X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Młode mamy 95-97
Odpowiedz

Młode mamy 95-97

Oceń ten wątek:
  • chcebardzobycmama Autorytet
    Postów: 1233 364

    Wysłany: 23 stycznia 2018, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mialam sukni swojej nie sprzedawac ,ale dzis kolega meza zabiera dla narzeczonej na przymiarke. Jesli się spodoba to.moze i jej szczescie przyniesie :)
    Dominika ,dlaczego chcesz ja na modyfikowane przestawic ?

    grudzień2015 mama aniołka (*)
    październik2017 mama Oskarka <3
    maj2019 mama Mikusia <3

    oar8skjou77gkdir.png
  • chcebardzobycmama Autorytet
    Postów: 1233 364

    Wysłany: 23 stycznia 2018, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My dzis bylismy u pediatry jestem.troche podlamana bo Oskarkowi od lezenia na wznak zaczela glowka robic sie troche plaska :( kazala na brzuchu go caly czas klasc a on na brzuchu strasznie placze. Mam nadzieje ze sie unormuje ta glowka.. nie jest jakos masakrycznie ale ta swiadomosc ... od rana o niczym innym nie mysle ,klade caly czas Oskarka ,ten beczy bo nie lubi. Wlasnie zasnal ze zmeczenia chyba

    grudzień2015 mama aniołka (*)
    październik2017 mama Oskarka <3
    maj2019 mama Mikusia <3

    oar8skjou77gkdir.png
  • Mysza123 Autorytet
    Postów: 2904 2845

    Wysłany: 23 stycznia 2018, 16:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jest taka specjalna poduszka dla dzieci spiacych na wznak, taka co formuje glowke i zapobiega dalszemu splaszczaniu. Ogladalam ja jak w ciazy bylam, ale nie pamietam jak sie nazywa. Zobacz w necie bo sa rozne cenowo, moze warto kupic :) To czeste u maluchow, moja znowu spala na jednym boku non stop i z jednej strony miala troche bardziej plaska i asymetrie. Nie rzucalo sie to mocno w oczy i sie samo wyrownalo :).

    My dzis bylismy na szczepieniu, mala ma 79 cm i wazy 9200. Raczej jest z tych lzejszych dzieci, ale pielegniarki chwalily ze super nadgonila pomimo takiej malej wagi na poczatku i ze rozwija sie fantastycznie, rozumie, wykonuje polecenia, biega, wspina sie i sporo mowi :). Ciekawe jak to szczepienie zniesie, byly dwa uklucia w nozki i mam nadzieje ze zadnych atrakcji nie bedzie. Nastepne szczepienie dopiero na 5 lat wiec mamy spokoj :).
    U nas piekna zima, mieszkamy przy lesie i codziennie chodzilismy na sanki z mala, uwielbia snieg i by mogla do domu nie wracac. No ale niestety wyglada na to ze pogoda lada moment sie zmieni i bedziemy znow siedziec w domu.

    Co do przeprowadzki to za miesiac zaczynamy remonty, mam nadzieje ze do wielkanocy sie przeprowadzimy :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 stycznia 2018, 16:34

    chcebardzobycmama lubi tę wiadomość

    🐭 28- endometrioza/ POF
    10.2016- córka 👧🏼

    Reprofit Ostrava
    11.2022- ET- cb 🤍
    02.2023- FET- 🧡✨
    10.2023- 37tc- 2770g, 51 cm 🧸🎀🦋

    age.png
  • diana11 Autorytet
    Postów: 538 102

    Wysłany: 23 stycznia 2018, 16:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola, a jak spi obracaj mu może główkę na bok?

    Ja sobie postanowiłam ze 3-4 miesiąc kończę kp, albo stosuje karmienie mieszane. Ale póki co ciężko nam idzie. Nie chce jeść mm, pluje, później zaczyna ryczeć no i ja do piersi przystawiam, bo mi jej szkoda.

    klz9tv73jtvcr2zp.png

    Aniołek luty 2016 [*] (10tc.)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 stycznia 2018, 16:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja karmiłam 9 miesięcy. Chciałam odstawić jak miała 7 miesięcy ale nie była jeszcze gotowa

  • chcebardzobycmama Autorytet
    Postów: 1233 364

    Wysłany: 23 stycznia 2018, 16:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dominika sprobuj zrobic mm 30ml (1miarka) plus swoje mleczko . Tez tak chcialam ,ale chyba lubie jak sie tak maly orzytula do piersi.
    Myszaaa wiem o ktora podyszke chodzi,myslalam nad jej kupnem to pozytywne ze u twojego malucha sie glowka wyrownala ,mam nadzieje ze i u nas tak bedzie.
    Co do widokow jak bylam panna to.mieszkalam na wsi I pieknie wygladaly laki w sniegu:)

    grudzień2015 mama aniołka (*)
    październik2017 mama Oskarka <3
    maj2019 mama Mikusia <3

    oar8skjou77gkdir.png
  • chcebardzobycmama Autorytet
    Postów: 1233 364

    Wysłany: 23 stycznia 2018, 16:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas waga dzis 6100

    grudzień2015 mama aniołka (*)
    październik2017 mama Oskarka <3
    maj2019 mama Mikusia <3

    oar8skjou77gkdir.png
  • diana11 Autorytet
    Postów: 538 102

    Wysłany: 23 stycznia 2018, 17:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O tym nie pomyślałam, spróbuje przy następnym podejściu ;)

    klz9tv73jtvcr2zp.png

    Aniołek luty 2016 [*] (10tc.)
  • sallvie Autorytet
    Postów: 2939 3455

    Wysłany: 23 stycznia 2018, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas waga już 10500 :)
    Nela sama chodzi :)
    A my dzisiaj podpisaliśmy akt notarialny :) za tydzień przeprowadzka :)

    Kornelia - 2017r. (37+2) - 25cs
    Seweryn - 2019r. (37+0) - 1cs
    Aniołek 5 tydzień - 18.03.2021 - 2cs

    iv09jw4z732yf0w9.png
    _______________
    Niedoczynność tarczycy.
    Prawdopodobnie niewydolność łożyska.
    2013r. operacja usunięcia torbieli lewego jajowodu.
  • chcebardzobycmama Autorytet
    Postów: 1233 364

    Wysłany: 24 stycznia 2018, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super Madzia ,ze wszystko wam się uklada do przodu. Teraz dopiero bedziesz miala balagan jak się wprowadzac bedziecie :)

    grudzień2015 mama aniołka (*)
    październik2017 mama Oskarka <3
    maj2019 mama Mikusia <3

    oar8skjou77gkdir.png
  • diana11 Autorytet
    Postów: 538 102

    Wysłany: 24 stycznia 2018, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzia zazdroszczę przeprowadzki! Uwielbiam takie rzeczy :D

    My się znów bawimy w małe remonty, wiec chociaż trochę znów poczuje tą organizacje wystroju, dobieranie kolorów i zakupy w sklepach remontowo-budowlanych :D bardziej mnie to jara niż CH z ubraniami, Haha xd

    klz9tv73jtvcr2zp.png

    Aniołek luty 2016 [*] (10tc.)
  • chcebardzobycmama Autorytet
    Postów: 1233 364

    Wysłany: 24 stycznia 2018, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Domoika a ty jakie.mm podajesz malej ?

    grudzień2015 mama aniołka (*)
    październik2017 mama Oskarka <3
    maj2019 mama Mikusia <3

    oar8skjou77gkdir.png
  • diana11 Autorytet
    Postów: 538 102

    Wysłany: 25 stycznia 2018, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Próbowałam NAN i Bebiko ;)

    klz9tv73jtvcr2zp.png

    Aniołek luty 2016 [*] (10tc.)
  • chcebardzobycmama Autorytet
    Postów: 1233 364

    Wysłany: 25 stycznia 2018, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nan jest smierdzacym mlekiem :) u mnie nie orzeszlo bebiko wgl.
    My podawalismy enfamil a teraz bebilon na kolki i zaparcia ,ale to ze wzgledu na to ze mial problemy z brzuszkiem i chetnie pije :)

    Pochwale sie synem. Powoli zaczyna przyzwyczajac sie do lezenia na brzuszku. Wczoraj bylismy u okulisty. Mamy zatkany kanalik lzowy ...dostalismy antybiotyk i masujemy kolo oczka czego Oskarek nie lubi.

    Ehhh jak nie urok to sraczka za przeproszeniem :/

    Dzis kupilam taki duzy zeszyt mam zamoar zapisywac wszystkie osiagniecia Oskarka

    grudzień2015 mama aniołka (*)
    październik2017 mama Oskarka <3
    maj2019 mama Mikusia <3

    oar8skjou77gkdir.png
  • diana11 Autorytet
    Postów: 538 102

    Wysłany: 25 stycznia 2018, 18:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie przymierzam się do Hipp lub Bebilon. Ale skoro mwoisz ze Bebilon chętnie pije, to chyba najpierw jego spróbuje ;)

    My po szczepieniu dzisiaj.. Olka wazy 7400. Jestem w szoku, serio. No i rozwija się bardzo szybko, pani doktor jest nią zachwycona.
    Zostały nam jeszcze 2x pneumokoki i jedna 6w1 co 4 tygodnie i przerwa do 13 miesiąca bodajże. Pod warunkiem, ze nie będzie chorować i szczepienia będą w terminie ;) ale i tak pięknie znosi te szczepionki i w trakcie nawet malutko płacze.

    Dobrze ze Oskar leży na brzuchu. To dobrze tez wpływa na prace jelit No i dzieciaczki tak sobie mięśnie bardzo dobrze ćwiczą ;)

    klz9tv73jtvcr2zp.png

    Aniołek luty 2016 [*] (10tc.)
  • chcebardzobycmama Autorytet
    Postów: 1233 364

    Wysłany: 28 stycznia 2018, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co tam u was dziewczyny ?:)

    grudzień2015 mama aniołka (*)
    październik2017 mama Oskarka <3
    maj2019 mama Mikusia <3

    oar8skjou77gkdir.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 stycznia 2018, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Egzaminy zdane, w końcu mam więcej czasu i mniej stresu. W nagrodę kupiłam sobie 3 książki ale nie wiem kiedy mam zamiar przy małej to czytać :D
    Straszną ochotę mam na sernik królewski chyba przejdę się jutro po składniki, ale pogoda u mnie beznadziejna, wieje i sztorm

    Szkoda, że nie mam tu żadnej koleżanki dzieciatej co by dzieci się pobawiły a matki pogadały

  • diana11 Autorytet
    Postów: 538 102

    Wysłany: 1 lutego 2018, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej ;) u nas wszystko git w sumie.
    Dzisiaj była u mnie jeszcze pielęgniarka na patronazu, zdziwiłam się bo nie wiedziałam, ze tak późno tez są patronaze. Mówiła ze Olka jak taka duża to na legalu już może jeść słoiczki ;) także Karola myśle, ze Twój Oskarek jeśli nie jest jakiś malutki i nie ma problemów z waga, to tez nie ma przeciwwskazań ;)
    A jak wam idzie kp? Czy już całkiem mm?
    My od weekendu będziemy próbować tez kaszki już te od 4miesiaca ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 lutego 2018, 13:15

    klz9tv73jtvcr2zp.png

    Aniołek luty 2016 [*] (10tc.)
  • chcebardzobycmama Autorytet
    Postów: 1233 364

    Wysłany: 3 lutego 2018, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dominika ,moj maly chudy a dlugi a z waga jes okej :) u nas piers i 2-3raz dziennie mm. Raz mu dodalam do mleka lyzeczke mala kaszki i dobrze to zniosl,mysle poczekac jeszcze tydzien :) twoja Ola juz rowno 4msc ma ? A jak u was z karmieniem ? Ndal piers czy juz calkowicie mm?:)

    grudzień2015 mama aniołka (*)
    październik2017 mama Oskarka <3
    maj2019 mama Mikusia <3

    oar8skjou77gkdir.png
  • diana11 Autorytet
    Postów: 538 102

    Wysłany: 3 lutego 2018, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Za 2 dni ma 4 miesiące ;)
    Dzisiaj dostała pierwszą kaszkę. Zrobiłam jej 90 ml, ale nie zjadła całego. Może ze 30-40 zjadła. Ale jej smakowało. Słoiczki już wcina raz dziennie, tak po 5-7 łyżeczek pełnych jej na miseczkę kładę. Zero jakichkolwiek złych objawów.

    Póki co nadal pierś. Teraz to już chyba ja się nie mogę odzwyczaić. Nie chce mi się chodzić robić tej butelki :D
    Ale powoli będę chciała jej wprowadzać butelkę, ale nadal chcę dokarmiać piersią. Czyli podobnie jak u was, karmienie mieszane ;)

    klz9tv73jtvcr2zp.png

    Aniołek luty 2016 [*] (10tc.)
‹‹ 69 70 71 72 73 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Czego nie jeść  w ciąży - 7 produktów zabronionych

Ciąża to okres wzrostu apetytu i wielu zachcianek kulinarnych. Czy oznacza to zatem, że możesz pozwolić sobie na wszystko i jeść do woli? Niestety nie. Zapoznaj się czego nie jeść w ciąży, aby zachować bezpieczeństwo dla rozwijającego się płodu. 

CZYTAJ WIĘCEJ