X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Młode mamy 95-97
Odpowiedz

Młode mamy 95-97

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 lipca 2017, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny :) jak u Was po weekendzie? ;)
    u mnie spokojnie, mąż wrócił w sobotę po południu i kajał się, tłumaczył, że to wyjątkowa sytuacja, że kolega potrzbował kierowcy (bo mu zabrali prawko na 3 mce na nadmierną prędkość :D ). Ok, nic sie nie odzywałam, ale już mu zapowiedziałam że w najbliższą sobtę ja go zostawiam z małą i idę na miasto (jestem umówiona do fryzjerki, muszę w końcu ogarnąć te kudły swoje, myślę nad zrobieniem ombre ale trochę się boję jak to wyjdzie, zobaczę co mi powie fryzjerka) no i chciAŁAM ściąć trochę, ale z drugiej strony mi szkoda tych długich włosów, bo zawsze wolę mieć związane, a mam taką długość, że jak będę chciała, żeby widać było zmianę, to musiałabym podciąć tak, że nie złapię ich już gumką, a w rozpuszczonych chodzić nie lubię, bo mnie wkurzają :D
    w piątek byłam z małą u pediatry, no i moje dziecię ma już 4120 g ;) no niestety, ma też pleśniawki na podniebieniu i grzybicę na języku, więc pędzluję jej buziaka nystatyną i już o wiele lepiej to wygląda :) no i dostała jednak kropelki z antybiotykiem na oczko, bo nadal jej ropieje i ani masaż kanalików, ani przemywanie solą nie pomagało. Poza tym jest strasznie marudna, przez te upały chyba. U nas już 32 stopnie na termometrze, zapowiadają nawet 36. A my mamy okna od południa, więc nawet jak zasłaniam okna to w środku dnia w domu mamy 27-28 w mieszkaniu, nie dziwota że się denerwuje. Za to w nocy śpi ładnie, jak zje wieczorek o 21 butelkę, tak budzi się dopiero na karmienie o 1:30 - 2:00 :) jutro kończy już 3 tygodnie :) kupki sie uregulowaly i brzuszek juz nie boli :)

  • sallvie Autorytet
    Postów: 2939 3455

    Wysłany: 31 lipca 2017, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    heej dziewczynki :)

    gabi kochana mój też tak często ma, teraz w sobotę jechał z bratem po samochód i miał być szybko a ja mu mówię że pewnie jak zwykle będzie gdzieś wieczorem dopiero. No to co ? wyszło na moje, wyjechał o 10 a wrócił po 19 ...
    Mężczyźni ....
    Jaka Zosieńka już duża jest !! Widzę się szykuje kluska jak moja :D

    a co u nas
    samochód nam się tak rozwalił że nie ma co go naprawiać lepiej sprzedać na części albo coś i kupić nowy - tak też zrobimy.
    Nelcia wczoraj skończyła 17 tygodni :)
    Za 13 dni chrzciny, jutro mamy szczepienie i pomiary, a za 2 dni kończy 4 miesiące <3

    gabi544 lubi tę wiadomość

    Kornelia - 2017r. (37+2) - 25cs
    Seweryn - 2019r. (37+0) - 1cs
    Aniołek 5 tydzień - 18.03.2021 - 2cs

    iv09jw4z732yf0w9.png
    _______________
    Niedoczynność tarczycy.
    Prawdopodobnie niewydolność łożyska.
    2013r. operacja usunięcia torbieli lewego jajowodu.
  • chcebardzobycmama Autorytet
    Postów: 1233 364

    Wysłany: 31 lipca 2017, 17:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny :P
    Gabi zmiany są dobre,ale..no właśnie ale.. ombre ładniej wyglada na długich włosach , ale niszczy włosy i tak już osłabione przez ciążę. Ja na twoim miejscu nie niszczyłabym bardziej włosów ombre;P

    Salviee u nas taka sama sytuacja była z samochodem ,wkurzylim się,sprzedalim i nowy kupilim ;P

    My w sobotę zrobilismy grilla ,a w niedziele odpoczywalismy na plazy;P
    z Moim na razie nie ma takich problemów , jak wraca z pracy jest tak zjebany,że nawet na podwórko przed dom wyjść mu się nie chce,a co dopiero do kolegów:d

    grudzień2015 mama aniołka (*)
    październik2017 mama Oskarka <3
    maj2019 mama Mikusia <3

    oar8skjou77gkdir.png
  • sallvie Autorytet
    Postów: 2939 3455

    Wysłany: 31 lipca 2017, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chcebardzobycmama dlatego też robimy to samo co wy :D

    Kornelia - 2017r. (37+2) - 25cs
    Seweryn - 2019r. (37+0) - 1cs
    Aniołek 5 tydzień - 18.03.2021 - 2cs

    iv09jw4z732yf0w9.png
    _______________
    Niedoczynność tarczycy.
    Prawdopodobnie niewydolność łożyska.
    2013r. operacja usunięcia torbieli lewego jajowodu.
  • diana11 Autorytet
    Postów: 538 102

    Wysłany: 1 sierpnia 2017, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej wszystkim <3
    Weszliśmy w 30 tydzień i jednocześnie dzisiaj w 20 rok mojego życia :D
    Czas mi leci tak szybko.. i w sumie dobrze. Już coraz bliżej, a ja coraz bardziej nie mogę się doczekać spotkania z moja miłością ;)

    Wczoraj miałam pierwsze spotkanie z położna. Było bardzo fajnie, dużo przydatnych rzeczy się dowiedziałam i jestem spokojniejsza. We wrześniu będziemy mieli z moim narzeczonym spotkanie na temat porodu, ponieważ chcemy rodzic razem ;)

    Dzisiaj przyjechałam sobie na dwa dni do Wrocławia i odpoczywam sama ze sobą <3

    A co u reszty dziewczyn? Jak znosicie te straszne upały? Ja momentami umieram..

    klz9tv73jtvcr2zp.png

    Aniołek luty 2016 [*] (10tc.)
  • sallvie Autorytet
    Postów: 2939 3455

    Wysłany: 1 sierpnia 2017, 22:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wpadam na koniec dnia bo córa cały dzień marudna i nic nie pisałam :)
    Dominika wszystkiego najlepszego przede wszystkim tak jak obiecałam !! Pociechy z córy i dużo pomocy przy niej od narzeczonego :)

    My dzisiaj byłyśmy na szczepieniu i pomiarach.
    Nela waży równe 7kg i mierzy 65 cm ( nie wiem jakim cudem mi wyszło 65cm w lipcu jak sama ją mierzyłam :D ) biedna dostała gorączki a jeszcze taki upał na dworze i dopiero mi zasnęła :(

    diana11 lubi tę wiadomość

    Kornelia - 2017r. (37+2) - 25cs
    Seweryn - 2019r. (37+0) - 1cs
    Aniołek 5 tydzień - 18.03.2021 - 2cs

    iv09jw4z732yf0w9.png
    _______________
    Niedoczynność tarczycy.
    Prawdopodobnie niewydolność łożyska.
    2013r. operacja usunięcia torbieli lewego jajowodu.
  • sallvie Autorytet
    Postów: 2939 3455

    Wysłany: 2 sierpnia 2017, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry kobietki :)
    Ale duchota masakra :)
    Dzisiaj świętujemy 4 miesiące Kornelii :) Boże jak ten czas zapiernicza, niedawno się urodziła a tu taka duża kobietka :D

    a co tam u was ? :)

    Kornelia - 2017r. (37+2) - 25cs
    Seweryn - 2019r. (37+0) - 1cs
    Aniołek 5 tydzień - 18.03.2021 - 2cs

    iv09jw4z732yf0w9.png
    _______________
    Niedoczynność tarczycy.
    Prawdopodobnie niewydolność łożyska.
    2013r. operacja usunięcia torbieli lewego jajowodu.
  • chcebardzobycmama Autorytet
    Postów: 1233 364

    Wysłany: 2 sierpnia 2017, 16:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny u nas jutro juz 31 t
    Jestesmy po usg. Ukm nerki.jednej sie powiekszyl drugiej zmalal,juz nie mam sily tak sie gibaja te nereczki ale lekarz powiedziala ze zalezy wszystko od tego czy maly sie wysiusia no a dzis sie nie wysiusial . Na razie jest w granicach normy i mamy skontrolowac nerki po.urodzeniu. moj maluch wazy 1478g i na 100procent jest chlopcem :)

    sallvie lubi tę wiadomość

    grudzień2015 mama aniołka (*)
    październik2017 mama Oskarka <3
    maj2019 mama Mikusia <3

    oar8skjou77gkdir.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 sierpnia 2017, 17:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny
    chcebycbardzoamaa - na pewno bedzie wszystko ok, granica normy to jednak jeszcze norma :)
    diana - wszystkiego najlepszego z okazji urodzin, spóźnione ale szczere życzenia :)
    sallvie - kiedy to zleciało? poznałyśmy się jeszcze w ciąży, pamiętam jak Ci zazdrościłam że jesteś już tak daleko, że poród tuż tuż a tu już taka dziewucha dorodna :) jak się Nela czuje dziś, po szczepieniu? My mamy pierwsze po 22 sierpnia i już się boję jak moja to zniesie? Szczepisz tymi na NFZ czzy bierzesz jakieś skojarzone? My polecimy tymi tradycyjnymi chyba, choć jeszcze się zastanawiam.
    U mnie duchota straszna, mała dopiero zasnęła na mnie, I tak od trzech dni, co ją próbuję odłożyć do łóżeczka to za 10 minut jest ryk i od nowa trzeba kołysać ;) biiedna, strasznie się męczy przez ten upał.
    Zosia wczoraj skończyła 3 tygodnie i jest absolutnie idealna, jak siedzę przyy niej i patrzę to mimo zmęczenia czuję, że jestem najszczęliwszą osobą na świecie i nie wyobrażam sobie bez niej życia już :) <3
    była u nas dziś położna, Zosia znowu ważona i ma już 4300 na liczniku :D matko, jak ona rośnie, widzę to po kolejnych fałdkach i moje ręce to odczuwają :D
    mnie za to coś w kościach łamie, nie wiem czy wirus jakiś czy co. Do tego wszytkiego wyrzyna mi się ósemka i cała głowa mnie boli :/ myślicie, że płukanie amolem pomoże, bo ibuprom nie daje rady :(
    ah, no i zapisałam się na wizytę u gina w końcu poporodową, na 21 sierpnia, już odliczam dni bo libido na najwyższym poziomie, aż się sama dziwię, bo wszyscy mówili że po porodzie spadnie i nie ma takiej ochoty jak w ciąży :D a u nas to chyba najdłuższa przerwa ;)

  • sallvie Autorytet
    Postów: 2939 3455

    Wysłany: 2 sierpnia 2017, 17:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chcebardzobycmama no to gratuluje synka kochana :) Jakby to powiedziały wszystkie "ciocie dobra rada" które wkur.... swoimi tekstami a szczególnie takimi jak ten "nie przejmuj się dziewczynka będzie następna" :D A tak szczerze to fajnie że wreszcie jakiś chłopiec w tym naszym babińcu :) Mąż pewnie wniebowzięty co? :D

    gabi to prawda, aż spojrzałam, pierwszy raz się do siebie odezwałyśmy jak ja byłam w 27 a Ty kochana 16 tygodniu <3 a nasze córeczki już takie duże są !! <3

    Powiem Ci że dopiero popołudniu złapała ją gorączka i w ogóle ale już dzisiaj bardzo dobrze się czuje, dzielna jest jak nie wiem co :) A szczepimy kochana tylko tymi na nfz :)
    Co do seksu to ten po porodzie po takiej przerwie był chyba najlepszy w moim życiu :D

    Kornelia - 2017r. (37+2) - 25cs
    Seweryn - 2019r. (37+0) - 1cs
    Aniołek 5 tydzień - 18.03.2021 - 2cs

    iv09jw4z732yf0w9.png
    _______________
    Niedoczynność tarczycy.
    Prawdopodobnie niewydolność łożyska.
    2013r. operacja usunięcia torbieli lewego jajowodu.
  • chcebardzobycmama Autorytet
    Postów: 1233 364

    Wysłany: 2 sierpnia 2017, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oo tak ,ale on od samwgo poczatku nie dal sobie przetlumaczyc ze dziewczyna bedzie,nawet wtedy gdy w pierwszym usg wyszlo ze babeczka ,a ja jeszcze mialam jakies przeczucie do dzis. Ale ciesze sie,pierwszy chlopak w rodzinie z mojej mamy strony ,ktory bedzie urodzony przed dziewczynka ,zazwyczaj trafialy sie pierwsze dziewczynki. Gabi wiem ze niby w granicach normy ale sama nie wiem od czego to sie zrobilo. Genetycznie na pewno nie bo i ja mam z nerkami ok i moj A. I ogolnie w rodzinie nikt . Wydaje mi sie ze moze siusiak mu sie zagial :p to by bylo najlepsze rozwiazanie :P

    No wasze dziewczyny juz takie duze,jest co na rece wziasc i napewno czujecie sie juz pewniej ,ze nie zrobicie krzywdy maluszkom jak od razu po urodzeniu. Nie moge sie doczekac kiedy i moj bedzie mial te minimum 2miesiace

    grudzień2015 mama aniołka (*)
    październik2017 mama Oskarka <3
    maj2019 mama Mikusia <3

    oar8skjou77gkdir.png
  • sallvie Autorytet
    Postów: 2939 3455

    Wysłany: 2 sierpnia 2017, 22:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jutro wam wstawię dzisiejszą sesję domową Nelci z okazji 4 miesięcy :)
    Karolina u mojego narzeczonego też była nadzieja że może jednak chłopiec bo brat ma dwie córki i teraz teście mają same wnuczki haha a od mojej strony to pierwsze bobo jest także no :)

    Kornelia - 2017r. (37+2) - 25cs
    Seweryn - 2019r. (37+0) - 1cs
    Aniołek 5 tydzień - 18.03.2021 - 2cs

    iv09jw4z732yf0w9.png
    _______________
    Niedoczynność tarczycy.
    Prawdopodobnie niewydolność łożyska.
    2013r. operacja usunięcia torbieli lewego jajowodu.
  • chcebardzobycmama Autorytet
    Postów: 1233 364

    Wysłany: 3 sierpnia 2017, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzia,takze jak widac chyba nie ma reguly. Mi nawet z chinskiego choroskopu dziewucha wychodzila xp ciekawa jestem.jak z soda bo jeszcze nie probowala. Chyba widzialam ten przedsmak sesji na instagramie :P

    grudzień2015 mama aniołka (*)
    październik2017 mama Oskarka <3
    maj2019 mama Mikusia <3

    oar8skjou77gkdir.png
  • chcebardzobycmama Autorytet
    Postów: 1233 364

    Wysłany: 3 sierpnia 2017, 08:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miało być " horoskopu" ale żem byka strzeliła,aż wstyd :D

    grudzień2015 mama aniołka (*)
    październik2017 mama Oskarka <3
    maj2019 mama Mikusia <3

    oar8skjou77gkdir.png
  • chcebardzobycmama Autorytet
    Postów: 1233 364

    Wysłany: 3 sierpnia 2017, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dominika jak tam.ci idzie liczeniw ruchow 3razy dziennie ??
    Mnie to tak stresuje moj maly sie rusza wtedy kiedy nie trzeba liczyc ruchow a tylko kartke wyjme to spokojne dziecko.

    Teraz czkawki dostal w trakcie liczenia no.i czekac 15minut az mu przejdzie...

    grudzień2015 mama aniołka (*)
    październik2017 mama Oskarka <3
    maj2019 mama Mikusia <3

    oar8skjou77gkdir.png
  • sallvie Autorytet
    Postów: 2939 3455

    Wysłany: 3 sierpnia 2017, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina wybaczamy byka :D Ja w ciąży takie głupoty gadałam i pisałam że aż żal :D
    U mnie ŻADNA wróżba się nie sprawdziła wszystko na chłopaka, no nie przepraszam, soda wskazywała dziewczynkę :D
    A wiecie że ja ruchów nie liczyłam ? Tzn. wiedziałam mniej więcej w których godzinach młoda jest aktywna i jeśli się ruszała to okej, panikowałam raz w 29 tygodniu jak 2 dzień z rzędu prawie nic nie kopała !! Miałam już na następny dzień jechać do mojej znajomej położnej na oddział na ktg i miał mnie zbadać ordynator ( takie mam wtyki u siebie w szpitalu haha ) ale mała zaczęła się ruszać jak trzeba i tak szczęśliwie dotrwałyśmy do końca :)

    tutaj macie obiecane małe co nieco z wczoraj :)

    https://zapodaj.net/3b6e46859023f.jpg.html
    https://zapodaj.net/37425cc6b4620.jpg.html
    https://zapodaj.net/d59019d817121.jpg.html
    https://zapodaj.net/4400b51876c94.jpg.html


    ahh wspominam sobie jak byłam na waszym etapie ciąży mniej więcej <3 mój brzuszek z 32 tygodnia :)
    https://zapodaj.net/54695023e70fe.jpg.html

    Kornelia - 2017r. (37+2) - 25cs
    Seweryn - 2019r. (37+0) - 1cs
    Aniołek 5 tydzień - 18.03.2021 - 2cs

    iv09jw4z732yf0w9.png
    _______________
    Niedoczynność tarczycy.
    Prawdopodobnie niewydolność łożyska.
    2013r. operacja usunięcia torbieli lewego jajowodu.
  • diana11 Autorytet
    Postów: 538 102

    Wysłany: 3 sierpnia 2017, 16:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, hej!
    Na wstępie dziękuję wam za życzenia dziewczyny :*

    U nas nadal parno, duszno i do weekendu nie zapowiada się żeby coś się zmieniło :/ ja już mam dosyć i chyba pierwszy raz w życiu chcę, żeby upały się skończyły.

    Karolina, gratuluję już tak na 100% syna! Ja na ostatnim usg zapomniałam się zapytać czy płeć bez zmian :D muszę czekać do następnego, żeby mi to potwierdziła.
    Co do liczenia ruchów.. ja nie liczę, ponieważ moje dziecko jest tak żywe i ruchliwe, że będę wiedziała kiedy ruchów jest mniej niż powinno lub kiedy będzie wariować zbyt gwałtownie. ;) po prostu śledzę ją na oko.. wyczuję kiedy będzie coś nie tak. :)

    Madziu, śliczny misio z Twojej córy! Sesja profesjonalna, czy sama masz taką chęć i talent? Ja to polegam tylko na fotografach, bo nie mam głowy do takich rzeczy :D
    Co do zdjęć to możliwe, że w ten weekend będziemy mieć sesję ciążową. Chyba, że temp. będzie nadal sięgała powyżej 30st. to będę czekać aż będzie ciut chłodniej, bo nie mam zamiaru świecić się spocona na zdjęciach :D

    Gabi kochana dużo zdrówka dla twojej małej i niech dalej rośnie jak do tej pory <3 a tak w ogóle, to czy też może masz IG? Bo mam Karolę i Magdę, a Ciebie nie. :p Jak masz, to podeślij mi nazwę we wiadomości, to Cię dodam też :D

    klz9tv73jtvcr2zp.png

    Aniołek luty 2016 [*] (10tc.)
  • sallvie Autorytet
    Postów: 2939 3455

    Wysłany: 3 sierpnia 2017, 17:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dominika kochana po pierwsze to niezła niespodzianka by była jakby Twojej malej teraz po 30 tygodniu się zmiemiło na chłopca :D
    Co do zdjęć to ja się fotografią zajmuję od 2010 roku - js głównie zdjęcia sportowe robiłam ( piłka nożna ) zresztą właśnie w ten sposób poznałam mojego narzeczonego :)
    A czasem do pomocy jako prywatnych fotografów mam moją przyjaciółkę i kuzynkę :) to one mi zrobiły moje sesje ciążowe, to one będą robiły nam każdą sesję rodzinną a sesjami "niemowlęcymi" i dziecięcymi zajmę się ja :)

    Kornelia - 2017r. (37+2) - 25cs
    Seweryn - 2019r. (37+0) - 1cs
    Aniołek 5 tydzień - 18.03.2021 - 2cs

    iv09jw4z732yf0w9.png
    _______________
    Niedoczynność tarczycy.
    Prawdopodobnie niewydolność łożyska.
    2013r. operacja usunięcia torbieli lewego jajowodu.
  • diana11 Autorytet
    Postów: 538 102

    Wysłany: 3 sierpnia 2017, 17:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie ukrywam, że nie była bym zła.. oczywiście nie na dziecko, tylko na lekarza :D niby mebelki i wózek mamy w neutralnym kolorze (biało-szare), ale ciuszków mam sporo typowo dla dziewczynki :p unisex też się znajdą, ale jest ich zdecydowanie mniej.

    Fajnie z tymi zdjęciami, duża oszczędność kasy.. u nas sesje ciążowe chodzą po 250-300 zł, a niemowlęce nawet po 500 zł. Także niby jednorazowy wydatek, ale nie mały ;) Do ciążowej będę miała koleżankę, która jest na studiach w tym kierunku, kończy szkolenia etc, także będzie zniżka :D ale niemowlęcej jeszcze boi się podjąć dlatego już będę musiała szukać wśród zawodowców. Ale no czego nie robi się dla swojego jedynego dziecka :D

    klz9tv73jtvcr2zp.png

    Aniołek luty 2016 [*] (10tc.)
  • chcebardzobycmama Autorytet
    Postów: 1233 364

    Wysłany: 4 sierpnia 2017, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba z tymi ruchami tez zaczne robic jak ty Dominika ;P nie chce mnie sie trzy razy dziennie lezec .

    My dzis zapisujemy sie na usg 4 d . fajna sprawa podobno ;)

    Madzia zazdroszcze zdolnosci fotograficznych , wazne by sie rozwijac w tym kierunku ktory interesuje.

    Coraz bardziej rozwazam powrot do szkoly. Ale boje sie ze nie poradze sobie i szkola i poród w pazdzierniku i taki maluszek w domu a mam zamiar piersia karmic, nie bede sie chyba mogla skupic na zajeciach wiedzac ze takie malocie pod opieka meza lub babc zostawilam :P

    No i zaczal sie ból kręgosłupa i latanie siku co 15 minut xd a najgorsze sa noce,nie moge sie ulozyc bo ciagle nie wygodnie, maly tez chyba ma coraz mniej mniejsca bo bokiem mojego brzucha chce chyba wyjsc . Maz juz potrafi rozrznic czy kapnal noga czy reka ;Pstwierdzil ze czuje przez skore ;] a jak sie juz uloze w wygodnej pozycji to siku mi sie zachciewa ;/

    Co do bledów hehe to ja wgl mam takie zaniki pamieci.. czasami w trakcie rozowy zdarzy mi sie zapomniec o czym mówię ;/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 sierpnia 2017, 19:33

    grudzień2015 mama aniołka (*)
    październik2017 mama Oskarka <3
    maj2019 mama Mikusia <3

    oar8skjou77gkdir.png
‹‹ 39 40 41 42 43 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ