostatniej wizycie lekarz powiedział, że szyjka długa, twarda i na cztery spustu zamknięta.
    No i prawidlowo, w kazdej ciazy powinna byc dluga i zamknieta tyle tylko, ze w takim samobadaniu to zamkniecie na 4 spusty czuc po porodzie SN juz zdecydowanie inaczej niz przed.

    eVspp2.png
    SBwKp2.png
    - Olga [*] 8.11.2015 [26tc] - mama Cię kocha córeczko -
  • paulina2811 Autorytet
    Postów: 1032 632

    Wysłany: 11 marca 2019, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny wynik mam nastepujacy:CMVIGG 32,77, natomiast CMVIGM 0.181. Co to oznacza?

    Paulina m3sxdzu5cirt3gl0.png
  • Kiniorek91 Autorytet
    Postów: 2003 1502

    Wysłany: 11 marca 2019, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hahaha powiedzcie ze tez tak macie xD patrze na brzuch a tu na tej niby lini co ma byc wloski mi wyskoczyly xD

    f2w3dqk3m66a9e1d.png
  • Kookosowa Autorytet
    Postów: 1939 1984

    Wysłany: 11 marca 2019, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paulina2811 wrote:
    Dziewczyny wynik mam nastepujacy:CMVIGG 32,77, natomiast CMVIGM 0.181. Co to oznacza?

    Igg na + a igm na - oznacza że przeszłaś chorobę. Jest uśpiona. Masz antygeny odpornościowe.


    Bartuś 19.09.2019 20:14
    37 tydzien 1 dzien :)
    Witaj synku
  • Aguuula;2525 Autorytet
    Postów: 1157 1239

    Wysłany: 11 marca 2019, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    basia1987 wrote:
    To mamy ten sam termin ;)
    Oooo super :)

    Wrzesień 2019, urodził się synuś 💙
    Czerwiec 2022, urodziła się córcia❤
    4xIUI :( ,3x transfer :( ,1x crio :( ,1x transfer -biochemiczna :( , 1x crio :), drugi crio :)
  • paulina2811 Autorytet
    Postów: 1032 632

    Wysłany: 11 marca 2019, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lekarz powiedział mi, że wyniki są ok zanim je zobaczyłam. A teraz jak czytam w internecie to aż się boję...

    Paulina m3sxdzu5cirt3gl0.png
  • Kookosowa Autorytet
    Postów: 1939 1984

    Wysłany: 11 marca 2019, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulina ale nie masz czego. Chora byłaś przed ciążą. Teraz masz nabyta odporność. To już nie ma wpływu na dzidziusia. To nie świeże zarażenie


    Bartuś 19.09.2019 20:14
    37 tydzien 1 dzien :)
    Witaj synku
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 11 marca 2019, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kiniorek91 wrote:
    Hahaha powiedzcie ze tez tak macie xD patrze na brzuch a tu na tej niby lini co ma byc wloski mi wyskoczyly xD
    Mamy 😀

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • Kiniorek91 Autorytet
    Postów: 2003 1502

    Wysłany: 11 marca 2019, 22:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przedszkolanka:) wrote:
    Mamy 😀

    Jeee jest odpowiedx :D bo probuje sie wbic z tematem i nic :D

    Mi taki jakby trojkat sie zrobil z tych wloskow. Mam ciemne ale rzadkie. Przyjaciolka powiedziala ze to na chlopaka ;)

    przedszkolanka:) lubi tę wiadomość

    f2w3dqk3m66a9e1d.png
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 11 marca 2019, 22:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kiniorek91 wrote:
    Jeee jest odpowiedx :D bo probuje sie wbic z tematem i nic :D

    Mi taki jakby trojkat sie zrobil z tych wloskow. Mam ciemne ale rzadkie. Przyjaciolka powiedziala ze to na chlopaka ;)
    Ja z Polą też miałam tak,ale nie są ciemne (ja blondynka) ;p ale boje się,że znowu przepuklina wyjdzie albo rozstęp mięśni..

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 marca 2019, 22:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja przed druga wizyta u gina tez przy aplikowaniu lutki natknełam sie na szyjke i zawsze byla troche rozpulchniona. Na wizycie kazalam ja sobie zbadac i ma byc dluga i zamknieta a czy twarda czy miekka to kwestia urody ponoc. Oby tak bylo. W sumie ja tak mam juz 4 tyg i wszystko oki.

  • Kookosowa Autorytet
    Postów: 1939 1984

    Wysłany: 11 marca 2019, 22:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kiniorek91 wrote:
    Hahaha powiedzcie ze tez tak macie xD patrze na brzuch a tu na tej niby lini co ma byc wloski mi wyskoczyly xD

    Nie mam nic :/ może jeszcze wyjdzie cos


    Bartuś 19.09.2019 20:14
    37 tydzien 1 dzien :)
    Witaj synku
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 marca 2019, 22:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aguuula;2525 wrote:
    Termin na 2 października ;) po wizycie wszystko ok. Mała/mały ruszał się na usg prawie cały czas :)
    Ile cm już maluszek ma? :)

  • Kiniorek91 Autorytet
    Postów: 2003 1502

    Wysłany: 11 marca 2019, 22:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przedszkolanka:) wrote:
    Ja z Polą też miałam tak,ale nie są ciemne (ja blondynka) ;p ale boje się,że znowu przepuklina wyjdzie albo rozstęp mięśni..

    A ma to jakies powiazanie?
    Ja z mlodym w ogóle nie mialam wloskow. A zauwazylam ze brzuch mi wywalilo... A od piatku mnie przystowowalo. Nie wymiotuje tez i waga od razy w gore... Chyba znowu jabluszka musze zaczas wcinac

    f2w3dqk3m66a9e1d.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 marca 2019, 22:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kiniorek w ciąży włosy rosną szybciej i jest ich więcej, bo tak działają nasze hormony. Nie ma znaczenia płeć dziecka.
    Przepuklina czy rozejście mięśni brzucha tym bardziej z płcią dziecka nie mają nic wspólnego ;)

  • Kiniorek91 Autorytet
    Postów: 2003 1502

    Wysłany: 11 marca 2019, 23:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sunshine03 wrote:
    Kiniorek w ciąży włosy rosną szybciej i jest ich więcej, bo tak działają nasze hormony. Nie ma znaczenia płeć dziecka.
    Przepuklina czy rozejście mięśni brzucha tym bardziej z płcią dziecka nie mają nic wspólnego ;)

    Chodzilo mi o powiazanie wloskow z tym rozejsciem.
    A ze z plcia nie ma nic wspolnego to sa rozne teorie :D lubie sobie pospekulowac, wazne zeby bylo zdrowe

    f2w3dqk3m66a9e1d.png
  • emikey Autorytet
    Postów: 3146 2258

    Wysłany: 12 marca 2019, 04:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kiniorek91 wrote:
    Jeee jest odpowiedx :D bo probuje sie wbic z tematem i nic :D

    Mi taki jakby trojkat sie zrobil z tych wloskow. Mam ciemne ale rzadkie. Przyjaciolka powiedziala ze to na chlopaka ;)
    Mi na chłopaka nawet wyszły pod broda :/

    EnhBp1.png
    Zdbo.png
  • emikey Autorytet
    Postów: 3146 2258

    Wysłany: 12 marca 2019, 04:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kiniorek91 wrote:
    Chodzilo mi o powiazanie wloskow z tym rozejsciem.
    A ze z plcia nie ma nic wspolnego to sa rozne teorie :D lubie sobie pospekulowac, wazne zeby bylo zdrowe
    Co do płci to też słyszałam, że z chłopakiem rosną szybciej.

    Ponoć też płód dziewczęcy będzie większy niż powinien być z om a chłopięce albo jak z om lub mniejszy. Ile prawdy nie wiem. Syn był 2 dni mniejszy.

    Z innych zabobonow to ponoć jak w ciąży smakuje cola to chłopak a jak pepsi to dziewczynka haha :D

    EnhBp1.png
    Zdbo.png
  • Dominika32 Autorytet
    Postów: 692 591

    Wysłany: 12 marca 2019, 07:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień Dobry
    Ja znowu nie wyspana, nie mogę sobie miejsca znaleźć w każdej pozycji źle A jak jest w miare to siku,i od nowa wiercenie i kręcenie przez całą noc.
    Zastanawiam się nad kupnem tego coazowego rogala,13 lat temu nie bylo takich cudów.
    Kto ma? Jak się sprawdza?
    Kciuki za wizyty;)

    w57vrjjgdjn1sode.png

    qdkkkqi1yy4kqg9a.png

    lprkcwa1u3xyt21v.png

‹‹ 204 205 206 207 208 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Globulki dopochwowe z mio-inozytolem – naturalne wsparcie w dniach płodnych

Szukasz prostego sposobu, aby naturalnie wspomóc Wasze starania o dziecko? Czy wiedziałaś, że odpowiednie wsparcie środowiska wewnątrz pochwy może ułatwić zadanie plemnikom partnera? Specjalne globulki z mio-inozytolem mogą poprawiać jakość śluzu i chronić komórki przed niekorzystnymi czynnikami. Dzięki temu plemniki mogą poruszać się szybciej i sprawniej w drodze do celu, co może zwiększać szansę na zapłodnienie. To łagodne rozwiązanie, które może stać się Waszym cichym sprzymierzeńcem w najważniejszych dniach cyklu.

CZYTAJ WIĘCEJ