X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Październik 2020 ♥️
Odpowiedz

Październik 2020 ♥️

Oceń ten wątek:
  • Mileczka23 Debiutantka
    Postów: 13 12

    Wysłany: 6 lutego 2020, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi pomaga chodzenie do pracy, zdecydowanie szybciej czas leci. Powtarzam sobie ciągle że jest dobrze :) po poronienie mieliśmy od razu zielone światło ale dopiero teraz się udało i nie dopuszczam do siebie myśli że będzie źle

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 lutego 2020, 11:55

    Maybelle lubi tę wiadomość

    Starania od 11.2017
    Poronienie 04.2018 (7 tc)
    10.02 - CRL 1mm
    25.02 - ❤ ???
    f2w3xzkrml6x3azv.png
  • Evoleth Autorytet
    Postów: 460 456

    Wysłany: 6 lutego 2020, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maybelle, chyba nie będę miała dla Ciebie żadnej złotej rady... Ja mam podobnie.
    Cały czas sprawdzam objawy i panikuję, kiedy łagodnieją. Staram się myśleć pozytywnie i być przygotowaną na wszystko, ale tak naprawdę to nie do końca możliwe. Nie umiem być obojętna i spokojna, zależy mi, wiążę duże nadzieje z tą ciążą. Jeśli będzie strata, wiadomo, jakoś to przeżyję i wezmę się w garść, ale będzie mi cholernie ciężko.
    Z doświadczenia wiem, że ten niepokój nie mija nawet później, bo dochodzą nerwy o to, czy dziecko będzie zdrowe, a dalej czy niemowlak dobrze się rozwija. Z chwilą pojawienia się dwóch kresek taki czy inny strach będzie już zawsze wpisany w nasze życie i trzeba się nauczyć z nim żyć.
    Ale z drugiej strony to, że dzielisz się swoimi obawami z innymi dziewczynami i że one często mają podobnie, w jakiś sposób pomaga :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 lutego 2020, 12:03

    Maybelle lubi tę wiadomość

    Poronienie październik 2015
    Alicja marzec 2017 ❤️
    Izabela październik 2020 ❤️


  • Maybelle Autorytet
    Postów: 1710 1450

    Wysłany: 6 lutego 2020, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 lutego 2022, 21:51

    Evoleth lubi tę wiadomość

    2019 8tc 💔
    2020 córeczka 💗
    2022 czekamy na synka 💙
    8une43r84puaim9e.png
  • Gochna Koleżanka
    Postów: 49 9

    Wysłany: 6 lutego 2020, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maybelle wrote:
    Evoleth masz rację, w jakiś sposób mnie to uspokoja, że nie jestem w tym sama jedyna.
    A nawet to, że się mogłam tu wygadać o tym co mnie dręczy, samo w sobie mi odrobinę pomogło. Nie ciąży już tak bardzo na sercu :)
    Tak ku pocieszeniu, ja wprawdzie nie mam za sobą poronienia, ale taki strach jak właśnie objawy łagodnieją również i u mnie si e pojawia. Już dwa dni mam mniejsze mdłości to już truje mężowi, że chce iść na betę i progesteron żeby sprawdzić przed wizytą czy jest ok... Zamiast się cieszyć, że nie wymiotuję jak poprzednio.
    Nie ma złotej rady na ten stres i panikowanie. Ja pije melisę na hektolitry a i tak mi nie pomaga..
    Nie sprawdziłam nigdy tego, ale podobno joga wycisza i relaksuje i jest świetna w ciąży.



    Córeczka 10.2018
    ...? 10.2020
  • Kejti94 Znajoma
    Postów: 17 22

    Wysłany: 6 lutego 2020, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mileczka23 wrote:
    U mnie jak narazie z objawów to ból skutków przy dotykaniu i cały czas chodzę zmęczona i śpiąca. Ja mam termin 10.02 i już się nie mogę doczekać. Jeszcze przyplatala mi się infekcja grzybicza :(

    Mam dokładnie te same objawy :D razem z tą infekcja :/

    thgf90bvuiqcznz7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lutego 2020, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maybelle tak jak mówią dziewczyny nie ma dobrej i skutecznej rady na spokój i opanowanie stresu w kolejnej ciąży po stracie.. ale mnie uspokajał detektor tętna, pożyczyła mi koleżanka potem musiałam już zaufać że będzie dobrze. Ginekolog wysłała mnie też od razu na zwolnienie i to też mi pomagało, wbrew pozorom nie dręczyły mnie ciągle myśli o ciąży.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 lutego 2020, 13:54

  • Maybelle Autorytet
    Postów: 1710 1450

    Wysłany: 6 lutego 2020, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 lutego 2022, 21:51

    2019 8tc 💔
    2020 córeczka 💗
    2022 czekamy na synka 💙
    8une43r84puaim9e.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lutego 2020, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maybelle jeśli macie możliwość z mężem idźcie do kina, restauracji albo wybierzcie się gdzieś na weekend dobrze Ci to zrobi i myśli może trochę odbiegną w innym kierunku. Chciała bym pocieszyć i dać otuchy słowem że niebawem wszystko się na lepsze zmieni.

    Maybelle lubi tę wiadomość

  • Maybelle Autorytet
    Postów: 1710 1450

    Wysłany: 6 lutego 2020, 16:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 lutego 2022, 21:51

    2019 8tc 💔
    2020 córeczka 💗
    2022 czekamy na synka 💙
    8une43r84puaim9e.png
  • Sweetcake Autorytet
    Postów: 684 401

    Wysłany: 6 lutego 2020, 18:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba będę się z Wami żegnać. Wczoraj lekkie plamienie a dzisiaj już dosyć obfite krwawienie, ból podbrzusza i kręgosłupa. Czekamy jeszcze do jutra na wyniki krwi, ale ja wiem ze to już koniec.

  • Gochna Koleżanka
    Postów: 49 9

    Wysłany: 6 lutego 2020, 18:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak mi przykro...
    Nie wiem nawet czy życzysz sobie, żeby coś napisać. 😥
    A czy Twoja beta przyrastała odpowiednio, czy jej nie badalas? 😥

    Córeczka 10.2018
    ...? 10.2020
  • Sweetcake Autorytet
    Postów: 684 401

    Wysłany: 6 lutego 2020, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gochna nie badałam. Dzisiaj pobrali mi dopiero krew.

  • Gochna Koleżanka
    Postów: 49 9

    Wysłany: 6 lutego 2020, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak będą wyniki daj znać... Trzymam kciuki, że może pomimo tej sytuacji wszystko skończy się szczęśliwie...

    Córeczka 10.2018
    ...? 10.2020
  • Evoleth Autorytet
    Postów: 460 456

    Wysłany: 6 lutego 2020, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sweetcake, trzymaj się dziewczyno...

    Poronienie październik 2015
    Alicja marzec 2017 ❤️
    Izabela październik 2020 ❤️


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lutego 2020, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sweetcake mocno tule i mam ogromną nadzieję że to nie groźne krwawienie. Możesz podjechać na IP by USG zrobili? Z córką w ciąży na początku 3 miesiąca zaczęłam krwawić a okazało się że krwiak się utworzył i z rad to krwawienie było. Mocno trzymam kciuki za Was ♥️

  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 6 lutego 2020, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam serdecznie 🙂 Mam córeczkę 2l4m i teraz po 24 nieudanych cyklach w końcu, wczoraj dojrzałam 2 kreseczki 🙂 Jeszcze to do mnie nie dociera, po tak długim czasie starań 😉
    Objawów nie mam żadnych, więc ta ciąża jest dla mnie jeszcze zupełną abstrakcją.
    Też boje się, że coś się stanie, boję się cieszyć, planować, ale staram się być dobrej myśli. Stosuję wizualizacje i afirmacje ciążowe i mam nadzieję, że to pomoże 🙂
    Chciałabym umówić się już na wizytę serduszkową, ale niecierpliwię się, że aż 3 tygodnie będę musiała czekać 🙈
    Cierpliwość nie jest moją mocną stroną, więc będę wystawiona na wielką próbę 😁

    Ps. Widzę, że chyba jako jedyna odważyłam się na suwaczek ciążowy 😁

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 lutego 2020, 21:54

    Monia93, Bluberry lubią tę wiadomość

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • rzepakowepole Autorytet
    Postów: 1716 1901

    Wysłany: 6 lutego 2020, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annie! Jak wspaniale było zobaczyć Twój nick na głównej stronie przy miesięcznym wątku. Gratulacje. Październikowe dzieciaczki są super!

    ex2bvcqgjnvonbri.png
  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 6 lutego 2020, 22:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rzepakowepole wrote:
    Annie! Jak wspaniale było zobaczyć Twój nick na głównej stronie przy miesięcznym wątku. Gratulacje. Październikowe dzieciaczki są super!
    Dziękuję kochana, trochę to trwało, ale w końcu mi też się udało 🙂

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • Maybelle Autorytet
    Postów: 1710 1450

    Wysłany: 6 lutego 2020, 22:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 lutego 2022, 21:51

    2019 8tc 💔
    2020 córeczka 💗
    2022 czekamy na synka 💙
    8une43r84puaim9e.png
  • Sweetcake Autorytet
    Postów: 684 401

    Wysłany: 7 lutego 2020, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się i jednocześnie żegnam. Jednak poronienie.
    Zycze Wam dziewczyny wszystkiego najlepszego.

‹‹ 4 5 6 7 8 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ