Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne MARCOWE MAMUSIE 2014
Odpowiedz

MARCOWE MAMUSIE 2014

Oceń ten wątek:
  • ania_mr Autorytet
    Postów: 904 688

    Wysłany: 28 października 2014, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Endokobietka wrote:
    az zaluje ze nie mam facebooka :(

    więc załóż :)

    relgh371tnvgf6k5.png77d19a1547e45cc4.png
  • Endokobietka Autorytet
    Postów: 3166 1534

    Wysłany: 28 października 2014, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj Aniu chyba nie, bo jeszcze jedna rzecz mnie wciagnie i sie uzaleznie :)

    17u93e5exqfllrog.png
  • pillow Autorytet
    Postów: 2317 2450

    Wysłany: 28 października 2014, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    i

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 września 2015, 11:00

    Kocur lubi tę wiadomość

  • paula22 Autorytet
    Postów: 2527 1455

    Wysłany: 28 października 2014, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://www.facebook.com/paulina.adamkiewicz.5

    i ja sie ujawniam;p ;)

    Kocur lubi tę wiadomość

    lprktv73nye615w2.png
  • sylvia Autorytet
    Postów: 400 433

    Wysłany: 28 października 2014, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://www.facebook.com/sylwiatomek.michalak


    to my :)

    Kocur lubi tę wiadomość

    relgg7rfroacrbi5.png
  • sylvia Autorytet
    Postów: 400 433

    Wysłany: 28 października 2014, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kocur twoj maluch wcina makaron czy kluski nie wiem co to tam dokładnie :) ??? co jeszcze takiego normalnego mu dajesz??

    relgg7rfroacrbi5.png
  • Endokobietka Autorytet
    Postów: 3166 1534

    Wysłany: 28 października 2014, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy ja juz pisalam ze mnie namowilyscie i zalozylam konto Agata R-m, troche do dupy mi to wyszlo ale sie nie znam :)

    Kocur, ania_mr, kaaasiaczek_, juicca lubią tę wiadomość

    17u93e5exqfllrog.png
  • ania_mr Autorytet
    Postów: 904 688

    Wysłany: 28 października 2014, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam pytania czy jak robicie same obiadki swoim pociechom to codziennie gotujecie czy obiadki macie na dwa dni

    relgh371tnvgf6k5.png77d19a1547e45cc4.png
  • Kocur Autorytet
    Postów: 1572 1660

    Wysłany: 28 października 2014, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aaaaa :D alee nas dużo :)

    Endokobietko widzę, że i Ty się przełamałaś :D hihi super :)
    Znamy się już wszystkie trochę lepiej w końcu, przynajmniej z imienia :)


    Sylvia zamiast jajka dałam kluski jajeczne :) Dziś do pomidorówki juz drugi raz zaserwuję :)
    Z takich "normalnych rzeczy" to nie wiem włąściwie co napisać, bo nasze obiady już wyglądają baaardzo podobnie. Tzn. dostaje np. brązowy ryż z wołowiną duszoną w pomidorach, papryce,cebuli i ziołach i do tego buraczka gotowanego, a że jesteśmy z mężem na diecie CHodakowskiej :D:D i większość rzeczy jest bez soli,to możemy sobie na to pozwolić. Nie daję mu oczywiście pizzy i frytek (choć przyznaję sie bez bicia, ze kiedy byliśmy w kfc dałam mu spróbowac kurczaka bez panierki i baaardzo musmakował, co było do przewidzenia:P) ale tak jak piszę jemu już na prawdę podobnie i od niedawna daję mu szansę się najeść samodzielnie, więc mamy niezły sajgon, a ja dokarmiam go w międzyczasie łyżką, ale sam też fajnie sobie radzi i obiady są dla niego przyjemniejsze :)

    Endokobietka lubi tę wiadomość

    2014- synek cc 36 tc
    2016- adopcja córeczki
    2019- poronienie zatrzymane 10 tc 💔
    2020- ciąża w bliźnie po cc 8/9tc 💔
    2024- córeczka cc 36 tc
    202406105056.png
  • Endokobietka Autorytet
    Postów: 3166 1534

    Wysłany: 28 października 2014, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniu ja gotuje i gorace papki wkladam do sloikow, stawiam do gory nogami i sie zaciagaja, daje do lodowki i spokojne 2-3 tygodnie moga stac.

    Kocur, ania_mr, kaaasiaczek_ lubią tę wiadomość

    17u93e5exqfllrog.png
  • Kocur Autorytet
    Postów: 1572 1660

    Wysłany: 28 października 2014, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ania_mr wrote:
    Mam pytania czy jak robicie same obiadki swoim pociechom to codziennie gotujecie czy obiadki macie na dwa dni

    czasem codziennie, a czasem na dwa dni :)zależy, ale robię np tak, ze robiąc warzywa na parze robie na 2 dni i pierwszego dnia serwuję np. z razowym makaronem i kurczakiem a na drugi dzień z jajem :)

    ania_mr lubi tę wiadomość

    2014- synek cc 36 tc
    2016- adopcja córeczki
    2019- poronienie zatrzymane 10 tc 💔
    2020- ciąża w bliźnie po cc 8/9tc 💔
    2024- córeczka cc 36 tc
    202406105056.png
  • sylvia Autorytet
    Postów: 400 433

    Wysłany: 28 października 2014, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kurcze tez musze zaczac bo zbankrutuje kupujac co chwile słoiczki ....

    ania_mr lubi tę wiadomość

    relgg7rfroacrbi5.png
  • Endokobietka Autorytet
    Postów: 3166 1534

    Wysłany: 28 października 2014, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylvia ja w 99% kupuje sloiczki.

    ania_mr lubi tę wiadomość

    17u93e5exqfllrog.png
  • ania_mr Autorytet
    Postów: 904 688

    Wysłany: 28 października 2014, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja dziś pierwszy raz ugotowałam no i mała nie chce może wcześniej piła więc spróbuje potem jeszcze raz czy zje

    Endokobietka lubi tę wiadomość

    relgh371tnvgf6k5.png77d19a1547e45cc4.png
  • Endokobietka Autorytet
    Postów: 3166 1534

    Wysłany: 28 października 2014, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w niedziele zrobilam przecier warzywny z kasza jeczmienna i sie nia dusil, masakra jakas, w sloiczkach wieksze kawalki je, a tu kasza okazala sie niewypalem, moze za twarda byla.

    17u93e5exqfllrog.png
  • paula22 Autorytet
    Postów: 2527 1455

    Wysłany: 28 października 2014, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nadal dajecie mięso co drugi dzień?
    ja za kilka dni znowu wróce do żółtka i zobaczymy;)

    przed problemami z kupami Amelki byłam odważniejsza w nowych posiłkach dla niej a teraz sie jakoś boje;(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 października 2014, 14:41

    lprktv73nye615w2.png
  • Oleńka Autorytet
    Postów: 396 436

    Wysłany: 28 października 2014, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja teraz daje praktycznie mięso 3 x w tyg z tym że raczej cielęcine i krolika odchodzę od kurczaka , 2 razy rybe i 2 razy żółtko :) oprócz tego deserek oraz jogurt.

    4afcc1255b.png
  • Endokobietka Autorytet
    Postów: 3166 1534

    Wysłany: 28 października 2014, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja daje mieso z warzywami na przemian arzywa z jajkiem, co 5 dni ryba

    17u93e5exqfllrog.png
  • sylvia Autorytet
    Postów: 400 433

    Wysłany: 28 października 2014, 15:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja codziennie mieso.. rybe rzadko bo potem małemu że tak powiem jedzie z buźki... hehehhehehehhehehhe

    relgg7rfroacrbi5.png
  • Endokobietka Autorytet
    Postów: 3166 1534

    Wysłany: 28 października 2014, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylvia u nas to samo, ale powinny dzieciaki jesc ta rybke jednak, ja nie moglam sie zdecydowac czy 1 czy 2 razy w tygodniu, wiec daje co 5 dni.

    17u93e5exqfllrog.png
‹‹ 330 331 332 333 334 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Badania w ciąży - sprawdź, które warto wykonać

Zastanawiasz się jakie badania czekają cię w ciąży? Czemu służą takie badania i kiedy się je wykonuje? Przeczytaj jakie rodzaje badań i testów czekają przyszłą mamę i dlaczego są one ważne. 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak rozszerzać dietę dziecka? Poradnik krok po kroku

Kiedy zacząć rozszerzanie diety dziecka? Eksperci zalecają start około 6. miesiąca życia, kiedy niemowlę jest gotowe na odkrywanie nowych smaków, a mleko matki pozostaje kluczowym elementem jadłospisu. Jak rozpoznać gotowość malucha i które metody wprowadzania pokarmów wybrać? Dowiedz się, jak stopniowo uzupełniać dietę dziecka, unikając potencjalnych zagrożeń i wspierając zdrowy rozwój poprzez bezpieczne i zróżnicowane posiłki!

CZYTAJ WIĘCEJ