Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Marzec 2026👶
Odpowiedz

Marzec 2026👶

Oceń ten wątek:
  • alta marea Autorytet
    Postów: 583 884

    Wysłany: 11 maja, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A propos temperatury- dziewczyny które mierzą w odbycie, ile normalnie na codzień mają wasze dzieci? Ja jestem zaskoczona, że nie odejmuje się tego pół stopnia według obecnych wytycznych i ta temp mierzona jest zawsze 37.1-37.5. Podobno u niemowląt to normalne, ale oczywiście schizuję po tej akcji z gorączką. Już nie pamiętam czy u starszaków też tak było tylko ja odejmowałam zawsze te pół stopnia czy mieli niższą temp… 😆

    Nas czekają trzy ukłucia jednego dnia niedługo -
    Dwa do szczepienia i jedno pobranie krwi. Bardzo to przeżywam, bo będzie z żyły, a mamy bardzo zle z tym doświadczenia 😭

    age.png
  • alta marea Autorytet
    Postów: 583 884

    Wysłany: 11 maja, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Sagi trzymam kciuki, żeby szybko minęło. To zawsze jest jakoś stresujące. Co szczepiliście?

    age.png
  • Sagi Autorytet
    Postów: 2275 3081

    Wysłany: 11 maja, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alta marea wrote:
    @Sagi trzymam kciuki, żeby szybko minęło. To zawsze jest jakoś stresujące. Co szczepiliście?

    6w1 i rotawirusy. Obudziła się niedługo po zaśnięciu i dopiero teraz znowu zasnęła. Nie ma takiego normalnego płaczu nawet, tylko nagle tak głośno piszczy. Biedulka :(
    Jeszcze trzeba się teraz pilnować, żeby się tymi rotawirusami nie zarazić 🙈

    👩🏻 34

    06.07.2025 - ⏸️

    09.02.2023 - ⏸️

    age.png

    age.png
  • Sagi Autorytet
    Postów: 2275 3081

    Wysłany: 11 maja, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZOSIA88 wrote:
    Sagi widzialam to oczywiscie ja jestem gadzeciara ale tez widzialam tansza wersje nazywa sie rakieta :D jakby ktos chciał ja jednak nie bede tego kupować bo sobie pomyślalam czy ja naorawdę tego potrzebuje zainwestowalam za to w podgrzewacz jakbysmy gdzies wychodzili do lekarza czy coś wystarczy na 3 karmienia średnio ale powiem szczerze że wystarxzylby tez termos. Pogoda robi siw fatalna nie wiem jak u Was. Leon wyrosł z czapek :/ a ja mam na punkcie czapek obsesje i teraz uwaga te ciuchy co dostalam to przynajmniej te czapki sie przydadza :)

    A widziałam już kilka lat temu tę rakietę, ale ona ma jakieś słabsze parametry. Zanim złożyłam zamówienie to obejrzałam z kilkadziesiąt filmików użytkowników w necie, bo ja w takie wynalazki nie wierzę :P Ale mając starsze dziecko nie mogę sobie pozwolić żeby cały dzień się nie odrywać od bujania :/

    👩🏻 34

    06.07.2025 - ⏸️

    09.02.2023 - ⏸️

    age.png

    age.png
  • Jednorożec89 Autorytet
    Postów: 5368 6043

    Wysłany: 11 maja, 16:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zosia u mnie czapeczka jest tylko jak jest zimno, przeważnie chodzimy bez, ewentualnie mam opaskę na uszy z kokardą no i skarpetki to wrog publiczny numer jeden, muszą być albo rajstopki ro sukienki albo pajac ze stopkami bo zwali w piec sekund. Co do logistyki z mm na wyjścia kupiłam sobie pudełeczko na mleko i do tego bede nosić albo zwykły termos albo kubek termiczny na kawę:)

    Dla mnie ta logistyka przy mm w porwaniu z kpi to jakaś bajka🥰 przy kpi albo musiałam tachać laktator albo wrocic do domu w odpowiednim czasie zeby nie przeciągać pory odciagania, teraz czyje sie wyzwolono ogromny ciężar spadl mi z serca, ulga psychicznie niesamowita. W życiu juz bym sie nie decydowała na kpi. Jak cos to od razu albo mm albo kp

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 maja, 16:05

    Daga121222, Kasiastaraczka, bambusek-94, Kokosq lubią tę wiadomość

    11.2021- puste jajo płodowe 💔

    17.07.2018 - Franio 💙💙

    17.04.2021 - Jaś 💙💙

    20.02.2026 - Gabrysia 🩷🩷
  • _Hope Autorytet
    Postów: 1120 2002

    Wysłany: 11 maja, 17:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Jednorożec, przy stwierdzonej alergii Bebilon Pepti Syneo jest na refundację. Tylko to mleko jest paskudne w smaku i nie wszystkie dzieci je zaakceptują. (Doczytałam, że Gabrysia wypiła więc super 😉)
    Ja też już rezygnuję z odciągania mleka. Przy trójce małych dzieci to masakrycznie obciążające a i tak musiałam dokarmiać. 😔Na wyjścia też mam termos na wodę i pojemnik na mleko modyfikowane.

    @Sagi, trzymam kciuki żeby Malutka łagodnie przeszła to szczepienie. 🍀

    U nas ze spaniem również trudno – zarówno w dzień jak i w nocy. W dzień prawie nie śpi a w nocy wstaje co chwilę. Nad ranem zabieram Tomka do swojego łóżka, ale spanie z nim to bardziej czuwanie i później okropnie boli mnie kręgosłup. Dodatkowo wieczorne karmienie to walka.🫣
    Ale mimo tych nieprzespanych nocy z przyjemnością i wzruszeniem obserwuję jak Tomcio się rozwija i te jego "pierwsze razy". 🥹🧸 Uwielbiam jego śmiech. 🥰

    Za nami też krótki spacer i szybkie zakupy w nosidełku. Jestem zadowolona, Tomcio przytulony do mnie szybko w nim zasypia.

    Dziś byliśmy z Tomeczkiem na USG bioderek i wszystko dobrze.🤩🥳

    Kłębuszek, Kasiastaraczka, alta marea, bambusek-94, Katt, Kokosq lubią tę wiadomość

    Po trudnej, kilkuletniej walce z niepłodnością...
    🐝 2021🩷
    🐝 2023🩵
    🐝 2026🩵

    age.png
  • ZOSIA88 Autorytet
    Postów: 1391 851

    Wysłany: 11 maja, 18:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jednorożec89 wrote:
    Zosia u mnie czapeczka jest tylko jak jest zimno, przeważnie chodzimy bez, ewentualnie mam opaskę na uszy z kokardą no i skarpetki to wrog publiczny numer jeden, muszą być albo rajstopki ro sukienki albo pajac ze stopkami bo zwali w piec sekund. Co do logistyki z mm na wyjścia kupiłam sobie pudełeczko na mleko i do tego bede nosić albo zwykły termos albo kubek termiczny na kawę:)

    Dla mnie ta logistyka przy mm w porwaniu z kpi to jakaś bajka🥰 przy kpi albo musiałam tachać laktator albo wrocic do domu w odpowiednim czasie zeby nie przeciągać pory odciagania, teraz czyje sie wyzwolono ogromny ciężar spadl mi z serca, ulga psychicznie niesamowita. W życiu juz bym sie nie decydowała na kpi. Jak cos to od razu albo mm albo kp
    Jednorozec ja też pomalu kończe karmienie boje się sytuacji że mlody sie do cyca przywiąże a ja moge być w szpitalu.
    Tez mam pudelko i dokupilam sobie wiecej nakrętek w tym pudelku sa 3 przegrodki no mega fajne i za grosze.

    37 lat
    1. córeczka 2021
    2. syn 2026

    event.png

    event.png[/url]
  • Daga121222 Autorytet
    Postów: 2534 4360

    Wysłany: 11 maja, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Sagi mam nadzieję, że szybko minie 😘 domyślam się jakie to stresujące..

    @Zosia u nas też pogoda się kiepska zrobiła, w ciągu dnia to jeszcze słoneczko było i duszno, ale teraz zapowiadają chłodniejsze dni i też mamy problem z czapkami 😅 mamy jedną, ale za dużą.

    @Jednorożec bardzo dobrze Cię rozumiem ☺️ wiadomo samo karmienie piersią jest wygodne, ale bycie na kpi bywa ciężkie. Cieszę się, że czujesz ulgę, to jest najważniejsze ☺️
    No i super pomysł z tymi pudełkami na mm, my też ostatnio zamówiliśmy takie z przegródkami i jak gdzieś na dłużej wychodzimy to zabieramy ze sobą + przenośny podgrzewacz do wody (plus taki, że mamy pożyczony)

    @Hope super, że z bioderkami wszystko dobrze 😇


    Dopiero teraz nadrobiłam, bo miałam strasznego doła. Moja siostra była dziś na badaniach w 17 tc, niestety serduszko przestało bić 💔🥺 dziś pojechała do szpitala na wywołanie…

    👱🏻‍♀️30🧑🏻‍🦱30

    👩🏼‍❤️‍💋‍👨🏻2015💍2019💒12.08.2022


    Starania od 02.2023
    2025 2xIUI ❌

    28.05 ➡️ kwalifikacja IVF ✅
    31.05 ➡️ start stymulacji 💉(Menopur, Cetrotide)
    11.06 ➡️ punkcja —> 9 pobrano 🥚—> 5 dojrzałych i zapłodnionych —> 3 zarodki —> zostały ❄️❄️
    16.06 ➡️ transfer 🍀 4AA
    20.06 ➡️ 4dpt ⏸️
    21.06 ➡️ beta 5dpt - 14,10, 7dpt - 51,00, 10dpt - 234,80, 17dpt - 2826,00 🥹
    24dpt ➡️ mamy serduszko ❤️

    Córeczka 🩷
    27.02.2026
    3685g i 54cm szczęścia 🌸


    age.png
  • Karolina 26 Przyjaciółka
    Postów: 93 102

    Wysłany: 11 maja, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć mamusie,
    Potrzebuję rady. Igorek ma jutro 10 tygodni i niestety ma kolki, mnóstwo gazów. Jesteśmy na mleko mm HIPP. Czy któraś z was też walczy z kolkami i ma jakieś rady? Czy może to mleko mu nie pasuje i warto zmienić na inne. Dodaję raz dziennie kropelki biogaja. Espumisan nie pomógł, był efekt odwrotny. Delicol też nie pomógł. Tak mi go żal, jak płacze i się pręży. :(

  • Pfry Autorytet
    Postów: 1424 2735

    Wysłany: 11 maja, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jednorożec - słabo z alergią na BMK 😑 ale super, że dużo lepiej się czujesz psychicznie i niunia zadowolona i najedzona na nowym mleczku ❤️

    Alta - rozumiem Cię doskonale 😁 ja po 2 tygodniach odejścia od BMK na weekend majowy wróciłam i jem wszystko (mleka to akurat mało piję, bo wolę inne produkty zwyczajnie) - nie zauważyłam, żeby było gorzej u Małej. Nie ma żadnych zmian skórnych, te które miała go wszystkie jej się cofnęły, było trochę dziwnych kupek, ale myślę, że to jednak wina szczepionki na rota 🤔 trzymam kciuki, żebyś jednak nie musiała rezygnować z BMK.

    Sagi - u nas Mała mocno płakała w dniu szczepienia na rota, jednak był impakt na brzusio, pierwsza kupka była wśród płaczu. Oby u Ciebie zaraz płaczki się skonczyły 💪

    👩 '90 | 🧑 '91 - starania od 11.2020

    09.2019 polip w jamie macicy
    2021: 21.09 histeroskopia ✂️ polipa
    2022: 31.07⏸️😳 - 19.08 ❤️- 11.09💔 poronienie samoistne 9+4 - powrót do starań od 12.2022
    2023: 02.03 HyCoSy ✅ 14.08 histeroskopia z biopsją endometrium ❌ 27.12 kontrolna biopsja ✅
    2024: 03.01 HOMA ✅ cytokiny rozjechane, KIR Bx, allo-MLR 33,1%, endometrioza II i adenomioza ❌; 29.07 i 28.08 - IUI ❌ 15.11 histeroskopia: ✂️mikropolipy, zrosty; biopsja ❌

    16.02.2024 AMH 1,28 -> 06.02.2025 AMH 1,92
    Mąż: seminogram ✅ fragmentacja ✅ HBA ✅
    Kariotypy ✅ cross-match✅
    Diagnoza ❔❔❔ niepłodność idiopatyczna

    05.2025: 1 IVF: 8 🪩 ➡️ 6 🥚➡️ 4 MII ➡️ ❄️ 6CA 🧘FET?
    29.06 - NATURALS ⏸️ 😭 🪄 30.06 501,42 mIU/ml, 02.07 1376,78 mIU/ml
    11.03.2026 - GG 🩷 40+6 🥹 3500 g, 55 cm
    age.png
  • Kasiastaraczka Autorytet
    Postów: 4245 6145

    Wysłany: 11 maja, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W końcu chwila na nadrobienie forum 🙃

    Co do ciemieniuchy -Ja smaruję główkę olejem ze słodkich migdałów i później wyczesuje szczotką,potem kąpiel

    @Zaniepokojona a dlaczego nie chcesz kupić nosidła docelowego? Możesz odkupić od kogoś taniej. Nie znam tego z momcozy, później zerkne co to
    No i ten czas,dajesz mu tylko tydzień? Dzieci są w różnym czasie rozwojowym, może daj mu więcej czasu 😄 u mnie synek na początku średnio lubił,ale jak się przyzwyczaił to było super i na niektóre wyjazdy nie braliśmy wózka,np.nad morze czy na Roztocze

    @Bambusek mam nadzieję, że problemy brzuszkowe będą przejściowe i zaraz przeminą. U nas też było kilka gorszych chwil,ale jakoś to minęło, masaż,suszarka i u nas wystarczyło. Teraz nie ma problemu

    @Daga ja nie kojarzę tej zabawki,ale super, że Wiki ją lubi i tak z nią gada 🙂
    Oj tak, rozczulające są te uśmiechy,gadanie 🥰
    Moja Lidka uwielbia ze mną śpiewać 🙃 i te poranne śmieszki
    O mamoo,ale noc... długa przerwa bez spanka...
    Strasznie mi przykro z powodu dzieciątka Twojej siostry, niewyobrażalne 😥

    @alta marea u nas podobnie, że dni są super,drzemki,spacery,ale wieczory najbardziej aktywne, częste wybudzenia z krótkich drzemek,a wczoraj to tak do 1.30 w nocy tak się wybudzala, trochę cyca,w końcu zasnęła i do rana już na szczęście było ok
    Heh,no to trochę pocieszające, że inni też tak mają
    Nie pomogę z gazami,bo u nas nie ma z tym problemu


    @Arga piąteczka! U nas chłopaki też jakiś kaszel,ale w sumie bardziej w nocy... dziś dzień bez kaszlu, ciekawe jak dzisiejsza noc

    @Sagi o wow jaki wynalazek, super, ze wam się sprawdza 😄
    U nas też zazwyczaj trzeba tym wózkiem bujać, np.w kościele całą mszę ruszamy do przodu do tyłu,ale jak dobrze zaśnie to wózek może postać 😄
    Ja jeszcze nie używałam babybjorna,bo te okna aktywności to tak szybko przelatują, że nie potrzebujemy
    Myślę, że później już się przyda,np.mam zamiar go wziąć na salę na przyjęcie po chrzcie
    U nas dziś jedna z drzemek była na korytarzu przy kuchni,w koszu Mojżesza,przy akompaniamencie wirującej pralki 🤣

    @Jednorozec o kurcze,a jakie macie objawy?
    Edit.doczytalam
    Oj tak kpi jest wykańczające

    @Hope Ty też byłaś kpi? No mogę uwierzyć, że to trudne,bo przez jakiś czas ściągałam i dokarmiałam Lidke...z dwójką pozostałych nie było to łatwe...na szczęście szybko przeszliśmy na samego cyca, teraz czasami nawet biorę ją do stołu,ona sobie je,a my też razem jemy posiłki

    U nas tylko współspanie,ale dzięki temu śpi spokojnie,szybko się najada,a jak nie ma kupy to noc na jednej pieluszce i się wysypiamy 😄
    Ja śpię z malutką w salonie,a mąż z chłopakami w sypialni

    Daga121222 lubi tę wiadomość

    Córeczka 03.2026
    Starania-1 cykl
    Synek 12.2023
    Starania-2 cykl
    Synek 01.2022
    Starania-23 cykl
    ja '88 + on '87
    age.png
  • Kasiastaraczka Autorytet
    Postów: 4245 6145

    Wysłany: 12 maja, 00:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Robię sobie porządki w dokumentach na telefonie,mam mnóstwo jakichś etykiet vinted itp. Znalazłam darmowego ebooka mamy fizjoterapeuty ( może znacie) o dobrych myślach,wkleje Wam kilka stron 🥰 jest darmowy,autorka na koniec zachęca do dzielenia się nim z innymi mamami
    Mi dziś bardzo pomogło czytanie dobrych myśli

    40bb6a79ce065.jpghttps://zapodaj.net/plik-IqYYpy7q57

    2d2e98bf5667d.jpghttps://zapodaj.net/plik-uSJrMJL5W6

    69468f51e09cc.jpghttps://zapodaj.net/plik-bZBv2mObIK

    8c063d47b2c7f.jpghttps://zapodaj.net/plik-yfp2DUxhHk

    06738d7fa4f1b.jpghttps://zapodaj.net/plik-gtjbGWG27G



    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 maja, 01:04

    alta marea, Daga121222, Pfry, Katt, Kokosq lubią tę wiadomość

    Córeczka 03.2026
    Starania-1 cykl
    Synek 12.2023
    Starania-2 cykl
    Synek 01.2022
    Starania-23 cykl
    ja '88 + on '87
    age.png
  • Kłębuszek Autorytet
    Postów: 665 1226

    Wysłany: 12 maja, 02:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Daga okropnie mi przykro z powrotu straty bobasa Twojej siostry i to już na takim etapie 🥺 trzymajcie się

    31 l👩 +30 l👨

    2021 💕
    2023 👰🤵
    2024.09 - początek starań

    08.06.25 - szczęśliwy cykl 🍀
    24.07 (47dc) - test pozytywny ⏸️
    Beta 105,7; Progesteron 22,19
    26.07 (49dc) - Beta 313,3, TSH 2,28

    04.08 - widoczny pęcherzyk ciążowy
    08.08 - zarodek z bijącym serduszkiem ❤️
    22.08 - 1.76 cm bobasa ❤️
    08.09 - CRL 3.8 cm ❤️
    19.09 - Nifty Pro, wszystkie ryzyka niskie, dziewczynka 🩷
    3.11 - 242 g 🩷
    1.12 - 490 g 🩷
    29.12 - 925 g 🩷
    12.01 - 1300 g 🩷
    26.01 - 1480 g 🩷
    11.02 - 2080 g 🩷
    25.02 - 2280 g 🩷
    18.03 - 2740 g 🩷
    8.04 - 3400 g 🩷

    🩷🩷🩷Zuza🩷🩷🩷
    10.04.2026 13:47 3380g 53cm💕

    age.png
  • alta marea Autorytet
    Postów: 583 884

    Wysłany: 12 maja, 08:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daga121222 wrote:
    Dopiero teraz nadrobiłam, bo miałam strasznego doła. Moja siostra była dziś na badaniach w 17 tc, niestety serduszko przestało bić 💔🥺 dziś pojechała do szpitala na wywołanie…

    Bardzo mi przykro, to musi być niezwykle trudne doświadczenie w rodzinie na takim etapie ciąży, jeszcze jak u ciebie teraz jest niemowlę 😞 w takich sytuacjach wierzę, że matka natura zdecydowała, bo tak było lepiej i bardzo mocno trzymam kciuki za to, żeby Twoja siostra już niebawem cieszyła się z kolejnej ciąży.

    age.png
  • Daga121222 Autorytet
    Postów: 2534 4360

    Wysłany: 12 maja, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję dziewczyny 🥺 martwię się jak moja siostra sobie poradzi… mam nadzieję, że skorzysta z jakiejś pomocy.
    Ja wciąż mam doła.. czuję wewnętrzną żałobę. A jeszcze dzisiejsza pogoda nie pomaga.

    @Kasiastaraczka dużo tego, ale chętnie sobie poczytam ♥️ Lubie czytać takie „dobre myśli”

    Kasiastaraczka, alta marea lubią tę wiadomość

    👱🏻‍♀️30🧑🏻‍🦱30

    👩🏼‍❤️‍💋‍👨🏻2015💍2019💒12.08.2022


    Starania od 02.2023
    2025 2xIUI ❌

    28.05 ➡️ kwalifikacja IVF ✅
    31.05 ➡️ start stymulacji 💉(Menopur, Cetrotide)
    11.06 ➡️ punkcja —> 9 pobrano 🥚—> 5 dojrzałych i zapłodnionych —> 3 zarodki —> zostały ❄️❄️
    16.06 ➡️ transfer 🍀 4AA
    20.06 ➡️ 4dpt ⏸️
    21.06 ➡️ beta 5dpt - 14,10, 7dpt - 51,00, 10dpt - 234,80, 17dpt - 2826,00 🥹
    24dpt ➡️ mamy serduszko ❤️

    Córeczka 🩷
    27.02.2026
    3685g i 54cm szczęścia 🌸


    age.png
  • Arga Autorytet
    Postów: 2095 1153

    Wysłany: 12 maja, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daga bardzo mi przykro z powodu siostry.

    age.png

    age.png
  • Sagi Autorytet
    Postów: 2275 3081

    Wysłany: 12 maja, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daga, bardzo mi przykro…

    👩🏻 34

    06.07.2025 - ⏸️

    09.02.2023 - ⏸️

    age.png

    age.png
  • Jednorożec89 Autorytet
    Postów: 5368 6043

    Wysłany: 12 maja, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daga bardzo mi przykro z powodu siostry. Straszne to...

    Sluchajcie; wczoraj wieczorem sie poryczałam bo nie daje młodej juz mojego mleka. Zaczęłam mieć wątpliwości i nawet kusiła mnie dieta eliminacyjna, na szczęście mam męża :) on w takich sprawach jest zaalwsze bardzo szczegółowy i dociekliwy, zaczął mi czytać z czego musze zrezygnować czyli z większości rzeczy ale to nawet nie jest najgorsze, bo jak miałam cukrzycę przeszliśmy wszyscy na moją diete i gotowałam jeden obiad dla całej rodziny. Tutaj to sie nie uda, chłopcy rosną muszą mieć duzo wapnia wiec musiałbym przygotowywać oddzielne posiłki dla siebie, do tego odciaganie siedem razy na dobe jak do tej pory, zajechałabym się fizycznie i psychicznie pewnie też ho bym sie trzęsła nad każdą zjedzoną rzeczą.
    Kolejna sprawa jest taka, niby mloda jest na tamtym mleku dopiero drugi dzien, ale co obserwuje? Od kad zaczęłam je pić nie ulało sie jej ani razu gdzie do tej pory ulewało jej się nawet kilka razy po każdym posiłku. Teraz juz spi spokojnie drugą godzinę, a przedtem mieliśmy turbo drzemki w dzien po 10 15 minut, wiec chyba jednak jest cos na rzeczy. Wzielam dostinex i kończę z tematem

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 maja, 11:30

    Kłębuszek, Kasiastaraczka, Pfry, Katt, Arga, Kokosq lubią tę wiadomość

    11.2021- puste jajo płodowe 💔

    17.07.2018 - Franio 💙💙

    17.04.2021 - Jaś 💙💙

    20.02.2026 - Gabrysia 🩷🩷
  • ZOSIA88 Autorytet
    Postów: 1391 851

    Wysłany: 12 maja, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daga bardzo mi przykro.

    Jesteśmy po szczepieniu w końcu się udało zaszczepić :)

    Sagi, Daga121222, Pfry lubią tę wiadomość

    37 lat
    1. córeczka 2021
    2. syn 2026

    event.png

    event.png[/url]
  • Dżozu Autorytet
    Postów: 1264 2675

    Wysłany: 12 maja, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Daga przykro mi bardzo, nie wyobrażam sobie nawet takiej straty 😔😔😔

    ⏸️ 10.07.2025 🤩 po raz pierwszy w życiu 🤩
    29.07 - 4,5 mm Kropka 🐤🥳 ciąża młodsza o tydzień (późna owulka)
    26.08 - 3,69 cm Wiercipiętka 👶❤️
    8.09 - 6,1 cm Bobasa ❤️❤️❤️ usg prawidłowe
    23.09 - Dzidziutek ukrywa swą płeć..
    21.10 - Dziewczynka na pokładzie ❤️ girl power ❤️
    14.10 - 473 g zdrowej dziewczynki ❤️
    17.12 - Ula ma już 1 kg 🤰🏽💪🏼🌞🌞🌞
    7.01.2026 - III prenatalne ok ❤️, Bobaska ma już 1480 g 💪🏼🌞
    17.02.2026 - Bobaska ma już 2,7 kg💪🏼🌞
    3.03.2026 - 3,3 kg :) +/- 400 g
    9.03.2026 - ok. 3,2 kg
    17.03.2026 - ok. 3,9 kg ?? 😎😎😎 dużo wód płodowych
    23.03.2026 - Witaj Urszulko ❤️ 4,2 kg, cc.

    age.png
‹‹ 681 682 683 684 685 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ