Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Oddział zamknięty Intensywnej terapii LWD
Odpowiedz

Oddział zamknięty Intensywnej terapii LWD

Oceń ten wątek:
  • emaj Autorytet
    Postów: 1667 1750

    Wysłany: 7 października 2016, 15:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 lutego 2017, 12:09

    bita_smietana, Arwi, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 października 2016, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aleala wrote:
    Proponuje na wode w muszli xd po czym udaj sie na drzemke ;*

    Wlasnie mam za soba jakas 3godzinna drzemke. Oglaszam ze zapadam w sen zimowy !! Obudze sie w kwietniu jak zacznie byc cieplo! :)

    Edit: woda w muszli sie nie pieni ! Dziewucha??? :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 października 2016, 15:58

  • aleala Autorytet
    Postów: 3091 3524

    Wysłany: 7 października 2016, 16:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    emaj wrote:
    Bita tobie już się ciążowe zgąbczenie mózgu udziela - każesz dziewczynom nasikać na sodę, a później nią wyczyścić zęby, żeby nie śmierdziało z gęby?!? Ja nie wiem czego Cię w domu uczyli, chyba, że to z jutubów ;)

    Kiedyś krążył ten test jako po prostu test ciążowy - jak się pieni to ciąża (chyba), więc sorry, Ala ściemniasz z tą Gochą XD


    Albo mam trefne siuski xd

    PCOS, hiperinsulinemia, insulinoopornosc, wada serca zabraniajaca przyjmowania hormonow...
    Los daje więcej niż śmiemy wymarzyć
    f2w3skjoz11z0g13.png
    Po 3 latach wreszcie mogę Cię utulić
    3i49p07wdwr2kg3x.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 października 2016, 16:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    emaj wrote:
    Bita tobie już się ciążowe zgąbczenie mózgu udziela - każesz dziewczynom nasikać na sodę, a później nią wyczyścić zęby, żeby nie śmierdziało z gęby?!? Ja nie wiem czego Cię w domu uczyli, chyba, że to z jutubów ;)

    Kiedyś krążył ten test jako po prostu test ciążowy - jak się pieni to ciąża (chyba), więc sorry, Ala ściemniasz z tą Gochą XD

    To co ja w ciazy nie jestem? :P bardziej podoba mi sie teoria ze nie gazujaca woda swiadczy o corce :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 października 2016, 16:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pianistka ja mam sznaucera miniature a Twoj jest po prostu micro :D
    Na pewno serce ma sznaucersko ogromne mimo ze waga piorkowa ;-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 października 2016, 16:22

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 października 2016, 17:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No dobra to ja jestem zaopatrzona w zestaw dla zachodzacej w ciążę: mąż jest, wino jest duuuuuzo wina ;) dodamy do tego szczyptę furczenia i mogę z Wami sikac na sode :D
    Kate55 będziecie też mieć syna ;) tak ja Ci wróżę dzisiaj ;) z bąbelków w wannie ;)

    Paolala, nick nieaktualny, nick nieaktualny, kate55, nick nieaktualny, karolka22, bita_smietana lubią tę wiadomość

  • Paolala Autorytet
    Postów: 898 872

    Wysłany: 7 października 2016, 17:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kate55 wrote:
    Patrzcie co mi dziś listonosz przyniósł :D
    https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/14469721_1239407302768211_4354360952356126292_n.jpg?oh=64d1c8769db6afd1cc7fda91ff1012af&oe=58A0BDC7

    https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/14479795_1239407219434886_4254046615123553802_n.jpg?oh=822a63cc616b06d30a6fb078bfcfb3b9&oe=5861BEC7


    Zapomniała o mnie :( :( A jaki piękny kotek <3


    AAŁŁŁĆĆ juz sie poprawiam, wróże i wróże iiiii córa;] haha Ala wróży samych chłopów ja wróże same baby:P

    tez uwielbiam kundle;) mój obecny jest mieszanką często wybuchową różnych ras;] za to z kotem dogadują się wyśmienicie:)

    edit: Kate fajniutkie ubranka, takie malutkie:D

    edit2: haha każda wróży co innego

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 października 2016, 17:25

    aleala, kate55, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    Aniołek 6tc 14.02.16 [*] Córcia 10tc 13.06.16 [*]

    ...kiedyś będzie jeszcze pięknie...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 października 2016, 17:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haha u mnie sik na sodę był i mimo moich modlow nad tym kubeczkiem nie zagazowalo...yyyy czyli dziewucha :D

    nick nieaktualny, bita_smietana, Kjopa3 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 października 2016, 17:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 grudnia 2017, 18:21

    bita_smietana lubi tę wiadomość

  • kate55 Autorytet
    Postów: 1378 1128

    Wysłany: 7 października 2016, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Któraś z Was na pewno będzie miała rację w sprawie płci mojego dziedzica :D

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, nick nieaktualny, bita_smietana, Kjopa3 lubią tę wiadomość

    Po 3 latach starań, w końcu z nami <3 Pola, 30.03.2018r.

    moje dwa aniołki...
    Aniołek, lipiec 2015, cp
    Leonek, styczeń 2017, 28tc
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 października 2016, 18:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kate55 wrote:
    Któraś z Was na pewno będzie miała rację w sprawie płci mojego dziedzica :D
    Kate a kiedy będziesz znała potwierdzenie naszych wróżb?

    bita_smietana lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 października 2016, 18:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZakreconaŻona wrote:
    Kate a kiedy będziesz znała potwierdzenie naszych wróżb?
    jak to kiedy, wtedy kiedy nasika do kubeczka z sodą :D

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, nick nieaktualny, aleala, nick nieaktualny, Demsik, bita_smietana lubią tę wiadomość

  • emaj Autorytet
    Postów: 1667 1750

    Wysłany: 7 października 2016, 18:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 lutego 2017, 12:09

    nick nieaktualny, bita_smietana lubią tę wiadomość

  • kate55 Autorytet
    Postów: 1378 1128

    Wysłany: 7 października 2016, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ostatnio podczas porządków w łazience wyrzuciłam mój kubeczek do sikania :(
    Także nie mam jak przetestować sody :D



    Żona, 24.10 mamy wizytę i oby już było wiadomo!

    nick nieaktualny, bita_smietana lubią tę wiadomość

    Po 3 latach starań, w końcu z nami <3 Pola, 30.03.2018r.

    moje dwa aniołki...
    Aniołek, lipiec 2015, cp
    Leonek, styczeń 2017, 28tc
  • marzusiax Autorytet
    Postów: 3771 2713

    Wysłany: 7 października 2016, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Potrzebuje kopa w tyłek. Od rana dopatruję się bóli brzucha u siebie. Naczczo pod cyckami, po obiedzie pod blizną po wyrostku, teraz w okolicach lewego jajnika. Tłumaczę sobie, że w 13tc to macica już powinna się znacznie naciągać, a ja gdzie nie popatrzę to dziury po operacjach. Ni uja nie pamiętam jak było wcześniej...

    Kate nie wiem czemu węszę syna. Niegrzeczny od samego początku. Konkretnie cię nastraszył.

    Co by nie wróżyć, jest 50% szans. To całkiem sporo. Któraś trafi :)

    f2wl9vvjip8wdzqr.png1usawn15ypoqzu4l.png
    Krzyś [*] 38tc 13.01.2015 - maleńka duszyczka a brakuje tak wiele...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 października 2016, 18:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 grudnia 2017, 18:21

  • Paolala Autorytet
    Postów: 898 872

    Wysłany: 7 października 2016, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marzu kop gigant w tyłek, będzie dobrze nie martw sie!

    łoo matko blendowane larwy, haha ja tam blenduje tylko koktajle, chociaz kto wie co tam w przyszlosci bedzie modne, w sumie larwy duzo bialka mają:P

    nick nieaktualny, bita_smietana lubią tę wiadomość

    Aniołek 6tc 14.02.16 [*] Córcia 10tc 13.06.16 [*]

    ...kiedyś będzie jeszcze pięknie...
  • mitonia Autorytet
    Postów: 300 385

    Wysłany: 7 października 2016, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja wieczór piątkowy zaczęłam z mokrymi plamami na pizamie. No szlak by to trafił. Od 3 dni cycki mi dają siara nawet z 6x w ciągu godziny. Do tego ból piersi przy tym napływaniu siary.
    Co ja będę wam tu smęcić....

    2mqep1.png
    Kubuś, lipiec 2007 <3
    Nasza Aniołkowa Małgosia , styczeń 2017, 40tc <3 [*]
    Jasiu, marzec 2018 <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 października 2016, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 grudnia 2017, 18:21

  • karolka22 Autorytet
    Postów: 887 606

    Wysłany: 7 października 2016, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 października 2016, 21:16

    bita_smietana lubi tę wiadomość

    cl2sjfv.png
‹‹ 141 142 143 144 145 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ

Czego nie jeść  w ciąży - 7 produktów zabronionych

Ciąża to okres wzrostu apetytu i wielu zachcianek kulinarnych. Czy oznacza to zatem, że możesz pozwolić sobie na wszystko i jeść do woli? Niestety nie. Zapoznaj się czego nie jeść w ciąży, aby zachować bezpieczeństwo dla rozwijającego się płodu. 

CZYTAJ WIĘCEJ